Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228801) Teal'C válasza icemad (#228800) üzenetére


Teal'C
addikt

És annak mia menete?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#228802) icemad válasza Teal'C (#228801) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi extra. Lejár a gpu, utána veszel annyi goldot, amennyi kell. Arra aktiválsz egy havi gpu-t. (valamikor 300 forint, valamikor 4k) Ilyenkor a goldból gpu lesz. 12 hónap gold - >13 hónap gpu. Maximum 3 év goldot lehet így beváltani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#228803) Zeki válasza #46824192 (#228798) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem találkoztam ilyennel. Az American Ninja Warrior sajnos hiába több játékos, nem egyszerre.

(#228804) szimszonos válasza Teal'C (#228799) üzenetére


szimszonos
őstag

Tévedsz mert mindegy hogy elhasználtad vagy nem a 300ft-os gpu opciót,akkor is átkonvertálhatod a live gold előfizetést gpu előfizetéssé 1:1-ben még,csak akkor már lehet nem 300ft lesz ha nem 4190ft az 1havi gpu a store-ban ami az átkonvertáláshoz kell.Az hogy melyiket dobja fel az random az MS részéről.Azért írtam ha szerencsés vagy 13ezer forintból megúszhatod ha nem akkor kb 17ezer ft-ra jön ki egy év gpu.Pontosabban 12+1 hónap a live gold és +1 hónap a gpu így 14 hónap gpu lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#228805) Teal'C válasza szimszonos (#228804) üzenetére


Teal'C
addikt

Ok értem :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#228806) matex


matex
tag

Szétszedtem az Xbox One X-et, kitakarítottam, és raktam új pasztát. Sokkal halkabb lett, mint új korában. Teszteltem a Gears 5-ben a menüben, előzőleg teljes fordulatszámon süvített, most harmada a hangja.

Artic Mx-4 hűtőpasztát használtam. Nekem pont jó volt az állaga, jól kenhető. Egy borsónyit raktam rá, és egyenletesen eloszlattam rajta, ahogy tudtam. Valaki csak a közepére nyomja, és úgy rakja össze, de biztosra akartam menni, hogy mindenhova jut. Vastagon nem szabad, mert szétfolyik körülötte.

Ilyen volt előtte, letakarítva, és újrapasztázva.

Jah, és egy kissé helyigényes a szerelés. :D

Ez alapján csináltam, a szétszedés és az összeszerelés is rajta van egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

(#228807) szimszonos válasza matex (#228806) üzenetére


szimszonos
őstag

:C Gratulálok,én nem merek hozzáfogni.

[ Szerkesztve ]

(#228808) Phoen|x válasza szimszonos (#228804) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hosszabbítani lehet a gpu-t + Live gold-al, majd ismét gpu-zással? Vagy meg kell várni még lejár az aktuális gpu?

Go Gunners!

(#228809) matex válasza szimszonos (#228807) üzenetére


matex
tag

Bonyolultnak tűnik, de nem az. Videó alapján csináltam végig, nem nehéz, csak önbizalom kell hozzá. :)

(#228810) KonzolKartel válasza mokus1 (#228606) üzenetére

Hibás redriver ic.
matex: Nagyobb kiszereléseknél (30-45gr) szokott az MX4 első pár milligrammja folyni. Nem konduktív, de elég idegesítő. Amúgy nem lesz baja, ha rámegy az APU-n található SMD-kre. A gyár is úgy löki ki, hogy tiszta paszta az egész APU, fürdenek a kondik benne.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#228811) Teal'C válasza szimszonos (#228804) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez akkor így jó úgye?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#228812) bbsofficial válasza matex (#228806) üzenetére


bbsofficial
tag

Hogy tudtad letakarítani ilyen szépen a kis IC-k között?

(#228813) KonzolKartel válasza bbsofficial (#228812) üzenetére

Nem nekem szántad a kérdést, de pár 100db-on már túl vagyok. A legegyszerűbb hőléggel 100 fok körül kicsit meg melegíteni, majd isopropyl alcohollal áztatni 1 percre kb, így a a rászáradt paszta felpuhul és fültisztító pálcikával könnyen lejön.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#228814) matex válasza bbsofficial (#228812) üzenetére


matex
tag

Fültisztító pálcika + kontakt tisztító.

(#228815) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Aceton mentes körömlakk lemosóval is szokták.

Go Gunners!

(#228816) mike1334


mike1334
veterán

A végére értem a Greedfallnak (egy mellékküldetés maradt csak ki, ha jól gondolom), olyan ~50 óra volt. Baromi jó játék, még azelőtt nézegettem, hogy bekerült volna a game passba, és ha megvettem volna, akkor is azt mondanám, hogy megérte, így meg pláne. Egész jó sztori, okés harcrendszer, rpg elemek és szép környezet (ez a legnagyobb plusz benne, a lore meg a megvalósítás). Egy hátránya van, BAROMI SOKAT kell benne menni, van fast travel lehetőség, de akkor is (és nincs ló).
Amúgy elég kevesen játszhattak vele/fejezhették be, a játék felétől már szinte csak gyémánt achit dobált, a jó befejezés olyan 2,7%-os volt...
Ja és aki szereti a kihívást, az ne normálon tolja, mert az eleje után úgy már elég könnyű volt, csak pár helyen volt kihívás, elég op lesz a főhős hamar...
Remélem a készítők többi játéka is jön game passba :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228817) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
Ez a fordítás kicsit félrevezető nem?
ENG
HUN
Ezt lehet valahová jelezni?
köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#228818) raziel01


raziel01
veterán

My friend pedro tényleg nem rossz a game passban. Érdemes vegigtolni, még van ra kb 5 nap. Pedig videók alapjan azt mondtam tuti felejtős.

