Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106701) r.levente75 válasza Corpuscle (#106685) üzenetére


r.levente75
addikt

A hyper x stringer 19k-ért egy tökéletes választás volt részemről. Ajánlott kategória, nagyon!

(#106702) l.skywalker válasza MasterMark (#106699) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kezdek komolyan érdeklődni. Ez a pénztárca, a család és a munka rovására fog menni, érzem. És te leszel az oka meg a nagy eszed :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106703) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha valakit érdekel, ezt tegnap lőttem a fóti Auchan-ban (Madaras Teszkó!):

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106704) eL Geri válasza l.skywalker (#106703) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi!

Érdekelne, de nem ennyiért :)
Számomra ez ma már nem ér többet kb. 4000 Ft-nál.

(#106705) jeni válasza B.A.T.21 (#106696) üzenetére


jeni
félisten

Xbox One S vs. PS4

A Lego Worlds úgy tűnik itt nem népszerű játék , és nem a 18 éven felüliek játéka.
Felbontásban mindkettő ugyanaz. Az alapgép árát tekintve olcsóbb az Xbox One S.
Az Xbox előnye, hogy a Blu-Ray oldalról viszont 4K felbontással bír. Egyes játékok olcsóbban beszerezhetőek de kevesebb játékok vannak hozzá. Többi másban a PS4 a jobb.
Majd a szakik a tutit megmondják

(#106706) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Assassins Creed 3 témához:
Hogy ez mekkora bughalmaz helyenként, főleg a lovas részek, hihhetetttlen de komolyan!
Most az összes fejlesztőt kukoricán térdepeltetném 2 hétig, vicc, hogy az 5 templomosból az utolsót nem tudom elkapni huszadjára sem, mert ez a tetves gebe megbotlik 2 kavicsban/fennakad egy fatörzsön/beszorul 2 bokor! közé.
Ajjajjj. :(

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106707) l.skywalker válasza Zoleee83 (#106706) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg lehet szokni. Kicsit idegesítő, de hát ez nem egy készségfejkesztő játék :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106708) Zoleee83 válasza l.skywalker (#106707) üzenetére


Zoleee83
addikt

Haha, azért az Ori and the Blind-dot végigjátszottam, az kicsit húzósabb és ott kell is ügyesség.
Ez egyszerűen csak el van b***a, és idegesítő is egyben, de oké aláírom hogy én vagyok a béna. :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106709) Siffredi válasza Zoleee83 (#106708) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nem, nem te vagy a béna. Érdemes nézni klipeket a játékból, akár mixeren, vannak érdekes dolgok... :D

[ Szerkesztve ]

(#106710) l.skywalker válasza Zoleee83 (#106708) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dehogy vagy béna. Csak juss túl rajta éa felehtsd el.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106711) r.levente75 válasza Zoleee83 (#106706) üzenetére


r.levente75
addikt

Ilyen volt a ryse-ben is. Ott adtam fel.

(#106712) Zoleee83 válasza l.skywalker (#106710) üzenetére


Zoleee83
addikt

Te jó ég HUGE EPIC FAIL!
Elindultam lóval, első katona az út baloldalán szereli a lovat, mondom leugrok elintézem, nem sikerült mert pejkó rálépett a nyakára.
Majd elintéztem a másik 3-mat, éssss megkerültem gyalogosan az egész hegyet!
Erre a menekülő 5. jóképességű templomos pont nekem szaladt és halomra halt, problem solved.
Köszönjük Jubiszoft, csókoltatom a fejlesztőket/tesztelőket :DDD

r.levente75 - Igen azt is végigtoltam, az is egy jó game, azt hittem az után fogok új kontrollert venni, de eddig bírja.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#106713) eL Geri válasza Zoleee83 (#106712) üzenetére


eL Geri
őstag

Én a DOOM miatt félek, hogy tönkremegy a kontrollerem, annyit kell nyomogatni a glory kill-t ;]
De egyenlőre nekem is bírja!

