Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62651) -secret- válasza DeFranco (#62624) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nyugi, majd a legvégén... :D

(#62652) Alien83 válasza djculture (#62647) üzenetére


Alien83
senior tag

De bazze az egy telefonos játék, ne mérd a teljesértékű sorozathoz. :DDDDDDDDDDDD

(#62653) warcat


warcat
veterán

Tessék,itt az olcsó Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut 4.99 USD

EA: It's in the crate!

(#62654) djculture válasza Alien83 (#62652) üzenetére


djculture
félisten

Attól még egy fikarcnyi hibajavitás nem történt a játékon ugynazok a hibák (hanghibák és AI teljes hiánya ) mint a mobilos verzión.

[ Szerkesztve ]

(#62655) DeFranco válasza -secret- (#62651) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nemááá... utálom ha annyira kemény a boss a legvégén, hogy amiatt nem tudom befejezni a játékot. OK, legyen kihívás, de ne lehetetlen.

Deadpoollal is ez volt, de ott még könnyű is volt a játék, erre a bossfight meg impossibru.

(#62656) erahurka válasza DeFranco (#62655) üzenetére


erahurka
félisten

Deadpool már nem elérhető Steam-en? Keresés nem hozza ki, gugli megtalálja de csak a kezdőlap jön be a linkre.

(#62657) djculture válasza erahurka (#62656) üzenetére


djculture
félisten

Mivel a lökött Activision csak pár évre vette meg az x-men illetve a pókember és Deadpool felhasználási liszencét igy a Deadpool, Spider-Man: Friend or Foe, Spider-Man: Web of Shadows, Spider-Man: Shattered Dimensions, Spider-Man: Edge of Time, X-Men: The Official Game, X-Men Destiny és X-Men Origins: Wolverine játékok forgalmazását bekellett szüntetnie mivel lejárt a jog. Mondjuk az amazing spider man legalább visszakerült mert az is eltünt egy időre, többi pókemberes fene tudja miért nem került vissza... De nem csak a steam-en hanem a ps és xbox rendszerben is online nem vásárolható meg egyik se.

[ Szerkesztve ]

(#62658) -secret- válasza DeFranco (#62655) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem lehetetlen, csak idegesítő. Ha érdekel elmondom mi lesz.
Amúgy amikor eljutottam megpróbáltam háromszor, felb@szta az agyam aztán kiléptem, másnap ismét ez volt... harmadnapon feltámadt a halotta.. sikerült. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62659) Agyzuzo válasza djculture (#62657) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jaja, sőt azt olvastam úgy vették a marhák a licenceket, hogy benne volt a játékok fejlesztési ideje is, tehát pl. Deadpool esetén 3 év mínuszról indultak, gyakorlatilag alig volt kapható...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62660) wwenigma válasza Agyzuzo (#62659) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fable III-mal kapcsolatban ki tudtok segíteni? Online része megy azokkal a giftekkel ami még piacon van?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#62661) psycroptic válasza maross (#62646) üzenetére


psycroptic
őstag

Asszem én vevő leszek egyre. Az kevesebb, mint 10júró.

PSNID: Tomy83PS

(#62662) Pocok256 válasza DeFranco (#62655) üzenetére


Pocok256
veterán

Játsszál witchert 2 t és megtudod mi az a nehéz boss fight :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62663) Agyzuzo válasza wwenigma (#62660) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Erre sajnos nem tudok biztos választ adni... Simán lehet, hogy már nem. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62664) maross válasza psycroptic (#62661) üzenetére


maross
veterán

Ok, itt lehet regisztralni thiefre :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62665) Mardel válasza Pocok256 (#62662) üzenetére


Mardel
őstag

Dark Souls :)

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#62666) Wolverine válasza erahurka (#62656) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosabban már sehol sem érhető el. Ha valahol találsz egy bontatlan dobozos verziót, azt regisztrálhatod Steamen...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#62667) maross válasza Wolverine (#62666) üzenetére


maross
veterán

traderektol beszerezheto horror aron, biztos van meg par elfekvo peldany. csak gyujtoknek ajanlott moka :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#62668) djculture válasza maross (#62667) üzenetére


djculture
félisten

van még 26 euro körül ezer meg egy helyen, akinek kell megfizeti

(#62669) wwenigma válasza Agyzuzo (#62663) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi. Egy ismerősömnek kellene aztán mindenhol csak találgatások vannak. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#62670) erahurka válasza djculture (#62668) üzenetére


erahurka
félisten

Ennyit nekem nem ér, valami szaftos 80-90%-os sale keretében vettem volna meg. Amúgy ha tudták hogy egy-két hét múlva lejár a joguk miért nem csaptak valami atom-brutál akciót neki? Még azzal is jobban jártak volna.

