Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62051) genndy válasza Csapoati (#62048) üzenetére


genndy
addikt

Fontos kiegészítés, hogy csak telepítés és első indítás UTÁN érdemes cleanerezni, hiszen első indításnál mindenképpen keresi és fel akarja tenni ezeket a segédprogikat, és ha már ki lettek törölve, akkor szépen leszedi az összeset újra.
(Vagy át kell verni a Steam indítófájlját, hogy azt higgye hogy a progi már el lett egyszer indítva, de az nem tudom mennyire igényel turkálást).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#62052) Sirpi válasza ayo (#62046) üzenetére


Sirpi
senior tag

Na ez tök jó, nem tudtam, hogy van ilyen :)
Viszont ami még felmerült bennem, hogy a steamapps mappán nem lenne érdemes beállítani a win által menedzselt tömörítést? Csak mert van olyan játék, amit 10 gigásnak ír, aztán a tényleges letöltés csak 4 giga, gondolom itt még többet lehetne fogni, mint az előző módszerrel (jelenleg kb. 600 gigás a steamapps könyvtáram)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#62053) ollie válasza Sirpi (#62052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem zavar, hogy lassabban töltenek, indulnak, futnak a játékok, kapcsold be a tömörítést.

***

(#62054) -secret- válasza ayo (#62046) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, ez f@sza... este majd meglesem. :)

(#62055) SityiSXT válasza ayo (#62046) üzenetére


SityiSXT
őstag

A CCEnhancer jobban szabalyozhato szerintem, es beepul a CCleanerbe. ;)

(#62056) genndy válasza Sirpi (#62052) üzenetére


genndy
addikt

Én be nem állítom, az tuti.

Bár... ha SSD-n van, akkor lehet hogy észre se veszi az ember a ki-betömörítgetést. Csak akkor meg el is veszti az SSD a lényegét, nem szólva arról hogy nyilván jobban használódnak a cellák.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#62057) Arkennys válasza SityiSXT (#62055) üzenetére


Arkennys
addikt

De mint a cikkben is írta, direkt steamre kitaláltat keresett, és nem ccleanert, vicces ezután ccleanerhez tartozóval próbálni überelni :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62058) SityiSXT válasza Arkennys (#62057) üzenetére


SityiSXT
őstag

A CCleaner alapesetben nem bantja a Steamet, ezert nem jo. Pont ez a kiegeszito az, ami lehetsegesse teszi a Steam szabalyozott kipucolasat a CCleaner altal - beleertve a folosleges telepitoket, bongeszoelozmenyeket, stb. Nem kritizalni akartam, csak jobbat javasolni. A CCleaner amugy is egy kivalo cucc, es ha egy eszkozzel tudok megoldani tobb problemat, az szerintem jobb, mint minden apro vacakra kulon szoftvert keresni.

(#62059) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Most akkor be kell-e írni a vásárláskor a számla címet (és a tel. számot) vagy nem és mi a jelentősége?
(régen vásároltam a Steam-en és azóta többször változott...)

[ Szerkesztve ]

(#62060) wwenigma válasza genndy (#62056) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

No meg ne felejtsd hogy a mostani SSD-k java alapbol tömöriti az adatot mielőtt kiírja szoval semmit nem érnél vele. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#62061) genndy válasza Tacsika (#62059) üzenetére


genndy
addikt

Tudtommal számla címet és telszámot soha nem kell megadni.
Ha walletről, akkor nem kell semmit megadni, mert a wallet az accodhoz tartozik. Más kérdés, hogy hogyan került rá pénz.
Ha bankkártyával, akkor viszont a bankkártyán szereplő adatokat meg kell adni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#62062) Arkennys válasza SityiSXT (#62058) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem mindegy, jó lesz ez így részemről a steamcleanerrel, ezt az enchancedes bővítő cuccot anno próbáltam egyszer, és nekem nem működött rendesen. Alap ccleanert használok én is.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62063) Agyzuzo válasza SityiSXT (#62058) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Bizony jó cucc, a Piriform-ot amúgy is csípem, jó dolgaik vannak és INGYÉ. :D
Köszi a tippet én ezt azt Enhancert eddig nem ismertem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62064) erahurka


erahurka
félisten

Kipróbáltam az F1 2013-at, viszont egyszer véletlen az Esc mellé nyomtam az F1-re, ami nálam ilyen Samsungos beállításokat hoz elő, ami lerakta a játékot ablakba. Azóta nem tudom teljes képernyőre váltani, próbáltam alt+entert, fekete képernyő aztán visszamegy ablakba. :W
Valami ötlet? :R

