Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) myckey válasza aginor (#49648) üzenetére


myckey
veterán

azért egy T29,Német Heavy,IS-3
ezek is simán gyulladnak
most akkor azt mondom,hogy nekem eddig még alig égett a KV-4.

de ez egy játék,ha nem tetszik valami,akkor eladja az ember és kész.
szedd ki free-ből a tr9 gépet :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49652) Enzolord válasza myckey (#49651) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem volt pár ilyen, amit freeeből szedtem ki..
Még jó hogy van Type 59em..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49653) Napfénysüti válasza .mf (#49649) üzenetére

Tegnap adtam el vissza nem fogom mostanában. :D
Ezek állnak most a garázsban a szinten: Löwe, Ferdinand, T28-Proto, T-44. Szóval melléjük csatlakozna az új de úgy gondoltam 6db 8-as tank már sok lenne. Ellenfélként azért tartok a KV-4-től mert masszívnak tűnik. Van hogy gyenge pontoknál is nyeli a lövéseimet pedig tanulmányoztam már párszor hogy hol kell lőni. :K

Més que un club!

(#49654) jano_77


jano_77
nagyúr

Miért van az, hogy a .com-os oldalon szinte folyamatosan vannak akciók, nem csak a 7végékre?!?!
Most nézegettem és volt a múlt 7végén is április 5-8ig majd van április 8-12ig is akció, aztán persze jön majd a sz.napi akció a mostani 7végére!?! hogy is van ez?! :F :o

szerk: azt jól olvasom, hogy a sz.napi akció az USA szerveren 15-én reggelig fog csak tartani - azaz hétfőn reggel - a megszokott kedd reggeli időponttól eltérően!? Mondjátok, hogy nem, mert akkor baromira megszívom! :O :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49655) Tenken válasza Angel1981 (#49641) üzenetére


Tenken
őstag

Free-t leginkább úgy kapsz, ha sok ágat húzol és szorzózol le gyakran -> magasabb átlag xp -> több megy free-nek is. Hacsak nem akarsz újra költeni a játékra, hogy az eliten szerezettet felszabadítsd.... (Aminek sok értelme nincs.)
Egyébként sietni sincs értelme különösebben. A kis tankokon hamar át lehet jutni. A nagyobbakon meg míg végig kínlódja az ember elég jól kiismeri. Sokszor egy teljesen más tank lesz teljes felszereltséggel.

Szerintem ne siess. Semmi szükség a free-re meg az elit farmotankokra.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#49656) adrian360 válasza jano_77 (#49654) üzenetére


adrian360
őstag

.com-os oldal az amerikai szerver oldala, ott így vannak akciók, ennyi.

(#49657) jano_77 válasza jano_77 (#49654) üzenetére


jano_77
nagyúr

most láttam, hogy ott péntektől vannak hétfő reggelig az akciók, míg nálunk szombat reggeltől kedd reggelig :B
hála a jó égnek :))

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49658) Angel1981 válasza Tenken (#49655) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, köszi a jó tanácsot, megfontolom! ;)

Mindazonáltal szerintem 1 db elit tankot fogok venni, több tényleg nem kell - talán ki is használom a hét végi leárazásokat.

jano_77: szombat reggeltől???? Hogy lehet az, az már 13! Az EU honlapos kalendáriumból is az jön le, hogy 12-16-ig. Most akkor hogy is van?

[ Szerkesztve ]

(#49659) adrian360 válasza Angel1981 (#49658) üzenetére


adrian360
őstag

általában a hétvégi eventek szombaton kezdőnek, a mostani szülinapos már pénteken.

(#49660) jano_77 válasza Angel1981 (#49658) üzenetére


jano_77
nagyúr

most lehet, hogy kivételesen már péntektől lesz, mert ha minden igaz akkor pont április 12-én van a 2. sz.napja a játéknak
és már kint is van az AKCIÓ! :K ugyan az lett tényleg mint az USA szerón

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49661) Pete55555


Pete55555
addikt

Super Pershing Bundle - $28.99

Kíváncsi vagyok, mennyi lesz ez euróba, hogy lesz átváltva...
És, hogy SPershinget vegyem-e vagy a Birthday pack1-et :F

...Szeretem leracsniztatni...

