Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61501) JoolsNOS válasza ayo (#61497) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ilyenkor már a közösség nem tud siettetni a dolgokon ugye? Tehát ha valamit beszavaztunk greenlitre, akkor onnantól a fejlesztőkön és a steamen múlik, mikor lesz belőle steames kiadás?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#61502) ayo válasza JoolsNOS (#61501) üzenetére


ayo
addikt

ez csak annyi, hogyha lesz belőle játék és minden rendben van akkor majd a Steamen meg lehet vásárolni, semmi több.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61503) mepet


mepet
addikt

Kérdés: tudok valahol szavazni arra, hogy "leszarom az userek jogait, a VAC nézzen át csak mindent mindenhol, hogy kevesebb csaló legyen!" ?

(#61504) djculture válasza mepet (#61503) üzenetére


djculture
félisten

Mert annyi a csaló? Szerintem a vac még egész jól is működik. Nem látni sérthetetlen levegőben mászkáló isteneket mint a bf-ben ahol a punkbuster izé csak dísznek van meg arra hogy kickelje akinek épp valami miatt nem indult el kettőből valamelyik punknyavaja..

[ Szerkesztve ]

(#61505) mepet válasza djculture (#61504) üzenetére


mepet
addikt

Én itt olvastam a témáról, a hivatalos nyilatkozatokat nem ismerem.
Itt azt írták, hogy ezekről a játékokról van szó: "Counter Strike, Team Fortress 2 and Dota 2"
Én ezek közül csak a csével szoktam játszani, és tanúsíthatom, hogy az aktív játékosok kb 10%-a csaló.

[ Szerkesztve ]

(#61506) Mate


Mate
nagyúr

Nálatok is halott a piac?

(#61507) Źşë' válasza djculture (#61504) üzenetére


Źşë'
addikt

sajna ez tényleg így van, a punkbuster szart sem ér már... bezzeg régen az esetek 90%ban kapott ban/kick-et a csaló, most meg megveszi az illető a privát hacket... bad company2 ben sok ilyen lámával találkoztam, volt idő hogy gyűjtöttem a neveket, de aztán meg értelmét nem láttam... gondolom játék készítő keze is benne van nagyban a dologban... a VAC miatt én csak attól tartok ha valamire berág, (pl volt egy ember a fórumon akinek az ismerőse feltöltött olyan képet ami WH-ra utalt, de elmondása szerint a szerver volt olyan és a steam support problémázott is vele )... ez érdekes, és el tudom képzelni simán h felmész egy moddolt szerverre aztán annak lesz következménye, de ez még nem is baj, mert ki lehetne magyarázni bizonyítékokkal, csak tudjuk jól milyen a steam support...

(#61506) mate3553 csak a megszokott... valószínűleg pár perc múlva helyre áll, ha nem akkor ideért az Y2K lag-olva

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61508) djculture válasza Mate (#61506) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak a piac a fiókom se jön be meg a profilom is errort dob..

Źşë': Ja sajnos a pénzért megvett csalással nyomoló emberek a legrosszabbak. Ezek már nem is azért csalnak hogy nyerjenek hanem hogy bárkit szívassanak aki játszik ha csapattag hanem.

[ Szerkesztve ]

(#61509) Mate válasza djculture (#61508) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaja, közben nézem és meghalt az egész.

(#61510) djculture válasza Mate (#61509) üzenetére


djculture
félisten

Alakul 10 perc alatt dobott 20 féle hibakódot , nem is tudtam hogy ennyi létezik..:D

(#61511) Mate válasza djculture (#61510) üzenetére


Mate
nagyúr

Megérte ma is belépni :D

(#61512) csaba951 válasza Mate (#61509) üzenetére


csaba951
veterán

Nálam is. Azért a 15% jutalékért baromira nem ezt várom el! :(((

(#61513) djculture válasza Mate (#61511) üzenetére


djculture
félisten

Alakul bevagyok lépve kivan irva a nevem is erre jön hogy lépjek már be mert nem vagyok :D

(#61514) Mate válasza djculture (#61513) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem az tetszik benne, hogy már megint áruház jó, tehát játékot tudnék venni, viszont minden más szar :D

(#61515) Niczo


Niczo
senior tag

Free Avencast Rise Of The Mage Steam Key

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#61516) Mate válasza Niczo (#61515) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi! :)

(#61517) Rendo84 válasza Niczo (#61515) üzenetére


Rendo84
senior tag

Köszönöm!

