Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#61751) cskamacska válasza Alien83 (#61746) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem meg akinek nem tűnik fel a gyenge nyelvtan, meg a helytelen cím, az megérdemli. :P
Bár akit egy ilyen "román vírussal" be lehet ugratni, annak szerintem már rég lerámolták mindenféle online fiókját. :(

mate3553: Említettem már, hogy a Renegade X mammut tankjai működnek Steam túlterheltség esetén is? :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#61752) csaba951 válasza eami (#61741) üzenetére


csaba951
veterán

Ez így ebben a formában nem igaz! 2 napja teljesen más dolgokkal foglalkozom. Szóval most nem miattam lassú! ;)

#61735 dadawa
Akciósan jöhet! :)

[ Szerkesztve ]

(#61753) Gamerous


Gamerous
tag

Valaki legyen kedves magyarázza már el ezt a családi megosztást részletesen, mert én nem találom sehol hogyan tudnék bárkinek is kérést küldeni, hogy játszhassak a játékaival. :F

(#61754) Jofi81 válasza Gamerous (#61753) üzenetére


Jofi81
őstag

Nem tudsz neki kérést küldeni. Neki kell bejelentkeznie a te gépeden és engedélyezni a számítógépedet. Utána ha belépsz a saját fiókodba, akkor látod a játékait, de csak az adott gépen, amit engedélyezett.

Itt egy részletesebb leírás.

[ Szerkesztve ]

(#61755) csaba951


csaba951
veterán

Látom, a Marketet tegnap óta nem sikerült rendesen megcsinálni! :(((

#61753 Gamerous
>hogyan tudnék bárkinek is kérést küldeni, hogy játszhassak a játékaival.

Valami azt súgja, hogy nem sok ismeretlen engedi majd meg neked, hogy játssz a játékaival! ;)

[ Szerkesztve ]

(#61756) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Steam-mel megint valami gebasz van...
Beaktiváltam 2 kulcsot, rendben ki is írta hogy activated, lehetett telepíteni ahogy szokás.
Ellenben a játéklistában nem jelent meg, sőt, az Account Details-nél sem jelent meg hogy aktiváltam.
Ha újra beírom a kódot már azt írja product already owned.

So what? :D

szerk: telepítettem és úgy se jelent meg a listámban, viszont a telepítés oldalról el lehetett indítani.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#61757) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogy lehet megszabadulni az akciós kuponoktól, amiket dobál néha a Steam?
Eladni nem lehet, van ennek valami cserefóruma?

(#61758) genndy válasza Agyzuzo (#61756) üzenetére


genndy
addikt

Kliens újraindítás általában megoldja az ilyeneket.

dying_star: majd lejár és akkor eltűnik, ha addig nem használod fel vagy adod oda valakinek. Eladni nem lehet, de van gyűjtőbot, amit lehet kukának használni (címet ne kérj, fejből nem tudok).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61759) FoxiestFox válasza genndy (#61758) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ó. Kösz. Nem lenne rossz pedig, ha lehetne kártyákra cserélgetni őket. :B
**60, **61: további köszik

[ Szerkesztve ]

(#61760) Jofi81 válasza FoxiestFox (#61757) üzenetére


Jofi81
őstag

(#61761) JoolsNOS válasza FoxiestFox (#61757) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ismerősnek oda tudod adni, akinek kell. De általában csak a 75% felettiekre van esély, hogy kell valakinek. Steam, best buy topikban bedobod, hogy ingyen vihető, aztán kész.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#61762) Gamerous válasza Jofi81 (#61754) üzenetére


Gamerous
tag

Köszi !

(#61763) Gamerous válasza csaba951 (#61755) üzenetére


Gamerous
tag

Nyilván barátra gondoltam. :K

(#61764) Agyzuzo válasza genndy (#61758) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Próbáltam, többször is, gépet is újraindítottam, semmi... Fura bug...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#61765) ollie válasza FoxiestFox (#61757) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel minden játék előbb-utóbb kap 75-80%-os leárazást, ezeknek a kuponoknak annyi értékük sincs, hogy kártyákat kapj értük.