(#49662) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Lenne 3 kérdésem!
JP-re a legnagyobb ágyú tényleg ilyen pontatlan vagy csak a képzetlen legénység miatt van,bár az tetszett ahogy a stug 3-nak szinte mellé lőttem és one shot kill lett!:)

IS 3-ra célzógyorsító vagy függőleges stabilizáló vegyem?

M7 most vettem meg de így stockként valami katasztrófa!:(Mit fejleszek rajta ki először?
Válaszokat előre is thx!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#49663) Angel1981 válasza jano_77 (#49660) üzenetére


Angel1981
veterán

Remek, és már péntek reggeltől él! :R
Lehet szabit fogok kivenni? :D

Djuree: hmmmm - igaz! ;]

[ Szerkesztve ]

(#49664) Djuree válasza Angel1981 (#49663) üzenetére


Djuree
félisten

szabit kivenni? ennek mindenhol gyárilag munkaszüneti napnak kéne lennie! :K :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49665) myckey válasza Flayer (#49662) üzenetére


myckey
veterán

Szervusz!
Vertical Stab.
amire ezt fel lehet rakni,arra érdemes is :K

Stockon minden gép gyötrelem,szinte....
M7-re első körben motor+Lánc párost mondanám.
használd ki a fürgeségét

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49666) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Nem erőltették meg magukat....nincs 1 nap prém!

[ Szerkesztve ]

(#49667) Napfénysüti válasza Djuree (#49664) üzenetére

Holnap jönnek hozzánk a gázt ellenőrizni így szabiznom kell de ez most pont kapóra jött. ;]

Bakker átnéztem az SG.hu WoT topikjába, gyalázat ami ott megy. :(

Més que un club!

(#49668) myckey válasza GaburroSan (#49666) üzenetére


myckey
veterán

hátha bedobnak még pénteken valamit
szokásukat megtartva :D
egyébként tényleg adhattak volna 1 nap prémet
persze-persze ne kötekedjünk,de hát akkor is

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49669) nyunyu válasza jano_77 (#49660) üzenetére


nyunyu
félisten

Na akkor befigyel:
- 7 nap prem
- Pershing
- Ferdi
- T28 Prot
- 5 periszkop, 3 medium rammer
? JT88
? Panther 2, T-34-2, ha eljutok odaig.

Kerdes, hogy eleg lesz-e a rajuk a mostani 6M kreditem, vagy hozza kell nyulni a loszerben allo 14M-hoz is.
100% farm tankok kozul megvan a Sherman, Stug, Su-85, szoval a love nem hiszem hogy gond lesz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49670) Djuree


Djuree
félisten

azért ez nem méltó egy 2 éves szülinaphoz. megerőltethették vna jobban magukat picit...nade ne legyünk telhetetlenek...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49671) nyunyu válasza Flayer (#49662) üzenetére


nyunyu
félisten

JP-re a legnagyobb ágyú tényleg ilyen pontatlan vagy csak a képzetlen legénység miatt van,bár az tetszett ahogy a stug 3-nak szinte mellé lőttem és one shot kill lett!

Egy leheletnyivel pontatlanabb, mint a Stug, de a legenyseg is nagyon sokat szamit, mind a celzasi idoben, mind a pontossagban.

3x atkepzett, igy 80%-ra visszaesett legenyseget visszatettem a T25 AT-be, onnantol mar a 250m-re levo celpontokat sem talalta el, mig korabban 100%-on kb. 350-ig jo volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49672) RAiN91


RAiN91
őstag

Dragon ridge még létezik? Már 2 hete nem rakott be, pedig játszom rendesen.
Meg még van 1-2 ilyen pálya. Miért nem rak be ezekre?

