Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#62951) Alien83 válasza djculture (#62950) üzenetére


Alien83
senior tag

Azt a Watch Dogs-ot vehetik cserélgetésből, játékok, TF2 kulcsok, vagy játszanak itemekért, CS GO, vagy TF2.

De azt most mondom neked hogy 18000 ft, vagyis 60 euro az 600 darab 0.1 euro-s káryta, ezt HIDDJE el nekem mindenki, hogy ezt max a világon 1 ember szedi össze
mert ez 150 kártyás játék.

Úgyhogy bárki azt állítja vagy sugallja hogy egy 188 k-s játékot kifizet kártyákkal, az hazudik, vagy egy kis részét szedi össze vagy a teljes árat, de nem kártyákkal, hanem mindenféle uton módon kihozza lehető leglcsóbbra, de CSAK kártyával nem lehet összeszedni manapság ennyit, hacsaknem tartogatta régebbről a wallet-jén valaki.

[ Szerkesztve ]

(#62952) DJGABI válasza Alien83 (#62947) üzenetére


DJGABI
addikt

"SAM-re SEMMI kifogás nem lehet"

sokan voltak itt akiknek steam nem adta be az acsikat (batmannél azt hiszem) meg offline módba se ad talán? ilyenkor azért elfogadható szerintem a használata, lévén valve nem szankcionálja a használatát. innentől az hogy egy külsős oldal erre épít (sz*rul) az más kérdés. [csinálnám a goatsim feladatokat, erre steambe látszik, playfire 2 nap alatt nem adja meg, bekattintgatom sam-mel újból, másnapra elkönyveli. ilyenkor mi van? no comment)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#62953) FollowTheORI válasza Alien83 (#62951) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem tartom lehetetlennek, ha valaki napi szinten rengeteg cuccal kereskedik, esetleg scriptje is van rá amivel nem bukik meg... simán.
(Pl automatikusan megvesz valami nagyértékű kártyát ár alatt... vannak tudatlanok akik pl 1 EUR kártyát feltesznek fillérekért. Aki gyors meg felkapkodja ezeket és 1 EUR-ért árulja pl... vagy 0.1 és 0.5... tökmindegy sok kicsi sokra mehet.)

Én kb fél éve foglalkoztam kártyákkal, úgy hogy nem kereskedem csak ami kiesik eladtam és én vettem kitűzőket belőle. Tehát semmi extrát nem csináltam, csak amit minden játékos. Játszottam és eladtam vettem ami jó áron ment, ami meg olcsó abból kitűzőt.

Ez az egyenlegem:

Purchase total:17,73€
Sales total:46,28€
Net gain:28,55€

Mégegyszer mondom úgy hogy nem kereskedek, nem árulom napi szinten... csak ahogy jön normál mód. :)

Simán lehet ezzel pénzt keresni, ha ésszel csinálják.

Tudod ez olyan hogy kisembernek pl a valuta biznisz is fillérb*szogatásnak tűnik hogy pár forint le vagy fel... aki meg nagyban üzletel vele milliárdokat keres. Ilyen a "piac".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62954) Arkennys válasza Assimilator (#62946) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem csak hely, időspórolás is. Pl kártyát kidobáltatni olyanból, ami épp nincs felrakva, mindig is SAM-ből fogok. Acsi kioldás nekem sem jó PF-en, ugyanezt a választ is kaptam, hogy még béta stb, mikor szóvátettem. Nekem sem SAM-el, sem sima úton nem működik, ezért az ott rohadjanak meg a sz*rjukkal álláspontot foglaltam el a gmg-vel és playfire-el kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62955) Alien83 válasza FollowTheORI (#62953) üzenetére


Alien83
senior tag

Te arról írsz hogy valahonnan áron allul megvezs egy kártyát, ehhez szerencse kell, ezt meg tudom tenni más tárggyal is.

De maga hogy a saját profiljából kinyerjen több euro-t, erre írtam hogy lehetetlenség.

Azt aláírom ha rafkós és valahol talál cuccot olcsón és továbbadja drágán, vagy ahogy írtam ez itemmekkel is így van az oké....Ha így veszem akkor igen, de ez szerencse kérdése, és türelem és sok foglalkozás ezzl a bizniszeléssel, ez más.
De aki így szerez pént, az max pár ember, nem minden 2.

Én pl nem ismerek ilyet.

(#62956) Alien83 válasza Arkennys (#62954) üzenetére


Alien83
senior tag

Le kell szarni PF-et szerintem, már régebben szó volt róla, az a pár font nem ér meg szerintem egy 5000 euro-s profillal a baszakodás.
Vedd meg inkább a CS GO-t, ami hetente kidobál legalább annyit szerintem mint ez a szar.