(#62065) Agyzuzo válasza erahurka (#62064) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Options-ban nincs Full Screen? Nekem Far Cry 3 csinálta ezt, bementem, Full Screen OFF, APPLY, aztán Full Screen ON, apply és jó volt utána.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62066) erahurka válasza Agyzuzo (#62065) üzenetére


erahurka
félisten

Nem találtam pedig a 2010-ben emlékszem volt. Ránézek majd megint akkor.

(#62067) Agyzuzo válasza erahurka (#62066) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Más is szenved ettől, próbáld ki ezt: katt

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62068) TazLeacher válasza erahurka (#62064) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem nem Alt+Enter, hanem Ctrl+Enter...

(#62069) djculture


djculture
félisten

Nagyon beakciózták a f1 2013-at nem tán jön a 2014?

(#62070) erahurka válasza djculture (#62069) üzenetére


erahurka
félisten

Ősszel szoktak jönni az F1 játékok. Azért akciózták be mert hétvégén indul a 2014-es idény. Sőt, a szabadedzésekkel végül is ma el is indult.

[ Szerkesztve ]

(#62071) Assimilator válasza TazLeacher (#62068) üzenetére


Assimilator
őstag

Pedig az bizony ALT+Enter! :K

(#62072) Agyzuzo válasza TazLeacher (#62068) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ctrl+Enter az oldaltörés a Word-ben. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#62073) djculture válasza erahurka (#62070) üzenetére


djculture
félisten

Én amin meglepődtem ez a classic mód ez egy kókányság azthittem bennevan legalább a 2000 -es körüli évek összes nagyobb pilótája ..Jacques Villeneuve-t se látom

[ Szerkesztve ]

(#62074) SityiSXT válasza erahurka (#62064) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem mindegy hogy bal Alt + Enter vagy jobb Alt + Enter... ;)

[ Szerkesztve ]

(#62075) TazLeacher válasza Assimilator (#62071) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor nyertetek... :B

(#62076) Csapoati válasza djculture (#62073) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem olyan rossz az... Tekintve, hogy úgysincs karrier mód a classic cuccokhoz, így mindegy, hogy Villeneuve vagy akárki más neve van beírva szerintem. A scenariók jók, a hangok is, nekem bejött. Persze valami 5 euróért vettem én is az upgrade-et, azért annál többet nem ér. De ahogy elnézem, most 3 euro, annyiért sima vétel. Imola és Estoril jó kis pályák. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62077) marec1122


marec1122
senior tag

Erre a hibára van valakinek tippje?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#62078) Mate válasza marec1122 (#62077) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, próbálkozz később. Most nem lehet eladni cs itemet.

(#62079) csaba951 válasza marec1122 (#62077) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem 11 db Winter Offensive Weapon Case ragadt be ugyanígy az Inventory-mba. Plusz legalább további 21 db eladása után nem kaptam meg a pénzt Wallet-re. :O

(#62080) Alien83 válasza csaba951 (#62079) üzenetére


Alien83
senior tag

atyaég az nem kevés pénz

(#62081) csaba951 válasza Alien83 (#62080) üzenetére


csaba951
veterán

Ez még semmi! Az igazán kínos az lesz, ha úgy döntenek, hogy a kora délutáni eladásaim nem érvényesek, és "visszaadják" a már eladott több mint száz Winter Offensive Weapon Case-t! Igazából én se tudom mennyi volt, de 2-3 órán keresztül folyamatosan csak tettem fel őket a Market-re, megállás nélkül. Baromi sok volt! :)

(#62082) Alien83 válasza csaba951 (#62081) üzenetére


Alien83
senior tag

az lol de honnét? :D

Ami vicces most hallom, hogy a CS GO 2 euro steam-en!!!!!!!

