Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61451) KubanitoS válasza AxBattler (#61446) üzenetére


KubanitoS
veterán

Path of Exile, ráadásul free-to-play is. Sokak szerint (velem egyetértésben) olyan, mint amilyennek a Diablo 3-nak kellett volna lennie.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#61452) tupacamaru válasza AxBattler (#61449) üzenetére


tupacamaru
veterán

A PoE-vel játszok, szerintem nincs gond vele.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#61453) ollie válasza KubanitoS (#61451) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt csak online lehet játszani, ugye?

***

(#61454) Wolverine válasza AxBattler (#61446) üzenetére


Wolverine
félisten

A régebbiek közül elérhető még a Sacred 1-2 is a Steamen, és ott a Torchlight 1 is, ha már említetted a folytatását :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61455) ollie válasza Wolverine (#61454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, a Sacredek is nagyon jók, főleg az első rész.

***

(#61456) tupacamaru válasza ollie (#61453) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem :K .

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#61457) ayo válasza AxBattler (#61449) üzenetére


ayo
addikt

pénz nem kell hozzá - bár támogatni lehet őket, mert tényleg menő játék lett...ja és nagy brutál a karakterfejlesztése.

http://jateknaplo.blog.hu

(#61458) AxBattler


AxBattler
félisten

T1-et végigtoltam, T2 bekészítve!

PoE-t akkor kipróbálom, köszi az egyöntetű véleményeket! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#61459) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ezt a Family Sharinget hogy a búbánatban lehet összehozni? Már mindent próbáltam, de nem megy, vagy a COD: BO nem támogatja? Az az egy van rajta a fiókon, bekapcsolom hogy megosztás azon a gépen, meg kiválaszom a fiókot, de a játékok között nem jelenik meg csak az én játékaim. Vagy a BO nem támogatja a megosztást? Multis játékokat meg lehet egyáltalán osztani?

Ha viszon én oszom meg annak akinek csak ez a BO van meg ott látszik az összes játékom és telepiteni is tudom, nem értem.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#61460) ayo válasza ooooobi (#61459) üzenetére


ayo
addikt

valami nálad lesz. én így csináltam. nem olyan nehéz, próbáld újra v más gépen.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#61461) ooooobi válasza ayo (#61460) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ezt mindet végig is csináltam és ha én oszom meg neki akkor megy is, visszafele nem akar müködni. Amugy nala latszanak az en cod jatekaim, szal azt kétlem, hogy pont a BO lenne a kivétel. Nála ott vann a játékok között a két fül, hogy Játékaim, meg ooooobi játékai. Nálam meg csak az enyémek, nincs semmi plusz fül.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#61462) #57919488 válasza Csapoati (#61450) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem is nagyon talalkoztam meg P2W jatekkal.
Letezik egyaltalan vagy csak a gamer vilag mumusa? :DDD (najo, Heroes & Generals-ban azert nem kis elonye van annak aki fizet ;] )

(#61463) csaba951 válasza ooooobi (#61461) üzenetére


csaba951
veterán

Haverral megnéztük a múlt héten. Most az az alapértelmezett a megosztás létrehozásakor, hogy csak az általad megjelölt játékokat mutassa meg a másiknak. A következő lapon fel van sorolva az összes játékod, és ki van véve a pipa. Tehát ha csak Next -> Nextel csinálod meg, akkor egy játékodat se látja a másik.

Simán el tudom képzelni, hogy a barátod állította be rosszul a megosztott játékok listáját.

#61462 K_mester
Ez például ilyen: Star Wars: The Old Republic
Itt ha nem fizetsz, akkor egy idő után esélyed sincs fejlődni, mert sokkal fejlettebb felszerelésű játékosokkal találkozol és garantáltan veszteni fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#61464) Csapoati válasza #57919488 (#61462) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hearthstone? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61465) Wolverine válasza #57919488 (#61462) üzenetére


Wolverine
félisten

Jellemzően a távol-keleti MMO-k ilyenek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61466) ooooobi válasza csaba951 (#61463) üzenetére


ooooobi
senior tag

Hol van ez a játék kiválasztó rész, itt csak egy sima OK ot látok. Steamen meg azt irják automatikusan az egész megosztódik.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#61467) Prof válasza AxBattler (#61449) üzenetére


Prof
addikt

Pedig a legjobb a Path of Exile hack and slash teren.

Ha nem akarsz, semmire nem kell kolteni, tisztara ugy van megcsinalva, hogy akkor koltesz ra ha ugy erzed tamogatni akarod a fejlesztoket. (kis uj zelandi csapat sok-sok evi alazatos munkajaval vegre sokevnyi beta utan megjelent tavaly) En meg betaban vettem akcios raktarhelyet 15 dollarert.

(#61468) csaba951 válasza ooooobi (#61466) üzenetére


csaba951
veterán

Dehogy is! Nyomd meg a Családi nézet kezelése... gombot, és ott szépen végigvisz a szükséges lépéseken!

