Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

ma 2x hívtam asszonyt és én hallottam őt, de ő nem. bedugta a fülest, így a 3. próbálkozásomra már hallott.
korábban is volt már ilyen, hogy hívták, de csak fülessel volt jó. hívásfogadáskor kattogást hall és akkor már tudja, hogy nem lesz jó és nem fog hallani semmit.
többször volt az is, hogy 10 perc után a másik fél nem hallota, hogy asszony beszél. gondoltunk, hátha a volte-val megjavul, de hiába kapcsoltattuk be, nem javult.
ez mitől lehet? mit nézzünk meg, mit állítsunk esetleg be?

[ Szerkesztve ]

(#4352) Peterhappy válasza Viktor0610 (#4346) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm a válaszodat, valóban költöztető appal tettem ki anno, de azóta töröltem és újratettem és nem változott a helyzet...

(#4353) Trooper82 válasza Trooper82 (#4340) üzenetére


Trooper82
senior tag

Tehát másnál nincs kép törléssel gond Google fotókban miui 12 alatt , ha sd-n vannak a képek? Baromi lassan reagál, ha reagál a törlésre. Cache , data törlések megvoltak. Más galeria appban jól működik, mivel az sd t is formaztam hátha, kb 60 giga mozgatasa sdre sem jelentett problémát. Szerintem nem az sd vel lehet gond.

(#4354) Peterhappy válasza Viktor0610 (#4346) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megoldódott, még egyszer köszönöm a segítő szándékot!

Ha esetleg más is hasonló cipőben járna: MIUI óra alkalmazást nem szerette, feltettem a Google órát, azzal gyönyörűen megy.

(#4355) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálatok is elofordul, hogy az ujjlenyomat olvasó nem működik? Nem is probalkozik ilyenkor beirom a kódot, onnantól jó. Nem a bekapcsolás utani első feloldasra gondolok.

(#4356) Viktor0610 válasza Trooper82 (#4355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt ilyen gondom.
Nem arról van szó, hogy 72 óránként meg kell add a kódot, ha nem indítod újra a telót?

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4357) razorka777 válasza Trooper82 (#4355) üzenetére


razorka777
veterán

72 óránként mindenképp jelszó kell, ha csak az ujjlenyomatot használod feloldásra. :)

Szerk: Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4358) Trooper82 válasza razorka777 (#4357) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi a tippeket de nem , ma kétszer eljátszotta. De valami bugra gyanakszom mert ilyenkor ha beirom a kódot utána megint működik...

(#4359) Viktor0610 válasza Trooper82 (#4358) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Add hozzá újra az ujjlenyomatod.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4360) Trooper82 válasza Viktor0610 (#4359) üzenetére


Trooper82
senior tag

Köszi megtörtént nem az a gond. De olyankor meg se nyekken az olvasó.

(#4361) beach head válasza Trooper82 (#4355) üzenetére


beach head
senior tag

én tapasztaltam már, htana ha feloldom kóddal működik ismét.

[ Szerkesztve ]

(#4362) Trooper82 válasza beach head (#4361) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igen, ugyanez van itt is. Köszönöm a megerősítést.

(#4363) duke


duke
aktív tag

Remelem nem kerdezek nagy marhasagot. De lehetseges, hogy a telefonra gyarilag cserelheto vedofolia van felrakva ? Vagy ez a latszolag utolag felrakott vedofolia ez a gorilla glass 5, tehat a kijelzo resze ?

(#4364) athomi válasza duke (#4363) üzenetére


athomi
veterán

Dehogy gyarilag cserelheto, valami alapfolia van rajta gyarilag, epp csak a karcoktol vedi a kijelzot.