(#61518) Joe Swanson válasza Rendo84 (#61517) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Nem műkszik nálam. A jelszavat nem fogadja el. A hivatalos honlapba simán be tudok lépni.

(#61519) Mate válasza Joe Swanson (#61518) üzenetére


Mate
nagyúr

Kezdődik :D

gmg-playfire-nél minden harmadik ember ezzel küzd :D Regisztrálva vagy mindkettőre, mindkettőnél ugyan azokkal az adatokkal?

(#61520) Joe Swanson válasza Mate (#61519) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Igen.

(#61521) djculture


djculture
félisten

Nemsokára egy bf4-et fognak adni csak hogy linkelje össze már mindenki a steam fiókját ezzel a nyavajával.

(#61522) ViharVadász válasza djculture (#61521) üzenetére


ViharVadász
őstag

Lássuk be, nem lenne rossz :C
Maximum annak lenne rossz, aki már megvette, vagy annak, aki CoD mániákus :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#61523) warcat


warcat
veterán

Alienware kulcsok gyoooorsan

EA: It's in the crate!

(#61524) marcusa válasza warcat (#61523) üzenetére


marcusa
addikt

Már töltődik is a Thief :C

:-)

(#61525) x_o_n válasza marcusa (#61524) üzenetére


x_o_n
veterán

én rákatt 217 nél de nem adott kulcsot..bár nem a thief kellett volna

(#61526) marcusa válasza x_o_n (#61525) üzenetére


marcusa
addikt

Ez furi, én 83-nál kattintottam, először azt írta hogy a queue-ben vagyok, majd jött email a kóddal :)
Thief-et meg Deus Ex-et kértem, többi Dirt kivételével megvan, de az meg nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#61527) Pangelus válasza warcat (#61523) üzenetére


Pangelus
tag

Ezt amúgy posztolták valahova mert én nem látok új bejegyzést sehol :F és a népek reakciói is ezt adják vissza..

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#61528) Wolverine válasza Niczo (#61515) üzenetére


Wolverine
félisten

És ilyenkor nem jut eszembe a GMG-s jelszavam :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61529) szami777 válasza Wolverine (#61528) üzenetére


szami777
addikt

Nem veled van a baj. :)
Nekem is azt írja, hogy rossz a jelszó, pedig tuti jól írom be.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61530) alratar válasza marcusa (#61526) üzenetére


alratar
addikt

Én meg lekéstem. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61531) Hunbeast87 válasza Pangelus (#61527) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én ilyeneken már nem is problémázok :DDD Tuti akkor dobják ki, mikor nem pont "nem jó" az időpont : éjszakás műszak után alig alvás, vissza tanfolyamra, ismét alvás már nagyon durván megzuhanva...szerintem már direkt úgy csinálták az utolsó osztást hogy tutira kimaradjak :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#61532) Wolverine válasza szami777 (#61529) üzenetére


Wolverine
félisten

De, velem volt; megváltoztattam, és azt már bevette.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61533) heihachi


heihachi
addikt

Hali! Van egy Alan Wake's American Nightmare -50%, és egy Larva Mortus -75% kuponom, amit szívesen odaadnék valakinek, akinek szüksége van rá. Kereskedők kíméljenek :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#61534) erahurka


erahurka
félisten

Kártyák ára hogy szokott alakulni Humble Bundle címek esetén? Ha bekerül valami akkor az árak onnantól örökre padlón lesznek, vagy pár hét után normalizálódik a helyzet?
:R

(#61535) Alien83 válasza erahurka (#61534) üzenetére


Alien83
senior tag

örökre, de ahhoz nem kell bundle.