(#49673) nyunyu válasza Djuree (#49670) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, felaron goldammo jo lett volna, ugyis fogytan a Shermanba valo HEAT :DDD

Dragon Ridge, Serene Coast ki lett veve, ahogy a Westfield, Malinovka assault is.
Swampot, meg Komarint igertek vissza, de aztan nem lettek visszateve.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#49674) Bingisz válasza GaburroSan (#49666) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt általában külön hírbe szokták rakni. Szerintem biztos lesz 1 nap prém, meg a nagy cuccokból néhány darab a kódban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#49675) Pete55555 válasza jano_77 (#49660) üzenetére


Pete55555
addikt

Úristen, ELC, Panth2, 13-90, T1 HT, Jgpanth2, Hummel... :D ezekkel kell játszanom, mert hozzák a kreditet + veszek egy Spersinget lehet, ráadásul IS-el farmolni kell az XP-t az IS3-hoz... :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#49676) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Azért, hogy ne legyen felhőtlen az öröm, a 2 éves születésnap "előpartija" alkalmából olyan elképesztő szopóágra tett a játék amilyet még nem tapasztaltam mióta itt vagyok. :D

(#49677) Linkin válasza Napfénysüti (#49667) üzenetére


Linkin
senior tag

Jah Diego ott is arat
Ez akció pont kapóra jön a jgpanther2 -t olcsóbban tudom megvenni

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#49678) Plokijuma válasza nyunyu (#49673) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

De a 2x szorzót ne feledd. Jókat lehet trollkodni majd a hétvégén az M4 sherman / PZ IV-vel. :)

(#49679) vJokka válasza jano_77 (#49660) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lesz itt freeXP herdálás asszem :DDD
Egyébként, ha jól figyeltem nálunk több 5ös tank kap dupla kreditet, mint az amcsiknál.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#49680) AlexWolf válasza RAiN91 (#49672) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szerintem összesen el haluf, sandriver, kempinovka és westfield létezik...az elmúlt pár nap tapasztalatai alapján.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49681) RAiN91 válasza AlexWolf (#49680) üzenetére


RAiN91
őstag

unalmasak már :(

(#49682) .mf válasza Napfénysüti (#49653) üzenetére


.mf
veterán

Szemből, fedezékkel, beforgatva, sidescraping, úgy masszív. Volt már, hogy Himmelsdorfban a banánt szinte egyedül toltam végig 8-as és 7-es nehezek (volt ott 4-5: T26, IS3, TigerP, IS) ellen, olyan steel wall 5-6k potential dmg-dzsel, hogy csak na, plusz sniper, meg 3k dmg - lett volna több is, ha nem foglalják be a köcsögök, még épp sarokba szorítottam az utolsó kettőt.
De ha a fentiek nincsenek meg, főleg, ha már az oldaladba vagy hátadba kerültek, mire ráfordulsz, már véged. Legtöbb térképen szenvedés. Kell neki valami fedezék sidescrapinghez és arty ellen. Meg sima terep, mert gun depression nincs. Nyílt se legyen, hogy ne tudjanak megkerülni.
Rád van bízva. Én legszívesebben kihagytam volna, de sajnos az ST1-hez ezen keresztül vezet az út. T28 proto mellé nem biztos, hogy megvenném.

---

Látom, kint van a börzdéj akcijó?

Hát...
Ac46-ot lecserélem Ac48-ra, farmolok M4-gyel és talán még egy-két ötössel, meg veszek pár rammert, ventit, stabot, egld-t és ennyi. Már garázsban van AMX 50 100, T32, IS3, KV4, GwPanther, a többi annyira nem érdekel vagy nem jutok el addig az akció vége előtt (T28 Proto, Panther2 pedig tervben van) :(
Legalább a szívem is kevésbé fáj amiatt, hogy nem tudtam garázsból bevásárolni, ha lenne egy rakás gép, amit megvennék és most lenne akciós (pl. KV2-t visszavenném, 3601 hogy KT felé, T25/2 vagy T28 Proto vagy T30 felé, M5A1 mondjuk T-34-2 felé), akkor jobban fájna a szívem a garázs hiánya miatt :)

