Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Trooper82 válasza gzbotii (#4900) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nekem a mai napig míg rá nem esett egy notebook csak mikrokarcok voltak. Levállni nem vált le sehol.

(#4902) duke


duke
aktív tag

Amugy hogy teszitek fol ezeket a foliakat pormentesen ? Persze lehetne epiteni egy kis pormentes kamrat, de gondolom a tobbsegnek nincs ilyen :D

(#4903) hojos válasza gzbotii (#4900) üzenetére


hojos
aktív tag

Nálam hibátlan, tavaly augusztus óta. Rengeteget használom.

(#4904) gzbotii válasza duke (#4902) üzenetére


gzbotii
veterán

Pro tipp otthonra: fürdő.
Ott lesz a legkevesebb por. Én amúgy ezt úgy oldom meg, hogy elviszem a fóliát meg a telefont egy GSM boltba és felrakatom ott (mert szörnyen ügyetlen vagyok amúgy :D )

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4905) gzbotii válasza hojos (#4903) üzenetére


gzbotii
veterán

Értem. Nekem másfél hetes a készülék, még semmi nincs rajta. Viszont ezért nem használom a gesztusvezérlést, mert az oldalról történő swipeolásnál akadt az ujjam...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4906) Soká válasza duke (#4902) üzenetére


Soká
senior tag

"Amugy hogy teszitek fol ezeket a foliakat pormentesen ?"

Én túlzásba tudok esni, de jellemzően reggel szoktam, amikor még nem vertük fel a port és amikor lapos szögben besüt a nap. Én az asztalra ráteszek könyvekkel megemelve egy nagy üveglapot, úgy, hogy alatta tudjak ügyeskedni, de felülről ne tudjon ráhullani semmi a telóra. A megfelelő törlőkendők, körtepumpa, mókusszőrecset aztán hajrá. Van még elvileg egy olyan kis fa derékszög alkalmatosságom, amihez ütköztetni tudom a telót és az üveget, hogy pont a helyére kerüljön amikor ráteszem.
De ezt összesen kétszer követtem el idáig. Azért én csinálom, mert ha a gsm boltban hagynak alatta valami koszt vagy ferdén teszik fel, azt nehezebben bocsátom meg nekik. :) főleg, ha már fizettem is érte...

(#4907) trebrona válasza Soká (#4906) üzenetére


trebrona
nagyúr

A legtöbb fólia mellett van egy kék matrica. Ez antisztatikus. Törölgetés után a kijelzőt végig kell vele "tapicskolni".

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4908) Viktor0610 válasza trebrona (#4907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem a por leszedésére van? 🤔
Azt én sosem használom. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#4909) trebrona válasza Viktor0610 (#4908) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valójában igen, az esetleg rákerült porszemeket is felszedi, amellett, hogy nem enged újabbakat megülni. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4910) TeeBee73 válasza Soká (#4906) üzenetére


TeeBee73
addikt

Egy Tolsztoj veszett el Benned!

A "Háború és béke" első fejezet, első ~30 oldala hasonló környezettanulmányt ír le, ahol nem történik semmi, de megtudjuk, milyen is a hajnali nap fénye, amit egy mezei fűszálon biggyeszkedő harmatcseppen keresztül szűrődik át az olvasó szemébe tudatába. :C :R

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#4911) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha már fólia!
Hol lehet venni vagy hogy keressem, az olyan fóliát mint a gyári? :F

Mindenhol csak hydrogel meg tempered glass van. :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4912) Viktor0610 válasza F.B.I. (#4911) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nillkinnek van "sima" fóliája: [link]. (Matt és fényes).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#4913) Soká válasza TeeBee73 (#4910) üzenetére


Soká
senior tag

Elárulom, hogy van egy hülye melóm - magamra vessek, én találtam ki - annyi a történet, hogy van egy oklevél, ami egy fólia (A4), ez kerül két üveg közé és úgy képkeretbe. Ne tudjátok meg, mennyit szívok a portalanítással... Minden porszem ordít alatta...

(#4914) Soká válasza F.B.I. (#4911) üzenetére


Soká
senior tag

A tempered glass miért nem jó? Arra gondolok, hogy ha ütést kap a kijelző azt jó esetben felfogja az "üveg" és nem a kijelző törik be.

(#4915) gzbotii válasza F.B.I. (#4911) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezt én is megfigyeltem, hogy manapság alig kapni rendes fóliát, mindenki a tempered glaast nyomja...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4916) gzbotii válasza Soká (#4914) üzenetére


gzbotii
veterán

Vastagabb. Nekem ez nem teszik benne. Mondjuk én nagyon ritkán rakok fóliát a telefonomra, ahogy tokot sem. Főleg, ha a készülék szép. Tíz éve van okostelefonom, eddig nem nagyon törtem össze őket. Eddig :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4917) F.B.I. válasza Viktor0610 (#4912) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz. :DDD 3 dollár volt 5 db, a Note 5 pro-ra.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4918) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

Mi fiókban, hogy lehet telefonszámot módosítani?