***

(#61766) djculture válasza Agyzuzo (#61756) üzenetére


djculture
félisten

Mikor bevan lassulva nem ritka az ilyesmi, pl a steam guard egy óra múlva küldi a kódot meg egyebek. Azután olyan is van amit te irsz hogy beaktiválsz egy játékot de nem jelenik meg a listában órákig, meg hogy felraksz valamit a marketre és minden mást megvesznek csak teiedet nem mert nem jelenik meg csak több órával később..

[ Szerkesztve ]

(#61767) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Borzalom. Évekkel ezelőtt nem volt ez ilyen szar.

(#61768) ollie válasza FoxiestFox (#61767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Évekkel ezelőtt nem voltak kártyák.

***

(#61769) FoxiestFox válasza ollie (#61768) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tény.
De ha terveznek egy szolgáltatást, pakoljanak alá megfelelő infrastruktúrát. Főleg, hogy van nekik miből. Azaz lenne.
Már nem arról van szó, hogyha összezuhan ez a kókány, akkor nem tudsz a kártyákkal idétlenkedni, hanem a közösségi funkciókat sem érel el, sok játékban a multit, rosszabb esetben belépni sem tudsz. :U

(#61770) wwenigma válasza FoxiestFox (#61767) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, meg évekkel ezelött még azt írtuk hogy sz*r... sajnos egy ideje pH!-n megborult a sz*rf0shúgyvödör és az emberek elfelejtkeztek erről a minimális dologról... :(((

Mindenki ennyire okos akkor miert nem irtok steamnek? ;] Játszani lehet, az extra funkciókat meg majd reszelik. Ha nem tetszik, lehet kérni accounttörlést.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#61771) FoxiestFox válasza wwenigma (#61770) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én pár hónapja még mindenkit arról győzködtem, hogy milyen király a Steam, mert addig évek alatt semmi gondom nem volt vele (egy szál disconnect sem).
A múltkori karácsonyi akciók óta érzem, hogy küszködik a rendszer.
80< játékkal annyira nem érzem kedvező opciónak az account törlését, és az a helyzet, hogy ha gebasz van, sok játékkal játszani sem lehet. Ha lehetne, egy szavam sem lenne.
Nem vagyok semennyire "okos', csak használnék egy szolgáltatást, amitől elvárom, hogy működjön, amíg pénzt költök náluk.
Thats it.

(#61772) wwenigma válasza FoxiestFox (#61771) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel nem lehet jatszani?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#61773) FoxiestFox válasza wwenigma (#61772) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az utóbbi időben a Grid2-vel játszogattam gyakran, az multiban kivág, mint macskát kakkantani, ha a Steam eldobja magát.
De ha emlékeim nem csalnak, a CS:Source is ezt csinálja.
Szóval lehet játszani, single-ben...
Nem ártana leválasztaniuk ezt a kártyás motyót a fő rendszereikről, hogy ilyesmi azért ne forduljon elé.. sokkal kevésbé lenne bosszantó, ha csak tradelni nem lehetne, de játszani igen.

(#61774) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Lenne 2 kérdésem:
Lehet több Steam accountom is egyszerre? És ha igen: egy gépen használhatom felváltva ezeket, vagy mindegyikhez másik gép kell?

[ Szerkesztve ]

(#61775) Mate válasza Kal-El (#61774) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen és igen. Csak egyszerre nem tudsz belépni mind a kettőbe.

(#61776) Csapoati válasza Kal-El (#61774) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyi meg, hogy bongeszoben lehetsz bent masik accal, mint a kliensben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61777) csaba951 válasza Kal-El (#61774) üzenetére


csaba951
veterán

1) Igen, lehet több fiókod is, nincs tiltva. Maga a Steam azt javasolja, hogy használd inkább ugyanazt a fiókot. Nyilván azért, mert kisebb az esélye, hogy elfelejted az adatait. Eladni úgysem lehet a fiókokat, szóval csak ezért csinálni nem érdemes.

2) Steam kliensnél: 1 fiók 1 gépről használható egyszerre (egy időben). Nincs viszont korlátozva, hogy 1 háztartásban hány gépről lépsz be ugyanennyi különböző Steam fiókra.