(#62957) FollowTheORI válasza Alien83 (#62955) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. Tiszta... de itt akire hivatkoztak hogy így veszi, az nem is csak a saját profiljából él. Van rá utalás is... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62958) Alien83 válasza FollowTheORI (#62957) üzenetére


Alien83
senior tag

"az nem is csak a saját profiljából él."

Hát akinek ennyi türelme meg ideje van ere nem is sajnálom tőle azt az 1-2 játékot.
De ez mégsem kötődik a SAM-hez.

(#62959) tomsolo


tomsolo
őstag

Gmg-én 5.35£ ért vettem a Goat Simulatort, tizenegykét óra alatt játszottam végig SAM nélkül,
Playfire-n 6£- írtak jóvá. Ez az első eset amikor kerestem azzal, hogy játszottam. :)

Ez a pár font pedig jól fog bizony jönni mikor előrendelem a Child of Light-ot.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#62960) wjbhbdux válasza Arkennys (#62954) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha nincs időd akkor mit gyűjtögeted a játékokat? átadod majd az accountot az unokádnak a halálos ágyadon? töröld le a steamet kb

agyamat eldobom hogy a fél társaság itt büszkélkedik azon hogy hogyan csalják szét a rendszert

[ Szerkesztve ]

/s

(#62961) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#62960) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom az idő sporolás miért csalás.

Ha egy 20 gigás játék amit már mondjuk 2x végig vittem kártyás lesz, miért kéne újra leszednem és feltennem arra a 2 órára játszanom vele?
Ha van lehetőség miért ne kerülném ezt el? :)
Vagy ha van egy nyomorék semmire sem jó gagyi játék miért játszanék vele órákat "hivatalosan", ha nem muszáj.

És ez miért csalás neked?
Nyilván a többség ha megveszi játszik is vele azonnal ideális esetben és úgy nyeri ki.
Énis most vettem meg a Batman Blackgate játékot és adtam el a kártyáit normál játékkal.
2x játszottam ki az acsik miatt is... plusz temérdek óra már 2 napja benne hogy meglegyen minden.

Nyilván ha fél év múlva lett volna csak kártyás vagy acsis, nem biztos hogy leszedtem vola még egyszer és kijátszottam volna, vagy épp 2 órát futtattam volna a kártyákért.

Erre jó pl SAM. És pl mellette nézhetek addig tévét, vagy sorozatot vagy elmehetek kondizni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62962) Arkennys válasza wjbhbdux (#62960) üzenetére


Arkennys
addikt

Nagyon okos vagy ahhoz képest, hogy eddig nemigen láttalak itt. Mi közöd hozzá, hogy van e steamem és hogy használom? Ha a valve jónak látja, majd cselekszik ellene, neked meg szerintem egy nyugtató jót tenne, mert perpillanat túl jól tudsz mindent, vagy csak az igazságérzeted túlfejlett, már bocsánat. Kártyát kiszedni amúgy sem értem, mit csalás neked pl, de ha fáj, hát ordíts érte nyugodtan, kit érdekel. Csak emiatt nem fogok letöltögetni több GB-ot, főleg hogy SAM.el megoldva bármit csinálhatok közben, mert erőforrást kb nem is igényel.

Alien: igazad van, meglepett mennyire sokan írták már, hogy nem jó nekik. Legalább megnyugodtam, hogy nem csak nekem van ez, és hogy nem foglalkoznak a dologgal, pedig elején megértőnek tűnt a support, kaptak képernyőmentést is, hogy már a pf kliensért sem kaptam semmit, nemhogy egyebekért. Aztán sanlonválasz és ennyi :U

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62963) Puma K válasza wjbhbdux (#62828) üzenetére


Puma K
veterán

Köszönöm a linket!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#62964) wjbhbdux válasza FollowTheORI (#62961) üzenetére


wjbhbdux
veterán

battlefield 4ben nem akarsz bemenni összeszedni az összes fegyvert fél óra alatt? csak be kell kapcsolni a headshot aimbotot pár pályán és már záporoznak is az achievementek!

titanfallban nem mutatna jól a 10. prestige embléma a neved mellett? és még a magas szintű accountot is el tudnád passzolni az árának többszöröséért! az se gond ha nincs időd rá csak kapcsoljad be a speedhacket és máris le tudsz késelni 50 embert másfél perc alatt, gyorsan összejön

hajrá csaljátok szét magatokat, 2014ben nem gáz felvállaljuk hogy mekkora szarok vagyunk és még össze is fogunk a tisztességes felhasználók ellen a fórumon.