(#106714) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 mai IGN First videói:

Destiny 2: A Tour of the new Crucible PVP Map Vostok - IGN FIrst

Destiny 2: 5 Minutes of Dawnblade Warlock Gameplay on Vostok - IGN First

Destiny 2: 10 Minutes of Striker and Sentinel Titan Gameplay on Vostok - IGN First

____

"Super Streetfighter IV Arcade Edition is coming to Xbox One Backward Compatibility today"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#106715) Trabecan


Trabecan
tag

Pár láma kérdésem lenne :)

Jelenleg egy 100 Mbit/sec / 100 Mbit/sec-es netem van (DIGI)

1. Most lesz 500 Mbit/sec / 200 Mbit/sec-es digi netem havi 4100 Ft-ért. (Panel lakás) Jelenleg egy 10/100-as TP Link routerem van. LAN csatlakozási pontjainak száma : 4 . Gondolom ezt a routert ki kell cserélnem egy 10/100/1000 -es routerre. Így van ?

2. Néztem többféle WIFI-s 10/100/1000-es routert, ahol a WIFI sebessége : 750Mbit/sec, 300 Mbit/sec, 450 Mbit/sec : gondolom a nagyobb érték a jobb :) De a kérdés : mennyit képes fogadni az Xbox One S maximum ?
Mert ugye kár megvenni a 750-est, ha csak 300-at tud fogadni a One stb.

3. 5 LAN csatlakozó kéne a routerre, mert van 4 gép és most jött hozzá a One, amit szeretnék szintén kábeles nettel tolni. De az 5+ LAN csatlakozósok ára elég borsos (kb. 3x annyi mint a 4-esek.) Szerintetek elég lenne a One-ra a WIFI, ami mondjuk 450 Mbit/sec ? A 450-es router ára 11.960 Ft, a 750-es 12.530 Ft. Szóval alig van különbség, kérdés kell-e nekem ekkora átvitel ?

(#106716) r.levente75 válasza Trabecan (#106715) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég durva nálam jelenleg 10Mbit van most cserélem 20-ra mert a 10 is csak 5-tel jött. :U

(#106717) Madoc válasza Trabecan (#106715) üzenetére


Madoc
veterán

1db 4 portos router+1db 5ös switch persze mind gigabites. Vezetékes kapcsolatnál nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#106718) Trabecan válasza Madoc (#106717) üzenetére


Trabecan
tag

Köszi a gyors választ : tudsz adni linket melyiket érdemes ? Mindegyik switch működik bármelyik routerrel ?

(#106719) Madoc válasza Trabecan (#106718) üzenetére


Madoc
veterán

[link] Router meg ami neked szimpatikus. Nekem Asus Rtn18u van, nem olcsó viszont jó. A switch minden routerrel megy.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#106720) Corpuscle válasza r.levente75 (#106701) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi az infót! :)

(#106721) Trabecan válasza Madoc (#106719) üzenetére


Trabecan
tag

Egyébként "mit bír" átvenni a One WIFI-je maximum ? Egyébként a router és a One kb 1,5 m távolságra lesz egymástól...

[ Szerkesztve ]

(#106722) Madoc válasza Trabecan (#106721) üzenetére


Madoc
veterán

Fogalmam nincs, telefonokon, Notebookon kívül nekem minden vezetékes.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#106723) DaveHutt válasza Trabecan (#106715) üzenetére


DaveHutt
őstag

Igen mélyen a zsebedbe kell nyúlnod majd, ha a teljes 500 mbitet wifin szeretnéd megosztani. Én 200/100-as digihez Asus Rt-ac1200g+t vettem 25 ezerért, ac 5 GHzen max 250 megabitet tud letöltésben.
Az Xboxot inkább a szerverek fogják vissza letöltésben, olyan 16 mbyte/seckel tudott eddig nekem wifin letölteni, a tipikus olyan 12 mbyte/sec.

(#106724) MasterMark válasza Trabecan (#106721) üzenetére


MasterMark
titán

1,5 méteren fogod és szépen bedugod.

Wifin a felét se fogja tudni mint ami az elméleti maximum. Az instabilitásról nem is beszélve.

Switch Tax

(#106725) Shamat


Shamat
aktív tag

Van egy 14 napos Trial GOLD-om aktiválva a profilomon. Ezzel nem tudok a Halo 5-el multizni. Ha erre a profilra rátolok egy 1 hónapos GOLD-ot, akkor már teljes értékű LIVE előfizető leszek, illetve a hozzáadódik a maradék 10 napomhoz az egy hónap?
Bocsi a láma kérdésért és köszi előre is a választ! :R

DEAD LIKE ME

(#106726) Siffredi válasza Trabecan (#106715) üzenetére


Siffredi
senior tag

Együttérzek a problémáiddal. Sajna felénk nincs digi...

