Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61851) alratar válasza genndy (#61848) üzenetére


alratar
addikt

Nálam semmi baja a steamnek!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61852) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Nálam már megint csak a trade a hiba...

(#61853) SRII válasza Joe Swanson (#61852) üzenetére


SRII
őstag

fiuk ne rémisszetek meg! itt olvastam milyen jó a stema, és válasszam eme szolgáltatást! most meg olvasom (sokszor is a kelleténél) ,hogy nem megy, nincs kapcsolat lassú? hmm most ezek után is jó az ilyen alapú szolgáltatás? mert akkor inkább megveszem dvd azt a játékot azt nem kell azon idegeskednem ,hogy fizettem érte de nem játszhatok mert ez és ez a hiba vagy lassú .

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61854) cashback válasza SRII (#61853) üzenetére


cashback
őstag

Nagyon sok esetben kell a steam ahhoz hogy játssz, akkor is ha lemezen vásároltad meg.

Az hogy időnként összeomlik... hát istenem... napi szinten 6-7millió ember használja... és akkor sem mindenkinek áll le... csak régiónként történik.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#61855) SRII válasza cashback (#61854) üzenetére


SRII
őstag

értem , de ha megveszem a eredeti dvd -t és aktiválom vagy mit is kell csinálnom a steam-on akkor sem érint ez a dolog (leállások stb) nem?
és ha a gépemre töltöm le a megvett játékot steam-ról akkor miért érint engem az ,hogy épp leállás van vagy szar valami? akkor már a gépemen van nem? arról indul a game! vagy nem?

Az hogy időnként összeomlik... hát istenem... napi szinten 6-7millió ember használja..
hát én csak annyit tudnék erre mondani, ha a pénzt el tudják venni a játékosoktól és erre van egy kidolgozott rendszer amire van -volt idő akkor ennyi bevétel után már illő lenne valamit kitalálni arra is, hogy lehetne zökkenő mentessé tenni!

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61856) ayo válasza SRII (#61855) üzenetére


ayo
addikt

steamen keresztül megy a legtöbb játék, nagyon nem fogod kikerülni ezeket, ha minden tartalmat ki szeretnél élvezni egy mostani játékban, offline is játszhatod - persze csak Steam Offline módban, de az nem mindig teljes. az hogy ezeket olvasod nem azt jelenit, hogy szar a rendszer. windows is lefagy néha és sokan nem szeretik ,de még is tudsz rajta játszani :) fölösleges szerintem ezen agyalni. DVD max arra jó, ha gyűjtő vagy esetleg, ha nagyon szar a neted.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#61857) Arkennys válasza SRII (#61855) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha nem multiban játszol épp, akkor offlineba megy a steam, ebből single player játék alatt semmit nem fogsz észrevenni. Ha multizol, okozhat problémát, de ilyen előfordulhat pl szerverleállás vagy hiba esetén nem steames játék multijában is, ha épp kifogod az adott játékkal kapcsolatban.

Persze leállás miatt sokan morgunk, én pl amiatt, mert sok emberrel ott beszélgetek, és mikor eldobja magát, a chat is meghal. Persze, a bevételt költhetnék stabilabbá tételre, nem lenne ostobaság. Viszont fejlesztgetnek, hébehóba hasznos dolgokat is, és mindig jönnek az updatek, szóval azért törődnek a dologgal. Emellett ha beaktiváltad ami játékot akár DVD kiadásban is szereztél, de steames, a lemezzel akármi történhet onnantól. Le fogod tudni tölteni a steam szerverekről, nem kell vele többet pepecselni. Ez párszáz játék esetén már főleg nem elhanyagolható. Emellett magától updateli a játékot, nyelvben ha kliensed magyar nyelvű, és a játékban elérhető ez a nyelv, magától beállítja arra, stb. Szóval nem tökéletes, ami nem meglepő, de összességében nagyon hasznos dolog tud lenni. Én is egy DVD-s játék aktiválása folytán kerültem bele pár éve, azóta minden nap használom. Ezek fényében mérlegeld, neked megfelel e.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61858) cskamacska válasza SRII (#61855) üzenetére


cskamacska
addikt

Azt még hozzátenném az urak véleményéhez, hogy magával a Steam klienssel, annak indulásával, a játékok indíthatóságával a legritkább esetben van csak gond. :K Siránkozások általában a kapcsolt szolgáltatásokhoz tartoznak, tárgyak és ajándékok cserélgetése néha akadozik(ez különösen azt érinti kellemetlenül aki ebből próbál megélni :P ), a játékok letöltése és frissítése erősen belassul ha nagyobb zakció van, illetve a chat és a hozzá tartozó hangos csevegés is szakad, ha nagyon le vannak terhelve.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#61859) Kephamos válasza SRII (#61853) üzenetére


Kephamos
addikt

Sokszor = elég ritkán, akkor is hamar megoldódik a dolog.

(#61860) SRII


SRII
őstag

(A steamon letöltött játékok futnak xfire-n?Mivel nagyon sok barátom ezt használja multira, és a szeronk is ott van.

