Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61351) ollie válasza Zool1981 (#61349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Windows verziód?

***

(#61352) Zool1981 válasza csaba951 (#61350) üzenetére


Zool1981
tag

Miután megnéztem néhány fórumot,kiderült,hogy minden indítófájlt(Future Soldier DX9.exe, Future Soldier DX11.exe, Future Soldier.exe, gu.exe, and Launcher.exe) windows7 kompatibilissé kellett tenni,így már elérhető a DX11...Azért ez a megoldás 2014-ben kissé gáz.

[ Szerkesztve ]

(#61353) HEAHEA


HEAHEA
tag

Sziasztok! Nagyon tanácstalan vagyok, korábban megvásároltam a Steamen a Splinter Cell Chaos Theory-t. Játszottam is vele. A napokban gondoltam újból előveszem, viszont, amikor rákattintok a parancsikonra nem csinál semmit, el sem akar indulni, nem ír ki semmilyen hibakódot sem. A többi steames játék működik. Mi lehet a gond??? Win 7 64bites op. rendsz. van, ha ez számít.
Járt már vki hasonlóan, esetleg más játékkal? A segítség jól jönne, köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#61354) csaba951 válasza HEAHEA (#61353) üzenetére


csaba951
veterán

Ugyanarra a meghajtóra KELL telepíteni, mint ahol a Steam is van, és már működik is! :)

Ez egyébként tömeges hiba, február 19-i Steam kliens frissítés után rengeteg embernél előállt ez a hiba. Ha nem akarod újra letölteni, akkor ennek a fórumnak az első hozzászólásában van 2 módszer is erre.

(#61355) Mate


Mate
nagyúr

Nem tudjátok mi történt GTA: EFLC-vel? Nem indul el a mocsok és ahogy néztem sokaknak előjött a dolog.

(#61356) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

UPlay-en lehet nevet cserélni? :U

(#61357) djculture válasza Mate (#61355) üzenetére


djculture
félisten

Ofline akounttal tudsz csak jászani mert a microsoft cég games for windows live sz@rja megszünt. Minden más játék aminél nem patchelték ki szintén így járt Én pont azért nem is vettem meg perpillanat annyit ér mint egy virágboltos verzió amelyik játék ezt a rendszert használja..

[ Szerkesztve ]

(#61358) #65537792 válasza -secret- (#61356) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen!

Supportnál kell kérni.

(#61359) Mate válasza djculture (#61357) üzenetére


Mate
nagyúr

3 napja még meg, most el sem indul. Bejön a rockstar albaka, ahol lehet megadni felhasználónevet stb, vagy indítani offline a játékot. Indítom offline és nem indul el.

Így miként és hol tudnék offline accot csinálni?

(#61360) djculture válasza Mate (#61359) üzenetére


djculture
félisten

Ja pont pár napja lötték le a szervereket, elvileg a gfwl ablakának illene bejönnie mondjuk, próbáld azt külön inditani és ott elvan rejtve az offline akount létrehozás menüpont. Itt megnézhető hogyan: [link]

[ Szerkesztve ]

(#61361) Mate válasza djculture (#61360) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt ismerem és tudom, de nem indul el a játék, vagyis lehetetlen elindítani ezt a részt :D rockstar ablak után játék indítása és nem indul el.

(#61362) djculture válasza Mate (#61361) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom azért mert eddig online akountod volt most hogy kinyirták ezt a részt ujra kellene telepiteni offline akountot létrehozva. Sg fórumon lévők is igy oldották meg .Különben a rockstar bekaphatná a nyavaja játékát ha nem képes kiszedni ezt fél év alatt. Azóta tudni hogy a gameslive nyavaja lefog állni.

