Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110251) pixta78


pixta78
senior tag

Valakinek van tapasztalata a Plex-szel kapcsolatban? Az a gondom, hogy streamelnék win alól 3d filmet, amit csak a legnagyobb bit rátán ad le 3d-ben ami nagyon szaggat. Ha lentebb állitom a kódolást, akkor csak 2d-ben tol le. Van vmi beállitás, hogy kissebb bitrátán is 3d legyen a film?

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#110252) frankdelgado válasza Mukih (#110246) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igen. Vettem egyet én is! XO val hasznàlom, csak a talkback kàbelhez kell àtalakitó.

[ Szerkesztve ]

(#110253) Siffredi válasza frankdelgado (#110252) üzenetére


Siffredi
senior tag

Holnap felhívom őket.

(#110254) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok a ONE S-t egy Sony MDR-ZX330BT bluetooths fejesem és az volna hogy a ONE működne vele bluetoth-son? vagy valami XBOX kompatibilis kéne hozzá?
Köszi :R

There is always hope

(#110255) Jegesmaci90 válasza TJ22 (#110254) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Te erted az elso mondatot?Mert szerintem ertelmetlen...

(#110256) frankdelgado válasza Siffredi (#110253) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem tudom, hogy kiket és miért hivsz fel, de én tàmogatlak. :)

(#110257) Madoc válasza Madoc (#110197) üzenetére


Madoc
veterán

És megint van eladó. Egyre inkább átverés szaga van ennek a limitált darabszámos eladásnak. Microsoft szinten.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110258) #67947008


#67947008
törölt tag

PS4 topicbol idezve:

"Tisztelt XY!
Sajnos a UbiSoft döntése nyomán az Assassin's Creed Origins játékhoz nem készül magyarítás."
Üdvözlettel,
PlayON Magyarország Kft."

(#110259) Stauffenberg válasza Madoc (#110257) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Vagy csak pakolják vissza készletre azokat a darabokat, amikre lecsaptak, de nem fizették ki, elálltak, stb.

(#110260) Madoc válasza #67947008 (#110258) üzenetére


Madoc
veterán

Nem meglepő. Konzol ricsi a multkor levezette hogy pont a külföldi játékvásárlásaink miatt van többek között.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110261) Madoc válasza Stauffenberg (#110259) üzenetére


Madoc
veterán

Mediamarktnál? Nem hiszem hogy ennyien megrendelték 1 nap alatt és le is mondták még 24órán belül?!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110262) Medocsabi válasza pelenka35 (#110194) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor nem csak Én bosszankodom. Ennyire kihalt lenne a multija? Biztos mindenki BF1-et nyomja )

(#110263) Siffredi válasza frankdelgado (#110256) üzenetére


Siffredi
senior tag

Bakker, rossz topik... :)

Mindenesetre hálás vagyok a támogatásért :D

(#110264) Louis válasza Madoc (#110260) üzenetére


Louis
tag

Jó, hát adhatná ő is olyan olcsón a játékokat és akkor nem vennénk külföldön. :D A legegyszerűbb mindig 1 bizes szintre vinni a beszélgetést és mutogatni másokra.

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#110265) Madoc válasza l.skywalker (#110235) üzenetére


Madoc
veterán

3 perc chat után visszakaptam a deluxe árát. Meg is vettem a goldot. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110266) i@lex válasza #67947008 (#110258) üzenetére


i@lex
őstag

Pár napja a konzolvilágon még az volt a játék alá írva, hogy "a termék magyar felirattal érkezik."

Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#110267) Madoc válasza i@lex (#110266) üzenetére


Madoc
veterán

Annak idején az is biztos volt hogy a wildlands magyar lesz. Mégsem lett az. Majd meglátjuk, a vak is azt mondta.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110268) i@lex válasza Madoc (#110267) üzenetére


i@lex
őstag

Hozzáteszem, már nincs oda írva a játék alá, ahogy most nézem.

(#110269) Jegesmaci90 válasza i@lex (#110268) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Nem lesz magyar felirat.

