Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62551) Csapoati válasza Arkennys (#62549) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A nap kommentje nálam. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62552) eami válasza bladegery (#62550) üzenetére


eami
Topikgazda

tessék, itt nézegetheted a csúcsidőt :)

(#62553) Arkennys válasza Csapoati (#62551) üzenetére


Arkennys
addikt

:DDD már megérte feljönni

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62554) bladegery válasza eami (#62552) üzenetére


bladegery
senior tag

Ez alapjan neztem en is, es ebbol szerintem pont az jon le hogy igaza van es olyankor van csucsido mikor o irta a kommentet, esetleg kicsit hamarabb, de nem hiszem hogy ebbe bele kellene kotni. Szerintem tobb szot felesleges erre elhasznalni.

gergely-szabo.com

(#62555) Diopapa


Diopapa
addikt

Azért most már tele a tudatom, megint nem lehet csatlakozni.. :(((

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#62556) eszaki0 válasza Diopapa (#62555) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Én is így jártam most nem lehet csatlakozni csak Off line módban De a neten is alig jön be az oldal :(

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#62557) Andris837 válasza eszaki0 (#62556) üzenetére


Andris837
senior tag

Szerintem most nagyon sokan így vagyunk. Nálam sem működik... Pedig most itthon vagyok, játszanék. :(((

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#62558) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Steam is down!

S már jó is!

[ Szerkesztve ]

(#62559) M3oH válasza -secret- (#62558) üzenetére


M3oH
addikt

Nem mondanám :)

(#62560) eszaki0 válasza -secret- (#62558) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Jó neked nálam még mindig csak off line

everlasting AMD

(#62561) -secret- válasza eszaki0 (#62560) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Be ne szarjatok. :P

(#62562) juve600


juve600
nagyúr

az a legnagyobb szivás benne,hogy amikor leszervezünk egy klán csatát,jellemzöen szombat-vasárnap este 8-ra akkor tuti nem jó a steam...........de miért :W :W :W

(#62563) Vertigo18 válasza juve600 (#62562) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor lehetnétek előreláthatóak, és nem akkorra szerveznétek! :B Ha ide belépsz este nyolckor, minden este legalább 20 hsz. arról szól, hogy nincs steam, éppen down... És ez minden nap...

Szerintem ha nem lenne ekkora "franchise" már a steam, nem lenne mindenkinek ott mindene, EZEN anomáliák miatt már nagyon sokan dobbantottak volna onnan...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#62564) juve600 válasza Vertigo18 (#62563) üzenetére


juve600
nagyúr

ez is egy megoldás :D de akkor miért fizettem 10 ezreket játékokért ha nem tudok vele játszani ???

(#62565) Vertigo18 válasza juve600 (#62564) üzenetére


Vertigo18
addikt

Éppen ezt írom, hogy sokan már rég otthagyták volna, ha nem lenne benne egy kisebb vagyonuk...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#62566) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kora reggel amúgy se szabad játszani! Dolgozzatok vagy tanuljatok! :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62567) eszaki0 válasza Csapoati (#62566) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Munkából jöttem haza és már nem akarok tanulni elég volt belőle játszani akarnék

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#62568) Csapoati válasza eszaki0 (#62567) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viccnek szántam, én is játszanék most (betegszabi...). :)

De hah! A steames TDU2 elindul így is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62569) -secret- válasza eszaki0 (#62567) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Muszáj lesz akkor pedig. :P

[ Szerkesztve ]

(#62570) juve600


juve600
nagyúr

az a jó az egészben hogy nem tudunk vele mit csinálni,őket nem tudod büntetni,max azzal hogy nem veszel steam-es játékot,ő meg azzal hogy nincs szolgáltatás............... :W :W :W

(#62571) cskamacska válasza Vertigo18 (#62565) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezek a nagy szavak. :))

Inkább vettétek volna figyelembe a Steam folyamatos elérhetőséget lakásvásárláskor. Ha a házat hirdetnénk, akkor én feltétlen első helyere írnám, hogy itt a Steam akkor is működik, amikor másoknak lehal. Hatalmas lehetőségek kínálkoznak a "Steam-biztos" ingatlanok értékesítésében! :DDD :P

De ha nem indul a Steam, akkor pont itt az ideje kipróbálni az ingyenes RenegédiXet!

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#62572) #79621120


#79621120
törölt tag

(#62573) eami válasza bladegery (#62554) üzenetére


eami
Topikgazda

pedig az ábra szerint itt olyan délelőtt 11-12 óra között van fent a legtöbb user :)

(#62574) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Hál istennek megjavult végre :D

everlasting AMD

(#62575) DeFranco válasza Arkennys (#62549) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD :R

(#62576) AxBattler válasza eami (#62573) üzenetére


AxBattler
félisten

Mármint a mi időzónánk szerint, nem? ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#62577) eami válasza AxBattler (#62576) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, úgy értettem hogy a mi időzónánk szerint 11-12 körül :P

(#62578) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mennyire jó ez a dota2 ? Mert nem mertem feltelepíteni,hátha függővé válok tőle.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#62579) eami válasza DrTechnoid (#62578) üzenetére


eami
Topikgazda

akik már függők azt mondják hogy nagyon jó, de kell vagy fél év hogy úgy érezd nagyon jó, de addigra már függő is leszel (és még akkor is iszonyat kezdő).

