Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) puhos363 válasza Pancsermeste (#5544) üzenetére


puhos363
tag

Ha megfigyelted akkor az eddigi az "q"-val kezdődött, az új pedig "r"-el.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#5552) Pancsermeste válasza puhos363 (#5551) üzenetére


Pancsermeste
őstag

És tényleg... :B

-= Pancsermeste® =-

(#5553) gzbotii válasza crok (#5548) üzenetére


gzbotii
veterán

Hmm...érdekes.
Azért akartam kikapcsolni a MIUI optimizálást, mert vettem egy Huawei Watch GT okosórát, ami random lekapcsolódik, elveszti a kapcsolatot a telefonnal és már elég sok mindent kipróbáltam, de nem sikerült megoldani ezt a problémát...

OEM unlockingot bekacsoltam, a készüléket újraindítottam, majd Developer option - Autofill - Reset to default valuesra rányomtam párszor - így megjelent a Turn on MIUI optimization kapcsoló, de inaktív státuszban - tehát mintha már ki lenne kapcsolva :F . Eddig nem mattam ezzel a beállítással. A hangerőgomb továbbra is a média hangerejét kezeli. Most akkor mi van?

MIUI Global 12.0.4 (QJZEUXM), Android 10 QKQ1.191215.002
Ezen videó alapján csináltam a fenti lépéseket: [link]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5554) Viktor0610 válasza gzbotii (#5553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem azért kapcsol szét az óra, mert a MIUI optimalizáció ki vagy be van kapcsolva.

Nálam a Zepp app dobta el az órát heti-kétheti egy alkalommal, hiába állítottam be minden az alkalmazáson. Mióta feltettem mellé egy másik appot, azóta hibátlan. Tehát nálam az appal van gond.

Az "és már elég sok mindent kipróbáltam"-ba beletartozik az összes MIUI-specifikus doog?
- MIUI akkukímélő kikapcs,
- automatikus indulás bekapcs,
- biztos, ami tuti, lelakatolni az alkalmazásváltóban.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5555) gzbotii válasza Viktor0610 (#5554) üzenetére


gzbotii
veterán

MIUI akkukímélő alatt a Battery saver funkcionalitasra gondolsz?

A tobbi mar megvan. Appnal az akku optimizacio kikapcsolva.
MI Band 4-esem volt eddgi, azzal soha nem volt ilyen problemam, az az erdekes...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5556) Viktor0610 válasza gzbotii (#5555) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5557) gzbotii válasza Viktor0610 (#5556) üzenetére


gzbotii
veterán

Szinte soha nem hasznalom azt. Appnal az akku optimizacio is kikapcsolva.

Kosz a tippeket, lassuk, most javul-e a helyzet..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5558) esox válasza Viktor0610 (#5554) üzenetére


esox
senior tag

Milyen appot tettél fel ZEPP mellé? Nekem egy Amazfit GTR-em van, néha nem zizeg az óra hívásoknál, pedig ZEPP szerint connected. Aztán ha az appban rákeresek utána már jó lesz.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#5559) Viktor0610 válasza esox (#5558) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Mi Bandage app van fenn, de annak a fejlesztését befejezte a készítője.

Persze, az app maga hibátlan, tehát ha együttműködik az óráddal, akkor mindenképp' ajánlom!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5560) kanyi51 válasza esox (#5558) üzenetére


kanyi51
senior tag

Próbáld tedd fel a Notify for Amazfit 13.0.0 appot az áruházból. Nekem tökéletes

(#5561) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Bar mar fel-felmerult.

Xiaomi confirms that 16 additional devices are now eligible for MIUI 12.5 [link]

(#5562) Viktor0610 válasza Peterhappy (#5561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Még jó, hogy megkapja.
Én még legalább a 13-at is várnám a készülékre.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5563) kanyi51 válasza Viktor0610 (#5562) üzenetére


kanyi51
senior tag

Na az lesz csak soká! bár én is várnám!

(#5564) jenei1994


jenei1994
addikt

Akkor lassan megkapjuk a 12.5 öt ? :D

(#5565) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Barátom szembesült egy olyan dologgal Telenor gyári szofveres telóján, hogy fényképezést követően néhány képnél a széleket levágva, majd mentve és a fotókat átrakva számítógépre a fájllistában a szerkeszett képek elnevezésénél az automatikusan generált szöveg mögé odakerül egy +1 vagy -1.

Az ilyen nevű fájlokat, ha jól emlékszem irfanview program nem tudja megjeleníteni, fehér hátteret hoz csak be / mutat ezen fájlok esetében.

Az így megjelölt fájlok képek lennének?