3) Ugyanazon a gépen nincs korlátozva, hogy felváltva hány fiókra lépsz be vele.

A fenti adatokat meg lehet még keverni azzal, hogyha böngészőben és mobil kliensben is be szoktál lépni. De ebbe ne menjünk most bele, mert ilyenkor úgysem tudsz játékot indítani.

[ Szerkesztve ]

(#61778) Kal-El válasza Csapoati (#61776) üzenetére


Kal-El
senior tag

Csapoati, csaba951: Igen, közben rájöttem, hogy böngészőből és kliensből is lehet 2 különbözőt használni. Még azt akarom, majd kipróbálni, hogy ajánlatot küldve át tudom-e adni a tárgyaimat egyikből a másik accra.
Azért érdekel a dolog, mert 304€-ba korlátozta a Steam a piacra tehető tárgyak összértékét, ami ugyan ritán, de nem bizonyult elégnek, így gondoltam hátha két acccal problémamentesebb minden helyzet (főleg ha offer-rel át is tudom adni a másik accnak gyorsan a cuccokat, ha szükség lenne rá).

(#61779) csaba951 válasza Kal-El (#61778) üzenetére


csaba951
veterán

Magyar fiókon maximum 380 €-ban korlátozva a tárcában lévő pénz és a piacon eladáson kint lévő tárgyak összértéke.

Az amit írtál, tehát a másik fiókkal való "önkereskedés" teljesen járható út mind a tárgyak, mind a pénz egy részének átvitelére. Pénznél ugye ott van a 15%-os jutalék, szóval az azért nem annyira éri meg. Esetleg kezdjél el piacozni az új fiókoddal. Mondjuk ehhez kell rá venni mindenképpen valamit a Steam Store-ban.

(#61780) #56230144 válasza Alien83 (#61746) üzenetére


#56230144
törölt tag

valami steamcumonito ( vagy hasonló elírásai a steamcommunity-nek) is szoktak jönni, általában tradereket találnak meg.

(#61781) Kal-El válasza #56230144 (#61780) üzenetére


Kal-El
senior tag

Hozzám is egyre gyakrabban jönnek az account tolvaj próbálkozások. Szinte mind orosz, vagy ukrán acc és robotok csinálják a barátfelvételt, meg az üzenet írást is.
És mind azzal próbálkozik, hogy vegyem fel friendsbe a másik accountjukat, vagy a barátjukét. Majd egy Steam kinézetű sablon kamu oldalon a felhasználónév/jelszó párost próbálják kiszedni az emberből.
Gondolom a Steam semmit nem tud ellenük tenni, mert annyi fake accot csinálnak, amennyit akarnak és kideríteni sem tudják kihez tartozik.

(#61782) #79621120


#79621120
törölt tag

(#61783) Spet


Spet
addikt

Steam-en jelentett csalókról/átverős linkeket küldő f@szok repoltolása után (már a 2. a héten) szokott valami visszajelzést küldeni a steam?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#61784) genndy válasza Kal-El (#61781) üzenetére


genndy
addikt

Barátfelvétel meg ilyesmi közösségi cuccok nincsenek Steam levelhez kötve? Akár lehetne is, ilyenek miatt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61785) djculture válasza #79621120 (#61782) üzenetére


djculture
félisten

Nem sok értelme van az ilyen stremelős nyavajáknak, óriási a késleltetés még úgyis az lenne ha holnap minden hálózat helyett elkezdenének optikát fektetni.