(#62083) fityere


fityere
senior tag

Szerintetek ez miert van ?
"Úgy tűnik, hiba történt a tranzakció előkészítése során. Várj egy percet, és próbálkozz újra, vagy kérj segítséget a támogatástól."
Van penz a steam-en is meg paypal is de nem enged vásárolni. Próbáltam weben meg kliensen keresztül is de ezt irja ki.

Tud valaki segíteni ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62084) wwenigma válasza Alien83 (#62082) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gondolom amikor pár centért ment télen akkor megvette most pedig mivel már 1€ körül szalad, adogatja el. Én is most adtam el ami volt. (kettő) :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#62085) Alien83 válasza wwenigma (#62084) üzenetére


Alien83
senior tag

mi? :D

(#62086) Hangm4n válasza fityere (#62083) üzenetére


Hangm4n
tag

Nálam ugyan ez van. Remélem, hogy nem elárazás a CS:GO 82%-os akciója, mert akkor nagyon mérges leszek.

(#62087) mody123


mody123
tag

Sziasztok !
Észrevettem hogy a steam-en van Knight Shift. Na most ez a játék kb 8 éve megvan nekem eredetiben magyar szinkronnal van rá valami mód arra hogy aktiválni tudjam steam-en ezt a játékot? mert amikor próbálkozok nem fogadja el a cd kulcsot. Gondolom régi vagy ilyesmi.

(#62088) fityere válasza Hangm4n (#62086) üzenetére


fityere
senior tag

Nekem sikerült vegre megvennem de 1,99 helyett 2,99-ert adta amocsok :D :DD

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#62089) warcat válasza Hangm4n (#62086) üzenetére


warcat
veterán

Na ezen aztán felesleges izgulni,nekünk alapból regionális kedvezményt adnak,vásárok alkalmával mennyi is a Global Offensive? 2.75 euró? Ilyesmi,na most ehelyett 1.99, szaladok venni még hármat

EA: It's in the crate!

(#62090) Hangm4n válasza warcat (#62089) üzenetére


Hangm4n
tag

Nagy tételnél számít. Most egy darabig jó volt, de most megint nem jó.

(#62091) Assimilator válasza fityere (#62088) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem 1.99€-t vett le, igaz csak fél euróval volt többem. :D

(#62092) Wolverine válasza mody123 (#62087) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyakorlatilag nincs erre lehetőséged.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#62093) csaba951 válasza Alien83 (#62082) üzenetére


csaba951
veterán

20-21 centért vettem amennyit csak tudtam, 23-24 centért felraktam őket. El is mentek, de 11+22 db itt maradt függőben. Update: most visszakaptam mind a 33-at egyszerre. Kíváncsi vagyok mennyiért mennek majd el most!

(#62094) Ryder62


Ryder62
őstag

Miért van 2 Vice City a könyvtáramban. Egyik mellett nincs ikon, nem lehet telepíteni és azt írja hogy nem elérhető a platformomra.

(#62095) Mate válasza Ryder62 (#62094) üzenetére


Mate
nagyúr

windows/mac?

(#62096) batman91


batman91
őstag

Helló!

Két különböző Steam accon lehet ugyan azzal a bankkártyával vásárolni? Később nem lesz belőle probléma?

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#62097) ayo válasza batman91 (#62096) üzenetére


ayo
addikt

lehet persze

http://jateknaplo.blog.hu

(#62098) TazLeacher válasza batman91 (#62096) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem lesz gond.

(#62099) batman91


batman91
őstag

Köszönöm a gyors választ. :R

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#62100) Sirpi válasza genndy (#62056) üzenetére


Sirpi
senior tag

Na, a tömörítést a tanácsotokra nem kapcsoltam be, viszont a javasolt steam-es takarítóprogit lefuttattam. Az eredmény: Visszaszereztél 15235.1 MB helyet. Kösz a tippet még 1x :R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.