Ha jól emlékszem a szerkesztett képeket látja, de konkrétan nem kérdeztem rá, hogy valóban így van-e, de arra nem panaszkodott, hogy a szerkesztett képek nem lennének meg, azt viszont említette, hogy az eredeti (szerkesztés előtti) kép az már nincsen meg, valószínű szerkesztésnél auto felülírja

read-only mode on the forum

(#5566) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
Lakatolni szeretnék egy app-ot kollégám telóján, aki indiai rom-ot használ.
Nekem xiaomi.eu-s rom-om van ahol, ha a futó programra tapicskolok hosszan, akkor az alábbi menü jön elő
KÉP
Nála ha ezt megteszem, akkor rögtön belép az app beállításaiba.
Hol tudom lakatolni nála az app-ot?
előre is köszi ;)

(#5567) Alien4


Alien4
tag

Sziasztok!
Lenne egy ON meg egy OFF kérdésem is.
ON: restart után feltűnt, hogy néha lassan old/kapcsol be a képernyő. Illetve lassan kapcsol.
Ugye power gomb, ujjlenyomat. De vagy 5 mp mire bekapcsolja a képernyőt. Néha adok neki restartot, tegnap pl volt kettő (pont emiatt a lassú bekapcsolás miatt)

OFF: note 8t
Feleségem telefonja hívás után nem akarja az istennek sem bekapcsolni a képernyőt.
Arra tippelnék, hogy az üvegfólia bezavarja a közelségérzékelőt... de nincs nagyon ötletem.
Ha bárkinek eszébe jut valami, akkor hálásan köszönöm! :R

(#5568) Alien4 válasza Alien4 (#5567) üzenetére


Alien4
tag

ahhhjjjj. dupla. bocs
note9pro másik problémája, hogy lassan tölt be bármi, ami internettel kapcsolatos.
böngésző, fb, insta etc. ttorrent viszont hozza a fullspeedet. wifi, mobilnet. mindkettő lassú
blokada aktív/inaktív... nem számít

(#5569) peestike


peestike
senior tag

legyetek kedvesek megfejteni nekem az alábbiakat:
12.0.3.0. QJZMIXM van a telón.
feldob egy frissítést, V12.0.1.0.RJZMIXM, Stabil, 2.3 giga
jól van ez így? :DDD
közben le is töltötte, de nem merem újraindítani. :B

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5570) Viktor0610 válasza peestike (#5569) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mert ez droid verzióban ugrott, viszont az alapja egy korábbi MIUI.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5571) peestike válasza Viktor0610 (#5570) üzenetére


peestike
senior tag

köszi :R
fél óra guglizás után megfejtettem, a Q az a 10et jelöli az elején, az R meg a 11et...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5572) peestike


peestike
senior tag

Megtörtént a frissítés, nem tudom kinek hogyan zajlott, de egy kisebb pánik volt nekem. :)
Amennyiben hasonlóan viselkedik a telefon, akkor aki ez után frissít ne lepődjön meg,csak azért írom.
Elkezd pörögni a %, majd nekem megállt 4.99%nál, ahol jó sokáig beragadt, ez volt a pánik oka.
Aztán utána felugrott 60.99%ra, ahol ismét megállt. Majd ugrás 71.99re, majd 80.99%ra. Ezt követően jött a boot csak.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5573) Danecay válasza peestike (#5572) üzenetére


Danecay
őstag

Én elindítottam, letettem, majd később ránéztem, kész volt, újraindítottam és kész lett :)
Mondjuk ha fél óra elteltével még mindig a példában felhozott 4.99%-on állta volna a telepítés, én is aggódtam volna :)

(#5574) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Fél óra után 1 %,lehet a türelmem nem a régi :DD

(#5575) beach head


beach head
senior tag

ki van kapcsolva a miui optimalizáció.... ehhez képest a vaced manager folyamat azt írja, hogy be van kapcsolva.....,

(#5576) lakisoft válasza markussandor (#5369) üzenetére


lakisoft
veterán

Sziasztok,

Android auto-val vannak problémáim. Alapból a play áruházban nem tudod letölteni mert nincs elérhető verzió. Ez okés. A következő helyről megpróbáltam letölteni és telepíteni a telefonra. ( [link] ). Feltelepül és nem indítható. Jelenleg itt tartok. Milyen verziót és változatot rakjak fel ami biztosan működik?
Előre is köszi.

(#5577) puhos363 válasza lakisoft (#5576) üzenetére


puhos363
tag

Szia! Sajna én is ezzel küzdök.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#5578) lakisoft válasza puhos363 (#5577) üzenetére


lakisoft
veterán

Írtam a fejlesztőknek majd ha válaszolnak megosztom az infókat itt is. :R

(#5579) puhos363 válasza lakisoft (#5578) üzenetére


puhos363
tag

Köszi. Annyit viszont olvastam, hogy android 11-től már a telefon nem rak ki ikont. Össze van dugva az autóval, és majd ezután tudod állítani.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#5580) lakisoft válasza puhos363 (#5579) üzenetére


lakisoft
veterán

Hoppá. Ezt majd ki kell tesztelnem. Köszi a tippet. :R

(#5581) gabor_01 válasza lakisoft (#5576) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nekem úgy remlik, hogy eleve telepítve volt. Akkor jött elő egyszer, amikor összedugtam egy megfelelő autóval.
Azota ott virít a telepítettek között.
De nem lehet állítani semmit.

