Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68751) gduck válasza hackeeeee (#68747) üzenetére


gduck
addikt

Én ebből azt hámoztam ki, hogy a következő konzol "generáció" is Windows x64 alapú lesz és futni fognak rajta az XO játékok is :)

[ Szerkesztve ]

(#68752) ImpersonatoR válasza hackeeeee (#68747) üzenetére

Mindenhol ezen megy a pörgés de az ég világon semmi konkrétum nem hangzik el hogy mire kell gondolni meg mikor lesz esedékes ez az egész.
Azért varjuk ki a végét.
En így nagy látatlanba arra tudok gondolni hogy a VR hoz (Oculus MS partnerség )kevés az XO pl :F

(#68753) hackeeeee válasza ImpersonatoR (#68752) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nyilván ezen rugózik mindenki, amikor ők maguk mondanak ilyeneket.

Ő, az oké, de ott lesz a Hololens.

Véleményem szubjektív...

(#68754) negyven2 válasza gduck (#68751) üzenetére


negyven2
veterán

Én úgy képzelem el, hogy úgy fog menni mint pl az iPhone koncepció. Pl. Két évente kiadnak egy új konzolt, de az arra megjelenő játékok futni fognak bizonyos számú korábbi xboxon is. Persze gyengébb minőségben.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#68755) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok!

Új hír került az oldalra!

és egy új videó is :)

(#68756) bulikavagyok válasza Def26 (#68748) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Ez nagyon nagy királyság lenne! Mondjuk én a PC-től már nem szabadulok soha, de jó lenne mellé egy a mostaniaknál jóval erősebb konzol .

(#68757) Def26 válasza negyven2 (#68754) üzenetére


Def26
félisten

Ez nekem tök elfogadható lenne. :)

bulikavagyok : Mi a picsa, egyetértesz velem egy olyan hsz. -ben amiben szerepel a ps4 -szó. :P

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#68758) spae válasza bulikavagyok (#68738) üzenetére


spae
aktív tag

Közben bekapcsoltam a One-t, és 1990 a Porsche pack, nem korrekt, de mindegy úgysem tolom német autókkal!

(#68759) bulikavagyok válasza Def26 (#68757) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mik vannak! :D Ezt már egyszer kitárgyaltuk egyébként, csak ott nem volt szó a PS4-ről.. De azt megbeszéltük, h elsőként vennénk egy új, jóval erősebb boxot, ha megjelenne a piacon. Most is csak ezt mondom.. :R

spae: Nálam 4k az ára! Érdekes, pedig Ultimate Edition-öm van. Neked vajon miért kevesebb?

[ Szerkesztve ]

(#68760) spae válasza hackeeeee (#68743) üzenetére


spae
aktív tag

Én konkrétan nem a húzócímek miatt vettem, hanem maga a Forza sorozat miatt....

(#68761) ChrisDzsi95 válasza spae (#68758) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Na most megijedtem, hogy 1990, de aztán felkeresés után rájöttem, hogy csak elírtad :O :D

(#68762) Lefty válasza hackeeeee (#68749) üzenetére


Lefty
addikt

Nem tudom, de egyre gazabb nekem az iranyvonal, plane, hogy minden jon PC-re is...

(#68763) lmno válasza hackeeeee (#68747) üzenetére


lmno
őstag

Ha ezt meglépik, remélem jól belebuknak és eltűnik a süllyesztőben az Xbox. 10-en akárhány év alatt sikerült elfelejteniük hogy mit jelent a konzol, mire találták ki.
Már amit az utóbbi években produkáltak, az is elég nevetséges volt. Teljesen rossz döntések sorozata: médiacenter, kötelező kinect, állandó online kapcsolat, exkluzív-de mégsem játékok. És most nemtudom ezzel a Win Store-al a Steam-et akarják lenyomni ha már a Sony-t nem sikerült? Hát sok sikert...

(#68764) pzstm válasza bulikavagyok (#68759) üzenetére


pzstm
titán

vagy fullos új konzol ár helyett csak upgradere kellene költeni.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#68765) bulikavagyok válasza pzstm (#68764) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg, ez még jobban hangzik.. :B Az alap gépen elfutnak a játékok médium grafikával, a legújabb konfigon meg ultrán (esetleg több fps-el).

