Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99801) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes eladni a PS4 PRO-t, és helyette Xbox ONE S (vagy majd csak Scorpio?)
4K-s tv-m van, de igazából nem hozta a Pro azt a 'hú de' szintet,amit mondtak.
A ForzaH3, Gears4, DeadRising, QB meg persze a 4k- filmek is érdekelnének.
Egyébként az igaz,hogy Xbox-on "jobb" a HDR /színek?

Köszi a vàlaszt!

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#99802) pzstm válasza Blaise (#99799) üzenetére


pzstm
titán

Persze. Ingyen van ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99803) MunezXBK válasza pzstm (#99798) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jó, hogy írod, még rá se néztem. :D

(#99804) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99805) negyven2 válasza pzstm (#99804) üzenetére


negyven2
veterán

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#99806) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Insider programhoz érdemes csatlakozni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#99807) Silεncε válasza l.skywalker (#99806) üzenetére


Silεncε
őstag

Attól függ mennyire vagy türelmes. Nekem csak a bekerülés 2hétig tartott és most vagyok prev. ring 4-be. Ez az a kör, akik gyakorlatilag majdnem akkor kapják meg a frissítéseket, amikor azok RTM-ek lesznek. Innentől felfelé még három ring van, ahova csak úgy lehet bejutni, ha EXP-t gyűjtesz. Vannak küldik, kérdőívek, tesztelgethető játékok - appok, ezekért kapsz exp-t és így tudsz fentebbjutni (vagy elmész dolgozni az ms-hez :D)

(#99808) l.skywalker válasza Silεncε (#99807) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi. Szerintem megéri. Sok időt töltök különböző gépek előtt, van időm foglalkozni ilyenekkel.

És az Xbox One Preview Programba pedig sehogy se lehet bekerülni, igaz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#99809) adrian94 válasza pzstm (#99804) üzenetére


adrian94
őstag

Hogy lehet saját képet kirakni? :)

(#99810) figure85

Hogy lehet oda bejutni? :)

[ Szerkesztve ]

(#99810) negyven2 válasza adrian94 (#99809) üzenetére


negyven2
veterán

Insider Alpha ringen kell lenni.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#99811) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Írtátok korábban többször hogy van valamilyen alvó mód,mikor a letöltések mennek,de a box csökentett üzemmódban van.
Meg tudjátok mondani hogy hol lehet ezt beállítani?
Most vettem meg az ac syndicate gold editiont,de nem akarom hogy éjjel-nappal be legyen kapcsolva amíg tölt.

(#99812) carlos636 válasza johnny23 (#99801) üzenetére


carlos636
csendes tag

Az Xbox One S teljesítményileg annyival tud többet a simánál, h képes lejátszani a 4k-s video tartalmat és egyes játékokban egész pofás tud lenni elméletileg a HDR. Ha PS4 Pro nem jött be, akkor ez pláne nem fogja hozni azt a szintet, amit szeretnél, így a helyedben mindenképp megvárnám a Scorpio-t.

(#99813) balazs025 válasza johnny23 (#99801) üzenetére


balazs025
senior tag

Szerintem one s-re emiatt semmikép, Scorpio majd elválik, de az még odébb van. De szerintem egyik konzol se fogja hozni azt a ,, hú de" érzést számodra, nem arról szólbak a konzolok.

(#99814) negyven2 válasza adrian94 (#99809) üzenetére


negyven2
veterán

Insider app-ot kell letölteni. Abban regisztrálni kell (elvileg 3 nap alatt meg is van). Viszont Alpha ringbe bekerülni nem lehet gyorsan. Hamarabb kijön mindenkinek ez a funkció minthogy bekerülj az Alpha ringbe..