[ Szerkesztve ]

(#61363) stevve válasza djculture (#61362) üzenetére


stevve
nagyúr

Gratulálok az újabb gondmentes átálláshoz az MS-nek. A Skype-MSN váltás is tökéletesre sikerült. :U

(#61364) Arkennys válasza stevve (#61363) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nekem mindenképp, mivel mikor megszűnt az MSN ezt a kék kluttyogós hulladékot már fel se raktam :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61365) x_o_n


x_o_n
veterán

Sziasztok

adott egy gift: far cry 3 deluxe,ami aktiváláskor far cry 3 deluxe RU-t ir,ezt aktiválhatom magyarországon?tudom használni?vagy locked.

(#61366) ayo válasza x_o_n (#61365) üzenetére


ayo
addikt

igen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61367) djculture válasza stevve (#61363) üzenetére


djculture
félisten

Legjobb volt a kommunikáció. Egyik héten azt mondták nem fog leállni csak a store szünik meg másik héten hogy a kulcskezelés is megszünik következő héten megint csak a store szünik meg ...Magyarán ők se tudták mi a franckarikát akarnak. Pár napja viszont a kulcskezelő szerver sikeresen megszünt létezni, pedig ugy volt hogy juliusban fog leállni.
Amúgy mivel a gfwl játékokat kezdi eltávolitani a steam(dirt 2 pl) igy a gta ezen része is megy a levesbe szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#61368) -secret- válasza #65537792 (#61358) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Dobsz egy linket? :R

(#61369) #65537792 válasza -secret- (#61368) üzenetére


#65537792
törölt tag

Gondolom volt valami frissítés, mert múltkor még nem ilyen volt. De, ha a costumer supportnál csinálsz ticketet, akkor meg oldható szerintem. Ez a my account menüpont alatt van.

(#61370) Jancsi896


Jancsi896
csendes tag

Srácok tudnátok segíteni? Nagyjából 1 órája, hogy lejött a team fortress2 játék a steam-ről(szerk. Ez volt tegnap este), gond nélkül felment, aztán jött a probléma. Bármelyik szerverre mennék rá ez fogad: "Nem védett módban vagy. Újra kell indítanod, hogy védett szerverekhez csatlakozhass" Hát én már újraindítottam mindent(játék-steam-gép), de nem akaródzik elindulni. Korábban már volt fenn(ca.1éve), akkor semmi hasonló nem jött elő, a gép sem lett újrarakva. VAC állapotom: Jó hírben állva ,,, Biztonsági állapot: Steam Guard védelem alatt 2013-03-28 óta.
Bárkinek bármi mentőötlet, lehetőleg újra telepítés nélkül. (windows xp)
Szerk2. Már újra raktam azóta párszor a steam-et, valamint újfent leszedtem a játékot, de továbbra sem jó. Csináltam olyat is, hogy a steam mappából kitöröltem dolgokat(kiv. A steamapp,steam.exe, meg még egy harmadik), "nemjuteszembe".obb-t letöröltem, de semmi.

(#61371) sagem válasza djculture (#61367) üzenetére


sagem
addikt

A GTA minden sale alkalmával megkapja a maga akcióját, amivel mindig (de tényleg) a legtöbb eladott játék közé kerül, szóval még mindig jól tejel a kiadónak, ezért nem hiszem, hogy kiszednék. Ha nagyon muszáj lesz, akkor gondolom a rockcsillagok kiadnak hozzá valami gyorsfixet.

gonosz on: A Dirt 2 sorsa ellenben nem sok embert mozgat meg ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#61372) FollowTheORI válasza Mate (#61361) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah lelőtték a GFWL szervereket... ennyi volt. :(

Hacsak nem jön valami offline kliens innentől szívás van ezekkel a játékokkal. Van egy pár.