[ Szerkesztve ]

(#4365) duke válasza athomi (#4364) üzenetére


duke
aktív tag

Kihagytam a veszot, igy kisse felreertheto volt a kerdesem, de azert ertettem a valaszt. :) Azt akartam kerdezni, hogy ugyan gyarilag raktak fol, de egyebbkent ez is egy leszedheto cserelheto folia mint amit altalaban arulnak.
Abban akartam biztos lenni, ha egyszer lecserelnem, akkor nehogy esetleg a kijelzovel egyben levo feluletet probaljam meg leszedni . :D
Mindenesetre rendesek, hogy mar vedofoliaval egyutt adjak.

(#4366) Beretvás válasza duke (#4365) üzenetére


Beretvás
addikt

Leszedhető és ajánlatos is.. Az egy ujjlenyomat gyűjtő förmedvény... :K

(#4367) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

Feleségemnek meg nekem is egy Redmi5-ösöm van amit leszeretnék cserélni.Note 9 Pro lenne a kiszemelt.
Játékra nem lesz használva csak a szokásos dolgokra.

Kamerája nagy előreugrás lesz a Redmi5 után?
GPS jól működik? (Waze-t használok aktívan).
Vannak hibái a telefonnak? (Főleg itt sw-esre gondolok).
Note 9 S mennyivel "gagyibb" mint a Pro?

Köszi a helpet!

(#4368) paolinho


paolinho
őstag

Arra nem tudtok véletlenül valami gyorsindítási lehetőséget, hogy Google betölthető legyen?
Az előző telómnál (Samsung Galaxy S9 Plus) én pl. erre használtam a Bixby-gombot.

(#4369) Potyka03 válasza Aryan (#4367) üzenetére


Potyka03
senior tag

Szia.
Mindenben jobb a Note 9 PRO. De még a 9S-s is tökéletes lenne,ha fontos az üzemidő akkor a 9S egy kicsivel jobb vétel. Valamiért jobban kezeli az akksit mint a 9 PRO.
GPS nagyon gyors,még lakáson belül is hamar talál jelet :)
Kamerája gyönyörű,telt színekkel dolgozik,a 49 megapixeles részét felejtsd el,alap 13 megapixellel jobb lőni fotókat. Széleslátója is jó,de csak nappali képeket lőj inkább vele. Makró kamerája elmegy,de nem rossz.
Bátran vegyétek a 9S-st vagy a 9 PRO-t.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#4370) crok válasza Potyka03 (#4369) üzenetére


crok
nagyúr

Ezt most lőttem BBS-ből egy elérhető készülékből:
Redmi Note 9 Pro - MIUI V12.0.1.0 QJZEUXM EEA ROM piszkálatlan
(még bootloader nyitás sincs, így még Magisk se, pár app letiltogatva..):
[kép] [kép] Nem rakom be teljesben mert hosszú, görgetett kép..
100% -> 2% ~3 nap 12 óra alatt 9.5 óra SoT.
Nincs rajta játék, "általános" felhasználás, fényerő 60-80%, 1 óra navigáció és kis telefonálás volt még és Life360-al 7/24 helyzetmegosztás. Ennél is jobban kezeli az akkut a 9S? :D

(#4371) Potyka03 válasza crok (#4370) üzenetére


Potyka03
senior tag

Én csak hallottam róla hogy a 9s jobb akku időben. Nem sokkal,1-2 óra képernyő idővel nyersz többet.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#4372) Trooper82 válasza duke (#4365) üzenetére


Trooper82
senior tag

Teljesen jó minőségű van rajta, nem gyűjti az ujjlenyomatokat, nálam egy karc nincs a gyári folian honapok után. Ha esetleg karcos lesz lehet veszek valami üveget.

[ Szerkesztve ]

(#4373) Aryan válasza Potyka03 (#4369) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi szépen az infokat :R

(#4374) komfetti


komfetti
újonc

Sziasztok.