(#61469) Plebi válasza csaba951 (#61463) üzenetére


Plebi
senior tag

Nekem is volt gondom ezzel a családi megosztással, de amit említettél az a családon belüli fiók védelem (családi nézet), ha jól tudom. A megosztásnál a komplett fiókod megosztásra kerül és a másik személy saját fiókjában, a könyvtárban, a te neved alatt fognak megjelenni a játékok. (Pl.: Plebi játékai)

Amit említettél az a családi nézet, ott megoszthatod, hogy otthon a fiókodba bejelentkezve, pinkóddal védve, miket láthatnak, milyen funkciókat érhetnek el.

"MEG TUDOK OSZTANI KONKRÉT JÁTÉKOKAT, VAGY AZ EGÉSZ KÖNYVTÁRAMAT KELL MEGOSZTANOM?
A könyvtárak a teljes egészükben kerülnek megosztásra és kölcsönvételre.
"

ooooobi: Azzal a fiókkal amin a COD van beléptél a gépeden, mert anélkül nem lesz jó. Mindenkinek a saját gépén a másik fiókjával be kell lépni (pl teamviewer). A belépéskor kér a VAC egy emailben kapott kódot megadod belépsz. Utána a menü beállítások/család/családi könyvtármegosztás és ott további számítógépek kezelési. Engedélyezed a gépet. Kilépsz a másik fiókból belépsz a gépedre és elvileg innentől fogva láthatod. Ezt el kell végezni a te fiókoddal a másik gépen is, persze, ha meg akarod osztani a játékaidat.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#61470) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Ki lehet valahogy listázni Steamen a még meg nem jelent, előrendelhető játékokat?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#61471) wormenth


wormenth
csendes tag

Tudom, már megkérdezték pár ezerszer, de nem emlékszem, hogy erről kifejezetten szó lett volna. Szintén a 30 napos korlátozás miatt írnék, illetve hogy eladhassam a szükségtelen tárgyaimat. Ehhez játékot kell vennem a steamen vagy elég bármilyen tartalom (akár egy dlc)?

Illetve számít az is, ha ajándékba veszem vagy csak akkor érvényes, ha magamnak?

(#61472) szami777


szami777
addikt

Felvettem valakit steamre steamtradesről és mialatt én offline voltam, rámírt valamit és kitörölt( :F :F ). Amikor beléptem steamre láttam a kis zöld kockába, hogy 1 olvasatlan üzenet, de amikor rá kattintok ezt adja csak: [link]
Már 3 napja így van, tud valaki megoldást, hogyan tudnám eltüntetni? Kicsit zavar most már.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61473) Kal-El


Kal-El
senior tag

Egy DLC-t lehet hozzárendelni/aktiválni az accounthoz attól, mert még nincs meg az alapjáték hozzá?

(#61474) cor válasza szami777 (#61472) üzenetére


cor
őstag

én a fióknevet is lesatíroztam volna ;)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#61475) genndy válasza Kal-El (#61473) üzenetére


genndy
addikt

Nem. Ha meg akarnád venni azt sem engedi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61476) warcat válasza genndy (#61475) üzenetére


warcat
veterán

Én inkább azt mondanám,hogy azért esetenként eltérő lehet,hiszen volt már különböző ingyen dlc amit el lehetett rakni.Da általánosságban valóban kell az alapjáték.

Más: vajon State of Decay dlc le lesz-e árazva,gondolom nem.
Szerk: és mégis! Sold

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#61477) maross válasza szami777 (#61472) üzenetére


maross
veterán

support. mar volt nekem is tobbszor, most is van, en mar feladtam. de a support leszedi ha irsz nekik. ha esetleg rajonnel valami megoldasra, mindenkepp dobj egy privit, koszi :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61478) szami777 válasza maross (#61477) üzenetére


szami777
addikt

Köszi az infót, írok nekik :)
És neked is, ha találok valami megoldást.
Szerk: találtam megoldást, leírom Pü-ben

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61479) ooooobi válasza Plebi (#61469) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ezeket mind megcsináltam, mind a 2 gépen beléptem megosztottam, jött a vac kód......
A másikon látszik is az én megosztásom, fordítva nem, furcsa. Na mindegy ugyis nemsoká wint kéne telepítenem, majd akkor lehet jó lesz.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#61480) Plebi válasza ooooobi (#61479) üzenetére


Plebi
senior tag

Ezen a win reinstall nem segít.

Itt van egy olyan, hogy E számítógép letiltása. Ha belépsz máshová a te fiókoddal, és a vac azonosítás megvolt akkor erre kell menni, persze akkor az lesz helyette, hogy Számítógép engedélyezése vagy hasonló. Ez gondolom a te fiókod esetén megtörtént. A másik fiókkal, ha belépnek a gépedre, akkor szintén belépés után ezen a fülön engedélyezni kell a gépedet, hiába pipálja lent be, hogy mehet, nem fogja megosztani, mert nincs a "saját gépek" között. Most próbáltam egy barátommal. Szóval kell engedélyezni, alul neki bepipálni, és a további gépek kezelése esetén az ő listáján a te gépednek is szerepelnie kell, valahogy így:

Ez a saját gépemről van a saját accommal. Plebi-PC az én asztalim, Knighter... a barátom gépe, Dell a munkahelyi. Tehát a te gépednek ebben az ablakban szerepelnie kell a barátodnál és alatta is engedélyezettként kell megjelenned nála (ezt hozza a fenti kép, pipálós részéből) Láthatod, nem elég kipipálni, azonosítani is kell. Oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#61481) dienes97


dienes97
újonc

Megvettem steam-re a 2010-es Medal of Honor-t és akartam multiplayer-ezni ,de nem engedi aktiválni a kódot tudom hogy kell hozzá origin-es acc beléptem ,és ugye már látom eleve be van írva a kód de nem fogadja el nem tudom mi tévő legyek.