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49683) Angel1981 válasza Napfénysüti (#49667) üzenetére


Angel1981
veterán

Hozzánk meg kéményt ellenőrizni! :D
Igaz, koránra kértem, és meghagytam melóhelyen, hogy később érek be, de így már indokolt lehet egy szabi, amúgy is péntekről beszélünk! ;]

(#49684) Napfénysüti válasza .mf (#49682) üzenetére

Amiket leírtál azok alapján picit hasonlít a T-28 Protohoz. Lassú mindkettő és az oldaluk, hátuk már könnyen sebezhető. A TD-t én ezek ellenére szeretem pedig tényleg fájdalmasan cammog. Szóval lehet hogy mégis a KV-4-et próbálom majd meg.

Més que un club!

(#49685) jano_77 válasza Pete55555 (#49675) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én veszek IS-3 és Panther II illetve felszereléseket pár tankra majd, no meg végre legénységet a Tiger II, T-150, KV-2 Panther II tankokba!
Panther II milyen a Panther-hez képest? Jobb, rosszabb vagy ugyan olyan csak egy szinttel feljebb?
Van nekem is a garázsban Sherman, Stug, T1 HT, M7 a 100% és Hummel az 505-os körből.
IS-3: 1.797.950 ezüst
Panther II: 1.673.000 ezüst
IS-6: 10.030 arany
Ezeket fogom elkölteni, no meg a töltésgyorsítók, célzásgyorsítók ilyenek illetve legénység képzések.

Illetve nem tudom most sajnos fejből, hogy T20 hogy áll, mennyi kell még az M26 Pershinghez, hogy azt is meg tudjam venni akciósan. :B

(#49683) Angel1981: hozzánk majd jövő szerdán jönnek kéményt ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#49686) Fel


Fel
addikt

Itt a 8.5 teszt második része, lehet tölteni a launcherrel. Alig 8 MB a patch (a lokalozációs csomag nagyobb.. :) ).

(#49687) Pete55555 válasza jano_77 (#49685) üzenetére


Pete55555
addikt

Ki lett már tárgyalva párszor a P1 vs P2. Egyébként kb ugyan az, kicsit gyorsabb, agilisebb, de nem egy T44. Ágyú pontosság, pen ugyanaz, csak ~2xannyit sebez, ami T8-ba kicsit jobb ugyan, de még mindig kevésnek érzem kicsit. Illetve több tudást igényel vele a játék, t8-t9, néha t10 ellen is már oda kell figyelni, nehezebb vele játszani, de maga a tank hasonlóan jó.

...Szeretem leracsniztatni...

(#49688) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Tegnap vettem meg az IS-t legénység mentesen. Az egyik kérdésem az lenne, hogy KV-1S-ből a legénység áttehető-e büntetés nélkül az IS-be, illetve stock tankként mere induljak a fejlesztésében?

A segítséget előre is köszönöm!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#49689) .mf válasza Napfénysüti (#49684) üzenetére


.mf
veterán

Éppen ezért mondtam, hogy mivel neked már megvan a T28 Proto, aminek jobb a penje, dmg-e, pontossága, frontpáncélja, ugyanúgy lassú és fedezékhez kötött, minek mellé még a KV4 is :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49690) myckey válasza .mf (#49689) üzenetére


myckey
veterán

azért a 2 gép eléggé különböző
meg ilyen alapon hogy fedezékhez kötött :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49691) AlexWolf válasza Joe-T (#49688) üzenetére


AlexWolf
senior tag

mit értesz "büntetés nélkül"-ön?