(#110270) i@lex válasza Jegesmaci90 (#110269) üzenetére


i@lex
őstag

Sebaj, román, ukrán felirat biztosan lesz benne... :U

(#110271) Jegesmaci90 válasza i@lex (#110270) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Eleg az angol,mar akinek kell egyaltalan felirat ;)

(#110272) IntelKiller7 válasza #67947008 (#110258) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor meg se veszem. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#110273) Stauffenberg válasza Louis (#110264) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A kódos oldalak meg a külföldi gift card trükközős árak gyakran a magyar beker árak alatt vannak. Hogyan adhatná ő is annyiért? Kapja az AC Originst mondjuk 16 ezerért (20% körüli árrést feltételezve), de azért adja oda neked 13-ért, mert te találtál módot arra, hogy Szingapúrból trükközöd össze?

Nem ismerem az ominózus levezetést, Konzolricsiből túl sok értelmes érvet, de még egy összetett mondatot sem nézek ki, de azért talán óvatosan az egybitezéssel.

(#110274) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
Delutan hozzajutok egy Xbox one hoz.
Fifa 17 illetve a Battlefield 1 és a Hardline erdekelne elsokorben.
Alapgepet vasaroltam. EA Acces elofizetessel ezeket a jatekokat egybol letolthetem es jatszhatom?
14 proba Goldal is?
Baratommal ha Home-olok, akkor a Live es az EA Acces is megosztodik?
Koszonom a segitseget!

(#110275) #67947008 válasza Madoc (#110257) üzenetére


#67947008
törölt tag

Atraktam az elorendelest az MM-hez. Van egy olyan erzesem, hogy toluk hamarabb lesz eselyem megkapni, mint barmelyik konzolbolttol.

(#110276) Madoc válasza #67947008 (#110275) üzenetére


Madoc
veterán

Valószínűleg igen, de lehet hogy a többinél meg kapnak annyit hogy el se birják adni. Ezekután bármit elképzelek.

Szerk.: csak kérdés hogy mikor van a szállítás? 7.-én érkezik hozzájuk vagy addigra háznál lesz?

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110277) #67947008 válasza Madoc (#110276) üzenetére


#67947008
törölt tag

Nekem azt irja, hogy 7-en szallitjak hozzam.

==========================================================

Kozben egy erdekes 3 napos cikket talaltam (lehet volt mar, de nem lattam, soz erte):

"Xbox One Keyboard And Mouse Support Finally Arrives For Xbox Insiders"

Itt pedig egy twitter video:
[This is on Xbox One. With a Razer mouse plugged in. First signs of mouse support showing up on Xbox Insider rings.]

Mea culpa, latom mar volt rola szo korabban. :R

[ Szerkesztve ]

(#110278) Madoc


Madoc
veterán

Cod ww2 beta mikortól tölthető? Vettem ebayen kódot be is váltottam, de a ready to installba nem jelent meg.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110279) oriic válasza Madoc (#110278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kapsz majd emailt letöltőkóddal. Még nem küldték ki.

"Tokens will be sent close to the beginning of your Beta start date. For PlayStation 4, before August 25 at 10 AM PT. For Xbox One, before September 1 at 10 AM PT."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110280) Madoc válasza oriic (#110279) üzenetére


Madoc
veterán

:R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110281) Stevenstyle válasza frankdelgado (#110252) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Hali! Én is épp egy ilyenben gondolkozok. Egész pontosan milyen átalakító kábelre gondolsz? Egyébként aki ilyet használ... megéri az árát?

[ Szerkesztve ]

(#110282) MunezXBK válasza #67947008 (#110275) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Érdekes, itt a kinti boltokban sehol nincs X, még a honlapon sem találtam.