[ Szerkesztve ]

(#68766) EmThor válasza pzstm (#68764) üzenetére


EmThor
addikt

Ez lenne a jobbik megoldás.
Nem szívesen öntök pénzt PC-be a hobbim miatt, erre volt jó a konzol, kényelmes, megcsinál mindent a háttérben stb. Morcos lennék ha 2 évente updatelni kellene a boxot, vagy jon egy New Xbox One es csak azon megy a Quantum Break 2...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#68767) spae válasza ChrisDzsi95 (#68761) üzenetére


spae
aktív tag

3990 ft, bocs,

(#68768) JamesHun válasza pzstm (#68764) üzenetére


JamesHun
addikt

tény, hogy a one főbb részeit nem kellene cserélni, de ez a cseréljük le a fő magot, meg adjunk neki memóriát cserebere, pont, hogy szerintem hazavágná amitől konzol a konzol
de ha már ez lesz kérem a bill egeret multiba :D

SeriesX: JamesSHun

(#68769) Madwe válasza pzstm (#68764) üzenetére


Madwe
nagyúr

ja, aztán lehet drivereket frissíteni, meg vírusirtót rakni a konzolra ;]

Nem tudom, nekem már az igazi xbox exklúzívok hiánya miatt elment a kedvem tőle, de h még 2 évente lehessen pl frissíteni is... konkrétan akinek van gamer(ish) pcje annak teljesen felesleges az xbox, amellé sokkal jobban dukál egy wii vagy ps4. Nagyon jó ez a crossplatform megveszem itt s ott is tudok vele játszani elméletben pl, de minek lenne gamer pcm vagy xboxom a másik mellé ha ugyanazokat tudom rajta játszani?

Ezekkel az akciókkal a pcseket jó messzire üldözik akik mellé konzolt terveznek (nem hiszen h kevesen lennének) s kb csak pc alternatíva lehet. Ha már az exklúzívok is jönnek pcre, akkor pedig gyengébb aléternatíva (nyilván ha vki nem akar mókolni meg ódzkodik a pctől az más kérdés)

Kb így akarják az emberek torkán lenyomni h szemükben anyagilag elbukott az xone s kell az újítás - nem hiszem h olyan régen lett volna mikor rendre bukott meg az összes olyan konzol koncepció, aminél rövid élettartam volt s gyors váltás a szar szereplés miatt - csakhogy az újat mégkevesebb ember veszi meg, mert a jelenlegi eleve kevés tulaj tökéletes arconköpése ez.

Nem akarok flame-t kelteni, nincs xboxom, de már bejelentés óta foglalkoztatott h esetleg egyszer ha lesz rá pár erős cím ami tényleg érdekel s megfér a gamer pc+ps4 mellé, de egyre inkább olyan irányba haladnak h már minimális szinten se érje meg...

[ Szerkesztve ]

(#68770) Lefty válasza pzstm (#68764) üzenetére


Lefty
addikt

Azert vettem konzolt PC helyett, hogy upgrade-el ne kelljen foglalkoznom, beszarnek ha majd lennenek kulonbozo verzios boxok, amiken mashogy futnak a jatekok.

(#68771) hackeeeee válasza spae (#68760) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én is, ez volt az egyik..

Ha a mostani gépeket lehetne valamilyen módon lehetne fejleszteni, akkor ez nem lenne kérdés, de ez ki fog esni.. Vagyis új gépek kellenek majd ha ez így lesz, legalábbis szerintem.. Onnantól pedig már megint elgondolkoztató, hogy mégis mire költsön az ember, főként így, ha minden jön pc-re is. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#68772) bulikavagyok válasza hackeeeee (#68771) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, valószínűleg ezeket a módosításokat már csak egy új modellen lehet elképzelni. Vagy elküldöd a MS-nak, és ők majd feltuningolják Neked! :D Egyébként ez az opció még mindig nagyon távol áll a PC tuningolgatásától. Én úgy tudom elképzelni, h évente-kétévente kiadnak pár új modult (VGA, RAM stb), amit cserélhetsz a gépedben ha akarsz. De ennek semmi köze nincs ahhoz, ahogy a PC-det építed, mert ott ezer gyártó kismillió alkatrészéből válogathatsz, aztán úgy optimalizálod a géped, ahogy tudod. Így még nem szenvedne csorbát sem a konzol kényelme, sem a minősége, illetve az optimalizációja sem szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#68773) hackeeeee válasza bulikavagyok (#68772) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hátőőő, több hardver, több driver, több probléma.