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#99815) Steelheart2 válasza Stauffenberg (#99800) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen,akkor ez bukta. :) Annyi pénzt nem adok a FM 5 és 6 ért.Akkor marad a foci vagy valami verekedős. :)Nem tudod véletlenül,hogy valami akcio játékot lehet e eggyütt játszani?Köszi!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#99816) adrian94 válasza negyven2 (#99814) üzenetére


adrian94
őstag

Értem :) és mikor lesz elérhető ez a funkció (saját kép, gamerpicturenek) mindenkinek? :)

(#99817) pzstm válasza adrian94 (#99816) üzenetére


pzstm
titán

közeljövőben, hamarosan.

Nincs publikus dátum, nagyban függ az Insider tesztektől is természetesen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99818) Stauffenberg válasza johnny23 (#99801) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én PS4 Pro-ról már nem váltanék Xbox One S-re, hanem megvárnám a Scorpio-t.

Ha a Sony exkluzívok nem jönnek be, akkor szerintem az Xbox mint platform vagy hardver sokkal jobb. De ha van 4K TV-d, akkor tényleg várd meg a Scorpio-t. A One S hiába tud 4K outputot, azt csak a meglévő 900p/1080p felbontásokról skálázza fel, ami nem lesz túl szép.

(#99815) Steelheart2: Figyeld az akciókat. Én a múltkor vettem meg a Forza Motorsport 5-öt GOTY kiadásban és Car Pass-al együtt gyakorlatilag fillérekért.

[ Szerkesztve ]

(#99819) Steelheart2 válasza Stauffenberg (#99818) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Oda fogok figyelni.Jo lenne valami amivel melo után a srácokkal,a szálláson el tudnánk ütni az időt.Nem vagyok valami nagy foci rajongo,de mást nem igen tudok.Internet lehetöség pedig nincs.Igy csak offline játékok jöhetnének szoba.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#99820) interstate76 válasza l.skywalker (#99790) üzenetére


interstate76
addikt

Én is így látom! :K

(#99795) r.levente75 Mindenképpen megéri külön is, szuper játék, csak gondoltam, szólok a másik opcióról. :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#99821) r.levente75 válasza interstate76 (#99820) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi. :R

(#99822) brumi1024 válasza johnny23 (#99801) üzenetére


brumi1024
veterán

Mi lenne a "hú de" szint és mivel próbáltad?

Illetve a 4K filmek alatt a 4K Blu-ray-re gondolsz, ugye? Mert a 4K filmlejátszást a Pro tudja.

[ Szerkesztve ]

(#99823) okibots


okibots
aktív tag

Remélem akik "bevásároltak" 1$-os GOLD-ból, azok lemondták az automatikus meghosszabbítást, mert ha nem, akkor egy hónap múlva lesz majd itt sírás-rívás a csúnya Microsoft felé :) ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#99824) Silεncε válasza brumi1024 (#99822) üzenetére


Silεncε
őstag

A ps4 pro nem kapott 4k uhd blu-ray olvasót, nehogy konkurencia legyen a sony blu-ray playereinek... :W

(#99825) brumi1024 válasza Silεncε (#99824) üzenetére


brumi1024
veterán

Tudom. Ettől függetlenül a Media player tud 4K-t.

(#99826) Stauffenberg válasza okibots (#99823) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én pont most mondtam le a megújítást és már itt vár a feltöltőkódom is, amit musztitól vettem. :D

(#99827) Chereiose


Chereiose
addikt

Kontroller gariztatásban tud valaki segíteni? Mert egy rohadt vicc a MS. Már másodjára próbálom meg a héten, idáig ugye eljutottam:

Aztán a címke nyomtatási levél már soha nem jött meg, először kedden kértem, most kértem megint egy új szervízt, de egy óriási kínlódás ez már látom...Mikor óhajt a UPS küldeni valamit, illetve mikor jönnek érte általában? Amúgy az a kontrollerem baja, hogy a joystick össze-vissza kattog és ugrál ha erősebben húzom, emiatt az irányt is folyton elrontom...

