Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) crok válasza xviktorx (#4848) üzenetére


crok
nagyúr

A Vodafone kártyára egy tippem van: az APN-t írd át a kártyához az internet.vodafone.net-ről standardnet.vodafone.net-re, hátha azzal megy (akkor legalább nem lesz proxizva - ha más nem akkor legalább majd a hotspot is menni fog a Vodafone kártyáról).

(#4855) Danecay válasza HoTaZo (#4850) üzenetére


Danecay
őstag

Ez nekem nem megy. Telepítés és engedélyezés után kirak egy karikát a bal felső sarokba, de mint tudjuk bem itt van a kamera a készülékünkön :N. Konfigurálni pedig nem tudom mert egy teljesképernyős reklámtól nem tudok továbbmenni, csak vissza, de akkor meg kilépek az app-ból. Volt ennek az Energy Ring-nek egy General Edition mévre keresztelt verziója, ami régebben rendben futott nálam, de mostanában nem, gondoltam újratelepítem, de már nem találom ezt a verziót.

(#4856) Soká válasza Cöletibi (#4849) üzenetére


Soká
senior tag

Az van nálam is, amit HoTaZo linkelt. Nekem kellett a ring helyét léptetésekkel beállítani, de ez így jó. Volt fent olyan alkalmazás, ahol magától tudta a helyet, éppen csak excentrikusra sikeredett.

(#4857) HoTaZo válasza Danecay (#4855) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nekem is az a rakétás oldal jön be, ráböksz a rakétára, a másik oldalon is, S máris a beállítási oldalon vagy.
Ha nagyon tartasz a felugró reklámoktól, akkor lekapcsolod a netet addig.
Fogalmam sincs, mi akar lenni az az oldal, de két bökéssel túlvagyok rajta.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4858) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!Miért van az hogy alul megnyomom a négyzetet és ugye bejönnek az előzmények,utána megnyomom az X-et kitörli őket ez így jó is idáig.De pl. az energy ring karikája utána eltünik és nem jön vissza,vagy letöltöttem egy óra appot és megáll az óra, egészen addig amig be nem lépek az appokba.

(#4859) HoTaZo válasza Cöletibi (#4858) üzenetére


HoTaZo
addikt

Beállítások>Alkalmazások>Engedélyek> Automatikus indítás; ott beállítod a ringnek és az órának is.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4860) Cöletibi válasza HoTaZo (#4859) üzenetére


Cöletibi
tag

Be van állítva.

(#4861) TeeBee73 válasza HoTaZo (#4859) üzenetére


TeeBee73
addikt

Az "x" nálam is kilövi. Pedig, minden jogosultságot megkapott.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4862) Viktor0610 válasza Cöletibi (#4860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Le kell lakatolni az appot, hogy a memóriában maradjon, ha kiüríted a memóriát az X-szel.

(Szerintem amúgyis felesleges ezt a funkciót használni.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4863) Cöletibi válasza Viktor0610 (#4862) üzenetére


Cöletibi
tag

Hol lakatolom le?

(#4864) Viktor0610 válasza Cöletibi (#4863) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Katt a négyzet gombra, majd a kérdéses app képén nyomj hosszan, aztán a megjelenő ikonok közül katt a lakat ikonra.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4865) HoTaZo válasza Cöletibi (#4860) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nekem meg se jelenik a négyzetre nyomva.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4866) Cöletibi válasza Viktor0610 (#4864) üzenetére


Cöletibi
tag

Az energy ring jó lett de az óra nem.Törlök X-el és ott megáll az óra.

(#4867) Viktor0610 válasza HoTaZo (#4865) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfordulhat.
Akkor indítsd el az appot, majd akkor nyomj a négyzetre.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4869) Viktor0610 válasza Cöletibi (#4866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyik app ez?
Megnézném.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4870) Cöletibi válasza Viktor0610 (#4867) üzenetére


Cöletibi
tag

Az óra így se jó,eddig jó volt.Nem tudom mi történt,az energy ringnek lehet khozzá köze?

(#4871) Viktor0610 válasza Cöletibi (#4870) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom.
Nem kéne köze legyen az egyik app működésének a másikéhoz. 🤔

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4872) Cöletibi válasza Viktor0610 (#4871) üzenetére


Cöletibi
tag

Azért köszönöm a segítséget!

