Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) kanyi51 válasza snooze (#4550) üzenetére


kanyi51
senior tag

A MIUI Global 12.0.1 -re az utolsó 2020-10-05-én volt.

(#4552) aprokaroka87 válasza snooze (#4550) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most a Xiaomi kissé lazára fogta a frissítést.

De Szerintem Miui 12.5-ig nem is várható rendszeres frissítés.

Esetleg 1-2.

(#4553) snooze


snooze
veterán

köszönöm srácok!akkor biztonsági frissités sem jön havonta mint pl a huaweinél?

GO Gunners!!!

(#4554) kanyi51 válasza snooze (#4553) üzenetére


kanyi51
senior tag

nem

(#4555) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

erre valakinek van ötlete, javaslata?
eltelt 3 hét a telefon újraindítása után és megint kezdi. ha újraindítjuk megint 2-3 hétig jó lesz, de ez így nem normális dolog :O

(#4556) Soká válasza HoTaZo (#4548) üzenetére


Soká
senior tag

1-2 hónappal ezelőtt én is írtam valamelyik (nem tudtam, hogy több van) Energy Ring appról. Szerencsétlenkedtem vele egy sort mert rendre eltűnt és mindig újra kellett indítanom a telefont, hogy működjön, aztán letöröltem...
Azóta a Battery Widget Reborn 2020 van a kezdőlapomon és ez legalább rendesen működik és nem zavar reklámokkal.

(#4557) #46824192


#46824192
törölt tag

Tud valaki bármilyen appot vagy megoldás ,hogy a headset gombjait hogyan lehet letiltani,hogy ne vezérelje a hangerőt?

A csodálatos AKG(samsung) headset olyat csinál ,hogy mozgas közben néha random elkezdi levenni a hangerőt. Ha csak a vezetéket mozgatom akkor is. Így biztosan az a hibás.

Jó lenne megoldnai, mielőtt még hamarosan darabokra fogom szaggatni azt a f.st. :W

------
@FNZ
Nekem olyat csinál ,hogy ha a headsetet többször ki/be dugom viszonylag rövid idő alatt (pár óra) ,akkor a telefon mikorofonja elfelejt létezni. Csak a restart segít.
Bár kopp-kopp-kopp , mert mostanában ez nem jött elő.

(#4558) HoTaZo válasza Soká (#4556) üzenetére


HoTaZo
addikt

Egyelőre ez az Energy ring-battery indikátor úgy teszi a dolgát, ahogy szeretném, ha valamiért nem akarna e szerint működni, rögtön törlöm. Nem egy létszükséglet ficsőr. Tetszetős, hogy a kamera körül van a karika, de tudok nélküle is lenni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4559) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg érkezett vagy érkezni fog egy Update EEA-ra.

Biztonsági frissítés van benne a leírás szerint.

V12.0.2.0.QJZEUXM ez lesz a verzió szám.

(#4561) Danecay válasza Soká (#4556) üzenetére


Danecay
őstag

Én az Energy Ring General Edition-t raktam fel amikor korábban szó volt róla. Nem volt vele különösebb gond, vagy 2 alkalommal fordult elő, hogy a telefon elforgatása után nem került vissza a helyére, de ez egy egyszerű képernyő zárolással és feloldással korrigálható volt. Én egy reklámmal sem találkoztam még pedig trial verziós, így egy pár opció nem is működik benne.

(#4562) paolinho


paolinho
őstag

Használ valaki a telefon gyári szilikontokja alá rögzített mágnestartót autóban? Van olyan ajánlott kategória, amely megtartja masszívan a készüléket így tokon keresztül is?
Az én telóm tropikal zöld. Esetleg volna olyan is, amely színben illeszkedne valamelyest?
Köszi a választ előre is!

(#4563) HoTaZo válasza paolinho (#4562) üzenetére


HoTaZo
addikt

Én úgy használom, a fedeles tokkal is. Azok a tartók jók, melyekben 4 kis mágnes van. [kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4564) crok válasza crok (#4560) üzenetére


crok
nagyúr

Hú de lassan vánszorgott ez le.. de felment, a changelog valóban csak annyi, hogy januári security patch.. na majd meglátjuk van-e még valami :D

(#4565) paolinho válasza HoTaZo (#4563) üzenetére


paolinho
őstag

Nekem nem pont ez, de valami ILYESMI tartóm van, és ehhez keresnék valami praktikus ellenoldalt. Egyébként az enyémben is 4 db kis mágnes "végzi a munkát".

(#4566) crok válasza crok (#4560) üzenetére


crok
nagyúr

Itt lesz a blockOTA link is amit MIUI V12.0.1.0-ra lehet feltenni (288MB):

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJZEUXM/miui-blockota-joyeuse_eea_global-V12.0.1.0.QJZEUXM-V12.0.2.0.QJZEUXM-680d437cd8-10.0.zip

Ez a ROM most gyorsan kikerült mirom.ezbox.idv.tw-re is.