(#4919) crok válasza Papix (#4918) üzenetére


crok
nagyúr

Pl. belepsz az [account.mi.com] cimen es a recovery phone alatt atirod.

(#4920) Papix válasza crok (#4919) üzenetére


Papix
tag

Bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést.
Számhordozással szolgáltatót váltottam és a Mi fiókban az új szolgáltató által adott átmeneti telszám van a Mi fiókban. Elfelejtettem kijelenkezni addig amíg megtörténik az átállás. Hiába megyek a szám módosításra nem küldi meg a kódot a rendszer mert az átmeneti számra küldené ami már nem el.

[ Szerkesztve ]

(#4921) crok válasza Papix (#4920) üzenetére


crok
nagyúr

A változtatáskor kéri, hogy mi alapján azonosítod magad - gondolom meg van adva pl. email is (ha nincs akkor add meg, amúgy is kell a 100% security check-hez), és akkor oda is mehet az ellenőrzőkód, utána pedig az új telefonszám.. aztán arra a megerősítőkód.. és készen is van.

(#4922) Papix válasza crok (#4921) üzenetére


Papix
tag

Köszönöm szépen!

(#4923) Papix válasza crok (#4921) üzenetére


Papix
tag

Cumi van. E-mail cím nincs beállítva, viszont meg se tudom adni mert ahhoz is a már nem élő átmeneti számra küldené a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#4924) crok válasza Papix (#4923) üzenetére


crok
nagyúr

3 lehetőség van:
- telefon
- email
- biztonsági kérdés
..ha egyiket se tudod megoldani akkor így járás van.

(#4925) Papix válasza crok (#4924) üzenetére


Papix
tag

Értem. Köszönöm mégegyszer!

(#4926) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok, valamit véletlenül elállíthattam, ....a megnyitott Chrome lapokat felülről lefelé húzva úgy lehetett látni mint a kártya lapolat egymás felett, most pedig lehúzásnál egymás mellé kerülnek kis méretben,...hol lehetne visszaállítani ez eredetire?

[ Szerkesztve ]

(#4927) Faby válasza fireman123 (#4926) üzenetére


Faby
senior tag

Nem biztos, hogy te állítottad el, Chrome frissítés is lehet a ludas.
Így állítsd vissza:
How to remove the "Group Tabs" setting for Android?
Röviden a lényeg:
Címsorba begépelni a chrome://flags, megkeresni a Tab Groups csoportot, és Disabled-re állítani.
Egyszerű újraindítás nem elég, a Chrome kényszerített bezárása is kell.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#4928) fireman123 válasza Faby (#4927) üzenetére


fireman123
őstag

köszi, ...így visszaállt :R

(#4929) Papix


Papix
tag

Sziasztok!

Napokban váltottam szolgáltatót, átmentem a Vodához.
Azt szeretném kérdezni, hogy elég-e a készüléken bekapcsolni a Volte szolgáltatást vagy a Vodától is kérni kell, hogy kapcsolják be?

(#4930) gzbotii válasza Papix (#4929) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez igen a Voda topicba tartozik.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4931) Danecay válasza gzbotii (#4930) üzenetére


Danecay
őstag

Miért is?

(#4932) Gubek-Einste válasza Danecay (#4931) üzenetére

Mivel ez szolgáltató specifikus beállítás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#4933) Danecay válasza Gubek-Einste (#4932) üzenetére


Danecay
őstag

A Volte? Lehet én vagyok gyengeelméjű de a szolgáltató vagy támogatja az egyes készülékeken a Volte szolgáltatást vagy nem. Én pl. sahasen vettem fel a akapcsolatot a aszolgáltatómmal, mégis van Volte-m.

(#4934) crok válasza Danecay (#4933) üzenetére


crok
nagyúr

Es milyen rosszul tudod. VoLTE topik osszefoglalojat olvasd at majd.

(#4935) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!
Redmi note 9 pro "belefagy" a bootba. A szines "MIUI" feliratig eljut, onnan tovább nem megy. Vol+ Power kombinációra bejut a Boot menübe ahol választhatok REBOOT vagy WIPE DATA között. Rebottal ugyanaz mint fent, WIPE DATA -t csak legvégső esetben próbálnám, mert az gyári beállításokra dobja a telót és ha nem muszáj nincs kedvem minde appot újra húzni... Valami más ötlet?

