Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61051) mepet válasza Assimilator (#61049) üzenetére


mepet
addikt

Ja, van a friends, a library, a store, meg a hülyeségek. :))

(#61052) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#61050) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Megoldottam.

(#61053) zseko


zseko
veterán

cyberwarfare, cunnir, xsanyi77, ollie, Assimilator, köszi mindenkinek, megvettem mindkettőt. Legfeljebb majd öregkoromban játszom velük :D

xsanyi77: úgy vagyok vele akkor már legyen meg rendesen, ennyi már nem pénz az első részért.

HR24.hu

(#61054) warcat


warcat
veterán

A CoH2 nyerte az ingyenes hétvégét,it a két ingyen dlc-cske

[link]
[link]

EA: It's in the crate!

(#61055) Prof válasza warcat (#61054) üzenetére


Prof
addikt

Megveheti az gift-nek ingyen, akinek mar megvan?

(#61056) -secret- válasza warcat (#61054) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! :R
Ez marad is ingyenes?

(#61057) Mate válasza Prof (#61055) üzenetére


Mate
nagyúr

Miért akarna bárki egy ingyenes DLC-ből gift-et? :F

(#61058) Assimilator válasza Mate (#61057) üzenetére


Assimilator
őstag

Eladja, elcserélje, felajánlja, elajándékozza stb. :)

(#61059) Csapoati válasza -secret- (#61056) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem marad, csak a hetvegeig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61060) Mate válasza Assimilator (#61058) üzenetére


Mate
nagyúr

Aham, értem. Nekem nem fordult ez meg a fejemben, de most kipróbáltam és nekem nem adta meg. Kiírta, hogy már megvan.

(#61061) Csapoati válasza Mate (#61060) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat aki az osszes dlc-t megvette, az ne csodalkozzon. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61062) ollie válasza Prof (#61055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyenes tartalmat nem tudsz a kosárba tenni, szóval nem.

***

(#61063) Assimilator


Assimilator
őstag

Amúgy fura is lenne, szerintem egy pár trader bot pillanatok alatt berántana pár tízezret. :)

(#61064) Prof válasza ollie (#61062) üzenetére


Prof
addikt

A fene, igy viszont ugrik, mert nincs meg a jatek, de kesobb ha giftkent megszereztem volna akkor feltudtam volna hasznalni.

(#61065) Csapoati válasza Prof (#61064) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tul sokat azert nem tesznek hozza, csak a komolyan multizoknak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61066) Lacccca87 válasza Pocok256 (#61005) üzenetére


Lacccca87
addikt

VAC bann-t nem osztanak emiatt és azt a support se tudja levenni.
Teljesen automata a rendszer nincs belenyúlás.
Amit ő kaphatot az egy sima tiltás a versengő módról mert valaki felnyomta a steamprofilon keresztül.

(#61067) Mate válasza Lacccca87 (#61066) üzenetére


Mate
nagyúr

Utóbbi időben jó pár vac bann-t levettek, mert rossz volt a rendszer és rengeteg embert kitiltott aki nem csalt. Simán lehet, hogy semmi köze nem volt a profilon lévő videónak hozzá.

(#61068) Lacccca87 válasza Mate (#61067) üzenetére


Lacccca87
addikt

És ezt miből látod? De most komolyan érdekelne, de ne ilyen fórumos beírásokra linkelj mert azok egyenlőek a városi legendákkal.

Sosem értettem ezt, már 7 éve vagyok aktív steam-en abból 5 év aktív CS:S (kb 2K óra)és még egy rakat másik Multis cím, nem csaltam sose és nem is kaptam még 1x se véletlenül bann-t, mások meg szinte azonnal kapjá ka 0 km-es accountokra a "véletlen/téves" bannokat.

Ha jól emlékszem a VAC os felhasználói feltételben világosan le votl írva, nem áll módukba kivizsgálni az esetet és visszavonni a bann-t. Ergo végleges és visszavonhatatlan. A géped tisztaságáért és a felhasznált programok tisztaságáért mert te felelsz, magára vessen az aki ilyen memória módosítót meg egyebet használ.

[ Szerkesztve ]

(#61069) Mate válasza Lacccca87 (#61068) üzenetére


Mate
nagyúr

Nagyon jó, hogy ilyen régóta aktív tag vagy, bár ez lényegtelen az ügy szempontjából.

Linkelni most nem tudok, miután teljesen halott a steam nálam, de hivatalosan elismerték, hogy hiba volt a rendszerben és kivágott rengeteg embert, de már javították és akiket kitiltott abban az időszakban, azokról levették a bann-t.

(#61070) Lacccca87 válasza Mate (#61069) üzenetére


Lacccca87
addikt

Majd ha megy ismét kérnék privátban egy linket.
Köszönöm.

(#61071) Alien83 válasza Lacccca87 (#61066) üzenetére


Alien83
senior tag

Nemrég MW2-ben játszott egy srác akinek 400+ napja vac ban volt a profilján.

(#61072) Mate válasza Alien83 (#61071) üzenetére


Mate
nagyúr

És MW2-ben kapta a vac bannt?