/s

(#62965) BigBlue69 válasza wjbhbdux (#62964) üzenetére


BigBlue69
őstag

Az Aim-ot hogy kevered egy Achivment feloldóhoz? Menj igyál egy kis vizet inkább..

Senki játékát nem teszem tönkre vele.. Max a sajátomat, hogy nem én oldottam fel.. De Plllzzzz

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#62966) wjbhbdux válasza BigBlue69 (#62965) üzenetére


wjbhbdux
veterán

úgy hallottam hogy "Ha a valve jónak látja, majd cselekszik ellene", tudod azok gondolkoznak így akik a VAC banra lennének jogosultak, csak nem kapják meg mert kis trükkös g*cik

megyek fel is rakom ezt a jó kis SAMot még 15 accountra hogy feloldjam az achievementekhez kötött fegyvereket F2P játékokban és szarrálőjem vele a kezdőket, mert majd "Ha a valve jónak látja, majd cselekszik ellene"
:W

/s

(#62967) Csapoati válasza Arkennys (#62962) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dolgoztak a Playfire-on, nekem mult het ota mindent szamol es az azelotti hetre visszamenoleg megadott mindent.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62968) Heavyrain válasza wjbhbdux (#62966) üzenetére


Heavyrain
őstag

Tudtommal a Team Fortress 2 az egyetlen játék,ahol Steam achikhoz vannak kötve a fegyverek....Bár ez is túlzás,inkább úgy fogalmaznám,hogy bizonyos achik feloldásakkor kaphatsz fegyvereket.....olyanokat,amiket bárki bármikor random módon megkaphat (vagy cserélhet).

[ Szerkesztve ]

(#62969) Arkennys válasza wjbhbdux (#62966) üzenetére


Arkennys
addikt

Felfognád végre, te szerencsétlen, hogy a kártyakidobáltatásra használom, mint sokan mások is? És hogy NINCSENEK acsihoz kötött fegyverek, nekem pl ami játékom van egyben sem? Kaffogsz arról amiről fogalmad nincs. Vagy ez már túl bonyolult így kb negyedjére leírva is? Ilyeneket tudnám, minek engedik géphez egyáltalán... Szánlak, komolyan. Ilyen felfogási képességgel hogy élsz meg egyáltalán? (költői kérdés volt, mielőtt fröcsögsz erre is valami marhaságot)

Csapoati: Hát nekem visszamenőleg sem adtak meg semmit, ránéztem most, szóval szutykoljanak csak vele, elején még érdekelt volna, már nem szenvedek mégegy kört vele :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62970) wwenigma válasza Arkennys (#62969) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem most is fut egy jatek a hatterben es dobja a kartyat, nem kell ehhez SAM...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#62971) Csapoati válasza wwenigma (#62970) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De o nem toltott le 10 gigat 2 ora futtatasert. Ez lehet az igazi elonye.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62972) djculture


djculture
félisten

100+ kártya után megkaptam végre az első fóliásat nehéz szülés volt...

(#62973) Arkennys válasza wwenigma (#62970) üzenetére


Arkennys
addikt

Na ne mondd. Mint mondtam nem akarom letölteni mindegyiket. Másik, hogy így nincs akkora erőforráshasználat sem, és nem passziánszozok átlagban míg kártyát dobáltatok, hanem néha elég rendes igényű dolgokat kell használni. Nincs kedvem azért röccenést látni bennük, mert tálcán fut a cucc. Elhiszem, hogy neked épp fut így és minden szuper, de légyszíves, értsd meg az én álláspontom is.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62974) Csapoati válasza djculture (#62972) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En sacc per kabe 200-250 utan is 1-nel jarok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62975) Mate válasza wjbhbdux (#62966) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem értesz a dologhoz, ennek ellenére magabiztosan lököd a hülyeségeket és az álszent dumákat.

A SAM használata egyetlen egy embernek nem okoz hátrányt. Hátrányt max. playfire és gmg-nek okozhatna. De elárulom neked, nekik sem okoz. Tudják jól, hogy lehet használni és nem foglalkoznak vele. Nekik így is megéri a playfire.

VAC ban meg szintén nem tudom hogy jön ide. Ha valaki egy multiplayer játékban csal elítélendő és gusztustalan, hisz többi játékossal szemben előnyt szerez vele. De itt ilyenről szó sincs.