(#62671) FollowTheORI válasza erahurka (#62670) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Előtte volt nem sokkal akcióban... én pl akkor vettem meg. :)
(10 dollár volt pl amazonon.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62672) ollie válasza erahurka (#62670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Activision + 80-90%-os leárazás legfeljebb a mesében van.

***

(#62673) cskamacska válasza erahurka (#62670) üzenetére


cskamacska
addikt

Karácsonytól újévig minden onlány boltban volt valamennyi leárazás rá, legtöbb helyen 2000 forint körüli áron hozzá lehetett jutni. Szaftos -90%-os zakciót alig pár kiadó vállal be, nemhogy az Activision. :P

wwenigma: Steames Fable III jól működik, GfWL is működik, de a DLC letöltéssel lehetnek gondok, mert a játékosok egy részének nem fogadja el a DLC kódját, vagy épp nem akarja letölteni.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#62674) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Server is enforcing consistency with this file: pumpshotgun_script....."

L4D2 csomószor kidob ezzel az üzenettel.
Van egy csomó letöltött workshop-os cuccom, de eddig nem volt velük baj.

Hogyan tudnám orvosolni?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#62675) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! TirexiHD készített egy videót a goat simulatorról. Hogyan csinálta meg? Ápr.1 a megjelenés ideje.

(#62676) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#62675) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Választ kaptam a videó készítőjétől, szóval tárgytalan.

(#62677) eami válasza Joe Swanson (#62676) üzenetére


eami
Topikgazda

cool, most már csak azt nem tudjuk melyik video, mit hogy csinált meg, és mi a válasz :DDD

(#62678) Joe Swanson válasza eami (#62677) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

VideóSemmi, aki előrendeli az kap kulcsot. Most rendeltem elő és kaptam is a kulcsot. Nagyon fun game :D

(#62679) #79621120 válasza eami (#62677) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#62680) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Ez durva. :Y Ha valaki kipróbálná esetleg, majd számoljon be róla, kérem - főként a régihez viszonyítva. :C

(#62681) wikings2 válasza phenomHUN (#62680) üzenetére


wikings2
őstag

Esküszöm több realitás szorult ebbe a videó alapján, mint a legutóbbi pár darab NFS részbe.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#62682) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Aki ismeri az IG-t fel tudna világosítani, hogy mennyi idő telik el míg megküldik a vásárláshoz szükséges kódot? Ugye meg kell adni a mobilszámot, a paypal miatt a bank zárol 1 dollárt, viszont nem kaptam semmilyen megerősítő kódot amivel tovább léphetnék? Egyáltalán korrekt ez az oldal?

(#62683) Assimilator válasza phenomHUN (#62680) üzenetére


Assimilator
őstag

Az a vicces, hogy egyébként már régen meg kellett volna jelennie, a teljes játéknak. (mármint megjelenési dátum szerint)

(#62684) eami válasza phenomHUN (#62680) üzenetére


eami
Topikgazda

hát nem tudom, ennyi év után ez kicsit kevésnek tűnik (persze lehet csak nekem).

(#62685) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

újra elkezdtem használni a steam accomat, aki gondolja vegyen fel
cs:s, cs:go, payday2 amit lenne is kedvem tolni majd

d3m190dl1k3

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62686) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Segítséget kérnék,mert már kezd idegesíteni....