(#110283) Edgar2621 válasza Bagan (#110274) üzenetére


Edgar2621
őstag

Igen, ezek a játékok benne vannak az Ea acces széfjében, tehát tudsz velük játszani ha van élő előfizetésed. A 14 napos golddal is tudsz multizni. A gold és az access is osztódik.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#110284) JamesHun válasza Stauffenberg (#110273) üzenetére


JamesHun
addikt

De ha az áfát nem nézzük, akkor az egyik ország lakossága megkapja a terméket kb 15000 + áfáért, a másik ország meg 16500 +áfa körül (talán 21 a magyar store ba az alap játék)
Már itt megvan az árkülönbözet fele

De azt is fel lehetne hozni, hogy sokan használtan veszik csak meg a játékot és utána eladják, így nem is a külföldi vásárlás a baj, hanem a használt játék piac :)
Meg a barmok a digitális vásárlást nem veszik bele a statisztikába, és ha 10000 ember megveszi online magyar store ból és lemezesen meg csak 5000-en akkor a kiadónak aki a fordítást csinálta csak az 5000 eladásból csurran cseppen pénz
Inkább ez a nagyobb gond

SeriesX: JamesSHun

(#110285) sugarforce válasza Madoc (#110219) üzenetére


sugarforce
őstag

Pár hónapja én is ezzel szívtam, amikor megvettem a deadpoolt. Nem volt sehol ilyen opció, a support sem igazán értette.

(#110286) frankdelgado válasza Stevenstyle (#110281) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sztem 20 ruppót simán megér, régi modell, de eddig jol teszi a dolgát. Nagy csomó beállítás van, el lehet vele szórakozni, ha idegesíteni akarod a partychat-ben a többieket, el lehet torzítani a hangodat is :D . Mivel ez 2011-es modell, így ps3-ra és x360-ra van optimalizálva. Xbox és ps módott gombbal váltod. Xbox módban a játék hangot az spdif-re dugott vevőegységről kapod, de a chat, hez kell a kontiba a kábel. Mivel ehhez 2,5-es jack van (mert a 360 kontijához az kell), be kell szerezni egy 2,5 to 3,5 kábelt. A gameren egy csávó hírdetett ilyen fejest, az küldte ali nket, hogy ilyen [link] kábel kell.

Mondjuk iylen szempontból a PS megoldása jobb, ott a chat bluetoth-on megy, tehát semmilyen kábel nem kell. Viszont az jó, hogy párhuzamosan rá tudod cstlakoztatni a telefonodat is a kékfoggal, így a játék hevében nem maradsz le a fontosabb hívásokról sem.

[ Szerkesztve ]

(#110287) frankdelgado válasza JamesHun (#110284) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ugye, hogy ugye elvi síkon én is egyet értettem ezzel a cikkel :[link]

Mindazonáltal pc-re szinte minden játékhoz készítenek minőségi magyarítást, azt az illetékes elvtársaknak csak meg kellene venni és patch formájában beletenni - gondolom kis plusz munkával- akár fizetős is lehetne.... Ha jól tudom Steam játékoknál volt ilyenre példa, de csak indie fejlesztők foglalkoztak vele, a nagy stúdiók lexarták, mert nem vagyunk piac.

(#110288) rdt89 válasza frankdelgado (#110287) üzenetére


rdt89
addikt

Ez a cikk, főleg a kommentek minden pénzt megér. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110289) csabamigo válasza Edgar2621 (#110283) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Úgy emlékszem,hogy az EA acc.nál csak aki vette az acc.ot játszhat mindennel ami benne van,a home partner pedig a triálokkal nem, de nem biztos!
Valaki írta régebben de most nem találom

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#110290) Edgar2621 válasza csabamigo (#110289) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én nem ezt tapasztaltam, hanem azt hogy a teljes játékok mennek, a trialok viszont nem minden esetben.

XO: Gollami26

(#110291) Jovanny2 válasza Edgar2621 (#110290) üzenetére


Jovanny2
őstag

Pont ezt írta. :D Amúgy az van, hogy a trialok, vásárlási kedvezmények csak a vásárlónak vannak, a home partner pedig a teljes játékokkal tud csak játszani, amiket nem a vaultból, hanem a store-ból tud letölteni.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#110292) Edgar2621 válasza Jovanny2 (#110291) üzenetére


Edgar2621
őstag

Úristen tényleg :Y Mea culpa, munka mellett a figyelem nem teljes, egyik irányban sem, ha ide írogatok, de a benti részére majd a főnököm hívja fel a figyelmem :D