(#228819) l.skywalker válasza raziel01 (#228818) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én letoltam egyszer konzolon, most meg PC-n csinálom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#228820) l.skywalker válasza mike1334 (#228816) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem ott van a listán az elsők között. De ha ez tetszett, legközelebb ha visszakerül vagy olcsó vedd meg a Kingdom Come-ot. Az is hasonló. Még a Fast travel is, csak van ló :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#228821) mike1334 válasza l.skywalker (#228820) üzenetére


mike1334
veterán

Azt is elkezdtem, de valamiért abbahagytam az elején...biztos jött valami csillogóbb a gp-be :D
Most a control dlc-k ( :R ), jönnek, aztán yakuza mérgezés :D (3-5 és 6...az új részbis jön remélem, baromi jó, videók alapján).
Közben meg anyukkal nekikezdünk a ring fitnek, hogy formába jöjjünk :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228822) #46824192 válasza matex (#228806) üzenetére


#46824192
törölt tag

Olyan sokat raktál rá, hogy garantáltan ugyanúgy kinyomta már maga alól. Sőt lehet még jobban.

A pasztának pont az a lényege ,hogy elterül. Ahová nem kell kiszorul és ahová kell ottmarad.

(#228823) szimszonos válasza Phoen|x (#228808) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha olcsón akarod ahogy írtam akkor meg kell várnod még lejár.Úgy a legcélszerűbb,de mint mondtam lehet simán hosszabbítani is ha olyan gpu kódot veszel amit élő előfizetésre is lehet aktiválni de az zsebbenyúlósabb is,meg nem látom értelmét ameddig az MS engedi 1:1-ben az átváltást live goldról gpu-ra.

[ Szerkesztve ]

(#228824) szimszonos válasza Teal'C (#228811) üzenetére


szimszonos
őstag

:C Jó,csak ne felejtsd el kikapcsolni az ismétlődő számlázást.Arra vigyázz majd ne az előfizetést mond le ha nem az ismétlődő számlázást kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

(#228825) matex válasza #46824192 (#228822) üzenetére


matex
tag

Pedig igyekeztem keveset rakni. Szétkentem rajta, majd összenyomtam, vártam egy kicsit, széthúztam, de úgy sem tűnt soknak, mert ugye a képen látható mennyiségből még tapadt a rá illeszkedő elemre is. Na mindegy, legközelebb ha szétszedem, akkor kiderül, hogy mennyi volt az annyi.

(#228826) KonzolKartel válasza #46824192 (#228822) üzenetére

Konzoloknál azért érdemes az elkenős(spread) technikát alkalmazni, mert itt közvetlen a die-ra viszed fel a pasztát, itt nincs olyan rész, "ahova nem kell". Valóban kicsit vastagnak tűnik matex által felvitt réteg, de ettől függetlenül nem lesz semmi baja.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#228827) HellGreg


HellGreg
őstag

Használ valaki Thrustmaster Ferrari 458 kormányt? Az a problémám, hogy a Forza Motorsport 7-tel nem működik rendesen, 1-es és 2-es fokozaton olyan érzékeny, hogy állandóan kileng, nem lehet egyenesben tartani. Ennél kisebb érzékenységen meg túl érzéketlen. Egyszóval nem bírom úgy beállítani, hogy játszható legyen. Ellenben a Dirt 4 teljesen jó. Van esetleg valaki, aki hasonló kombót használ és tud valami megoldást? Előre is köszönöm!

(#228828) mike1334


mike1334
veterán

Na végre kipróbáltam a konzol streaminget a telómra...egész jó volt, imput lagot nem éreztem, szép is volt, igaz néhol "bekockásodott" a forza horizon 4, illetve tetrisezni akartam, de az nem támogatja a streaminget (wtf?). Egy biztos (illetve kettő), hosszú távon fárasztó kézben tartani a kontrollert és a telót is (kis tartó szirszarral játszottam), illetve a 6 col (ami az arányok miatt még annyi sincs) hosszú távon nem a legjobb megoldás a szememnek, ehhez kell sztem a legalább 10 col.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228829) ρσгτσ válasza mike1334 (#228828) üzenetére


ρσгτσ
őstag

FH4 -nél a kisebb méretű tartalmak miatt szerintem sem annyira frankó telefonon. Pedig nekem elég jó a szemem. Illetve akkor jó volt, amikor dögivel gyártottam az autó dizájnokat.