Ha egy tankból szeretnél másik tankba legénységet rakni, akkor ha nem képzed át őket mindenképpen 50%-osként fognak muzsikálni.
Viszont mivel a KV-1s is heavy tank, ha ingyen képzed át őket, akkor csak 20% a bünti, ha 20k-t fizetsz, akkor csak 10%.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49692) #35692544 válasza AlexWolf (#49691) üzenetére


#35692544
törölt tag

holnaptól meg kedvezményesen 10k az átképzés 90%-ra

(#49693) Enzolord válasza Joe-T (#49688) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha jól tudom, Heavyből Heavybe 25% buntetés van, és nem fejlődnk az emberek, amíg át nem képzed őket...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49694) AlexWolf válasza Enzolord (#49693) üzenetére


AlexWolf
senior tag

jep tényleg 25% bünti van.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#49695) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Szóvak a KV-5-öst és a T-62 nem kapjuk meg! S-51 hiányzik a listából! Szóval adnak is meg nem is!De úgy érzem hogy itt inkább a lehúzás lesz!!! Vegyél gyorsan aranyat prém járgányt, pl az arany átváltása kedvezményesen pénzre/free xp-re nincs benne! 1 szó mint száz az 1éves akciók jobbak voltak! De azért Boldog második szülinapot WORLD OF TANKS :C :C :C :R !!!Na...

(#49696) Enzolord válasza AlexWolf (#49694) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont az igaz, hogy csak 50%ig mennek le, ha jól rémlik...
Nem lenne értelme, ha a végére óvodások ülnének a tankban, és el sem tudnál indulni..:)

(#49667) Napfénysüti Hallod Süti, most néztem meg, szakadok a Mi jó öreg Dieghonk által generált vitákon..
Hihetetlen ez az arc... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49697) Stauffenberg válasza RAiN91 (#49672) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egy csomó mapot (köztük a Dragon Ridge-t) kivették a randomból amíg átdolgozzák. Előtte is hónapokra eltűnt majd a 8.3-ban visszatért amit a 8.4-re megint kivettek, hogy átdolgozzák.

Legutóbb a Serene Coast és Dragon Ridge került ki, de van olyan ami már a 7.4 óta nincs játékban (pl: Swamp, Komarin). A Swamp érdekessége, hogy nem sokkal az előtt került játékba, hogy kivették. Ez gyors volt, azóta sem játszottam rajta, pedig jó.

De amikkel én személy szerint baromi rég találkoztam: South Coast, Abbey, Cliff, Fjords, Lakeville, Live Oaks, Widepark.

Nem tudom miért kell szórakozni... a mapok háromnegyedére nem tesz be a random. Múltkor hatszor kerültem egymás után El Hallufra. Kezd már elég unalmas lenni.

(#49698) Joe-T válasza AlexWolf (#49691) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, ezt értem büntetés alatt, hogy egy 100%-os legénység képzettsége mennyit esik/eshet vissza. És mi lenne az optimális irány az IS fejlesztésében? Az alap 85-ös ágyú elég gyengus, ahoz, hogy a KV-1S top lövegét feltehessem ahhoz fejlesztett torony kell, de itt már közbe szólhat az alap futómű terhelhetősége. Vagy nem!? Kicsit bizonytalan vagyok! :D

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#49699) Enzolord válasza Stauffenberg (#49697) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azt vettem észre, hogy mostanság Tierfüggő, hogy hova dobál...
Kicsikkel folyamat Mineon vagyok, nagyokkal meg szinte sosem..

(#49698) Joe-T Nézd meg, hogy mennyi a teherbíró képessége, és nézd meg, mogy mennyi plusz a torony, meg a nagy löveg...
Viszont féláron vehetsz holnaptól megerősített futóművet, ami ad plusz 10% teherbírást...
Tehátnem kell feltétlen a 85össel vacakolni..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49700) AlexWolf válasza Enzolord (#49696) üzenetére


AlexWolf
senior tag

igaz lejjebb is mehetnek :D

"If a crew member is in a vehicle of a different class, and the vehicle is not a premium vehicle, he will take a 50% penalty to his current training level. So, for example, an 80% crew will be reduced to 40% base training level, while a 100% crew will reduced to 50% base training level."

(#49701) Enzolord Szerintem 0 %-ig is le lehet menni, csak ügyesnek kell lenni. :)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.