[ Szerkesztve ]

(#4567) Trooper82 válasza crok (#4564) üzenetére


Trooper82
senior tag

Picit átszabták a beállítások menüt, ha jól emlékszem milyen volt. :DD . Hú de reggel...

(#4568) Trooper82 válasza Trooper82 (#4567) üzenetére


Trooper82
senior tag

Mai frissítés után folyamatosan ledobál az 5 ghz-es Vodafone (upc) wifiről, eddig ilyen problema nem volt egyszer sem. A 2.4 ghz viszont stabil. Természetesen szolgaltatói eszköz újraindítás megvolt, tabon, gépen stabil az 5ghz-es wifi. Mentett Wifi hálózat elfelejtésén is túl vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#4569) crok válasza Trooper82 (#4568) üzenetére


crok
nagyúr

UPC Connectbox, egész nap itthon vagyok (home office..) de semmi gondja nincs az 5GHz-el.

(#4570) Trooper82 válasza crok (#4569) üzenetére


Trooper82
senior tag

Az jó. Remélem nem kell factory reset a végén. Probakepp kaptam egy tp-linket bekonfigolom router üzemmódba kivancsi leszek lesz e változás.

[ Szerkesztve ]

(#4571) crok válasza Trooper82 (#4570) üzenetére


crok
nagyúr

Tipp: most kezdi kivezetni folyamatosan a Vodafone a UPC Wi-Free-t (küldtek hírlevelet is nemrég). Lehet amiatt szarakodik a box - lehet nálad hamarabb jött el a dolog és a konfig rátolásakor (vagy utána..) csuklik a box.

(#4572) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
A telefonon semmi mókolás nincs, minden gyári. Mekkora sebességet lehet max elérni wifin?
Köszönöm!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4573) crok válasza keke69 (#4572) üzenetére


crok
nagyúr

Marmint kapcsolati sebesseget? 866Mbps-t UPC Connectbox-al 5GHz-en siman.

(#4574) paolinho válasza keke69 (#4572) üzenetére


paolinho
őstag

Hogy a max. mekkora azt nem tudom, de nálam 1000-es Telekom mellett le 315 Mbps, fél 230 Mbps a mért adat. Indonéz hivatalos rom van a telón.

(#4575) keke69 válasza crok (#4573) üzenetére


keke69
őstag

Nekem 93/93 Mbps fölé nem akar menni 5Ghz-n sem! A netem 500/100
paolinho neked is köszi!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4576) crok válasza keke69 (#4575) üzenetére


crok
nagyúr

Routered? Short Guard Interval? Egyeb beallitasaid?

(#4577) keke69 válasza crok (#4576) üzenetére


keke69
őstag

UniFi-m van abban nem találok semmilyen beállítást. Átbattyogok a router topikba!
Köszi! :R

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#4578) Trooper82 válasza crok (#4571) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi a tippet, másik routerrel egyszer nem dobott le az 5 ghz-es wifiről, úgyhogy ez nálam nem telefon gond lesz.
Sőt adja az elérhető maximumot wifin. 500/22. Azért ez egy telefontól szép...

[ Szerkesztve ]

(#4579) HoTaZo válasza paolinho (#4565) üzenetére


HoTaZo
addikt

A másik két telóhoz (céges, előző. Huawei) kellett ilyen tartókat barkácsolnom, mert vagy nehezek vagy gyengék a mágnesek. De nem rajongok a szellőzőbe feszítős megoldásáért, mert ki tud csúszni, meg ha minimális is, de jön rá meleg levegő ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4580) paolinho válasza HoTaZo (#4579) üzenetére


paolinho
őstag

Azta!! Volt itt munka rendesen a megoldás keresés kapcsán.
Nekem pont ma érkezett meg ez link a tokom, amely a mai nap rázkódós útszakaszait hibátlanul bírta.
Egyetlen bánatom csak, hogy totál elfedi ezt a hibátlan zöld hátlapot.

(#4581) erzol válasza paolinho (#4580) üzenetére


erzol
őstag

Én egy ilyet használok.
Minősége, anyaga, fogása nekem bejön.
Plusz jó rajta a kihajtható fém karika amibe bele lehet kapaszkodni + kitámasztónak is hasznos.
US $2.59 30%OFF | KEYSION Ring Case for Redmi Note 9S 9 Pro Max 8 Pro 7 9A C Clear Shockproof Phone Cover for Xiaomi POCO X3 NFC Mi 10T Pro 9 Lite

(#4582) Peterhappy válasza erzol (#4581) üzenetére


Peterhappy
őstag

WOW, ez nekem nagyon tetszik. Van vajon olyan jó a védelme, mint a gyári toknak? Vagy hülye kérdés?