(#61786) -secret- válasza genndy (#61784) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak a barátok száma.
Mondjuk nem tudom, hogy abba mi a jó ha valakinek 100+ ismerőse van. Nekem évek óta 30 alatt van, de így is kikészít amikor 2 naponta valaki váltogatja a nevét. :(((

(#61787) genndy válasza -secret- (#61786) üzenetére


genndy
addikt

Azt ugye tudod hogy mindenkihez hozzá lehet adni saját nevet? A Barátok ablakban (én pl. megadom a PH-sat és akkor tudom hogy ki az). Meg csoportokba is lehet osztani őket ugyanitt.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#61788) cskamacska válasza djculture (#61785) üzenetére


cskamacska
addikt

Onlive itthonról tényleg pocsék volt, szaggatott, és a játékok is randák voltak(részben a képtömörítés miatt, részben mert csak medium körüli grafikai szintet állítottak be), viszont a Gaikai demókkal igen jól lehetett játszani, kisebb volt a késleltetés, jobb volt a képminőség, és a játékok grafikája is részletesebbre voltak állítva.
Nem is csodálom, hogy a Sony pont őket vette meg a streaming szolgáltatásához.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#61789) -secret- válasza genndy (#61787) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, tudom... de akihez nem adtam anno azt a mai napra nem tudom kicsoda. Delete. :))

(#61790) FoxiestFox válasza -secret- (#61789) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Miért nem kérdezed meg tőlük? :)

(#61791) bladegery


bladegery
senior tag

Mi tortenik piaccal? :O

gergely-szabo.com

(#61792) Csapoati válasza bladegery (#61791) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Atalakitjak zoldseges piacca.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#61793) csaba951 válasza bladegery (#61791) üzenetére


csaba951
veterán

Lásd: #61734 csaba951

Egyébként baromira vigyázz, mert a rendszerben sokkal alacsonyabb ajánlatok vannak bent, mint amiket most kijelez. Ezeket az olcsó ajánlatokat most egyszerűen nem jelzi ki. Ha meg kiraksz valamit eladásra, akkor nem rakja ki a listára. Amikor majd rendbe jön, akkor rengeteg olcsó termék jelenik meg hirtelen, látszólag a semmiből!

(#61794) bladegery válasza csaba951 (#61793) üzenetére


bladegery
senior tag

ez most, nem olyan, sokkal jobb, csomo cuccot eladtam sokkal dragabban, mint maskor tudnam.

gergely-szabo.com

(#61795) csaba951


csaba951
veterán

Előrendelhető a Dark Souls II.
AllowCrossRegionTradingAndGifting: No
Ezek szerint az új AAA játékoknál ez alapbeállítás lesz. Jó, valahol megértem a kiadókat, hogy nem akarják, hogy a piacot letarolják az olcsó orosz és brazil példányok. Viszont ez a beállítás megakadályozza az ÉA<->EU cserét/ajándékozást is. Ez pedig azért gáz, mert nagyon sokan szeretnék megajándékozni a "másik oldalon élő" barátjukat. Viszont így nem lehet. :(

(#61796) FollowTheORI válasza csaba951 (#61795) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez egyébként mikor derül ki?

Tehát ha én email címre veszem akkor pl csak akkor amikor a másik fél aktiválni akarná, mert ugye ilyenkor nem kerül a te inventorydba?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61797) csaba951 válasza FollowTheORI (#61796) üzenetére


csaba951
veterán

Nem vettem még ilyen játékot, szóval nem tudom. :)

Egyébként e-mail címes ajándékozásnál valószínűleg a beváltásnál nézi meg, hogy egy régióban vagytok-e.

Sima cserénél meg valószínűleg be se lehet húzni az ablakba az ilyeneket. Vagy ha igen, akkor azonnal dob rá egy hibaüzenetet ahogy az ember megnyomja a csere gombot a képernyő alján.

[ Szerkesztve ]

(#61798) ollie válasza FollowTheORI (#61796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg sem tudod venni, ha nem a te régiódban van. Persze megveheted az email címére valakinek, aki másik régióban van, de nem fogja tudni aktiválni.

***

(#61799) djculture válasza csaba951 (#61795) üzenetére


djculture
félisten

A franckarika se venné meg 50 euroért 15 ezerért mikor 9990forint a gyűjtői kiadás pl a cdgalaxisban. :)

[ Szerkesztve ]

(#61800) eami válasza djculture (#61799) üzenetére


eami
Topikgazda

neked nem ér meg 5k pluszt hogy nem kell kerülgetned a sok kacatot amit a gyűjtői kiadással adnak? :-D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.