XO: Gollami26

(#110293) Bishi


Bishi
tag

Be lehet állítani valahogy ezek közül valamit?
- a játéklistámban csak a teljes játékokat mutassa és a preview-eket, meg a demokat ne?
- a Ready to installban csak a teljes játékok jelenjenek meg, a fentieket kiszűrve?
- a játék listámban csak az indítható játékokat mutassa - pl lejárt EA Access esetén az abból tlepítette játékokat ne mutassa?
Illetve a Home partnerem csak a teljes játékokat lássa a Ready to Installban?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#110294) Madoc válasza Bishi (#110293) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, sajnos nem lehet ilyet. Teszt verzióban van többféle opció is de ott sincsenek ezek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110295) l.skywalker válasza Bishi (#110293) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az elsőre egy megoldás van: töröld le a demókat és az egyebet. A többire még nincs.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#110296) Bishi válasza Madoc (#110294) üzenetére


Bishi
tag

Gondolom először is valahogy meg kéne jelölniük és különböztetniük az összes játékot, previewt, demot. Azaz minden store tartalomhoz fel kéne vinni a tartalom típusát, és lehetne típusra szűrni. Gondolom ez is hiányozhat.

(#110297) Madoc válasza Bishi (#110296) üzenetére


Madoc
veterán

Csak annyi lenne hogy saját egyéni listát lehessen összeállitani de sajna ilyen sincs. A pinelés jó lenne csak ott meg limitált a darabszám.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#110298) Jovanny2 válasza Bishi (#110293) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kézzel kitörölgeted őket, akkor nem mutatja. Ezt a ready to installban is meg tudod tenni, a játékon (demón, trialon, stb.) a start gombot megnyomva, a menüben. Ugyanez a home partnernél. Automatikus megoldás nincs.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#110299) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Már többször tapasztaltam, hogy a gép magától bekapcsol. Találkoztatok már ilyennel? Vagy mit kellene ellenőrizni, mi indíthatja be? Többnyire más időpontban van amikor este van amikor napközben.

(#110300) Stauffenberg válasza JamesHun (#110284) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De ha az áfát nem nézzük, akkor az egyik ország lakossága megkapja a terméket kb 15000 + áfáért, a másik ország meg 16500 +áfa körül (talán 21 a magyar store ba az alap játék). Már itt megvan az árkülönbözet fele.

Erről a legkevésbé konzolricsi tehet. Igaz teljesen más területen, de mi is kereskedünk hivatalos gyártói dealer státuszban és le kell nyelni a békát, hogy nem minden régió dolgozik azonos árakon. Mi is szívunk vele, de több előnye van így is a hivatalos partnerségnek, mint hátránya.

"De azt is fel lehetne hozni, hogy sokan használtan veszik csak meg a játékot és utána eladják, így nem is a külföldi vásárlás a baj, hanem a használt játék piac."

A kiadó szemszögéből igen, ez is baj. Nem véletlenül tolnak ennyi DLC-t, Season Passt, Gold, Deluxe, Anyámkínja kiadást, mert az nem átruházható. Az alapjáték ma már csak belépő, ha teljes játékot akarsz, az 30 ezer forint felett kezdődik.

"Meg a barmok a digitális vásárlást nem veszik bele a statisztikába, és ha 10000 ember megveszi online magyar store ból és lemezesen meg csak 5000-en akkor a kiadónak aki a fordítást csinálta csak az 5000 eladásból csurran cseppen pénz."

Mivan? A kiadó jelen esetben a Ubisoft, neki a digitális és a lemezes eladásból is jön pénz, sőt a digitálisból még több. Szerintem te a magyarországi disztribútorra gondolsz, ha egyáltalán beiktat ilyet a kereskedelmi láncba a Ubisoft (mivel EU-s cég, nem feltétlenül van rá szüksége). De a fordítást a kiadó csinálja annak függvényében, hogy mennyi példányt ad el egy adott régióban (minden kópiát beleértve, magyar Store-ban eladottakat is). Ha a magyarok egyre többet vásárolnak a szingapúri, orosz, argentin, stb régióban, neki abból is van bevétele, de a statisztikában ez oda fog íródni, nem a magyar eladásokhoz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.