Más: Csak nálam halott a steam? Áruházon kívül mást nem nagyon akar megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#61073) Alien83 válasza Mate (#61072) üzenetére


Alien83
senior tag

nemtudom az egész profilja le volt zárva, nem csak 1 játék.

http://steamcommunity.com/id/CelLelBi

[ Szerkesztve ]

(#61074) -secret- válasza Alien83 (#61071) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

400 nap? 9600 óra játék?

(#61075) Alien83 válasza -secret- (#61074) üzenetére


Alien83
senior tag

omg...:D

etelt 4xx nap amióta ki let rekesztve a srác. :D

ja és aim-ozott a gyerek, meg meghekkelte a szervert, hogy spectbe tudott maradni, ami lehetetlensség, és úgy volt az első csapat tagja....

[ Szerkesztve ]

(#61076) -secret- válasza Alien83 (#61075) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

jah.. anno én is kaptam vac bannt de a semmiért...(srs) más hack se volt a gépemen, szóval nem tudom mi volt.. mindenesetre nagyon örültem neki. :(((

A steamnek persze hiába írtam.. b@sztak válaszolni.

(#61077) Alien83 válasza -secret- (#61076) üzenetére


Alien83
senior tag

hát ha nem csaltál na akkor a legszarabb, bizonygatni hogy nem te voltál.

nem adtad kölcsön senkinek a profilod? nem modositottad a játékokat? most nem csak multiról beszélek hanem single is.

(#61078) -secret- válasza Alien83 (#61077) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nemnemnemnem... egyszer csak Derail pálya közben jött az üzi a képernyő közepére... behúzott a szívem.

Hagytam is azt az accountot. Vettem egy másikat. :U

Viszont abban az időben kegyetlen sok hackelt szerverre bedobott. Lehet az kavart be.

[ Szerkesztve ]

(#61080) Alien83 válasza -secret- (#61078) üzenetére


Alien83
senior tag

na ez előfordulhat, bár akkor sem fer dolog.

részvétem.
jo lehet én sem idegeskedtem volna 1-2 játékkal, de most 322 játékommal ennyire nem tudnéék hamar túllendülni ezen.

Biztos a kurva anyjukat is elővenném utána, persze ha ok nélkül basznának ki.

Amúgy ezért még csak offline single trükközéseket sem használok, és nem költök játékokra 1-2 ezer ft-nál többet, de inkább csak 500ft körül, ha gáz van nem bukok annyi lovét.
Szóval ha pl kijön egy maszek magyarítás, még azt is inkább leszedem warezba és nem a steam-re mahinálok.
Jobb félni....

(#61081) -secret- válasza Alien83 (#61080) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amióta ez a steamem megvan azóta warezolt nem játszik.
Akkori accounton is volt vagy 30-40 játék aztán 2011-ben volt... drága volt minden, nem fos humbli játékokkal raktam tele az accountot mint kb most.

Jól emlékszem 290+ játékom van. De ebből talán a COD részek amiket teljes árban vettem meg még 1-2.

Profilom

[ Szerkesztve ]

(#61082) Anonymus X


Anonymus X
tag

Kis olvasnivaló a VAC-ról, mert látom egyesek kicsit el vannak tévedve, hogy mi is a VAC.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#61083) Alien83 válasza -secret- (#61081) üzenetére


Alien83
senior tag

ja nekem MW2 volt 9990ft
Sniper Elite 2 volt kb 5000ft.

többi játék nem volt drágább egyik sem 2000ft-tól....csak olyanok, pl a BO2 ami 30 euro volt újonnan majdnem de az karipénz volt.

Hálisten MW2-nél észbe kaptam, láttam ennek a steam-nek a bajait, hogy 1 profil 1 lehetőség, és így is állok hozzá, ha nem kötnék 1 profilhoz mindet, akkor másképpen gondolkodnék.
Konzolon is 4-5k-ért vettem sok játékot, és ott nem bánom meg mert utána eladhatom őket.

(#61084) Alien83 válasza Anonymus X (#61082) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen a multiplayer-ből tiltanak ki, az olyan játékok multijából ami valve játék.

De a srácnak szerintem a profilja is bannolva lett.

[ Szerkesztve ]

(#61085) Mate válasza Alien83 (#61084) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem csak valve játéknál van VAC.

(#61086) Alien83 válasza Mate (#61085) üzenetére


Alien83
senior tag

CoD MW 2-3 és DD még, ott irja is. :)

sőt a játékok adatlapján is írja valahol.

[ Szerkesztve ]

(#61087) Mate válasza Alien83 (#61086) üzenetére


Mate
nagyúr

Tudom jól, de te írtad, hogy valve játékoknál van VAC. Ezt javítottam ki, mert nem igaz.

(#61088) Alien83 válasza Mate (#61087) üzenetére


Alien83
senior tag

Jó kicsit elnagyoltan fogalmaztam. :D

(#61089) Assimilator válasza Alien83 (#61083) üzenetére


Assimilator
őstag

Akkor végül is azért rossz a Steam, mert nem teheted meg azt amit pl. konzol játék esetében sem igazán legális?

