Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61701) Mate válasza -Mike- (#61699) üzenetére


Mate
nagyúr

Hány emailcímet használsz? Gondolom max. 2-3 van. Próbáld végig az összeset és kész.

(#61702) -Mike- válasza KubanitoS (#61700) üzenetére


-Mike-
addikt

A játékok boltban lettek vásárolva de nem is ez a lényeg, csak a névhez tartozó email cím kellene.
Az általam/család által használt összes email címet próbáltam már és semmi. Kár lenne azért a 4 Call of duty-ért azért is próbálok megoldást találni minél hamarabb. De sajnos most lövésem sincs merre tovább email cím hiányában.

Steamen belül hova tudnék írni?

[ Szerkesztve ]

(#61703) csaba951 válasza -Mike- (#61702) üzenetére


csaba951
veterán

Regisztrálsz ide, egy teljesen új felhasználónévvel/jelszóval. Majd követed szépen az utasításokat a képernyőn! :)

COD4 olyan 5 USD-ért szokott lenni akciósan, szóval akkor se ért túl nagy kár, ha nem sikerül visszaszerezni.

(#61704) -Mike- válasza csaba951 (#61703) üzenetére


-Mike-
addikt

Írtam nekik, magyarul is, angolul is, remélem fognak válaszolni.
Nem a COD4-ért kár, hanem a 4db CODért :) (ghosts, black ops 2, zombies, mw3, mw2)

(#61705) Heavyrain válasza -Mike- (#61699) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az nem lehetséges,hogy ellopták az accodat,és megváltoztatták az email címet?

(Bár mondjuk Steam Supportal meg egy blokkal akkor is vissza tudod szerezni)

(#61706) -Mike- válasza Heavyrain (#61705) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem lopták el.
Eddig mindig automatikusan bejelentkezett minden indításnál a steam, fel sem volt írva a jelszó sehová.
Jött valaki, bejelentkezett a sajátjával és onnantól kapufa. :D Csak account nevet tudok. (nem az én gépem, családban van)

[ Szerkesztve ]

(#61707) Spet válasza -Mike- (#61706) üzenetére


Spet
addikt

Mivel a játékaidat bekellet regisztrálnod a steam rendszerébe, illetve megvan a steam felhasználód, én a helyedben a supportnak azt írnám, hogy még az ősrobbanás elötti e-mail címedre lett regelve, mely nagy valószínűséggel az ősrobbanás után megsemmisült de nézzék má' itt a serial mind a 4 játékhoz ami azon az accounton van...vagy valami ilyesmit szebb megfogalmazásban :DDD .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#61708) Gamerous


Gamerous
tag

Sziasztok!
Segítsetek nekem a családi megosztással kapcsolatban.
Beállítottam a dolgot a beállításokban, de nem tudom hogyan lehet hozzáadni másik gépet a további számítógépek kezelése funkciónál. Mi a pontos menete ennek? Valami elkerülhette a figyelmemet.
:R

(#61709) Csapoati


Csapoati
nagyúr

cskamacska-nak: Le van árazva a Unity of Command! :D Szerintem meg is veszem, de előbb azért megnézem a demót.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61710) BigBlue69


BigBlue69
őstag

[link]

Nem tudsz Marketet Használni? Nagyszerű alkalom :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#61711) Assimilator válasza BigBlue69 (#61710) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez büntet. :DDD

(#61712) csaba951 válasza Assimilator (#61711) üzenetére


csaba951
veterán

Hát, nem is azt írta, hogy játsszál vele! Arra jó, hogy a megvásárlásával most "fillérekért" lehet Market képessé tenni a saját fiókunkat. Esetleg alternatív fiókok gyártásához is jó.

(#61713) Hunter2


Hunter2
addikt

másnál is folyamat steam connection fail van?

(#61714) fuwiradis


fuwiradis
tag

jó pofa ez a steam, vége a kalandjáték humblinak, aztán következő weeklongban leáraznak egy csomó kalandjátékot. :D

(#61715) Assimilator válasza csaba951 (#61712) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem csak a játékra írtam, hanem az árára is. :)

(#61716) holodp


holodp
aktív tag

Üdv!

Unokatesóm próbálna letölteni a left 4 dead 2-höz steam workshopos kampányokat, de amint rákattintana valamelyik gyűjteményre, azonnal kilép az egész Steam kliens, és azt írja, hogy a működése leáll. Nálam ugyanaz a gyűjtemény gond nélkül letöltődik.

Nincs ötletek, hogy mi lehet a hiba?
Köszi

(#61717) JoolsNOS válasza holodp (#61716) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ma minket is dobált a workshopos cucc. Maradt a kampány.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#61718) maross


maross
veterán

Van egy joarasitott nazi zombie 2 4packem ha kimaradt volna valaki a bulibol, 400ft-ra jon ki egy nz2 belole. Szepseghibaja hogy ru+cis tages, ofkoz jatszhato itthonrol is. Ha valakinek kell dobjon privit, koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61719) Arkennys válasza maross (#61718) üzenetére


Arkennys
addikt

PM

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61720) Prof válasza erahurka (#61671) üzenetére


Prof
addikt

Bugos mar ezer eve. Nekem is rengetegszer csinalta. Vedd ki a marketrol es rakd fel ujra. Elejen 2 hetig vartam, hogy vegre megjelenjen a fentlevo masik 4 ugyanolyan foil kartyahoz, de sose tortent meg, hiaba irta steam, hogy fent van a marketen.
Sokszor nem rakja fel a listaba, mindig meg kell nezni fent van-e.