[ Szerkesztve ]

(#61536) Arkennys válasza warcat (#61523) üzenetére


Arkennys
addikt

Most látom csak, de totál nem érdekel már. Előző körben amilyen hulladék volt az egész osztás, jobb is, hogy nem idegelt ki megint.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61537) Csapoati válasza erahurka (#61534) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Par het utan azert feljebb kusznak az arak, de csak par centtel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61538) Prof válasza Csapoati (#61537) üzenetére


Prof
addikt

Na ja a Thief megjelent es maris 8 centesek a kartyak pedig nem is bundli-s ;]

(#61539) marcusa válasza Prof (#61538) üzenetére


marcusa
addikt

Hogy van már kártyád? Nekem még azt írja, mikor indítom, hogy még nem jelent meg :F

:-)

(#61540) Spet válasza marcusa (#61539) üzenetére


Spet
addikt

Na igen ezt nem értem én sem, hogy mások már több órát beleöltek, itt meg még mindig azt írja ki, hogy még nem jelent meg... :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#61541) DJGABI


DJGABI
addikt

>pécégéming 2014
gondoltam ~ fél év kihagyás után megnézem mit újítottak a The Mighty Quest For Epic Loot-ban, ha már egyszer felkerült steamre [link], telepít, megadom a uplay accom (amivel eddig toltam, volt benn kb 10 órám, 2 karakterem) és semmi... kezdhetem elölről a játékot. :C uplay? yeah more like udontplay

szerk: aztán lehet én vagyok a béna, és migrálni kellett volna vagy akármi (bár nem hinném mert eddig is béta volt a neve, meg ugyanaz az acc) de továbbra is.. ennek azért nem így kéne működnie

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61542) Alien83 válasza Prof (#61538) üzenetére


Alien83
senior tag

csak pár ezer példány volt ingyenes!!!!!!!!

(#61543) Csapoati válasza Spet (#61540) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lehet, hogy mas regio, ahol elobb jelent meg?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61544) horvathd válasza DJGABI (#61541) üzenetére


horvathd
aktív tag

A nemreg reseteltek a betat, mindeninek elorol kellett kezdenie, klienstol fuggetlenul.

"The Kid just rages for a while."

(#61545) DJGABI válasza horvathd (#61544) üzenetére


DJGABI
addikt

OMFG...

tehetségesek ezek az ubisoftos fiúk... Persze, béta meg F2P meg minden, de így azért nem sok kedve van az embernek folytatni (=elölről kezdeni) a játékot

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61546) csaba951 válasza marcusa (#61539) üzenetére


csaba951
veterán

Észak-Amerikában már 2 napja, Ausztráliában pedig 1 napja megjelent. Hát ezért! :)

(#61547) marcusa válasza csaba951 (#61546) üzenetére


marcusa
addikt

Ja értem, én azt olvastam, hogy még csak kóreában jelent meg, de akkor ezek szerint már szinte mindenhol :D

:-)

(#61548) Prof válasza marcusa (#61539) üzenetére


Prof
addikt

EU aszem 3 nappal kesobb kapja, szerintem a szerverek terheleset akartak igy szetosztani. 650m-el FullHD high-on tok jol fut. De megszivatott a preload megevett 20 GB-ot , aztan a downloading-ba rakott megint 20 GB-ot es a Thief konyvtarba is 21-et. Mindezek utan meg elkezdett kicsomagolgatni betelitve az SSDt.

[ Szerkesztve ]

(#61549) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ingyen Beatbuddyért lehet jelentkezni nálam privátban. 1 db van.

***

(#61550) djculture válasza Prof (#61548) üzenetére


djculture
félisten

Ez az előtöltés szépsége.. Bioshock infinite ugyanezt eljátszotta annak idején

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.