Be kéne lépnem az egyik ismerősöm fiókjába (megadta a felhasználónevet/jelszót/felhatalmazást) de folyamatosan visszadob azzal,hogy: Steam is having trouble connecting to the steam servers

-Az én adataimmal be tudok lépni
-Random felhasználónév+random jelszónál nem ezt írja ki,hanem,hogy hibás a jelszó
-Ha az ő felhasználó nevét írom be random jelszóval,akkor is visszadob a Steam is having trouble connecting to the steam servers üzenettel. (Nem pedig azt írja ki,hogy hibás a jelszó :F )

(#62687) AxBattler válasza phenomHUN (#62680) üzenetére


AxBattler
félisten

Bejövős, wishlist-re vele! :C

Remélem be lehet állítani saját mp3-fájlokat a játék közbeni aláfestő zenére; a második rész Maiden-számait tuti összeszedném hozzá!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#62688) ruti válasza AxBattler (#62687) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és ez single player only ? csak nem... :F

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#62689) djculture válasza ruti (#62688) üzenetére


djculture
félisten

Early Pre-Alpha szinten van ugyhogy az is csoda hogy működik...

(#62690) scope2007 válasza AxBattler (#62687) üzenetére


scope2007
addikt

remélem nagyot alkotnak, és nem egy gagyi valami lesz, ami a carmageddon nevet viseli :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62691) #79621120 válasza Heavyrain (#62686) üzenetére


#79621120
törölt tag

Lehet , hogy csak a szerver vacakol .

[ Szerkesztve ]

(#62692) Dot


Dot
őstag

Hali!

Haverokkal kitaláltuk, hogy játszunk a Loadout játékkal. Jól le is töltöttem steam-ről. Elindítottam és fekete képernyő. Nem csinál semmi. 25% cpu kihasználtság mondhatni fixen, ctrl alt del, majd pár sec múlva kiírja, hogy nem válaszol. Ennyi. Legfrissebb driverek, stb. Más játék gond nélkül megy(steam-es és non steam-es). Tud valaki segíteni?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#62693) eami válasza Dot (#62692) üzenetére


eami
Topikgazda

első indításnál képernyő beállításokat tesztel viszonylag időigényesen. Hagyd úgy pár percig, hátha...

(#62694) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Ha veszek egy dobozos Mafia játékot, azt tudom Steam-en is aktiválni/beregelni?

[ Szerkesztve ]

(#62695) JoolsNOS válasza Kal-El (#62694) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha van rajta steam kód akkor igen. Nameg ha új.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#62696) Assimilator


Assimilator
őstag

Ha a doboz hátulján van Steam logó akkor igen, egyébként nem valószínű.

(#62697) erahurka válasza Kal-El (#62694) üzenetére


erahurka
félisten

Az elsőt szerintem nem, de a másodikat igen. Amúgy nézd meg a tok hátulját, szoktak irni hogy kell-e hozzá Steam profil, ha igen akkor hozzárendeli a játékot.

(#62698) alratar válasza Kal-El (#62694) üzenetére


alratar
addikt

Az egyet nem, a kettőt igen!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#62699) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Teszek még egy próbát, szóval valaki vásárolt már az Instant Gaming nevű honlapról? Tmobileos számra egyszerűen nem kapok értesítést, szóval ez csak egyéni hiba vagy maga az oldal megbízhatatlan?

(#62700) petisubaru


petisubaru
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni mivel a steam szerintem behúzott. A következő van megvettem a ghosts dlc-jét amit 15 euro-ra írtak ami kb 4500 Ft de legyen 5 ezer, erre levontak kb 9.000Ft. Utána néztem a bankba de ott is azt mondták 15 euro lett levonva ennek ellenére mégis 9.000 Ft hiányzik hogy lehet ez?????
Tegnap megvettem a Ghosts egyik speciális karakterét ami 1.99 euro, került, ez ugye kb 600 FT, de helyette 1.800 FT vont le. Nem tudok belépni a steam-be böngészőn keresztül, csak a programba, és ami a legdurvább még regisztrálni se, hogy tudnám jelezni a problémát!!!! Mintha IP cím alapján le lenne tiltva a regisztrációs lehetőségem. Valakinek van valami ötlete mire fel von le ennyi pénzt???? Vagy van valami egyéb költség amit nem tudatnak? A segítséget nagyon megköszönném. Amúgy sms-t kapok a számla mozgásomról.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.