Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153601) hefike


hefike
tag

Felvehet aki gondolja...aztán "Let the game begin"gamertag: Dragon gamer 032 köszi😀

[ Szerkesztve ]

(#153603) bLaCkDoGoNe válasza AMD Power (#153572) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, szerencsére az id FPS-eknél még van értelme a nehézségi fokozatoknak, esetenként még normal-on is kihívásokba lehet futni. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#153604) sugarforce válasza AMD Power (#153572) üzenetére


sugarforce
őstag

én egy ideje parkolópályára tettem, mert nem bírtam legyőzni a pokolban egy hatalmas szörnyet (tudom jól körbeírtam :D ), én azt mondom, hogy nehéz, de bizonyos lelkiállapotban simán végig lehet vinni.

(#153605) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Másnak van esetleg gondja a Battlefield 5 open béta telepítésével? Nekem kiírja hogy kell EA Access. Holott van, meg amúgy is ez az open béta preloadja nem az early access-é...

Live-Die-Respawn

(#153606) bulikavagyok válasza oriic (#153605) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem simán szedi. Amúgy nincs EA Access-em, csak előrendelésem.

(#153607) oriic válasza bulikavagyok (#153606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt nincs előrendelés, csak Access, és nem érhető el a preload. Holott mindenkinek elérhető elvileg ma 10:00-tól.

Live-Die-Respawn

(#153608) bulikavagyok válasza oriic (#153607) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én a böngészős store-ból "megvettem", és most amikor bekapcsoltam a gépet már ott volt a Ready to install-ban. Elindítottam manuálisan és jön ahogy kell. Nem tudom, h mi lehet Nálad?! :F

[ Szerkesztve ]

(#153609) Def26 válasza oriic (#153607) üzenetére


Def26
félisten

Katt ide. [link] megveszed és ott lesz a reday to installban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#153610) oriic válasza Def26 (#153609) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Van Access-em, de ez attól független kellene hogy legyen mert az open béta preloadja.

Live-Die-Respawn

(#153611) Def26 válasza oriic (#153610) üzenetére


Def26
félisten

nekem is ez volt. Rámentem a kód beváltására, gondolkodott kicsit, majd a linkelt oldalt újra töltötte és már ott volt, hogy "beszerzés".

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#153612) gorgocska válasza akooos (#153592) üzenetére


gorgocska
tag

Helló török giftet miért nem éri meg venni én onnan vettem az új Tomb raidert es onnan fogom a resi 2 is meg venni és a forza 7 most ott van a legjobb árban.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#153613) oriic válasza Def26 (#153611) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi nem történik. Redeem oldalt behozza és ott marad. Próbáltam másik böngészőből is...

Live-Die-Respawn

(#153614) bulikavagyok válasza oriic (#153613) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Olvastam pár helyen, h a napokban van némi probléma a store-ral -szerintem ez is azzal lehet összefüggésbe.

Szerk.: Mondjuk most nézem a képet amit linkeltél, nálam nem volt "kód beváltása" opció.

[ Szerkesztve ]

(#153615) AMD Power válasza Benoe77 (#153594) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor nem csak az en keszulekemben van a hiba. Megnyugodtam! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#153616) FollowTheORI válasza oriic (#153613) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Weben nekem se ment... de a konzolon a Store-ból simán ment.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#153617) Def26 válasza bulikavagyok (#153614) üzenetére


Def26
félisten

mert te eleve előrendelted. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#153618) oriic válasza FollowTheORI (#153616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolon ugyanez van. Rákeresek hogy Open Beta, meg is van, rábökök és kiírja hogy EA Access kell hozzá. (Ami hülyeség, meg amúgy is van Accessem. :D )

Írtam BF hivatalos fórumba, meg Twitterre nekik, de ilyenekkel jönnek, hogy töröljem a sütiket meg a cache-t. Meg lehet hogy nem is érhető el nálunk még a béta.

Annyira mondjuk nem fog érdekelni, ha nem megy, akkor nem megy, csak idegesít hogy bugos ez a szemét...

Live-Die-Respawn

(#153619) Def26 válasza oriic (#153618) üzenetére


Def26
félisten

az utóbbi hetekben az egész battlefield (1, 4, ) elég sokat bugzott. Szerintem tuti szívás lesz az első hónap. Én mondjuk nem rendeltem elő, első körben megvárom a bétát ha tetszik megveszem, ha nem akkor megvárom az ea accest.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#153620) oriic válasza Def26 (#153619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát próbának lenne nekem is, de látod, még a rendszer sem akarja hogy kipróbáljam. :DDD

Most home partnernek köszönhetően elindult az install (Beléptem ő fiókjával és onnan engedte telepíteni), remélem a játék is menni fog. (Nálam továbbra is Access-ért könyörög)

Live-Die-Respawn

(#153621) Maxxy10 válasza oriic (#153620) üzenetére


Maxxy10
addikt

A home partnered elorendelte a jatekot?