Ez nem a rockstar hibája.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61373) Csapoati válasza FollowTheORI (#61372) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Részben az övék, volt idejük bőven kiszedni a GfWL-t a játékuk alól. De hát régi a cucc, gondolom a takarítót se állították rá a dologra. Valahol szomorú azért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61374) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Mármint nem tudom ez e hibája, csak látom GFWL-es játék és most február körül igérték hogy lelövik. :)

Bár júliusig vagy júniusig mennie kéne... nem tudom. Csak tipp.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61375) ViharVadász válasza Jancsi896 (#61370) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Korábban egy másik topicban is volt ilyen hiba, próbáld meg ezeket amiket ő is írt: [link] Drukkolok!:)
Szerk.: látom próbáltad, ez felett elsiklottam :B Az írás alapján próbálj meg valamit a tűzfalon kalibrálni, hátha.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#61376) -secret- válasza #65537792 (#61369) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megvan, nyitottam egy ticketet.. kíváncsian várom, hogy mit írnak vissza. :))

(#61377) FollowTheORI válasza djculture (#61367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként most megnéztem kíváncsiságból és még működik.

A Dark Souls-t nemrég vettem és most betettem GFWL alá és működött minden ahogy kell, tehát mégsem ez a gond most még.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61378) cskamacska válasza djculture (#61357) üzenetére


cskamacska
addikt

Ahhoz képest, hogy a GfWL megszűnt, a Operation Flashpoint: Red Diver multija teljesen jól megy rajta keresztül. :P DLC letöltéssel akadnak problémák, a teljesen új online fiók létrehozása bizonytalan, de maga a rendszer még működik.

Persze azt nem merném megjósolni, hogy július 1 után is ilyen jól fog menni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#61379) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki küldeni nekem egy Killing Floor guest pass-t, ha még van egyáltalán?
Előre is köszönöm!
Profilom: [link]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#61380) HEAHEA válasza csaba951 (#61354) üzenetére


HEAHEA
tag

Köszönöm, sikerült! :R Volt biztonsági mentésem így nem kellett újra leszednem stemről.Aa C meghajtóra raktam és működik. Érdekes, hogy a D meghajtón, ahol a többi játék is található a Common mappában, ott aholvá először telepítettem, ott már nem működik. Ki érti ezt, hogy miért csinálta ezt a frissítés.... :(

[ Szerkesztve ]

(#61381) Mate válasza Mate (#61355) üzenetére


Mate
nagyúr

Megvan a megoldás. Aki szintén úgy jár GTA 4-el, vagy GTA EFLC-vel mint én, vagyis nem indul neki, az próbálkozzon meg ennek letöltésével és játék főkönyvtárba másolásával.

(#61382) csana


csana
senior tag

Üdv all!

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e abból későbbiekben problemám, ha ázsiából származó giftet sóznak rám? Elég olcsón vannak "asia" jelöléssel megáldott AC4 Black Fag steam giftek, és bár mindenhol kihangsúlyozzák hogy ROW, azaz bárhol be lehet aktiválni, én mégis attól tartok, hogy bár be is lehet aktiválni nálunk, és lehetne játszani is vele, nem fogják-e egy hónap mólva meggondolni magukat a kiadók, és régiózárat dobni a játékra utólag..

(#61383) Mate válasza csana (#61382) üzenetére


Mate
nagyúr

Mennyi az annyi?

(#61384) ayo válasza csana (#61382) üzenetére


ayo
addikt

újabb játékoknál lehet gond, de ritka, hogy változik. 1 éve aliens pl megváltozott, aki aktiválta nem tudott játszani vele és meg ugye jó nagy szar is lett a játék. de pl Far Cry 3 RU mai napig gond nélkül megy.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61385) csana válasza ayo (#61384) üzenetére


csana
senior tag

Hát elvileg ugye az AC IV: BF elég újnak számít, és hát nem tudom, nem akarok szívni a "mohóságom" miatt később. Szerintem inkább kivárok egy GOTYT belőle, ami "tiszta". Igaz nem kéne "ügyeskedni" az árakkal, de kb ennyit nekem megérne ez a game.

mate3553 : 9 TF2 kulcsért már minden második orosz árusnál akad ASIA-i verzió :)

(#61386) Mate válasza csana (#61385) üzenetére


Mate
nagyúr

(#61387) csana válasza Mate (#61386) üzenetére


csana
senior tag

Igen kb 5K lene HUF-ban, de én mondjuk a steam-et preferálom (cserélgetés lehetősége miatt is), és a kuponos verzió az nem aktiválható steam-en, csak Uplay-en. Ráadásul mivel cserével jutnék hozzá, nem igazán kerülne sokba,

