Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152551) #80123904 válasza daninet (#152543) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem egyszerű a szitu.
Én hatalmas lábon élek és van rezidenciám hungarisztánban, szingapúrban és usankában is. ;]

Amikor nézem a címeket, akkor a magyar és a szingapúr nem változtatható meg és nem törölhető. Az usankai pedig igen. Nekem is azt írja náluk, amit nálad.

A magyart megértettem rögtön, mert ahhoz van hozzárendelve a virtuális kártyám.
A szingapúrin gondolkoznom kellett, de réges-régen a messziségben (talán igaz se volt), még volt arra lehetőség, hogy a microsoft store-ból vásároljunk szingapúri gift cardot magyar kártyával. Ezt én meg is tettem.
Ez az egyetlen logikus érv, hogy miért nem lehet egyből törölni.

Az amcsiban csak feltöltőkártyával vásároltam, így azt rögtön tudnám szerkeszteni.

Arra viszont emlékszem, hogy múltkor, amikor a forza horizon 2 volt akciós és megcsináltam az amcsi címet, akkor szarakodtam én is a címekkel.

Adogattam hozzá az új címeket és annyira nem akarta felismerni az USA giftcardot az amcsi cím, hogy a magyarral és a szingapúrival is szórakoztam. (fun fact: nem én voltam béna, csak éppen akkor nem működött ez a funkció az oldalon)
Szóval, amikor hozzá adtam egy új címet és beállítottam elsődlegesnek, akkor tudtam szerkeszteni az eredeti címet is (törölni is tudtam volna). A lényeg az volt, hogy amikor a magyart baszogattam, akkor muszáj volt, hogy legyen egy magyar cím a fiókomhoz rendelve. Amikor a szingapúrit, akkor szingapúri címnek kellett lennie.

Tehát létrehozod az újat (ugyanabban az országban) -> ha kell, akkor beállítod elsődlegesnek -> törölheted / módosíthatod a korábbit.

Nem tudom, hogy ez bármennyire is segít-e, de sajnos okosabbat nem tudok írni.

Annyit még hozzá fűznék zárásként, hogy aki szintén akkora tökkel és lábakkal rendelkezik, mint én. Ajánlott lehet nem az address book-ban felvinni az új luxus szállóhely címét, hanem amikor veszed a játékot, akkor majd ő kidobja az új cím megadását. Ott pedig kevesebb adatot kell megadni (pl a nevet-telefonszámot meg sem kell adni).

(#152552) Wesder


Wesder
félisten

A múltkor (jó anno) vokt linkelve egy kieg, amivel PS4-gyel is ment az XO conja. Az igaz volt, vagy csak kamu?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152553) daninet válasza zzola (#152548) üzenetére


daninet
veterán

már hozzá van adva. a gond, hogy amint a buy gombra nyomok visszarakja a beállitásoknál a régit :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#152554) MrPeekaboo válasza WinZol (#152526) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Csak 360-as konzolon lehet begyűjteni, én is úgy szoktam.

(#152555) #80123904 válasza Wesder (#152552) üzenetére


#80123904
törölt tag

A xim 4/apex nem csak az egeret - billentyűzetet teszi működő képessé a konzolokon, hanem más perifériákat is. Kormányt - másik controllert - stb.

Tehát lehetne használni az XO controllert xim-en keresztül a PS-en és fordítva is. Annyi a probléma, hogy ha használni kell a tapipadot a DS-en, akkor azt mindenképp a DS-en kell megtapogatnod.

(#152556) zzola válasza Wesder (#152552) üzenetére


zzola
félisten

Cronusmax talán.

(#152557) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Nagyon "baráti" áron van a storeban a Fifa18. A 17-tel rendszeresen játszom, de EA Acces-en belül. Szerintetek érdemes beruházni a 18-ra.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#152558) Wesder válasza #80123904 (#152555) üzenetére


Wesder
félisten

Ez olyan volt, mint egy akku, amit a conhoz veszel. Ha jól emlékszem mike linkelte a topicba.
Biztos jó a DS4 de jobb szeretem az XO cont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152559) #80123904 válasza bajtokarpi (#152557) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szeptember 28-án jelenik meg a '19. Én azt mondom neked, hogy legkésőbb akkor bekerül EA accessbe a 18.
Én azt a 3000 Ft-ot nem biztos, hogy rákölteném már a '18-ra, de persze te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#152560) - = Zk = - válasza zzola (#152556) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Xim4-gyel 100% megy.. azzal használom én is GranTurismo alatt :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#152561) bajtokarpi válasza #80123904 (#152559) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat! Akkor megvárom a bekerülést az Accesbe. Nem hajt a tatár, úgy is éves előfizetés van.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#152562) Wesder válasza Wesder (#152558) üzenetére