(#61090) Alien83 válasza Assimilator (#61089) üzenetére


Alien83
senior tag

nem.

azért rossz a steam, mert egész egyszerűen rossz.

remélem nem kell elmagyaráznom pontokba szedve hogy miért.
meg olyan nincs hogy "sem igazán legális"

(#61091) Mate válasza Alien83 (#61090) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy vélemény akkor tud mérvadó lenni, ha meg is indokolják. Az nem igazán indok, hogy "azért rossz a steam, mert egész egyszerűen rossz".

(#61092) Alien83 válasza Mate (#61091) üzenetére


Alien83
senior tag

Hát érted, ha olyan helyre dobálom a pénzem, ahol mindent vagy semmit, ott szar, ha olyan helyre költök, ahol ha gáz van max 1 dolgot bukok el, na az szimpatikusabb.
Vagy lehet furcsa a felfogásom, a digitális terjesztésbe, steam-en nem tudok megbizni.

Egy automata rendszer ami hibázhat, TUTI fog...nálam elég 1x és bukok 3000euronyi gémszet.

Nekem ez már para.
Persze sokak ezen lehet nem aggodnak annyira, most konzolon sem adogatok el mindent, de ha valami van a gépemel, profilommal a JÁTÉKAIM megmaradnak.

erre gondoltam...azt is megértem ha valakinek ez nem para. :)

(#61093) djculture válasza Alien83 (#61090) üzenetére


djculture
félisten

Nem rossz az csak van olyan helyzet amikor jól jön hogy nem kell semmilyen nyavaja keretprogit telepiteni egy gépre plusz harcolni a valve gépezetével és még internet se kell mert anélkül is lehet játszani...
Régen virágbolti verziókkal kellett pl egy javitani való gélpet is letesztelni mert már nagyitóval kellett keresni az olyan játékot amit lehettet játszani nagy kinlódások nélkül is , most már legalább egy ideje van a GoG átmásolom rá a telepítőt és szépen feltelepitem.

[ Szerkesztve ]

(#61094) Alien83 válasza djculture (#61093) üzenetére


Alien83
senior tag

várj most te kényelmi funkciókra irtad, én meg most csak a befektetésre és az ezzel társuló kockázatra irtam, illetve biztonságérzet 0-ra való redukálódásáról. :D

(#61095) Assimilator válasza Alien83 (#61090) üzenetére


Assimilator
őstag

Minden felhasználói szerződésben benne van az, hogy nem adhatod tovább. Függetlenül attól, hogy Steam, vagy konzol. Gondolom az ebből fakadó ok-okozati tényezőket ki tudod szűrni.

(#61096) Alien83 válasza Assimilator (#61095) üzenetére


Alien83
senior tag

Jó akkor tegyük fel nem vásárolunk amazonról, meg steam viszonteladóktól maszekba, meg nem adunk el játékokat, ez nem lényeges most, mert a fontos ha a profilal történik valami, konzolon nem bukod a játékokat, nemtudom értjük-e egymást. nekem ezért egyre értéktelenebb a dolog, ahogy gyülnek 1 profilra a játékok, úgy nő a para.

(#61097) djculture válasza Alien83 (#61094) üzenetére


djculture
félisten

Pc Játék meg befektetés az eleve egymást ütő fogalom. Főleg manapság. Nagy befektetés most megveszel 10000-ért valamit jövőre meg 5 euro lesz ugyanez, de lehet ha ugy alakul 1 dolláros bundle csomagban fog vigyorogni. De maga a pc hardver és bármilyen más elektronikai cucc is a legrosszabb befektetés.

(#61098) Mate válasza Alien83 (#61096) üzenetére


Mate
nagyúr

De mitől buknád a steam profilod?

Bankba se teszed be a pénzed, mert mi van ha valami oknál fogva eltűnik onnan a pénzed? Inkább rakod a párnádba? És ha lakástűz van és elég a párnába vart pénz?

Lehet paranoiásnak lenni, de van egy szint amin túl felesleges belemenni a dologba.

[ Szerkesztve ]

(#61099) Assimilator válasza Alien83 (#61096) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát nézd. Az, hogy véletlen bannolnak egy dolog. Nyilván van rá megoldás. Pl. honosítás miatt még senkit nem hallottam bannolni. Ha normális jelszavad van Steamen, akkor is valószínűleg 0-hoz közelít az esély a vesztésre. Főleg, hogy azért ugye azt is vissza lehet szerezni, ha már vásároltál Steamen.
Az meg, hogy meghal a Valve kb. annyira esélyes, mint, hogy leég a lakásod/házad az összes konzol játékoddal együtt. Szerintem egy kicsit túlpörgöd a dolgot.

De persze mindennek megvan a maga szépsége. :)

(#61100) Alien83 válasza Mate (#61098) üzenetére


Alien83
senior tag

hát én félek, bankba sem biztonságos, de ott tudok reklamálni. :D
illetve nincs más ami biztosabb lenne. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.