(#5582) markussandor válasza puhos363 (#5579) üzenetére


markussandor
senior tag

Már 10-es droidon sem teszi ki az ikont, de amint rádugod a kocsira, működni fog.

(#5583) puhos363 válasza markussandor (#5582) üzenetére


puhos363
tag

Köszi

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#5584) Dexter68 válasza lakisoft (#5576) üzenetére


Dexter68
addikt

Az enyémben gyárilag ott az app, bár az ikonja tényleg nincs kint. Kiszedtem az apk-t, esetleg próbáljátok meg feltenni.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5585) trebrona válasza Dexter68 (#5584) üzenetére


trebrona
nagyúr

A10-től natívan tudja az android, nem kell semmit telepítgetni.

With Android 10, Android Auto is built in—so you don’t need the app to get started.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5586) Dexter68 válasza trebrona (#5585) üzenetére


Dexter68
addikt

Oké, csak próbálok segíteni... mittudomén milyen rom van ott.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5587) trebrona válasza Dexter68 (#5586) üzenetére


trebrona
nagyúr

Te voltál az utolsó a témában, ezért ment neked a válasz, nem csak neked szólt.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#5588) lakisoft válasza trebrona (#5585) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszönöm a segítséget. Tökéletesen megy minden kézi install nélkül. Csak türelmetlenek voltunk ez volt az alapvető gond. Ha azt csinálod amit a telefon ír megy minden. :R

(#5589) lakisoft válasza lakisoft (#5588) üzenetére


lakisoft
veterán

Helyesbítek. Kontaktos az egyik telefonunk csatlakozója és ezért hol megy hol nem. A másikkal tökéletes. Találkoztatok már ilyen hibajelenséggel? :Y

(#5590) erzol válasza lakisoft (#5589) üzenetére


erzol
őstag

Zseb szösz a csatlakozóban esetleg?

(#5591) lakisoft válasza erzol (#5590) üzenetére


lakisoft
veterán

Vadi új telefon a beállítás után ezt csinálja - a c-type usb úgy lötyög hogy elképesztő első perctől kezdve. Ha megmozgatod akkor érzékeli az autó és utána ha elengeded megszakad a kapcsolat. Nem gondolnám hogy ez normális. :R

(#5592) Viktor0610 válasza lakisoft (#5591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ez valószínűleg kontakt hiba.
Szerviz.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#5593) lakisoft válasza Viktor0610 (#5592) üzenetére


lakisoft
veterán

Így van. A héten el is viszik a szervízbe majd látjuk mit mondanak rá. :R
Amúgy alapból a csatlakozója elég lötyögős. Másnak is?

[ Szerkesztve ]

(#5594) crok válasza lakisoft (#5593) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem total nem.

(#5595) lakisoft válasza crok (#5594) üzenetére


lakisoft
veterán

Az elmúlt 2 hónapban kettőt is vettem. De mindkettőnek nagyon lötyög. Viszont az egyik működik normálisan ennek ellenére. Az utolsó meg sajnos nem. :(.

(#5596) HoTaZo válasza lakisoft (#5593) üzenetére


HoTaZo
addikt

Még egy érv számomra, hogy miért mágneses csatlakozóval használjam.
Ha,az lötyögni kezd, akkor tuti szervizes.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#5597) duke


duke
aktív tag

Gyári visszaállítást tervezek, mert szerítem lelasult a telefon, katintásra időként egy másodperc késéssel reagál, és kiváncsi volnék pontosan mi történik.
Gondolom törlödik a teljes háttétár, minden beállítás, és program. Az oprendszer az marad, vagy visszaáll arra, ahogy vettem a telefont ?
Számítsak valami egyébb dologra a reset kapcsán ?

(#5598) #46824192 válasza duke (#5597) üzenetére


#46824192
törölt tag

Mindent töröl. Olyan lesz mint amikor először bekapcsolod.

Ha jól tudom az utolsó ,aktuális szoft verzió fog futni. Ennyi lesz csak ami eltér a legelső bekapcsoláshoz viszonyítva.

(#5599) gzbotii


gzbotii
veterán

Aki használ ilyen készüléken Revolutot: az app mennyit fogyaszt? Nálam valamiért a napokban nagyon darál, top fogyasztó, úgy, hogy jó, ha naponta egyszer megnyitom egy-két percre.
MIUI optimization On, Autostart OFF, Battery saver opció alatt próbáltam több mindent (Restrict background activity, Restrict background apps, Battery saver, No restriction). Látható változást nem hozott semmilyen beállítás.

MIUI Global 12.0.4 (QJZEUXM), Android 10 QKQ1.191215.002

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5600) gabor_01 válasza gzbotii (#5599) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nálam 0%-ot fogyaszt. Semmit sem állítottam rajta. Teszi a dolgát.
Sajnos ennél a telefonnál egyedi hibák szoktak előjönni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.