[ Szerkesztve ]

(#61482) gmx9 válasza dienes97 (#61481) üzenetére


gmx9
aktív tag

Első lépésként telepítened kell a single player és a multiplayer részét is, mert először a single-t kell elindítani.

Utána belépsz a multiba, kérni fogja a kódot. Menj a steames könyvtáradhoz, jobb klikk a single playerre, majd elvileg lesz egy olyan opció, hogy termékkód megnézése. Arra kattints és azt másold be a játékba. Ezután letörölheted a single részt, ha nem kell, anélkül is megy már a multi.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#61483) szami777


szami777
addikt

Ugye olyan nem lehetséges, hogy szőrén-szálán eltűnnek kulcsok a raktáramból?
Szereztem 8 dota kulcsot, 2 perccel később nézem a raktáramat és üres. Trade ablakba megjelenik a dota2 fül, ezért aggódok.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#61484) csaba951 válasza szami777 (#61483) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem csak a "szokásos" móka lesz! Ilyenkor valami üzemzavar miatt nem látni bizonyos játékok Inventory-jait. Reggelre meg fogják csinálni, akkor már benne lesznek a kulcsaid! :)

(#61485) Mate válasza szami777 (#61483) üzenetére


Mate
nagyúr

Jól mondja Csaba. Szokj hozzá, mert elég gyakran van ilyen steam-ék háza táján :D

(#61486) bul07


bul07
nagyúr

Egyre ócskább ez a Steam :F
Tenném ki a kártyákat a piacra de a raktáramat nem tudom elérni :(((

És még egyesek szidják a többi klienst

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61487) Mate válasza bul07 (#61486) üzenetére


Mate
nagyúr

Szar is a többi :D

Ott még kártyád sincs :D

(#61488) Prof válasza bul07 (#61486) üzenetére


Prof
addikt

Maga a Steam kliens katasztrofa, allitom diplomamunkanak jobb programokat irnak. De attol meg az orosz Steam akcios arakat max. a HB bundle 9 jatek 4.5 dollarert ubereli :B

[ Szerkesztve ]

(#61489) ollie válasza Prof (#61488) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen, bárki, pillanatok alatt kipattint a kisujjából 5-10 millió konkurens usert kiszolgáló klienst. Ezek a friss diplomások már csak ilyenek. ;]

***

(#61490) #57919488 válasza bul07 (#61486) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem volt gond a Steam-el ameddig ez a sok szemet Greenlight hulladek nem jott be. Kicsit jobban le van terhelve a dolog mint kellene :(((

(#61491) ollie válasza #57919488 (#61490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kártyák óta ilyen, a greenlightnak ehhez semmi köze.

***

(#61492) #57919488 válasza ollie (#61491) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ja tenyleg meg meg a kartyak is ;]

(#61493) morvaigaben


morvaigaben
tag

Igen, csupán ennyi a gond. Minél több az új fícsör, annál kevesebbet fordítanak optimalizálásra.Hiába írkálnak a patch-notesba bármit,hulladék néha a kliens :(
A terheltségről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#61494) ollie válasza morvaigaben (#61493) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A klienssel semmi baj, az adatbázis dobja el magát a nagy terheléstől.

[ Szerkesztve ]

***

(#61495) Prof válasza ollie (#61494) üzenetére


Prof
addikt

Na persze azert atomstabil a bongeszobol hasznalni a steam-et a klienshez kepest ;]

(#61496) Mate válasza ollie (#61494) üzenetére


Mate
nagyúr

És ez bármely más céggel rendszeresen előfordulna, nem csak steam-nél.

Prof: Nálam 1 hibát leszámítva a többi ugyan úgy előjön böngészőből is.

[ Szerkesztve ]

(#61497) ayo


ayo
addikt

végre elkészültem a Greenlight listával, van pár nagyon komoly benne:

http://jateknaplo.blog.hu/2014/02/26/greenlight_februari_erkezok_2_menet

http://jateknaplo.blog.hu

(#61498) ollie válasza ayo (#61497) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, Creeper World 3. Az első részt imádtam, tuti megveszem a harmadikat.

***

(#61499) Vertigo18 válasza ayo (#61497) üzenetére


Vertigo18
addikt

BeamNg tuti befutó! :D

Tec-től előre tartok! :Y

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#61500) ayo válasza ollie (#61498) üzenetére


ayo
addikt

azt én is tuti, demó nagyon bejött

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.