10 colos tableten már valóban vállalható.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#228830) mike1334 válasza ρσгτσ (#228829) üzenetére


mike1334
veterán

Ráadásul olyan régen játszottam, hogy mindenki a rossz oldalon vezetett, és szembe jött :D
Amúgy én csak ilyen indie/turn based játékokat tudok elképzelni tableten, az akciónak kell a tv :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228831) ρσгτσ válasza mike1334 (#228830) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"- Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni hogy legyenek óvatosak, mert egy örült a forgalommal szemben autózik Budapest felé.
Kovács épp az autópályán hallgatja a felhívást, majd felcsattan:
- Hogyhogy egy? Mind!"

Igen. Én is nehezen szoktam meg. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#228832) mike1334 válasza ρσгτσ (#228831) üzenetére


mike1334
veterán

Sajnos én bízok egy japán részben, de 3x sztem nem merik megjátszani a bal oldali vezetést :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228833) Zoleee83 válasza mike1334 (#228832) üzenetére


Zoleee83
addikt

Már mér' nem? Ubisoft 10 éve ugyanazt csinálja az AC-val, copy-paste.
Néha még a komplett karaktert is másolják változtatás nélkül. :DDD:D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#228834) mike1334 válasza Zoleee83 (#228833) üzenetére


mike1334
veterán

Ámerika lesz sztem újra.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228835) Zoleee83 válasza mike1334 (#228834) üzenetére


Zoleee83
addikt

Annak örülnék, csak könyörgöm csináljanak valamit a menürendszerrel, mert az egy hulladék.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#228836) mike1334 válasza Zoleee83 (#228835) üzenetére


mike1334
veterán

Engem nem zavar, megszerzem a lancert, aztán csak rallyzok, ahhoz nem kell menü :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#228837) Bizsu1st válasza Phoen|x (#228815) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Az aceton mentes megmarja a műanyagot is! Én az acetonost ajánlom/használom!

(#228838) Wesder


Wesder
félisten

Német store-ban Trine 4 lesz a GwG a Dead Rising helyett, így akinek az nincs meg, azt is behúzhatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228839) KonzolKartel válasza Bizsu1st (#228837) üzenetére

Inkább ne használjon senki semmiféle acetont nyomtatott áramkörre. Maximum kényszerből, de akkor is kellő körültekintéssel, figyelemmel. Áramkörök tisztítására az alkohol, denaturált szesz való.
Az aceton lebontja a műanyagot.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#228840) raziel01


raziel01
veterán

The little acre benne van gamepassban.
1 ora alatt vegigviheto a walkthrough - val es ingyen 1000 G
[link]

Jopofa kis jatek egyebkent.

(#228841) kalozhun100 válasza KonzolKartel (#228839) üzenetére


kalozhun100
őstag

70 fokos orvosi szeszt szoktam használni. Most van tthon annyi mint a szemét :D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#228842) Bizsu1st válasza KonzolKartel (#228839) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Hmmm, ez komoly... Viszont a tapasztalatom pont ennek az ellentéte, anno nekem pont az aceton mentes marta meg(már nem is emlékszem, hogy minek) valaminek a műanyag részét, az acetonost meg vígan használtam! Való igaz, hogy mindig figyelek arra, hogy a ténylegesen tisztítani kívánt részen kívül máshova ne kerüljön és soha nem áztatok vele semmit!

(#228843) homerhamm válasza mike1334 (#228834) üzenetére


homerhamm
addikt

Én egy magyar Horizonnak örülnék a Balaton-felvidéken.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#228844) AiRLAC válasza mike1334 (#228830) üzenetére


AiRLAC
addikt

Ráadásul olyan régen játszottam, hogy mindenki a rossz oldalon vezetett, és szembe jött :D

Ez Burnout-ban alap :DDD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#228845) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Január 14-21-ig ingyen kipróbálható a: Call of Duty Black Ops Cold War Zombies játékmódja

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#228846) HF77


HF77
őstag

üdv

fontos hogy milyen minőségű HDMI kábellel kötöm össze a konzolt? van különbség hogy pl HDMI 1.4 vagy HDMI 2.0? vagy hogy aranyozott? a géphez kapott is teljesen ok?

köszi :)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#228847) l.skywalker válasza HF77 (#228846) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Milyen gép pontosan és milyen kijelzőre kötöd?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#228848) balazs025 válasza HF77 (#228846) üzenetére


balazs025
senior tag

Így részletek nélkül pontos választ nem lehet adni (4K esetében pl számít), de a géphez kapott az biztos, hogy jó lesz.

(#228849) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Gun media (Friday the 13th: The Game) új multiplayer horror játékon dolgozik:
Freitag der 13. Das Videospiel: Gun Media könnte an Halloween: Das Videospiel arbeiten (DE)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#228850) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az egyemberes fejlesztésű Song of Iron c. játék készítője osztott meg újabb tartalmat a Twitteeren:
https://twitter.com/SongofIron/status/1347941040720728071

A játék 2021 közepére van tervezve Xbox-ra és Steam-re.

Nekem tetszik a látvány, nem mondom, hogy nem volt még ilyen játék, de eddig szimpatikus.

https://www.songofiron.com/

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.