Wesder
félisten

Megvan. Brook X One adapter.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152563) AMD Power válasza oriic (#152550) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon kiraly! :) Nem mintha a WOT lett volna idom jatszani... :) Egyszer kiprobaltam. Kivancsi voltam milyen kontrollerrel jatszani. Meglepoen jo volt es kezelheto.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152564) - = Zk = - válasza Wesder (#152562) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y
ilyen kell nekem :C...köszi, hogy "hangosan gondolkodtál "
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#152565) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Üdv!
Venni szeretnék egy One S et és lenne pár értetlen dolog számomra.
Hozzértőktől kérnék infót pár dologgal kapcsolatban:

Játék megosztás hogy működik? Ha egy barátom megvesz egy játékot és megosztja, akkor a saját profilomon keresztül tudok vele játszani, ha letöltöm a konzolomra? Egy időben mindketten futtathatjuk a játékot, vagy egyszerre csak egy gépen mehet? Vagy az ő profiljával kellene mindkét gépen bejelentkezni?

4K video lejátszás működik xbox one s en? Kodival? Plexel? Vagy van saját beépített lejátszója?
Külső HDD n lévő filmeket lejátszaná a konzol mint egy sima médialejátszó?

Előre is köszönöm a segítséget!! :C :R

(#152566) - = Zk = - válasza Bigmasterl (#152565) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az első részre nem tudok válaszolni, sztem ilyen megosztás nem lehetséges. ez nem steam alapú..

én Kodi-t használok. Maverick 4K-val, még nem kelt életre a 4K, de a többi igen...+ feliratozó... magyar "csatornákat". filmeket nem tudom melyikkel lehet nézni..
külső HDD-ről játszik le filmet....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#152567) #80123904 válasza Bigmasterl (#152565) üzenetére


#80123904
törölt tag

iambulika leírása

Haverod profiljának a te géped a home-ja.
A te profilodnak a haverod gépe a home-ja.

Mindketten a saját profilotokba lépve játszotok. Mindketten eléritek (internetkapcsolat mellett) mindkettőtök tartalmát. Egyszerre tudtok játszani (akár együtt is) ugyanazzal a játékkal.

Vannak játékok, amiket nem lehet megosztani, mert azok nem csak a microsoft accodhoz kötődnek, hanem a játék profilhoz is. Emlékeim szerint ilyen a fortnite, mert ott megcsinálod az epic accod és arra lesz aktiválva a megvásárolt pve tartalom. Ezt nem tudod megosztani.

(#152568) Wesder válasza Bigmasterl (#152565) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Home-olsz, akkor a jàtékok és előfizetsek is megosztódnak + tudtok egyszerre is jàtszani ugyan azzal a jàtékkal. Steam-en ugye kidob hogy "add vissza a jàtékot a haverodnak".

A Fortnite-ot is tudtam homeolni, a PVE részt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152569) ImpersonatoR

Miert “csak” a magyar store ba van summer sale?

(#152570) Bigmasterl válasza #80123904 (#152567) üzenetére


Bigmasterl
tag

Köszönöm mindkettőtöknek!!

(#152571) Bigmasterl válasza - = Zk = - (#152566) üzenetére


Bigmasterl
tag

KÖszi!

(#152572) Wesder válasza - = Zk = - (#152564) üzenetére


Wesder
félisten

Ha megvetted, leírod a tapasztalataidat? :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152573) l.skywalker válasza ImpersonatoR (#152569) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Európában

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152574) bulikavagyok válasza #80123904 (#152567) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

*by oriic :B

(#152575) - = Zk = - válasza Wesder (#152572) üzenetére


- = Zk = -
félisten

persze :K

de gondolom ugyan azt tudja, mint a Xim4, csak kábelek és testreszabhatóság nélkül... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#152576) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kipróbáltam Alpha Skip Ahead-ben a Mixer "Broadcast Everything" újdonságát és végre a Dashrboard és a menü minden részét tudja mutatni a stream, sőt még az Insider App-ot is. Ha letölthető lesz, felrakom YT-ra és megosztom itt is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152577) hati válasza #80123904 (#152567) üzenetére


hati
addikt

Ez bizonyos játékoknál, pl. minecraft a játékon belüli vásárlásokra sajnos nem igaz.