(#61721) bul07


bul07
nagyúr

Érdekes a steamgifts :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#61722) Arkennys válasza bul07 (#61721) üzenetére


Arkennys
addikt

áh, stradest is karbantartják már megint egész nap. Utóbbi 3 napban többet volt így, mintsem működött. Átszokok TF outpostra nyilván -.-

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61723) maross


maross
veterán

Kedd este 7-8 korul rajtol az ujabb roham a szef feltoresere, akinek van kedve, csatlakozzon. Beugro az elso 5 karakter :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61724) Wolverine válasza Arkennys (#61722) üzenetére


Wolverine
félisten

Merthogy a két site-ot ugyanazok működtetik :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61725) Arkennys válasza Wolverine (#61724) üzenetére


Arkennys
addikt

merthogy tudok róla :) Azért is mondtam...

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#61726) ollie válasza maross (#61723) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, aki nekiáll ezt megfejteni, annak tényleg rohama lesz. :DDD

***

(#61727) nerozol


nerozol
tag

Sziasztok!
Ha steamen aktiváltam már egy játékot. pl.: painkiller sima változat. Ha megveszem a collector's edition-t akkor azt már nem tudom aktiválni, mert egy játékból csak egy példányom lehet?

[ Szerkesztve ]

(#61728) genndy válasza nerozol (#61727) üzenetére


genndy
addikt

Valószínűleg megkapod az extrákat, és elveszik a pakkban lévő alapjáték (merthogy az már megvolt), tehát nem kapsz a meglévőből giftet.
A másik lehetőség hogy külön sorként jelenik meg a listádban.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61729) maross válasza ollie (#61726) üzenetére


maross
veterán

tulzol, legalabb 5 embernek megvan mar az elso 5 karakter, csak idokozben kivandoroltak, meghazasodtak, ilyesmi :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#61730) nerozol válasza genndy (#61728) üzenetére


nerozol
tag

Köszi a választ!

(#61731) doc


doc
nagyúr

masnak mukodik rendesen a Steam?
en folyamatosan hibakat kapok, probaltam tobb gepen, browserbol es a kliensbol is, de pl. ezt a linket keptelenseg megnyitni :W

(#61732) Joe Swanson válasza doc (#61731) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ugyanez. A marketnek csak a főoldalát látom.

(#61733) erahurka


erahurka
félisten

Azóta sem láthatóak a kártyáim a piacon. Ez normális?

(#61734) csaba951 válasza erahurka (#61733) üzenetére


csaba951
veterán

15% jutalékért miért is működne?! ;]
Komolyan mondom, alig van olyan hét amikor nincs minimum az egyik napon valami komolyabb üzemzavar! De inkább a 3-4 nap/hét üzemzavar a jellemző. :O

(#61736) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni :DDD .
Áttelepültem Ubuntura, és fel is raktam a Steam klienst, és az lenne a gondom, hogy a windowsra letöltött dota2-t be lehet-e valahogy mountolni a Steam kliensbe?
Hogy ne kelljen újra letöltenem. ;]

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#61737) #65537792 válasza Stonerice (#61736) üzenetére


#65537792
törölt tag

Kötve hiszem. Ha csak nem úgy szedi le alapból a steam a dota-t, hogy winfos meg ubuntu fájlokat egyszerre. De nem hinném, hogy így lenne.

(#61738) genndy válasza Stonerice (#61736) üzenetére


genndy
addikt

Miért ne? Gondolom az adatfájlok 90%-a ugyanaz, legfeljebb van egy-két exe meg dll ami nem.
Ha ki tudod deríteni, hogy Ubuntu alatt pontosan hová teszi a játékot, és a meglévőt oda bemásolod, akkor szerintem a letöltés nagy részét megúszod. Valamit azért biztos hogy fog leszedni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61739) pylon válasza Stonerice (#61736) üzenetére


pylon
tag

Elindítod a letöltést majd megállítod (mondjuk 1%-nál) és átmásolod a Windowsra letöltött verziót és azután "fáljok integritás ellenőrzés"-t csinálsz
egy próbát megér :D

a Killing Floor esetén csak pár fájl különbözik a Linux és a Windows verzió között (.exe helyett .bin)

(#61740) Assimilator válasza Stonerice (#61736) üzenetére


Assimilator
őstag

Semmi esély rá. Teljesen mások a formátumok. Illetve van ahol a fájlszerkezet is.

(#61741) eami válasza csaba951 (#61734) üzenetére


eami
Topikgazda

sír ezen az akinek többek között köszönhető hogy le van terhelve a market...

(#61742) Csapoati válasza #79621120 (#61735) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még messze van a megjelenés, de én tuti (legalábbis tabletre)! :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61743) #79621120 válasza Csapoati (#61742) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#61744) Csapoati válasza #79621120 (#61743) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor holnapután. :D Mondjuk a 3 dollár nálunk 3 euro lesz gondolom... De hátha a Play áruházban nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61745) ollie válasza #79621120 (#61735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akciósan jöhet.

***

(#61746) Alien83


Alien83
senior tag

Próbálkoznak steam-en lopással!

----------------------------------------------

Admin: Hello you are welcomed by administration steam. You immediately should inspect the account online-anticheats http://storessteampowered.com/esl-anticheats . If you do not execute it, the account will be disconnected in a current of 5 hours. For disconnected and ban accounts steam responsibility does not bear!

----------------------------------------------
A FENTI LINKET NE HASZNÁLJA SENKI MÉG VÉLETLENÜL SE!

[ Szerkesztve ]

(#61747) Mate


Mate
nagyúr

Megint kifingott a kicsike.

(#61748) Farkas86 válasza Mate (#61747) üzenetére


Farkas86
senior tag

De legalább már nem azt írja hogy a nettel van a probléma. :D

(#61749) Mate válasza Farkas86 (#61748) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem, viszont megint baromi jól időzített...

(#61750) MrTwister válasza #79621120 (#61735) üzenetére


MrTwister
őstag

Én!!! :C :C :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.