Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62101) djculture


djculture
félisten

Gondoltam commandos hármazok már egyet de van minden féle nyavaja grafikai hiba benne win8 win7 alatt is. Még a GoG-on lévő forumban is panaszkodnak rá..Érdekes mert a többi rész szépen megy a steam-esek is.

[ Szerkesztve ]

(#62102) FoxiestFox válasza Sirpi (#62100) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem van. Az aláírásodra. :D

(#62103) erahurka


erahurka
félisten

Mi a különbség a sima Company of Heroes és a New Steam Version között? Melyiket érdemes telepíteni?
:R

(#62104) Heavyrain válasza erahurka (#62103) üzenetére


Heavyrain
őstag

A New Steam Version-t használd. Már alapból benne van a két kiegészítő,és Steamworks támogatást is kapott a multihoz.

[ Szerkesztve ]

(#62105) batman91 válasza Heavyrain (#62104) üzenetére


batman91
őstag

Nincs benne a két kiegészítő, csak akkor ha megveszed őket.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#62106) Hoshi_HUN


Hoshi_HUN
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy nem ide kellene írnom, de megpróbálom.
Amint azt tudjátok, ma 2 euró a CS:GO. Én meg szeretném venni ezt, de a paypal számlámon jelenleg csak 100 valahány Ft van. Indítottam feltöltést, de az ma biztosan nem fog megérkezni. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e valaki annyira rendes, hogy megelőlegezi nekem azt a 2 eurót, és utólag visszafizetem neki, esetleg több, bundle-ből maradt kulcsot, játékkártyát, tudok adni.

Várom a privátokat.

És tudom, ki bízna meg vakon egy idegenben? Remélem lesz valaki. :)

(#62107) erahurka


erahurka
félisten

A Company of Heroes sem akar teljes képernyőn futni. Elindítom, fekete kép, aztán villog kicsit az egér és kiugrik ablakba. alt+enter-rel ugyanezt megcsinálja. Próbáltam steam-ben fullscreen-re állítani de nem segített.

(#62108) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Azt meg lehet oldani, hogy a workshop-ból letöltött cuccok betöltésére ne kelljen olyan sokat várni az indításnál, hanem előzetesen letöltse / tárolja vhol a rendszer?

L4D2-nél ez elég idegesítő, de Torchlight-nál is így volt... :((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#62109) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Hatalmas üzlet.

Szerk:
Our help desk is currently disabled. Normal operations will resume shortly. Thank you for your patience.

Ejnye ejnye! :DDD

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#62110) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Steamen nemrég megvettem a Tomb Raidert.Gondoltam magyarosítom de sajna nekem nem indul el a program.
Ezt a hibát dobja ki: "az objektumhivatkozás nincs beállítva semmilyen objektumpéldányra"
Valaki valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#62111) Rendo84 válasza ProEvoFan (#62110) üzenetére


Rendo84
senior tag

Itt leírja hogyan kell csinálni pontosan: [link]

(#62112) ProEvoFan válasza Rendo84 (#62111) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Minden eshetőséget kipróbáltam.De azért köszi az infót.

(#62113) Frod


Frod
addikt

Hmm, ez a Nazi Zombie Army 2 annyiból könnyebb, mint az első, hogy egyedül be tudtam fejezni az első pályát :D
Egyébiránt pedig még mindig konganak a szerverek, szóval ha valakinek néha volna kedve coop-ba tolni akkor privátban vagy itt dobja már meg az elérhetőségét Steam-re. Köszi!

Do you see the white shadow?

(#62114) warcat


warcat
veterán

Metro last light season pass -80% ot kapott, 2.99 euró,eddigi legolcsóbb,ha nem elárazás azért talán érdemes várni amazonra,emlékeim szerint maga a season pass nem záras csak a játék

EA: It's in the crate!

(#62115) albert8 válasza warcat (#62114) üzenetére


albert8
addikt

Én is onnan szereztem, nem záras.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#62116) phenomHUN válasza warcat (#62114) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

A Metro: Last Light DLC-k beépülnek a történetbe, vagy a menüből indíthatók?

(#62117) albert8 válasza phenomHUN (#62116) üzenetére


albert8
addikt

Menüből külön külön.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#62118) djculture


djculture
félisten

Van egyáltalán hozzá értelmes dlc? A pc guru azt irta annak idején hogy nem sikerültek jól a dlc-k így felesleges pénzt költeni rá, viszont az alapjáték zseniális.

(#62119) FLATRONW válasza ProEvoFan (#62112) üzenetére


FLATRONW
őstag

És az elsőnek kijött magyarítást kipróbáltad?