(#152578) pzstm válasza l.skywalker (#152576) üzenetére


pzstm
titán

Igen, en is neztem valamelyik nap. Meg a felpattano acsikat is mutatja ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#152579) oriic válasza l.skywalker (#152576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 hete kipróbáltam én is, csak senkit nem izgatott. :DDD [link]

Live-Die-Respawn

(#152580) l.skywalker válasza oriic (#152579) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt nem írtad, hogy ki is próbáltad, csak feltettél egy filozófiai kérdést ennek létezéséről :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152581) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megjelent a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr:


Alap kiadás - 18 490,00 HUF+
Deluxe Edition - 19 990,00 HUF+
Imperium edition - 24 690,00 HUF+

szerk:
és miközben ezeket böngésztem vettem észre, hogy nálam megjelent a whislist opció a store-ban:

De nem tudok kattintani még süket a gomb.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152582) EmThor válasza l.skywalker (#152581) üzenetére


EmThor
addikt

Magyar fejlesztés, kíváncsi vagyok, van-e magyar felirat benne?!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#152583) l.skywalker válasza EmThor (#152582) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Steam-en szerepel a feliratok között a magyar, a fejlesztők jelezték, hogy először csak angol audio-val jön ki de később adnak hozzá további lehetőségeket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152584) oriic válasza EmThor (#152582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-en van, szóval szerintem itt is lesz.

Live-Die-Respawn

(#152585) #78687232 válasza l.skywalker (#152581) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ideje volt a wishlist-nek, a kezdetek óta hiányolom.

(#152586) l.skywalker válasza #78687232 (#152585) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért még várni kell majd rá, mert pl. XO-n a Store-ban nincs még, csak PC-n látom a böngészőben, de ott is teljesen süket a gomb.

De találtam egy URL-t is, itt lesz valami:

https://www.microsoft.com/en-us/store/wishlist

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152587) sugarforce


sugarforce
őstag

Lehet jelentkezni a Trials Rising bétára

(#152588) Black Phone válasza sugarforce (#152587) üzenetére


Black Phone
senior tag

:R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#152589) #80123904 válasza sugarforce (#152587) üzenetére


#80123904
törölt tag

Köszönöm :C
Imádtam a Trials Fusion-t is és az extrém nehézségű pályákon kívül sikerült mindent aranyra csinálni benne...extrém nehézségűből meg talán egyet sikerült bronzra :D

(#152590) RudY


RudY
addikt

Fantasy MMORPG 'Bless Unleashed' launches first on Xbox One next year :K
[link]

(#152591) Maxxy10 válasza RudY (#152590) üzenetére


Maxxy10
addikt

Wow!

Es free to play?

(#152592) oriic válasza Maxxy10 (#152591) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen free-to-play lesz. Konzol launch exkluzív, szóval tippre jön PC-re is később.

Live-Die-Respawn

(#152593) sugarforce válasza #80123904 (#152589) üzenetére


sugarforce
őstag

az igen :D
Nekem néha a kontroller majdnem beleáll a tv-be, amikor 20adjára sem megy egy pálya részlet, most el is akadtam egynél, a motor nem elég erős, hogy felmenjek egy nagy íves emelkedőre, amire rá kellene ugratni.
Van még pár pálya, amit aranyra kéne csinálni, aztán kapom a jobb motort.. :D
Türelem játék, de tetszik.

(#152594) sugarforce


sugarforce
őstag

RE 2 videó.
Remélem a 3. részt is remasterelik hasonló minőségre, az volt a kedvencem a régiek közül.

(#152595) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Most lattam,hogy tobb xbox one x bundle lett, kinezetre mas lesz mint a pl a pubg bundle?

(#152596) Draken


Draken
őstag

Konzolvilág csere "akció", ha még nem vót

(#152597) Wesder válasza Draken (#152596) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nagyon jó. Kàr hogy nincs most 85k-m :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152598) AMD Power válasza Wesder (#152597) üzenetére


AMD Power
titán

Ha lenne 4K TV akkor ebbe most lazan beleugranek! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152599) oriic válasza Draken (#152596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyjabol olyan aron veszik be gepeket mint amennyibe most hasznaltan kerulnek apeon. Szoval siman jo ajanlat.

Live-Die-Respawn

(#152600) l.skywalker válasza AMD Power (#152598) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az X lényege szerintem éppen nem a 4K megjelenítés. Ha teheted ugorj bele.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.