Véleményem szubjektív...

(#68774) Madwe válasza hackeeeee (#68773) üzenetére


Madwe
nagyúr

kevesebb optimalizálás - ami amúgy is egyre inkább jellemző...

(#68775) vonSux válasza hackeeeee (#68747) üzenetére


vonSux
őstag

Tehát újra feltalálják a pc-t konzol néven? Végülis sokan vinnyogunk a teljesítmény miatt így akár még be is jöhet, de azért na... :DDD tényleg legózunk majd a ramokkal meg vga-val? konzol master racsing ;]

(#68776) gduck válasza bulikavagyok (#68756) üzenetére


gduck
addikt

Mondjuk nekem a mostani konzollal sincs semmi bajom, tök jó játékok vannak tök szép grafikával. FPS humbuk meg sose de sose érdekelt :D

(#68777) bulikavagyok válasza hackeeeee (#68773) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két vagy maximum három féle konfigurációról lehetne szó szerintem. Ezt azért nem lehet összehasonlítani a végtelen számú PC-s konfigurációval..:) Nem túnik lehetetlen feladatnak 3 különböző konfigra optimalizálni..

gduck: Nekem sincs vele különösebb problémám, de azért el tudnám viselni az ultra grafikát a konzolomon.. :B Az fps többnyire engem is hidegen hagy egyébként..

[ Szerkesztve ]

(#68778) ChrisDzsi95 válasza bulikavagyok (#68777) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Én csak azt nem tudom, hogy a grafikai beállításokat hogyan oldanák meg az eddig már megjelent játékokon? :D

(#68779) hackeeeee válasza bulikavagyok (#68777) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A konfiguráció sok, de a támogatott hardverek mondjuk bizonyos vga-knál fix, vagyis a támogatott termékcsaládok, mégis sikerül elbaszarintani a drivereket elég csúnyán, néha.

Plusz, ha már a vga cserélhető lenne, onnantól ugye az APU mivolta is felesleges, onnantól külön cpu lenne, szal akkor akár már azt is lehetne cserélhető..

Az a baj, hogy ez Nekem is úgy tűnik, hogy lényegében újraértelmezi az MS a PC fogalmát.. Kicsit hasonlóan mint a Valve csinálta a Steam Machine-nal..

Csak innentől már a konzol mivolta tűnik el.. Persze a játékok maradnak.. De akkor is.. Nem tudom, kíváncsi leszek, hogy most csak ez a pár játék jön PC-re, vagy ezentúl minden nagyobb címmel ezt akarja csinálni az ms.

Véleményem szubjektív...

(#68780) Sys85


Sys85
veterán

Sziasztok!
Találkozott már valaki live gold kód aktiváláskor olyannal hogy "Valamilyen probléma adódott"?
Szlovák feltöltő,én bontottam ki és én kapartam le.
Próbáltam már mindent,a fiókomat és a számlázási adataimat is átállítottam szlovák lokalizációra és címre,de ugyanez az üzenet fogad.
Írtam már az ügyfélszolgálatnak is de b@sznak reagálni!
Esetleg ötlet?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#68781) Teko001 válasza Sys85 (#68780) üzenetére


Teko001
őstag

Állítsd át USA-ra az oldalt, és váltsd be ott.

(#68782) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Se multi, se kormánytámogatás a PC-s Forzában.

"There’s also some bad news in store though as Forza 6 Apex won’t include any multiplayer functionality apart from leaderboard rankings and, a huge blow for PC sim racers, no steering wheel support whatsoever."