(#153622) oriic válasza Maxxy10 (#153621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. :D De mondom annyira már nem izgat. Install megy, ha működik kipróbálom, ha nem, akkor így jártam, nem vágok eret. (Lenyugodtam inkább a francba)

Live-Die-Respawn

(#153623) sugarforce


sugarforce
őstag

Na 2 ev utan most eloszor fordult elo, hogy a box nem akart bekapcsolni a controllerrel. Cache wipe utan viszont egybol.

(#153624) r.levente75 válasza sugarforce (#153623) üzenetére


r.levente75
addikt

Akkor elég jól kihúztad idáig...

(#153625) Maxxy10 válasza oriic (#153622) üzenetére


Maxxy10
addikt

En most ertem haza, egybol szedi a beta-t
Kivancsi vagyok milyen lesz
Bar en ezt a 11GB kicsit keveslem..

(#153626) #78687232 válasza Maxxy10 (#153625) üzenetére


#78687232
törölt tag

Miért? Gondolom lesz egy, esetleg két map CQ móddal.

(#153627) l.skywalker válasza #78687232 (#153626) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lesz más is, mert már van Dog Tag Challange a bétához, amiben 2 Conquest pálya mellett van egy Bomb Arm és egy Grand Operation step is. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#153628) IntelKiller7 válasza gorgocska (#153612) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

mert jelenleg 4-5 ezerrel drágábban jössz ki mint amennyibe kerülne 1 az 1-be megvenni Törökből.
Ja, ráadásul nem is tudsz jelenleg sehonnan se venni török giftcardot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#153629) Maxxy10 válasza #78687232 (#153626) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen, valoszinuleg 1-2 palya.. holnap kiderul...

Mas:
PUBG server offline
Ha jatszani akarsz akkor a PTS verziot kell leszedned

(#153630) Siffredi válasza l.skywalker (#153600) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szerintem volt rajta gyári reset, mert nulláról indult bekapcsolás után.

Az ajánlott módszerrel majd teszek egy próbát, de csak akkor, ha lesz valami gebasz.

Ja, és természetesen köszönöm a választ! :B :R

[ Szerkesztve ]

(#153631) IntelKiller7 válasza Maxxy10 (#153629) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Holnap? 2 hete kiderült. :DDD
Maps: Arctic Fjord and Rotterdam.
Modes: Conquest and Grand Operations

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#153632) #78687232 válasza l.skywalker (#153627) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én csak örülni tudok ennek, szerintem bele se vágnék 50-60 giga letöltésbe fél óra játékért.

(#153633) F_Peter válasza Maxxy10 (#153629) üzenetére


F_Peter
őstag

A Pts szerintem S-el jelenleg kerülendő. Ha nincs letöltve akkor kár rá időt tölteni.

(#153634) Maxxy10 válasza IntelKiller7 (#153631) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nekem ez kimaradt..:))
Koszi az infot!

F_Peter: Eddig meg nem volt leszedve de most teszek egy probat(one x-en)

(#153635) F_Peter válasza Maxxy10 (#153634) üzenetére


F_Peter
őstag

X-en még szoszo, de lagosabb (csak USA szerver van), én mindegyik fázisban kipróbáltam, az utolsó kettő volt a legrosszabb stabilitás terén.

(#153636) DaveHutt válasza l.skywalker (#153591) üzenetére


DaveHutt
őstag

Elvileg megjött már és annyi a nagy patch 1080p 30fpsről 60fpsre ugrott a két játék. Se 4k, se HDR. Ellazázza a Warner.

(#153637) r.levente75


r.levente75
addikt

Szerintetek elképzelhető, hogy az FH4 GP-be kerülése, rövid időn belül , lenyomja majd a játék vételi árát?

(#153638) trialboj


trialboj
őstag

Kicsit off, de sürgős megerősítés kellene.

Megdöglött az xbox 360 karom, amit PC-n használtam, és gyorsan szeretném pótolni, de gondoltam x ONE kart vennék, hátha az precízebb, belépő szim versenyzéshez kellene, assetto corsahoz.