(#99828) tigipuf


tigipuf
senior tag

Valaki világosítson már fel mert nem értem,ha a ms tényleg össze akarja kötni ennyire a windózt a box-al,akkor miért nem akar megszületni a kodi apps ,meg egyáltalán bluray lemezről miért is nem enged mindenféle formátumot lejátszani?
Valami szabadalmi dolog van a háttérben vagy csak simán nem érdekük?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#99829) oriic válasza tigipuf (#99828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kodi lesz One-ra.

Live-Die-Respawn

(#99830) r.levente75 válasza Chereiose (#99827) üzenetére


r.levente75
addikt

Telefonon jóval egyszerűbb. Ünnepek miatt csak kedden.

(#99831) Chereiose válasza r.levente75 (#99830) üzenetére


Chereiose
addikt

Ott meg minden féle kódot kér ami azt se tudom mik. (amikor hívás előtt meg kell adni az adatokat)

(#99832) tigipuf válasza oriic (#99829) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát már várom nagyon,szeretném ha ha tényleg hivatalos apps lenne.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#99833) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

SC Convictions-t tolom XO gémpeddel, STEAM/UPlay alól, és bill+egér után elég szívás a célzás, még ha zoom-olok, akkor is. Éles akcióban meg aztán pláne... :W :D
Nem tudjátok, a célzásrásegítést hogyan lehet bekapcsolni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99834) r.levente75 válasza Chereiose (#99831) üzenetére


r.levente75
addikt

Már gariztattam párszor kontrollert, úgy megy, hogy felhívtam a supportot, elmondtam a hibát és szeretnék egy cserét. Csak annyit kérdeznek, hogy a konti a géphez volt vagy külön vétel. Ha a géphez akkor egyszerű, ha külön lett véve, akkor a számlát kérhetik. Mondjuk, ha egy pluszba vásárolt kontiról van szó és az megy vissza gariba, mintha az eredeti gép tarozéka volna, szerintem azt sem nézik.

(#99835) Chereiose válasza r.levente75 (#99834) üzenetére


Chereiose
addikt

Gep mellé volt eredeti, 1 hét után elkezdett szarakodni a joystick. És ha felhívom őket utána hogy megy? Az UPS-es szarakodásra gondolok, illetve mennyi idő az egész folyamat amíg kézhez kapom az újat?

(#99836) johnny23 válasza brumi1024 (#99822) üzenetére


johnny23
tag

Mi a 'hú de szint' ?
Nem is tudom, de vhogy összességében többet vàrtam PS4 pro tól (grafikai megjelenìtés terén is) azok utàn,hogy ilyen "erôs meg olyan erôs"
Amiket próbàltam rajta: Uncharted4, GTA, Witcher3, Hitman

...tudom az Xbox ONE S,nem olyan erős, de mégis lehet àttérek na 😊

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#99837) gduck válasza johnny23 (#99836) üzenetére


gduck
addikt

Nekem a "sima" XO erejével se volt soha bajom :D Csak játszok és játszok és játszok :D :D

[ Szerkesztve ]

(#99838) frankdelgado válasza johnny23 (#99836) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ilyet sem hallottam még de asszem, ha kijön a skorpio, sok Hasznàlt pro lesz a boltokban...😀.

(#99839) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kijött a Star Wars VIII. első előzetese :D :D :D :C :C :C :Y :Y :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#99840) amstorm


amstorm
aktív tag

Sziasztok! Ha eurós ajándékkártyám van akkor azt be tudom váltani itthoni géppel?

Efficiency is clever laziness.

(#99841) r.levente75 válasza Chereiose (#99835) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon flottul, nekem volt olyan, hogy telefonáltam és a futárnál volt a csomagom kb egy óra múlva. Feladástól számítva kb 12-14 nap, visszafelé posta hozza.

(#99842) Chereiose válasza r.levente75 (#99841) üzenetére


Chereiose
addikt

Na az jó, azt hittem 1 hónap. UPS-el hogyan kell az elején elszállíttatni?