Forza Motorsport 6: Apex – Officially Announced

[ Szerkesztve ]

(#68783) Nordorn


Nordorn
tag

Érdekes ötlet az MS részéről ez az upgrade lehetőség.
Ha okosan csinálják, akkor nem biztos, hogy úgymond újraértelmezik a PC fogalmát, hanem továbbra is megmarad a konzol.
A köv. képpen képzelem el a dolgot:
Kiadják a következő generációs konzolt egy adott hardverrel. 2 év, esetleg 3 év után kiadnak egy Evolution kit-et (kb. úgy mint a Samsungnál). Ez fix zárt doboz lenne, amibe belepakolnak egy gyorsabb APU-t, esetleg plusz RAM-ot. Ezt a dobozt kívülről a konzolra egy speciális csatin keresztül a felhasználó rádugja a gépre, és ezzel kész az upgrade. Működés szempontjából, pedig az új hardver vagy felváltja a régit, vagy együtt működnének. A játékok meg érzékelnék, hogy a konzolra rá van e dugva ilyen Kit, vagy nem, és ez alapján állítódna be automatikusan a játék grafikája, ill. a felbontása.
Ilyen Kit-et, pedig ki lehetne adni minden 2 évben, és ezzel gyakorlatilag megoldották a konzolok upgradelési lehetőségét. Ráadásul úgy, hogy a kedves felhasználónak ne kelljen belenyúlkálnia a konzol belsejébe, mert az csak a garancia teljes kontrollálatlanságához vezetne, ill. veszélyes is lenne. Nem lenne töménytelen mennyiségű hardver, amit a fejlesztőknek támogatnia kéne, hanem mindig csak az adott Kit-hez kellene új támogatást készíteniük a meglévők mellé.

(#68784) bulikavagyok válasza Nordorn (#68783) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez lényegében ugyanaz amiről az előbb beszéltünk, csak egy még felhasználóbarátabb módja a fejlesztéseknek. Évente-kétévente jönne egy ilyen "kit" a géphez, amit ha megveszel, csúcson tartja a gépedet, ha nem, akkor maradsz a médium grafikánál. A játékfejlesztőknek így is csak 2-3 konfigra kéne optimalizálniuk. Ezzel folyamatosan tarthatná az Xbox a felső középkategóriás PC-k szintjét, és így akár PC-ről is át lehetne csábítani a gamereket az xboxra. Nekem nagyon tetszene ez az irány.. :B

[ Szerkesztve ]

(#68785) Sys85 válasza Teko001 (#68781) üzenetére


Sys85
veterán

Bármit csinálok ugyanaz a vége.
A kódot elfogadja,ki is írja hogy előre fizetett 12 hónapos Xbox Live Gold,de amikor "leokézom" akkor jön a Something wrong üzenet.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#68786) appleGjuice válasza Nordorn (#68783) üzenetére


appleGjuice
tag

Én ezen az ötleten annyit módosítanék, hogy nem skálázódna a grafika, meg framerate a konzolhoz, hanem az újabb játékok csak az új kitekkel rendelkező gépekken futnának, azonban a visszafelé kompatibilitás végig megmaradna.

(#68787) hackeeeee válasza bulikavagyok (#68782) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amilyen a konzolos multi minősége sokszor, lehet jobb is.

Véleményem szubjektív...

(#68788) papi20


papi20
tag

Szerintem meg szarjanak Sünt. A Konzol az Konzol. Cserélgesse a jó édes felmenőjének a .....
Ha ez bejön én visszamegyek Pc-re. Letöltök mindent azután csókolom Xbox. Ez vicc de komolyan.

(#68789) bulikavagyok válasza hackeeeee (#68787) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A forzás roncsderbikre gondolsz? :) Egyébként meg a kormányos irányítás is elég gáz, így jobb ha azt sem erőltetik..

(#68790) i@lex válasza gduck (#68776) üzenetére


i@lex
őstag

Egészen biztos vagyok abban, ha az emberek azt a rengeteg időt és energiát amit a hisztire fordítanak szimplán csak az adott játékra "pazarolnák" még élveznék is a konzoljukat, ahelyett, hogy az fps számokat meg a pixeleket számolgatnák.