(#4873) HoTaZo válasza Viktor0610 (#4867) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nem kell, nekem ébren marad a ring, fut az magától háttérben.
De köszi a "négyzet, app hosszan nyom, lakat" műveletet, biztos jól fog jönni más alkalmazáshoz majd! :)

Viszont, ha már itt tartunk... Az miért van, hogy egyes alkalmazásokat, mindig az utólsólag futtatottat nem zár be? Az összes többit kilövi, csak azt nem.
Ezt miért csinálja?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4874) xviktorx válasza crok (#4851) üzenetére


xviktorx
tag

Köszi a tippet, a voda kártyát nem használom netre mert azon csak 200 mega van, a netet a digi simmel használom.
De ma újabb negatív élmény a telóval.
Győr-Székesfehérvár- Budaörs-Győr vonalon közlekedve a waze-t használva összesen 16-szor fagyott ki a telefon majd indult újra. A waze kifehérdett, majd újra indult a telefon. Másnak ilyen tapasztalat? Mielőtt azt gondolnátok hogy mazoista vagyok nem vagyok az, csak már kíváncsi voltam hogy ezen a 300 km-es szakaszon hányszor képes kifagyni és újra indulni.
A telefon nincs mókolva, gyári állapotú.
Amúgy átlagban heti egy alkalommal képes magától kikpacsolni és újraindulni. Általában úgy veszem észre, hogy kéri a Pin kódot. Mielőtt valaki úgy gondolná, hogy a zsebemben valahogy kikapcsol nem, mert ez legfőképp meló helyen szokott előfordulni, ott meg mindig az asztalomon tartom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#4875) Viktor0610 válasza xviktorx (#4874) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyári visszaállítást javasolnék, ha nem segít, akkor szerviz.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4876) SteadyMan válasza Danecay (#4855) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Nekem ez a RingRing van fent, oda és akkorába pozicionálod a kis karikát, ahova akarod, 25%-onként lehet színt is beállítani, stb.

(#4877) susa03


susa03
csendes tag

Sziasztok van aki használ telekomos multi sim-et a Redmin Note 9 Projában?
A fizikai sim-et szeretném wifi-s 4g-s routerben használni, a telefonban pedig multi-sim-et. Egyáltalán tudja-e ezt a telefon? Van itt valaki hasonló cipőben? Hogyan lehet beállítani? Köszönöm! :)

susa03

(#4878) Viktor0610 válasza susa03 (#4877) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd az okosak megerősítenek, de ha jól látom, a MultiSIM csak egy második SIM-kártya, tehát simán beletehető a telóba.
ESIM-et természetesen nem támogat a teló.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4879) trebrona válasza Viktor0610 (#4878) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen a multi SIM az gyakorlatilag klónozott fizikai SIM, egyszerre két eszközben lehet használni. Semmi különbség.

A kérdező valószínűleg keverte az eSIM-mel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4880) susa03 válasza trebrona (#4879) üzenetére


susa03
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Sajnos kavarodás volt mert 2 ügyfélszolgálatost is felhívtam a telekomtól de azt se tudták miről van szó... Én is úgy tudtam, hogy fizikai sim a plusz sim de ők csak azt hajtogatták, hogy nem meg kössek vezetékes internet csomagot.. Olyan helyen ahol pont azért van mobil netem mert más lehetőség nincs...

susa03

(#4881) trebrona válasza susa03 (#4880) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mondjuk úgy rémlik, az eSIM nem volt plusz költséges eddig, de már az is 990/hó. Ami ugye gyakorlatilag nem is Multi SIM, mivel csak azt használná az ember a nem fizikai dualSIM-es készülékben. (Pixel, iPhone)

Lényeg az, hogy van lehetőség egyszerre két eszközben fizikai SIM kártyát használni ugyanazzal az előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4882) Danecay válasza SteadyMan (#4876) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm, de közben sikerült működésre bírni azt is amit HoTaZo ajánlott. Azt is fel lehet akári 4-nél is többre osztani, és tetszőlegesen pozícionálni, de amit én használtam és már nem találok, azzal nem kellett csinálni semmit, tudta magától a helyét, több átmeneti effekt közül lehetett választani, voltak fizetősek is, de nekem jó volt az alap is. Mindegy, most jó lesz ez is, de azért köszi!