Légyszi kiprobálnátok, egy működést, hogy nálatok ez hogy megy ? A nagysebeségű (240 fps) videómódba kapcsolva, de még a felvételt nem elindítva, nálam folyamatosan ujrafokuszál a kamera. 2 másodpercenként ugrik a kép, ahogy a legkisebb mozdulattól is ujrafokuszál. Amikor elindítom a felvételt, akkor már nem csinálja. Lehet, hogy ez eddig is így működött, és csak most tűnik furának hogy ilyen gyakran ujrafokuszál.
Megnéznétek, köszi.

(#4375) xviktorx


xviktorx
tag

Sziazstok!
December 20--án vettem ezt a telefont, de csak a mai napon használtam előszőr a wazze navigációs progit. Győr és Székesfehérvár között oda és vissaz is kifagyott a telefon, majd újra indult. A telefonon nem mókoltam semmit. Más is tapasztalt ilyet? Mitől lehet ez és mivel lehetne orvoslni? Választokat előre is köszönöm.

(#4376) lacentos válasza xviktorx (#4375) üzenetére


lacentos
aktív tag

Első körben a Waze-nál kapcsold ki az akkumulátor kímélőt.

(#4377) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Végre klubtag lettem, ezzel a készülékkel is.
Van egy jól működő leírás bootloader nyitásához, illetve xiaomi eu rom felrakásáról?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4378) xviktorx válasza lacentos (#4376) üzenetére


xviktorx
tag

Az alapból ki van kapcsolva és én sem kapcsoltam be.

(#4379) paolinho válasza F.B.I. (#4377) üzenetére


paolinho
őstag

Bootloader nyitás itt: link
A többi elég részletesen a 4266-os hozzászólás alatt.

(#4380) F.B.I. válasza paolinho (#4379) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4381) dudicukrasz válasza F.B.I. (#4377) üzenetére


dudicukrasz
tag

Minek nyitni

(#4382) crok válasza dudicukrasz (#4381) üzenetére


crok
nagyúr

Ha Xiaomi.EU ROM-ot akar akkor mindenkepp szukseges..

(#4383) topi66


topi66
aktív tag

Indonéz romnál is kell a nyitás?

(#4384) crok válasza topi66 (#4383) üzenetére


crok
nagyúr

Hacsak nem ugy vetted hogy zart bootloader mellett, gyarilag volt rajta az indonez ROM.. Szoval igen, kell.

(#4385) Viktor0610 válasza topi66 (#4383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
Bármi olyan verziós ROM esetében kell, ami nem az, amivel gyárilag kijött.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4386) F.B.I. válasza crok (#4384) üzenetére


F.B.I.
veterán

miuieu oldalon melyik a hozzátartozó rom, akár heti is? Nem találom. Tudsz segíteni esetleg? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4387) crok válasza F.B.I. (#4386) üzenetére


crok
nagyúr

Minden itt lesz ;) leirta Paolinho.

(#4388) F.B.I. válasza crok (#4387) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor mégis csak jól láttam, hogy erre csak stabil van, nincs fejlesztői. Ok. Köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4389) csiki52 válasza F.B.I. (#4388) üzenetére


csiki52
tag

Sajnos én is benéztem ezt a telefont, bár hardwerileg szinte tökéletes, de nincs DEV rom, minden telefonomon /MI8,MI9T/ ezt használtam heti kétheti frissitéssel, ezen még a stabil romok is ritkán utolsóként frissülnek, a VoLTE müködik, a WoWifi egyáltalán nem, pedig be van kapcsolva, bootloader nyitva rom lecserélve EU romra EEA helyett ez is el van hanyagolva.
Most lecseréltem egy MI10T re ami már 3 szor frissült, bootloader nyitásra várok megy rá az EU és a DEV rom a VoLTE és a WoWifi a gyári /EEA/ romon is müködik Telekommal és Digivel is.
A MI9T-n is van mindkettő és MIUI 12.5 ös már.

(#4390) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Tegnap óta nem dob értesítést messenger uzenetekrol, csak akkor latom ha megnyitom a messengert. Minden értesítés engedélyezve van. Mi lehet?

F.K.T.