(#106727) Jovanny2 válasza Shamat (#106725) üzenetére


Jovanny2
őstag

1. Ha van goldod, akkor tudsz multizni. Triallal is! Ha nem megy a Halo 5 multi, az más miatt van.
2. A havi gold már nem trial, de még egyszer, a multihoz ennek semmi köze.
3. Ha jól tudom, a trial nem adódik hozzá. Várd meg, amíg lejár.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#106728) Silεncε válasza Jovanny2 (#106727) üzenetére


Silεncε
őstag

Ugyanez volt a bajom ~2honapja. Aktivaltam egy trial 14napos goldot, engedte megvenni a goldos játékokat (csak az XO-t) meg mentek a kedvezmények, viszont a multi nem ment (azt írta, nincs goldom)

(#106729) Jovanny2 válasza Silεncε (#106728) üzenetére


Jovanny2
őstag

Gyerekek, erre van a trial, hogy kedvet csináljon a multihoz! :) Ha nem megy, ott más baj van.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#106730) Silεncε válasza Jovanny2 (#106729) üzenetére


Silεncε
őstag

Pont ezt mondom... Tudom, mire van a trial, de pont az a funkciója nem működött.

(#106731) Shamat válasza Jovanny2 (#106727) üzenetére


Shamat
aktív tag

Köszi a választ. Muszáj lesz ellőnöm a havi GOLDot, még ha el is veszítek tíz napot mert akármit csinálok, az Istennek nem enged multizni. GwG működik, kedvezményekhez hozzáférek, viszont rohadt furcsa de a legfontosabbat nem engedi használni. :F

DEAD LIKE ME

(#106732) sugarforce válasza Trabecan (#106721) üzenetére


sugarforce
őstag

másfél méteren inkább kábelezz szerintem.

(#106733) Shamat válasza Silεncε (#106728) üzenetére


Shamat
aktív tag

És "normális" GOLD-al megoldódott végül is a multi probléma?

- Sry a dupla posztért, kiment a fejemből, hogy még szerkeszthettem volna az előző hsz-em. :B

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#106734) Silεncε válasza Shamat (#106733) üzenetére


Silεncε
őstag

Végül én megvartam míg lejár, akkor volt pont a 200Ft-os gold, amint lejárt, azt megvettem. Azzal már működött minden.

(#106735) Trabecan válasza DaveHutt (#106723) üzenetére


Trabecan
tag

Nem az egész 500-at akarom áttolni wifin,csak érdekelne, hogy a mostani 100/100-asnál a router, wifin kersztül átlag 12-15 Mbit/sec-el tol át, (ez kb 1,5 MB/sec) és ha meglesz az új router, akkor vajon mennyi lesz az átvitel átlaga wifin ? Számításaim szerint : jelenleg 6-7 MB/sec-el töltök le KÁBELEN, ebből kiindulva nagyjából olyan 45-55 MB/sec-re számítok szintén kábelen. (62 MB/sec körül lenne az elméleti maximum 500-nál) Vagyis a mostani 12-15 Mbit/sec wifin, lehet, hogy eléri majd az 50-60 Mbit/sec-et, akkor már jó is vagyok és nem kell vennem switch-et...

[ Szerkesztve ]

(#106736) MasterMark válasza Trabecan (#106735) üzenetére


MasterMark
titán

De ha ott vagy másfél méterre, miért nem dugod be?

Switch Tax

(#106737) Trabecan válasza MasterMark (#106736) üzenetére


Trabecan
tag

Mert 4 lan van foglaltan és a box az 5. a sorban... viszont az 5+ lan-os routerek nagyon drágák. A legrosszabb eset, h kell vegyek egy switch-et, de ha nem muszáj, akkor minek :D

[ Szerkesztve ]

(#106738) sugarforce válasza Trabecan (#106737) üzenetére


sugarforce
őstag

A wifi sebességed a környezettől is függ, mennyi a környező wifi, mennyire foglaltak a csatornák, stb. Nekem 7 kábeles eszköz van a 4 lanos routerre. Van mellé egy gigabites switch, arra van rádugva a +3 cucc. bedugod, működik, sokkal stabilabb és gyorsabb is lesz a letöltésed a boxon, mint wifin. Én nem nagyon gondolkoznék rajta, pláne, hogy nem is nagy távról van szó.

(#106739) anorche1


anorche1
őstag

Nem üzletrontás, hanem tisztánlátás a célom.