(#99843) r.levente75


r.levente75
addikt

Az Unravel elmenti a pályákat? Egyet megcsináltam és nagyon úgy fest nem tudom onnan folytatni. Vagy csak az első öt etap után ment? Az első szakasz ha jól láttam öt pálya, szerintem abból van meg egy. Az első 20G- megadta. Menteni nem emlékszem, hogy mentett, és nem is találok ilyen lehetőséget, sem betöltést.

Tárgytalan, én voltam balfácán, a szekrény tetején volt a megoldás. :W

[ Szerkesztve ]

(#99844) brumi1024 válasza johnny23 (#99836) üzenetére


brumi1024
veterán

Irreális elvárásokat támasztottál. Ez nem PC, attól, hogy erősebb a hardver nem fog változni a nem patchelt játékok kinézete, és ebből a 4 játékból 3 nem kapott patchet, tehát nagyjából semmi előnyt nem nyújt a Pro a simával szemben. Az Uncharted magasabb felbontáson renderelődik, de az kicsit más téma, az önmagában is meglepően szép játék.

Ilyen téren viszont valószínűleg a Scorpioban is csalódni fogsz (a One S-ben meg főleg), a konzolozás (a legutolsó marketinghullámtól eltekintve) nem erről szól. Azért még mindig ott tartunk, hogy a Scorpio is csak egy átdolgozott RX480-at kapott, ami nem éppen 4K-ra való kártya.

[ Szerkesztve ]

(#99845) r.levente75 válasza Chereiose (#99842) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha felhívtad a supportot, küldenek email-t, melyben minden le lesz írva. Felveszed a kapcsolatot az upsal, és egyeztetsz időpontot a csomag felvételéről. Átadod becsomagolva cimkével felragasztva és rövid időn belül jön vissza.

(#99846) Blaise válasza brumi1024 (#99844) üzenetére


Blaise
veterán

Nem ildomos dolog egy mezei RX480-ra hivatkozni a Scorpio esetén, jóval több annál az egész sztori.

(#99847) Chereiose válasza r.levente75 (#99845) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#99848) pzstm válasza Blaise (#99846) üzenetére


pzstm
titán

pontosan...hatalmas hiba az is, hogy annyit látnak PS4 Pro-hoz képest 4,2 TF helyett 6 TF....az hogy PC-s bármilyen alkatrészhez hasonlítják meg külön vicc...de sebaj, mindenki azon és azzal játszik ami jólesik :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99849) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a Murdered: Soul Suspect jó játék? Érdemes megvenni? Van benne magyar felirat? Ez a 360-as áthozata?

[ Szerkesztve ]

(#99850) brumi1024 válasza pzstm (#99848) üzenetére


brumi1024
veterán

"hatalmas hiba az is, hogy annyit látnak PS4 Pro-hoz képest 4,2 TF helyett 6 TF"

Ugye? Kár, hogy a hivatalos kommunikáció is az (az első mondatban szerepel a honlapon), hogy "6 teraflopos grafikai számítási teljesítményt" nyújt. :C

A lényegből még nem láttunk semmit (játékok), csak a hardverrel való erőfitogtatás megy.

"az hogy PC-s bármilyen alkatrészhez hasonlítják meg külön vicc..."

Lehet, hogy vicc, de amíg a legnépszerűbb játékok multiplatformok és ugyanúgy kell futnia a másik két platformon is, mindezt pedig a lehetőségekhez mérten energiaminimumon szeretné megoldani az összes kiadó, nem hiszem, hogy nagyon messzire kellene keresgélni a PC-s alkatrészek teljesítményétől. A generáció bejelentésekor pedig voltak hasonló (korra interpolált) és nem igazán teljesülő igéretek, tehát az empirikus út is kétkedésre ad okot.

(#99846) Blaise: Átdolgozott, mint írtam. Több annál a sztori, de nincs itt szó tényleges generációváltásról.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.