Látom szoktak akciók lenni, a cod sorozatot szertném megvenni de dvd lemezen sokkal olcsóbb mint steamon, hmm gondolom itt is szokott lenni akció egyes termékekre,csak nézelődni kell napi szinten és ha van 50% 75% akció le kell csapni, gondolom így működik?

Úgy látom ti már eléggé rég használjátok, köszönöm a segítségetek és a biztatást, megpróbálok lépést tartani a korral és belevágok! mit is veszíthetnék.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61861) cashback válasza SRII (#61860) üzenetére


cashback
őstag

COD sorozatot nem nagyon szokták akciózni. 33% volt a "legjobb" amit kaptak... kivéve a mostani Ghosts-ot ami kapott egy 50%-ot a "sikeressége" miatt.
Viszont a régebbi részek stabilak.

Olcsóbb ha lemezes verziót veszel. Esetleg egyéb oldalakon nézelődsz ahol csak kulcsot vásárolhatsz... előfordul, hogy egészen normális áron beszerezhető pár rész.

Xfire-nek csak meg kell adni a játék elérési útját (ha automatikusan nem találná). Steam-es COD4-et nekem auto berakta. Nem kellett vele bajlódnom. (illetve L4D szervereket is)

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#61862) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Aki használ AMD Playfire/Raptr klienst: steam ID-t miért nem tudom hozzá linkelni? Azt írja: "No games found for xxxxx, check spelling or enter a new gamer ID." Betűket még ismerem, a fiókomat is. Van benne 127 játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61863) djculture válasza Dilikutya (#61862) üzenetére


djculture
félisten

Először mindig ezt irja több nap mire elkezdi a játékokat érzékelni... Nekem valami két hét volt mire kezdte kiirkálni hogy ez is megvan meg az is.

[ Szerkesztve ]

(#61864) cashback válasza djculture (#61863) üzenetére


cashback
őstag

Nálam azonnal működött.
Bár Nvidia kártyám van. ;]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#61865) Źşë' válasza Dilikutya (#61862) üzenetére


Źşë'
addikt

playfire egy rakat sz*r, másodjára regeltem, de még mindig nem kaptam az acsik után rewardot (acsikat felismerte, de nem jutalmazta)... a supportos srác elkezdett írogatni, de abba is hagyta, 26. volt a legutolsó irománya... sztem ha sikerül az eddig elértek után kapni valamit akkor azt még hagyom, aztán megkérem őket hogy vegyék le a steam linkemet a szutyok oldalukról, aztán végleg elfelejtem azt a retek oldalt! semmire sem jó!

Raptr ezerszer jobb, annak ellenére hogy semmi normális rewardot nem ad, de legalább látom a statomat rendesen! és van normális community

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61866) Dilikutya válasza djculture (#61863) üzenetére


Dilikutya
félisten

A telepített játékokat érzékeli, bár az a része is elszállt, most a hardvert sem fedezi fel, azoknál sincs optimalizálási opció, amiknél eddig volt. Nem mintha használnám. De 5000 pont még összejöhet, és akkor lett egy DiRT3. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61867) erahurka válasza Źşë' (#61865) üzenetére


erahurka
félisten

Raptr se valami jó, legalábbis Ps3-on elért dolgaimat nem frissíti. Steam-et még úgy ahogy.

(#61868) maross


maross
veterán

Mi volt a l4d2 elotti daily deal? nem jut eszembe, es sehol nem talalom...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61869) GoTReX


GoTReX
őstag

A live-hoz hasonlóan ,minden játékhoz van Achievement? Nem vagyok benne túl járatos,csak most kezdtem foglakozni a Steamel.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#61870) Źşë' válasza GoTReX (#61869) üzenetére


Źşë'
addikt

legtöbb játékhoz van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#61871) Csapoati válasza maross (#61868) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most találtam ezt, de közben eszembe is jutott, hogy a Resident Evil.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61872) SRII


SRII
őstag

Ha van egy kódod, a bal alsó sarokban a Termékkód beváltása menüponttal tudod aktiválni.

nem találom hol van! belépek steam és sehol, ha rámegyek egy játékra ott sincs bal oldalt, olvasom keresem de semmi!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61873) maross válasza Csapoati (#61871) üzenetére


maross
veterán

Revelations nekem is eszembe jutott, de az mar fullos aron van..nem 48oras akciora tettek be? (vagy eggyel regebbi volt)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61874) FoxiestFox válasza SRII (#61872) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#61875) Farkas86 válasza SRII (#61872) üzenetére


Farkas86
senior tag

Fent van.

(#61876) maross válasza SRII (#61872) üzenetére


maross
veterán

nagy digitalis tulelo vagy :). meg a menukben is talalhatsz jatek aktivalasa menupontot, az is jo lenne neked, csak feleannyit idot ra kellett volna szanni, mint a kommentre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61877) csaba951 válasza SRII (#61872) üzenetére


csaba951
veterán

Nem nálad van a hiba! Ez a menüpont baromira nem ott van! A képernyő legtetején lévő menük egyikéből nyílik. (Talán jobbról a másodikból?)