(#4936) Bertiee válasza Bertiee (#4935) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Közben WIPE DATA megtörtént, semmi változás... :(

(#4937) Danecay válasza crok (#4934) üzenetére


Danecay
őstag

Rendben, de nem fogom tanulmányozni az ajánlott összefoglalót mert nekem mindennemű beállítás nélkül van VoLTE-m. Anyámnak már kb. 2 éve volt a saját Samsung készülékén amikor még én sem tudtam, hogy mi az a a VoLTE, nemhogy Ő. Akkoriban utánaolvasva volt egy készüléklista amin a szolgáltató alapból támogatta a VoLTE szolgáltatást. Nos lehet, hogy ezt meg lehet kerülni, nem tudom, nem tulajdonítottam túlzott jentőséget neki akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#4938) crok


crok
nagyúr

@Danecay: Az jó régen volt. Meg lehet "kerülni". A PH-s VoLTE topiknak az összefoglalójában is van egy jó hosszú lista "kipróbált" készülékekkel. De akkor ne olvasd el (: A szolgáltató pedig a SIM-re is engedheti / tilthatja a VoLTE szolgáltatást de IMEI alapján is megmondható hogy ki a gyártó és arra is engedélyezheti / tilthatja. Ezért kell(ett) kérni külön, hogy kapcsolja be a szolgáltató.

@Bertiee: ez szerintem szervízlátogatásos lesz ): Főleg, ha nem volt nyitva a bootloader se meg semmi módosítás nem volt (visszaolvasva a hozzászólásaidat valószínűleg nem volt).

Más:
OrangeFox Recovery vR11.0_0 első stabil kiadás:
OrangeFox-miatoll-stable@R11.0_0.zip
Stock Android 11 ROM-okkal még lehet decrypt probléma.

(#4939) Bertiee válasza crok (#4938) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Végülis WIPE DATA móddal sikerült, csak marha dühítő, hogy egy jópár adatom elveszett...

(#4940) macilaci78 válasza Danecay (#4937) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Neked nem is kell, majd áttanulmányozza az, aki veled ellentétben nem olyan szerencsés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4941) Trooper82


Trooper82
senior tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalat a mediamarkt okospult-nál hírdetett clearplex zselés fóliával?

(#4942) LuiT


LuiT
tag

Valaki erre tud megoldást?
Az ébresztőórát beállítom egy kiválasztott csengőhangra, akkor ébresztésnél nem a beállított csengőhangot játssza le.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#4943) steele80 válasza LuiT (#4942) üzenetére


steele80
senior tag

A "természet hangjai" opciónál mindig más természet hangjait játszik le, de ez teljesen normális!

(#4944) LuiT válasza steele80 (#4943) üzenetére


LuiT
tag

Mindig ugyan azt játssza le.
Hiába állítom be a hangok és rezgéseknél az ébresztő hangját, akkor is csak 1 félét képes lejátszani.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

(#4945) Viktor0610 válasza LuiT (#4944) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy emlékszem, hogy az Óra app beállításain belül állítottam be, mi legyen az ébresztő hangja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#4946) macilaci78 válasza Trooper82 (#4941) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van. Szar, egyenetlen a felület, körömmel benyomható, 24 óra alatt szárad és sikerült alátenniük egy porszemet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4947) Trooper82 válasza macilaci78 (#4946) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hát köszi. Koradélután lesz 24 órája, hogy fent lesz, csak most kezdtem nyomogatni óvatosan mert mondták, hogy 24 óra kell míg teljesen megszárad. Egy porszemet nekem is becsempésztek alá sajna, de nem nagy nem zavaró, ez folifelrakasnal ritkán nem fordul elő. Remélem strababíróságra jobb lesz, mint ahogy leírtad. A porszemtol eltekintve eddig tetszik, aztán majd kiderül.

(#4948) steele80 válasza LuiT (#4944) üzenetére


steele80
senior tag

És konkrétan melyikre állítod be és melyiket játssza le?

(#4949) crok válasza LuiT (#4944) üzenetére


crok
nagyúr

Milyen témát használsz? Nem-e olyat amiben van van saját csengőhang is és be van kapcsolva a Témák alkalmazásban, hogy használja a téma csengőhangját (Témák app > Beállítások > Vegye át a téma csengőhangját)?

(#4950) LuiT válasza steele80 (#4948) üzenetére


LuiT
tag

Saját készítésű ébresztő hangot állítok be és ezzel szemben mindig a legelsőt használja, az Időjárás-értesítést.

crok: Olyan témát használok amiben nincs csengőhang.

Üdv. „A törvényeket a bölcsek hozzák, és a bolondokat sújtják velük.” :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.