(#4583) Oldman2 válasza paolinho (#4580) üzenetére


Oldman2
veterán

És pontosan melyik típust rendelted?
:R

Mert lentebb felhívják a figyelmet, hogy melyik Note 9 Pro miben különbözik a többitől, de a típusok között nincs Global verzió...
:W

(#4584) hojos


hojos
aktív tag

Sziasztok.
Ez most jött.
[kép] [kép]

(#4585) Oldman2 válasza hojos (#4584) üzenetére


Oldman2
veterán

A mirom.ezbox.idv.tw oldalra is felkerült már.

(#4586) paolinho válasza Oldman2 (#4583) üzenetére


paolinho
őstag

Én a Redmi Note 9 Pro 4G-t választottam ki. Alul, felül minden nyillás patent. Egyedül, ami nincs funkcióhoz kötve, a bal oldalon lent két apró lyukacska, ami mögött a készülék fala zárt. De inkább ez legyen így, mint fordítva. :) alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#4587) sanyci válasza paolinho (#4586) üzenetére


sanyci
senior tag

Ez nem a hordszíjnak van?

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#4588) ottoyes válasza sanyci (#4587) üzenetére


ottoyes
senior tag

De.

Ottoyes

(#4589) Oldman2 válasza paolinho (#4586) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:R

(#4590) HoTaZo válasza paolinho (#4580) üzenetére


HoTaZo
addikt

Hát ja, mások a szükségletek egy kamionban.
Most, hogy van ez az ablakos fedeles, lehet hogy erre varázsolom a Huawei gyűrűs mágneses tartóját.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4591) paolinho válasza sanyci (#4587) üzenetére


paolinho
őstag

Végül is teljesen logikusnak tűnik, de nekem sosem volt ilyenem, így nem is állt erre az agyam. :)

(#4592) erzol válasza Peterhappy (#4582) üzenetére


erzol
őstag

A fekete keret kb. olyan, mint a gyári tok anyaga. Nem csúszik, jól megfogható.
Az átlátszó kemény műanyag, a kamera síkban van benne és a középső gyűrűn fekszik az asztalon, ami fémből van és a telefon súlyát simán megtartja kitámasztva.

(#4593) Rómeó


Rómeó
tag

Reménykedtem benne,hogy a miui frissítéssel valami változik vowifi ügyben,de nem! :(

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#4594) razorka777 válasza Rómeó (#4593) üzenetére


razorka777
veterán

Nálam elég érdekesen megy a vowifi digis kártyával.
Tárcsázóban aktíválom, az első hívás rendben létre is jön, a második már nem.
Tárcsázóból deaktiválom, majd újra aktiválom, megint működik egy hívás erejéig. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4595) HoTaZo


HoTaZo
addikt

Srácok! Azt be lehet állítani, hogy kijelezze azt is, hogy melyik külföldi hálózaton vagyok?
Sokat vagyok külföldön és a svájci határon tudok olasz, német, francia, osztrák hálózatot fogni, kézi beállítással, de lehet, hogy tegnap visszaállt svájcira és csináltam magamnak egy kis számlát. :(((
A Huawei így jelezte, hogy milyen hálózaton vagyok: Telekom D| Telekom H.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4596) ottoyes válasza paolinho (#4591) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nem is igazán jó oda kötni a telót.Próbáltam,de a tok maradt,a telefon "repült"..😄

Ottoyes

(#4597) steele80 válasza Rómeó (#4593) üzenetére


steele80
senior tag

A VoWifi az nem szolgáltató függő? Nálam a Telekomos kártyánál van bekapcsolási lehetőség a VoLTE ésVoWifi vonatkozásában, míg a Vodafone-os kártyán a menüben nincs is ilyen lehetőség.

(#4598) beach head


beach head
senior tag

egy másik tok akit érdekel, [link] . a kék szinű megy az interstellar grey telefonhoz. Kicsit sötétebb tónus mint a képeken.

üveg védőfóliát talált esetleg valaki olyat ami beéri a képernyőt? amiket én rendeltem azok szélességében és hosszában se érnek végig rajt. ő [link] és ő [link] az. Nem értem miért nem tud mérethelyest kiszabni a kínai....

(#4599) Peterhappy válasza erzol (#4592) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom :R

(#4600) Rómeó válasza razorka777 (#4594) üzenetére


Rómeó
tag

Nálam sajna sehogy nem megy! a volte megy elejétől fogva.

steele80: a lehetőség nálam is csak a tárcsázóba írt kódok után jelent meg (voda karinál is)

Szerintem a digi valamiért nem preferálja az újabb sziamiaukat!? (redmi7-el műkszik rendesen)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.