(#4883) Cöletibi válasza SteadyMan (#4876) üzenetére


Cöletibi
tag

Szia!Ami az időt mutataja,annak az appnak mi a neve?

(#4884) Soká válasza Cöletibi (#4883) üzenetére


Soká
senior tag

Én ezt használom: Digi clock widget

(#4885) SteadyMan válasza Cöletibi (#4883) üzenetére


SteadyMan
aktív tag

Az a DigiClock widget fut nálam is, amit Soká belinkelt.

[ Szerkesztve ]

(#4886) Cöletibi válasza Soká (#4884) üzenetére


Cöletibi
tag

Nekem is ez van fennt.Nálad nem szokott megállni az óra és egy idő után elindul?Főleg akkor mikor rányomok alul a négyzetre,ugye az előzmények bejönnek és ott X-el törlök.Utána megáll az óra.

(#4887) aprokaroka87 válasza Cöletibi (#4886) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Persze hogy meg áll, mert szerintem megszünteted a háttérben futni. :)

(#4888) Viktor0610 válasza Cöletibi (#4886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feltelepítettem, lelakatoltam, nem áll meg a memória kiürítésekor. (Előtte nálam is leállt.)
Talán még arra tudok gondolni, ha nem a gyári launchert használod, azzal van valami beállítási gond.

(Azt továbbra is fenntartom, hogy szükségtelen a memória ürítése. Mint a mellékelt ábra is mutatja, ilyen anomáliákat okozhat.)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4889) SsPL711


SsPL711
őstag

Az automatikus indulást sem árt bekapcsolni a lakat mellé.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#4890) Viktor0610 válasza SsPL711 (#4889) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, az pl. a teló restart utáni futás miatt is fontos.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4891) Cöletibi válasza Viktor0610 (#4888) üzenetére


Cöletibi
tag

Köszönöm mégegyszer a segítséget,ha nem lesz jó akkor nem ürítek memóriát.Max egyesével törlöm ki,úgy jó!

(#4892) crok


crok
nagyúr

Ezekre a gondokra szoktam javasolni az itt osszeirtakat vegigcsinalni a rosszalkodo appokkal [link]

(#4893) Trooper82 válasza crok (#4892) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ez mehetne összefoglalóba is, annyiszor linkeled már :)

(#4894) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sikerült szanaszét karcolni a gyári fóliát. Van valakinek bevált fólia típus? Illetve van aki nem használ? Maga a gg5 nem nagyon karcolódik nem?

[ Szerkesztve ]

(#4895) gzbotii válasza Trooper82 (#4894) üzenetére


gzbotii
veterán

Redmi Note 8 Prom volt a tavaly, na annak katasztrofálisan karcolódótt, azon is GG5 van.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4896) Trooper82 válasza gzbotii (#4895) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi. A biztonság kedvéért rendeltem egy nillkin 2mm es üvegfoliat az régebben is bevállt.

[ Szerkesztve ]

(#4897) crok válasza Trooper82 (#4896) üzenetére


crok
nagyúr

Két milliméter?! Biztos jót vettél és|vagy nem csak elírtad? :D 2mm-es fóliánál egyik szenzor se fog menni, nemhogy az érintés :D

(#4898) SsPL711 válasza crok (#4897) üzenetére


SsPL711
őstag

De legalább véd.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#4899) Trooper82 válasza crok (#4897) üzenetére


Trooper82
senior tag

0.2 akart lenni :DD

https://edigital.hu/vedofolia/nillkin-h-pro-25d-ives-edzett-uveg-xiaomi-redmi-note-9-pro-keszulekhez-atlatszo-p795421

Korábbin is ez volt és mégcsak hajszálkarcok sem lettek. Meg nem ront az érintés érzékenységen.

[ Szerkesztve ]

(#4900) gzbotii válasza Trooper82 (#4899) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha már gyári fólia: aki már régebb használja a készüléket, annak mennyire bírja? Hajlamos a szelleken elválni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.