Ez egész jól összefoglalja: Welcome to Dota, You Suck

[ Szerkesztve ]

(#62580) -secret- válasza DrTechnoid (#62578) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tedd fel nyugodtan, de azért fogod majd a fejed a falba verni, hogy ha szar a csapat, nyugi. :D

(#62581) #57919488 válasza DrTechnoid (#62578) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem azok a jatekok koze tartozik amihez eleg csak leulni es lehet is szorakozni :N :DDD

(#62582) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Már megint f*s ez a f*s, vagy csak nálam f*s?
Community rész.

(#62583) Diopapa válasza FoxiestFox (#62582) üzenetére


Diopapa
addikt

A store döglött nálam.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#62584) Hangm4n válasza Diopapa (#62583) üzenetére


Hangm4n
tag

Nálam is.

(#62585) Arkennys válasza Hangm4n (#62584) üzenetére


Arkennys
addikt

steamstat.us szerint is a store halt meg, szóval gondolom akkor MINDENKINÉL az hulladék, kár többet beírni :DDD

csaba: nézz, ez most döglött lesz egy ideig. Komolytalan, hogy most is lejött a frissítés reggel, és ettől gondolhatnánk, foglalkoznak a dolgokkal. Majd használnánk, és kiderül, hogy azzal ami fontosabb, már nem :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62586) csaba951 válasza Arkennys (#62585) üzenetére


csaba951
veterán

Steam - reggel Market, délben Store
Origin - Naval Strike

Nem tudom, hogy benézzek-e még UPlay-re is, hogy teljes legyen a napom?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#62587) Wolverine válasza csaba951 (#62586) üzenetére


Wolverine
félisten

A Battle.netet kerüld el, köszi :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#62588) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

következő problémába futottam bele. adott egy gép, független C: és játék meghajtóval. újraraktam a C:-n a rendszert(win7 home 64bit), és a játék meghajtó ezután is tökéletesen működött utána a steam-mel. az összes batman, rage, i am alive megy, viszont most próbáltam ki a portal 2-t, és itt valami gebasz van. elindul, bejön a kopasz csávó, a valve logo, utána a portal képernyő a csajszival és glados-al, utána kilép azonnal. semmi hibaüzi, semmi futó folyamat, egyszerűen kilép. erre valami ötletetek van?

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#62589) Edorn válasza hoffman_ (#62588) üzenetére


Edorn
aktív tag

Steam-en belül fájlok épségének ellenőrzése?

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#62590) ruti válasza hoffman_ (#62588) üzenetére


ruti
Közösségépítő

2. tipp: Virtu-t kapcsold ki (ha be van :) )

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#62591) hoffman_ válasza ruti (#62590) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi! mi az a virtu? :D

Edorn:

megnéztem vele gyorsan, azt írta sikeres a fájlellenőrzés, gyakorlatilag nem csinált semmit, de legalább megjavult. fura :D köszönöm!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#62592) ruti válasza hoffman_ (#62591) üzenetére


ruti
Közösségépítő

bocs, azt hittem használod: ASRock H77 Pro4 MVP --> Supports Intel® Smart Connect, Intel® Rapid Start, Lucid Virtu Universal MVP

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#62593) hoffman_ válasza ruti (#62592) üzenetére


hoffman_
nagyúr

á, ez még anno amikor csak tervezés fázisban volt a gép bő egy éve, akkor siklott át az agyamon, hogy hú de jó lesz, de azóta se, meg se néztem :D viszont nem is az én gépemmel volt probléma, egy b75m dgs lap van ebben, mvp nyomokban sincs :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#62594) scope2007


scope2007
addikt

üdv!
másnál is megszakad payday2?
most egy szerverre se engem fel minket wtf

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#62595) FollowTheORI válasza scope2007 (#62594) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha a steam leaáll ezek is... néha előfordul mostanában. :)

Amugy mintha más lenne a kezdőoldal most... lehet a weboldalukat is macerálják valami új struktúrába azért van ennyi nyűg mostanában. Valamit alkotnak...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62596) Zolás válasza FollowTheORI (#62595) üzenetére


Zolás
addikt

Half Life 3 confirmed :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#62597) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Na, 7 óra elmúlt,kezdődhet a szerverleállás! ;]

(#62598) eszaki0 válasza Heavyrain (#62597) üzenetére


eszaki0
aktív tag

Valami olyasmi se black ops II se MW3 Se ghost nem enged játszani kivéve az mw2 cheaters game :D Olyan mint ha a csalók paradicsoma lenne fent :D

everlasting AMD

(#62599) #57919488 válasza Zolás (#62596) üzenetére


#57919488
törölt tag

Meg csak az kene, HL3 utan soha tobbet el sem indulna a Steam :DDD
Remelem soha nem lat napvilagot az a scriptelt vacak amiert annyira sokan odavannak ;]
...(ez fajni fog mar erzem :P )

[ Szerkesztve ]

(#62600) genndy válasza #57919488 (#62599) üzenetére


genndy
addikt

Mindegy, mert folyamatos internetkapcsolat kell majd neki, de az ugye a folyamatos leállások miatt nem lesz... ;] :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.