Első és legfontosabb kérdés, az X one wiereless kart hogy lehet a pxhez kötni win10 alatt? Tényleg elég egy sima micro usb kábel hozzá?

2. Jobb választás az Xone kar, autóversenyzéshez mint a régi 360as?

KÖSZÖNÖM

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153639) spiky03


spiky03
veterán

Olyat, hogy is tudok csinalni, hogyha megveszek egy jatekot, akkor azt ne toltse le akkor rogton, hanem mad csak kesobb, amikor en szeretnem?

Valamint milyen kulso 1 teras winyot ajalotok?

USB Hubot lehet a gepre kotni? Mert ami van rajta 2 db USB az foglalt es a kulso winyot majd valahova kotni kellenne. :)

A winyonak nem lesz baja ha folyamatosan rajta lesz a gepen? Mert ugyvan beallitva, hogy kikapcsolt allapotban is pl tolti a jatekot.

Koszonom a segitseget es bocsi a sok kerdesert. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#153640) Def26 válasza trialboj (#153638) üzenetére


Def26
félisten

a régi SOKKAL jobb minőségű de nem hiszem, hogy kapsz már. :( Tök mindegy mit veszel a boltban, csak legyen rajta jack dugó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#153641) gduck válasza trialboj (#153638) üzenetére


gduck
addikt

Igen, csak simán huzzádugod USB-n keresztül. A 360-as nagyon jó volt, de ez szerintem jobb. Annyi hogy a 360-as egy atomkatasztrófát is kibírt, ennek az első szériája meg szétesett a kezem kzött pár hónap alatt. De ez az új széria már strapabíróbb ;)

(#153642) trialboj válasza Def26 (#153640) üzenetére


trialboj
őstag

Nem értem miért kell jack dugó rá :))

Még 1 kérdésem lenne, ha usbn keresztül a pc-re van kötve, de sima elem van benne, akkor ott nem lesz gubanc? Mert az elem nem tölthető, de a kábel miatt meg úgy érzékelheti hogy tölteni akarom...

Nem értem régi alatt mit értetek? Amit én találtam azok sima xbox one controllerek, nem S verziók...

Most akkor ez, könnyen tönkremegy? Nem tudom elhinni, hogy ennyire silány minőséget gyártana a Msoft.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#153643) Wesder válasza trialboj (#153642) üzenetére


Wesder
félisten

Ha kàbellel kötöd össze, akkor elem sem kell bele. Azért jó ha van rajta jack, mert az elméletben tud BT-t is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#153644) IntelKiller7 válasza trialboj (#153642) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Dehogy megy könnyen tönkre. Nem kell dobálni, meg stb és akkor kibír mindent. FAT-hoz nekem a régi volt, az is simán patika állapotú volt 2 év után. Oké, már nem volt annyira feszes az iránygomb, de akkor is. Simán használható volt még bőven. Most az X-et használom day1 óta, semmi baja.

Tölteni nem fog, hiába dugod majd rá a kábelt.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#153645) gduck válasza trialboj (#153642) üzenetére


gduck
addikt

Ez már az új! A réginek a bal analóg ment tönkre pillanatok alatt, nagyon silány anyagból készült. A 360-as kontrollereim 10 évesek és semmi bajuk, de abből fél év alatt kettőt kellett gariztatni... Viszont ez az újabb fajtát már stabilan használom évek óta :)

[ Szerkesztve ]

(#153646) sugarforce válasza gduck (#153645) üzenetére


sugarforce
őstag

En mar 2 360 kontrollert is gariztattam, one-nal eddig csak egyet. Persze nem.is dobalom egyiket sem, vigyazok ra.

(#153647) gduck válasza sugarforce (#153646) üzenetére


gduck
addikt

Én se dobáltam, csak "eltört" a bal analóg kar. Azaz benyomni nem lehetett többé, mert valami elengedte magát. Szóval a "futkározós" játékokat nagyon nem bírta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#153648) Trenew


Trenew
tag

Valaki ismeri ezt az oldalt ?
Esetleg vásárolt már valaki innen?
Vagy ez kamu lehet?
Láttam alul a paypal cimkét, csak ép fizetni nem lehet, hitelkártyát kér a végén, akkor kamu,mi?

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Trenew24HUN

(#153649) akooos válasza Trenew (#153648) üzenetére


akooos
veterán

Ha lehet paypallel fizetni akkor mindegy, hogy kamu-e, mert védve vagy. Próbáld meg, hatha nem kamu :))

(#153650) zzola válasza Trenew (#153648) üzenetére


zzola
félisten

Ez egy csaló oldal!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.