(#61878) SRII


SRII
őstag

köszönöm a válaszokat! a fórumtárs írta ,hogy bal sarok ez alapján kerestem .
maross sajna nem mindenki ért mindenhez, valamiben én vagyok jobb ....de örömömre vannak nyugodt segítőkész fórum tagok, nem amíg kritikai jellegű írásod meggondoltad leírtad addig segíthettél is volna ez a válaszom az írásodra!!! maross: csak feleannyit idot ra kellett volna szanni, mint a kommentre.

de igazad van jobban körül kellene nézelődnöm, én hibám..sorry

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61879) GoTReX válasza Źşë' (#61870) üzenetére


GoTReX
őstag

Na az teljesen jó!:) Hiába semmi értelme,jó hogy vannak a digitális gyűjteményhez ilyen "teljesítmények":)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#61880) FoxiestFox válasza csaba951 (#61877) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lent is van, fent is van. Hogy mindenki megtalálja. :P

(#61881) csaba951 válasza FoxiestFox (#61880) üzenetére


csaba951
veterán

Igazad van! Viszont 9 év alatt itt soha nem kerestem/használtam! :DDD

(#61882) Csapoati válasza maross (#61873) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó kérdés, de meg mernék rá esküdni, hogy péntek este a RE volt akcióban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61883) ollie válasza csaba951 (#61881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a bal alsó mindenki szemét kiszúrja.

***

(#61884) Jofi81 válasza ollie (#61883) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem sem tűnt fel, mindig a felső menüt használtam eddig.

(#61885) bladegery


bladegery
senior tag

Az gaz ha en meg a felso menusort nem hasznalaom soha sem? Pedig en is evek ota hasznalom. :D

gergely-szabo.com

(#61886) eami válasza ollie (#61883) üzenetére


eami
Topikgazda

lol, jó pár kulcsot aktiváltam már az évek során, de még sosem tűnt fel :P

(#61887) Arkennys válasza Źşë' (#61865) üzenetére


Arkennys
addikt

Ugyanez nekem is :D Elsőre segítőkésznek tűnt. Kért printscreent hogy látja a gép az acsikat stb, de nem adott rá semmit. Küldtem is. Majd egy sablonválasz, hogy hát sajnos ilyen van, béta még a dolog. És ennyi. Hát, kösz...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61888) alratar válasza Arkennys (#61887) üzenetére


alratar
addikt

Nekem is ezek voltak, de azért segített és megcsinálta, mert azóta hibátlanul működik.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61889) Arkennys válasza alratar (#61888) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem semmi fejlemény. Azóta nem is foglalkozok a dologgal, csak azért eléggé idegesített...

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61890) SityiSXT válasza SRII (#61878) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én mertem javasolni, én mindig azt használtam. :B

(#61891) alratar válasza Arkennys (#61889) üzenetére


alratar
addikt

A fórumukkal is próbálkozz!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61892) SRII válasza SityiSXT (#61890) üzenetére


SRII
őstag

:R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#61893) Arkennys válasza alratar (#61891) üzenetére


Arkennys
addikt

Én nem csapkodok tovább, ha a support se foglalkozik velem. Használja a vackukat akinek működik rendesen, engem már nem foglalkoztat, eleget próbáltam utánajárni, hogy valamit találjanak ki.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61894) ayo


ayo
addikt

elkészült a Steam Greenlight márciusi adag. Van benne pár jó cím, viszont a többi nagyon gyenge lett...sőőt talán ez a leggyengébb pakk eddig.

http://jateknaplo.blog.hu/2014/03/10/greenlight_marciusi_erkezok

http://jateknaplo.blog.hu

(#61895) Dilikutya válasza ayo (#61894) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az arab vámpíros képein ha a tevénél az íj akar lenni, ami nincs a kezében, de a húr benne van a karjában... akkor az gáz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61896) ayo válasza Dilikutya (#61895) üzenetére


ayo
addikt

simán belefér az ilyen Rust és hasonló témáknál, a teve is olyan szépen fekszik:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#61897) BomiBoogie válasza ayo (#61894) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Minden egyes hónapban jön ennyi cím?! Nem semmi, sokan akarnak meggazdagodni játékkészítésből. :D

(#61898) Dilikutya válasza ayo (#61896) üzenetére


Dilikutya
félisten

A tevét inkább hagyjuk, szegény. Elsőre le sem esett, hogy teve, csak az előtte lévő kép megnézése után. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#61899) ollie válasza BomiBoogie (#61897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább megélni. Az indiek többsége örül, ha meg tud élni a befolyt összegekből.

***

(#61900) ayo válasza BomiBoogie (#61897) üzenetére


ayo
addikt

havi 2x. teljesen teleszemetelik a Steamet. 100-ból kb 10 érdemleges. Nem tudom miért készítenek amúgy ennyi rossz játékot, remélem nem fognak megélni belőle. Aazt meg főleg nem, hogy ki az aki beszavazza ezeket.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.