Ez a Microsoft, nem a sarki cba, megfogják oldani úgy, hogy az mindenkinek jó legyen.
Tudom divat szidni őket, de nem hülyék dolgoznak ott.

(#68791) parandroid válasza i@lex (#68790) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Öhm, van ez a mobilos dolog náluk, te például ismersz olyat, aki hallott már olyanról, akinek egy ismerőse sejti, hogy pontosan mit is akarnak? Elképesztő potenciál van a Windows telefonokban, erős hardver jó áron, csak a kapkodás miatt nem áll össze a koncepció, és senkinek, őket is beleértve, fogalma sincs, merre mennének vele. Ami aztán finoman fogalmazva elriasztja a vevőket. Nagyon hasonló irányt látok konzolos vonalon is most, és ez nem tetszik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#68792) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Quantum Break videók :C

Live-Die-Respawn

(#68793) s7evcsenko válasza Sys85 (#68780) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Kicsit lemaradtam. :)

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#68794) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szerintem ha ezt bejelentik hivatalosan akkor ez az utolsó konzoljuk most se megy jól az onenak mert aki akar ilyenekel buz*lni ugyis pc-t vesz inkább többiek meg mennek majd ps-re ha lesz ilyen akkor várom az első Sony reklámot majd mert az a lemezes kölcsönadós reklám zseniális volt :D

[ Szerkesztve ]

(#68795) Döglött Róka válasza Bazsi1987 (#68794) üzenetére


Döglött Róka
veterán

360hoz képest igen jól megy a onenak...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#68796) Bazsi1987 válasza Döglött Róka (#68795) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tudom hogy jobban megy Elvileg de adatokat nem közölnek ami soha nem jó jel szeretem a boxot többet pörög mint a ps de ha ezt meglépik akkor Viszlát box :-( pedig a 360 volt a kedvenc konzolom :(

(#68797) eagleberg válasza eagleberg (#60443) üzenetére


eagleberg
tag

Ááá semmi.

[ Szerkesztve ]

(#68798) pzstm válasza Bazsi1987 (#68796) üzenetére


pzstm
titán

mert ha azt mondják, hogy 3 évente új Upgrade-kit 150 dodóért és nem kell komplett új masinát venni 6 évente és 100% visszakompatibilitás Xbox 360-ig, az tuti s*ar business lenne és mindenki rohanna PC-re.....

Én tuti maradnék....Illetve amit Madridista mond...ez egy elejtett félmondat, amiből már mindenki tudja az Xbox divízió egész 1-2 éves stratégiáját minden részlettel, és olyat spekulálnak bele jó eséllyel, amihez valóságnak kicsit sincs köze...

Hihetetlen, hogy mai napig a nem adhatod el játékodat és 24 óránként kell online lenned ennyire bennemaradt emberekben, sőt egyesek szerint ezt nem is módosították........

Lemezest még akár kicsit megértem, de nem annyira...de a 24 óránként online dolgot, mikor az emberek javarészt multiznak vagy online only játékkal játszanak.......nah azt már nem annyira tudom elfogadni mai napig sem, persze ez az én magánvéleményem.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#68799) section9 válasza pzstm (#68798) üzenetére


section9
őstag

Múlt hónapban költöztem és majdnem egy hónapig nem volt netem, csak az Xbox 360 volt kábé az egyetlen szórakozásom. Ha megkövetelné egy konzol, hogy always connected legyek vagy hogy rendszeresen csatlakozzak, akkor egy hónapig egy nagyon szép fekete téglává minősült volna vissza a box, amíg bekötik a netet. Plusz nem multizom és nem játszom online only játékokkal sem, mert nem izgatnak. :D

(#68800) Bazsi1987 válasza pzstm (#68798) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Oké 3 évente jön amit mondasz 150 dodoért ki lehet bírni de akkor csináljanak rendes Controllert ami nem 1 hónapig bírja... :D de kiváncsi leszek mi lesz belőle szerintem ezzel csak kiváncsiak voltak mit vált ki az emberekből!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.