Itt van pl. ez a hirdetés: [link]
Ha jól értem, akkor a gépen lévő játékokkal csak akkor játszatok, ha belépve maradok az előző tulaj accountjába?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#106740) sugarforce válasza anorche1 (#106739) üzenetére


sugarforce
őstag

huu én meg is veszem, rajta van a PROJECT CARS 3, meg a sliping dogs :D

Egyébként igen. profil van a gépen, szóval felejtős, vedd úgy, hogy nincs rajta semmi.

[ Szerkesztve ]

(#106741) Alexios válasza anorche1 (#106739) üzenetére


Alexios
veterán

Nem kell belépve lenni, az a lényeg hogy annak az accnak ez a gép legyen a home gép. Ha ezt átállítja onnantól kezdve nem fogsz tudni játszani velük.

(#106742) Trabecan válasza Alexios (#106741) üzenetére


Trabecan
tag

Ez egy érdekes kérdés : ha "megígéri", hogy nem állítja el sosem az accot/ home-ot, akkor viszont 85-ért ez egy szuper ajánlat....Ezen én is sokat agyaltam, de végül "szűz" gépet vettem 3 napja :)

[ Szerkesztve ]

(#106743) anorche1 válasza Trabecan (#106742) üzenetére


anorche1
őstag

Végül én is így döntöttem, berendeltem egyet 90 -ért forza horizon 3 -mal az edigitalnal. :C

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#106744) l.skywalker válasza anorche1 (#106739) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem nincs olyan, hogy Project Cars 3. És nem ér semennyit sem ez az ajánlkat, mert a profilját bármikor letilthatja az előző tulaj. Adja el ugyanezt 45-ert es akkor rendben vagytok.

(#106743) anorche1: jól tetted :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#106745) Trabecan válasza anorche1 (#106743) üzenetére


Trabecan
tag

Én elpasszoltam 40k-ért az RGH-s Xbox 360-t és vettem egy 0 km-es, FIFA 17-es, 500 Gb XO S-t, 2 joy-al, 14 nap golddal + 1 hónap EA-val 80-ért. Sajnáltam nagyon a 360-at, sosem lesz többet ilyen frankó gépem :( De viszont annak örülök, hogy "csak" 40k volt a váltás + majd a játékok, amik viszont már nem lesznek olyan "olcsók", mint a 360-on voltak :D

[ Szerkesztve ]

(#106746) Siffredi válasza Trabecan (#106745) üzenetére


Siffredi
senior tag

Cserébe multizhatsz :)

(#106747) Trabecan válasza Siffredi (#106746) üzenetére


Trabecan
tag

Cserébe fizethetem a live goldot, hogy multizhassak :) Még egy dolog : ha letöltök egy játékot egy megvásárolt kóddal, ( pl. Cdkey oldalról ) és tönkre megy a vinyó, akkor ugyanazzal a kóddal engedi újra és újra letölteni az én profilomra egy új vinyóra ?

[ Szerkesztve ]

(#106748) okibots válasza Trabecan (#106747) üzenetére


okibots
aktív tag

A kód egyszer él, többször nem használható fel (se arra a profilra amire aktiváltad, se másikra). A beaktivált játékot profilhoz köti, annyiszor törlöd és töltöd le amennyiszer szeretnéd, onnan nem veszik el, és értelemszerűen nem is ruházható át/adható el.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#106749) anorche1


anorche1
őstag

Mikor utoljára néztem a store -ban a gta 5 -öt, 10500Ft -volt. Most 2x ennyi.
Valami akció volt, amiről nagyon lecsúsztam? Ez így nagyon drága :(

Esetleg tudtok ajánlani valami megbízható oldalt, ahol 10k körül betudnám szerezni?

Vagy ha beszerzem használtan, akkor működni fog az online része is? Nincs valami egyedi kulcsa, hogy csak 1x lehet beaktiválni?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#106750) l.skywalker válasza anorche1 (#106749) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, most volt az Ultumate Game Sale 2017, de a héten kedden véget is ért. Használt lemezest nyugodtan vehetsz az online részhez, mert a lemez a kulcs, amivel azonosítod minden indításnál. Az első alkalommal feltelepíti a játékot a lemezről, utána már csak azonosítás végett kell berakni.

Btw. én korábban vásárolgattam a G2A-n, dr felhomályosítottak, hogy az erősen szürkepiaci megoldásokkal operál, azóta hanyagolom. De van még a cdkeys oldal, azon is vannak időnként jó árak, de pl. Az Amazon oldalán is van digitális tartalom.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.