(#62120) ProEvoFan válasza FLATRONW (#62119) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

....lol; köszi, ezzel minden ok...
Szerintem a másik verzió az nem is jó, csak véletlenül ottmaradt a listában.

(#62121) csaba951


csaba951
veterán

Concurrent Steam Users: 6,763,644
Ez igen! Nem is emlékszem, hogy korábban ennél többen lettek volna! :C

(#62122) Scholes9 válasza djculture (#62118) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én megveszem, ha csak 1x végigviszem a DLC-ket, szerintem már, akkor is megéri (legalábbis remélem) :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62123) budo82 válasza csaba951 (#62121) üzenetére


budo82
tag

7,678,758
2013.dec.29.
Cikk

Azóta meg nem volt nagy sale a steam-en, amikor sokan felcsatlakoznának.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#62124) Arkennys válasza Frod (#62113) üzenetére


Arkennys
addikt

Én elsőt kivittem magamban, megint felénél járok újrajátszással, másodikat is magamban tologatom. Kijátszható az egyedül is :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62125) djculture válasza Arkennys (#62124) üzenetére


djculture
félisten

De az achik jórésze csak multiba teljesíthetők. Amúgy én szoktam tolni mindkét részt. Tegnap az elsőt toltam multiban de max fokozaton így elég betyár volt.

(#62126) Arkennys válasza djculture (#62125) üzenetére


Arkennys
addikt

Acsik engem speciel nemigen érdekelnek :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62127) DrTechnoid válasza Arkennys (#62126) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Furcsa, én annyira imádom mikor felbukkan a képernyő alsó balszélén a kis notification :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#62128) Arkennys válasza DrTechnoid (#62127) üzenetére


Arkennys
addikt

Vannak ilyen achi-fétises emberek ;] :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62129) FoxiestFox válasza Arkennys (#62128) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez igazából az adott játéktól függ, vannak olyanok, amikhez nagyon jó achikat csináltak, amik hozzá tudnak tenni a játékhoz.
Persze legtöbb esetben a többség csak töltelék, hogy legyen ami felugrál.

(#62130) wikings2


wikings2
őstag

Sziasztok!

Lehet nem ide való kérdés, de jobb topikot nem találtam.
Valaki rendelt már valvestore-ból? Dota2-es pólót szeretnénk rendelni pár darabot a csapatommal, de semmilyen információt nem tudunk az esetleges vám díjáról, már ha egyáltalán jön rá. Valakinek bármiféle tapasztalata ezzel kapcsolatban?/ esetleg tud-e európán belüli shopot ahol megvásárolhatóak lennének valvestore-s cuccok?

Köszi! :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#62131) Heavyrain válasza wikings2 (#62130) üzenetére


Heavyrain
őstag

"Charges for shipping, handling and tax may not be included in displayed prices for Merchandise but will be displayed during the purchase process"

Teljes leírás: Link

[ Szerkesztve ]

(#62132) wikings2 válasza Heavyrain (#62131) üzenetére


wikings2
őstag

Istenem és tényleg ott van a végső elszámolásnál hogy tax: 0.00 :))
Remélem ezt a megadott cím alapján nyomta be és nem csak random. Köszi :R

edit: HartgeH3-2.8 kollegának is jár egy brofist, végre megvan a cs:go :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#62133) Ryder62 válasza Arkennys (#62128) üzenetére


Ryder62
őstag

Acsikat én is szeretem de csak ha normálisak. Az ilyen told ki a játékot normálon, hardon, very hardon meg játszd végig a játékot ölés nélkül (mikor lődözős játék) annyira nem érdekelnek. Meg sokszor multihoz is van kötve. HL2 acsijait élveztem, azok jók voltak.

(#62134) n@p@lm válasza wikings2 (#62130) üzenetére


n@p@lm
őstag

magyarországi címre rendeled?

(#62135) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A Metro Last Light Ranger mod csak a storyban használható? Elkezdtem az egyik DLC-t és mintha abban alapból benne lenne, nem lehet kikapcsolni? :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#62136) alratar


alratar
addikt

Azt meg tudom nézni valahogy, hogy egy játékom hányas verzió számmal rendelkezik?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#62137) wikings2 válasza n@p@lm (#62134) üzenetére


wikings2
őstag

Igen egészen pontosan Pestre és úgy néz ki tényleg nem vámolják meg a cuccost, már steamsupporttól is kaptam választ.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#62138) djculture válasza wikings2 (#62137) üzenetére


djculture
félisten

Ha eu tagállamból érkezik akkor nem kell rá semmit se fizetni pluszban. Minden más esetben a hatóság ha nagyobb az értéke mint 6.204 Ft és cégtől jön akkor kiszámlázza a 27% ÁFA-t 42 ezer felett meg már 2,5% vám is van rá.