(#4391) athomi válasza psg5 (#4390) üzenetére


athomi
veterán

Asszonynak rendszeresen nem jelzi a telefon, hogy mesengerben üzenetet kapott. Csak akkor látja, ha megnyitja a messengert.

[ Szerkesztve ]

(#4392) psg5 válasza athomi (#4391) üzenetére


psg5
veterán

Jaj. Valaki megoldást?

F.K.T.

(#4393) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy megoldódott e már valakinek a már korábban is tárgyalt RaiPay-al kapcsolatos probléma. Korábban jeleztem a Google Play felületen is és levelet is írtam a Raiffeisennek és csak most vettem észre, hogy a Google Play felületen 2 nap múlva válaszoltak is ami a következő volt:

Na most kíváncsi leszek ha felhívom az ügyfélszolgálatot, akkor az éppen a hívásomat fogadó munkatárs tud e majd ebben érdemben segíteni.
Na meg aztán arra is kíváncsi vagyok, hogy ha olyan azonosítóváltozás történik amit blokkol az alkalmazás, akkor újratelepítés után hogyan sikerült, igaz csak egy alkalommal de mégiscsak használni?

(#4394) crok válasza Danecay (#4393) üzenetére


crok
nagyúr

Én is kíváncsi leszek mit mondanak szóban :D 40+ jegyet nyittattam le online, az elsőre kaptam már postai levelet (!) hogy hát kivizsgálták és.. semmi lényegi válasz :D várom a többi levelet.. A ROM a készüléken amin ez használva van nem volt frissítve mialatt 1..3 de max 5 naponta eljátszotta ezt a "biztonsági okokból letiltva" mókát (még a BL is zárt..), ja, és a reinstall minden esetben azonnali gyógyír volt. De elképzelni nem tudom milyen azonosító változhat meg a készülékben amit egyrészt "Xiaomi frissítés" triggerel és amire a RaiPay ugrik. De majd írd meg, kérlek, mi lett a vége mert engem pl. érdekel!

(#4395) Winnie The P válasza psg5 (#4392) üzenetére


Winnie The P
őstag

#3937-ben le van írva.
Ezt a kanossza dolgot nem lehetne az összefoglalóba belerakni?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4396) D1ck válasza crok (#4231) üzenetére


D1ck
újonc

Utólag is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
Sikerült megoldani a problémát. Bindelve lett a teló és felkerült rá az alábbi rom:

Egyedüli problémaként az merült fel, hogy mivel két SIM kártyát használok, sajnos csak az egyikről (Telenor) jeleníti meg a névjegyzéket, a másikról (Digi) egy névjegyet sem. A SIM kártya biztos hogy jó mert próbáltam másik telefonban is, a telefonom foglalatai is jók, valamint a rom feltelepítése előtt mindkét SIM kártya névjegyeit mutatta a készülék.
Egyébként hívást tudok fogadni/indítani mindkét simről.
Olvastam, hogy felmerültek hasonló problémák digis kártyával, de pont ilyen még nem volt. Van esetleg valami ötletek? 🙂

(#4397) crok válasza Danecay (#4393) üzenetére


crok
nagyúr

Na, ma kaptam RaiPay frissítést, megnyitottam, azonnal kizárt :D majd kérte a telefonszámom, új PINt, újraregisztráltatta a kártyát, majd 3 másodperc után ugyanez :D Majd megint :D és megint :D Adattörlés, újra belépés.. és megint :D Felhívom akkor én is őket mert hogy ez a készülék nem kapott ROM frissítést az 10000%.

(#4398) komfetti válasza komfetti (#4374) üzenetére


komfetti
újonc

Légyszi a 4374-ben leírtat probájátok már ki.

(#4399) Winnie The P válasza komfetti (#4398) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nálam jó.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#4400) Pancsermeste válasza komfetti (#4398) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálam is rendben.
Csak akkor fókuszál újra, ha változik a távolság, de ez természetes.

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.