(#61388) warcat válasza csana (#61387) üzenetére


warcat
veterán

Légyszi ne felejtsd ki az L betűt a zászló szócskából,különösen ennél a szóösszetételnél :P
Nem mindegy ám : Black F(l)ag :DDD
Visszatérve rá,csak arra tudok gondolni,hogy mindenképpen Steamre szeretnéd a játékot(hiszen sima Uplayest simán lehet olcsón szerezni,3000 volt pl a groupbuy ugye.
(Szerk.: közben továbbolvastam,hogy igen ez a gond)

Én amazonon vettem 25 dollárért.de 30ért gyakran volt,ennyiért biztos megint lesz hamarosan,bár most gyenge a forint,de nagyságrendileg ehhez képest nem spórolnál sokat efféle ázsiai bizonytalan giftekkel,talán érdemesebb arra várnod.

EA: It's in the crate!

(#61389) ollie válasza ayo (#61384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, hát nem valószínű, hogy lesz belőle probléma, de mi van ha mégis?

***

(#61390) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Hogy lehet egy kártyás játékban az összes kártyát megkapni? Pl. L4D2-ben kaptam 4 kártyát, még az első pár óra játék után. Viszont azóta már majd 100 órát játszottam, és az Achi-k 90%-a is megvan, de nem adott több kártyát. Hogy lehetne a maradék 4-et is megkapni?
Köszi! :)

:-)

(#61391) Vertigo18 válasza marcusa (#61390) üzenetére


Vertigo18
addikt

megveszed, elcseréled.-...

Minden játéknál max a felét dobja.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#61392) Samus válasza marcusa (#61390) üzenetére


Samus
addikt

Megveszed marketen. Minden játék csak az elérhető kártyák felét adja (ha nem osztható kettővel maradék nélkül, akkor többet kapsz, például kilenc kártyásnál ötöt). A többit megveheted marketen, akár úgy, hogy amelyik játékot nem akarod kirakni, annak eladod a kártyáit. Illetve lehetőséged van cserélni is a barátaiddal (mutatja is, kinek van olyan kártya, ami neked kell).

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#61393) marcusa válasza Samus (#61392) üzenetére


marcusa
addikt

& Vertigo18

Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint nem én csinálok valamit rosszul... :D

:-)

(#61394) Vertigo18 válasza marcusa (#61393) üzenetére


Vertigo18
addikt

Steam kliensben neved, alatt "kitűzők"... Ott megvan minden játék, ami dobhat még kártyát, írja is, hogy mennyi "eshet" még...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#61395) marcusa válasza Vertigo18 (#61394) üzenetére


marcusa
addikt

Ezt is köszi, megnéztem, és hasznos. :)
Még egy kérdés, az hogy lehet, hogy pl Arkham Origins-ből Deadshot-os és Copperhead-et 3x is megkaptam:

:-)

(#61396) Jofi81 válasza marcusa (#61395) üzenetére


Jofi81
őstag

Simán előfordulhat, véletlenszerűen kapsz kártyákat.

(#61397) M3oH válasza marcusa (#61395) üzenetére


M3oH
addikt

Random kapod, előfordul az ilyen.

(#61398) marcusa válasza M3oH (#61397) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi a válaszokat! :R

:-)

(#61399) ayo válasza ollie (#61389) üzenetére


ayo
addikt

ha igen, akkor nem tud vele játszani. Black Flag még új, így az esély megvan. sztem nyáron tuti olcsóbb lesz és ha marad a jelenlegi változat akkor biztonságosabb is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61400) Vertigo18 válasza marcusa (#61395) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pont most fordult elő valamelyiknél nálam, hogy 3 kártya eshetett, s mindhárom ugyanaz lett... Van ez így...

Vannak olyan botok, ahol "ingyen" lehet cserélgetni játékon belül kártyákat...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.