[ Szerkesztve ]

(#62139) Frod válasza Arkennys (#62124) üzenetére


Frod
addikt

Azért ha van kedved és nem riaszt a coop én örülnék a társaságnak.

@djculture: ez rád is vonatkozik, ha még szoktál játszani vele :)

Do you see the white shadow?

(#62140) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

szeretném "legalizálni" egy játékomat, az lenne a kérdésem, hogy a mentett állásaimat (tört steam játék) be fogom-e tudni majd importálni a megvásárolt Steames játékba?

J.

(#62141) wjbhbdux válasza joysefke (#62140) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez a játékon múlik, a mentés valószínűleg menni fog a megfelelő helyre illesztve (lásd pc gaming wiki), de az achievementeket nem fogod utólag megkapni. kivételek mindkét irányba vannak.

[ Szerkesztve ]

/s

(#62142) n@p@lm válasza wikings2 (#62137) üzenetére


n@p@lm
őstag

király!
annak idején még nem is szállítottak Magyarországra, angol ismerősömhöz kellett rendelnem dolgokat és ment rá a vám rendesen;(
úgy látszik létrehoztak egy európai központot is.

(#62143) djculture válasza Frod (#62139) üzenetére


djculture
félisten

Ugyanilyen néven megtalálsz, szoktam nyomni mert kedvencem mindkét rész.

(#62144) smisa


smisa
őstag

Vásároltam Euro Track 2 + Going East DLC-t és egy The Settlers-t DVD kivitelben hogy tudom steam alá aktiválni perzse hogy maradjon magyar is :B a tokokon nincs steam logo csak az hogy internet kell, és kódok vannak benne.

Előre is köszönöm az érdemleges válaszokat :R

(#62145) Mate válasza smisa (#62144) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha steam-esek, akkor beaktiválod a kódot steam-en. Ha nem steam-esek, akkor meg nem fogod beaktiválni őket.

(#62146) SityiSXT válasza smisa (#62144) üzenetére


SityiSXT
őstag

Az ETS2 és a DLC aktiválható Steamen - utólag lett Steames, ezért nincs a dobozon Steam logo. A Settlerst talán megeszi a UPlay, de nem biztos.

Szerk.: Az ETS2 tud magyarul Steam alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#62147) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Hali!
Segítséget szeretnék kérni. Több codemasters-es játékom nem indul el. Dirt 3, f1 2013, GRID 1, ezeket a játékokat próbáltam, és nem mentek. Mindegyiket steamről telelepítettem. Dirt 3: Logo után sötét kép és becrashel. F1 2013: Logo után szintén crash. Grid:1. indításnál töltőképernyőig betöltött, azután indításnál állandó crash. HD 7950 kártyám van. Eddig mindig futottak a játékok, nem tudom mi történhetett. Catalyst drivert 13.12, az új béta, összeset 15x letöröltem újraraktam, semmi eredmény. Minden más játékom működik: cod1-8, bf4, bf3, dirt2, és a többi összes.
Próbáltam directx-et 10x újrarakni, hibát nem talált. Registry-ben nem találok DirectX mappát a helyén, az nem tudom gond-e, dxdiag nem jelez hibát. Eddig minden hibátlanul futott, semmi problémát nem írnak a játékok, egyszerűen csak nem indulnak. Microsoft driverek Rapture, OpenAl, mindent felraktam már vagy 15x, és nem tudok rájönni mi lehet a probléma. Esetleg valakinek ötlet? Nincs kedvem ezért újrarakni a gépet. Köszönöm! :)

(#62148) DJGABI válasza jozsef8 (#62147) üzenetére


DJGABI
addikt

bétás catalyst nálam még asztalon is random becrashelt. próbát megér, aztán lehet nem az a hiba oka.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62149) jozsef8 válasza DJGABI (#62148) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Sajnos 13.12-t vagy 15x próbáltam. Semmi hibát nem ír az se. De előtte persze a bétát letöröltem.

(#62150) #65537792 válasza jozsef8 (#62147) üzenetére


#65537792
törölt tag

Amikor még Dirt 2-vel játszottam anno. Csak Dx9-ben volt hajlandó stabilan futni. Próbáld meg így. Valahol a Dokumentumokban van egy file, notepadban kell megnyitni, de lehet, ogy alapból megtudod nyitni és valamilyen Dx pranacsot True-ról, False-ra kell írni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.