"megyek fel is rakom ezt a jó kis SAMot még 15 accountra hogy feloldjam az achievementekhez kötött fegyvereket F2P játékokban és szarrálőjem vele a kezdőket, mert majd "Ha a valve jónak látja, majd cselekszik ellene""

Tedd fel nyugodtan. Egyfelől nem lehet eladni, cserélni az így kapott itemeket, így fogalmam sincs miért raknád fel 15 accra a SAM-ot, de csináld. Viszont szintén mielőtt ennyire okos lennél próbáld ki, hogy kapsz-e itemet ha feloldod vele a TF2 achikat ;)

(#62976) marcusa válasza djculture (#62972) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem is van egy, és én kínálom legolcsóbban a piacon, de már vagy egy hete még így se akarják megvenni 0,4Euró-ért... :(

:-)

(#62977) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#62966) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ebből is látszik fogalmad sincs miről beszélsz. :)
Sorry... amugy unalmas. Hagyjuk abba. ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62978) bager13


bager13
aktív tag

Szegény gyereket jól letámadtátok PH-s ("minden nap ide írok valamit ,mert fontosnak és okosnak érzem magam. Aki meg nem 20 éve regelt PH-ra az mit tudhat a steam és a játékok világáról") főfórumozó stílusban. Mert ugye van akinek lehet személyeskedni...

Én csak azt remélem ,hogy egyszer a rendszer az összes SAM használót megjutalmazza majd.
Álszentség netovábbja ,ami itt megy. Tetejében még egyik-másik veri is a mellényt, hát... hányni tudnék.
Tisztára mint ezer éve a COD-ban a sok "pro", akik szerint a CFG mókulás az nem csalás...pont ugyan az az undor kapott el ezeket olvasgatva.

Jöhetnek a megszokott "ki vagy te itt?" , "nem értesz hozzá", "most látlak először a topikban" érdemi és kicsit sem személyeskedő válaszok!
Köszönöm!

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#62979) FollowTheORI válasza djculture (#62972) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én úgy vettem észre szintfüggő is, ha több a badge, hamarabb ad is.
Illetve nyilván minél több játékod van és azokkal jogosult vagy booster packra, annál nagyobb eséllyel kapsz ilyet is.
Legalábbis ezt vettem észre. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62980) ollie válasza warcat (#62938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ami ijesztgetésnek remek,de azért megnézném,hogy a Valve mikor fog bannolni konkurencia ajánlására

Bármikor.

Nem igazán konkurenciája a Steamnek.

***

(#62981) djculture válasza marcusa (#62976) üzenetére


djculture
félisten

Van ez így ennek a fóliásnak nem sok értelme van, kitűzőt csinálni belőle egy vagyon pluszt meg nem ad.

(#62982) Mate válasza djculture (#62981) üzenetére


Mate
nagyúr

Simából se érdemes igazából megcsinálni. Rájöttek az emberek, hogy csak pénzkidobás. 1-2 szintet max. barátlista miatt, de semmi pluszt nem ad egyelőre.

(#62983) djculture válasza Mate (#62982) üzenetére


djculture
félisten

22 -es szinten hagytam én is már ez is pénzkidobás volt:)

(#62984) Mate válasza djculture (#62983) üzenetére


Mate
nagyúr

Én 50-es szinten :D Bár amikor még csináltam értek valamit az emoticon-ok és hátterek. Ma már 0 pénzt hoz a konyhára.

(#62985) marcusa válasza Mate (#62984) üzenetére


marcusa
addikt

De így, hogy 50-es szinten vagy, nem kapsz vásárláskor valami kedvezményt? :)

:-)

(#62986) Mate válasza marcusa (#62985) üzenetére


Mate
nagyúr

De. 50-es szinten 0%-os kedvezmény van, 100-as szinten 0%-os, 150-en 0%-os. A 200-as szintet nem tudom :D

(#62987) marcusa válasza Mate (#62986) üzenetére


marcusa
addikt

pffff... akkor én se rakok ki több kitűzőt... :D

:-)

(#62988) Assimilator válasza Arkennys (#62969) üzenetére


Assimilator
őstag

Látszik azért ki mire használja a játékokat és a Steamet... Megsúgom, hogy egy rakat fegyver és cucc van achihoz kötve TF2-ben. Nem tradelhetőek (többek közt nyilván ezért nem tudsz róla) de jelentős előnyt tud egyik-másik adni. Nem a SAM témához volt hozzászólás, csak helyesbítési próbálkozás az ökörségek terjedésének elkerülése végett. Ismétlem NEM a SAM témához kívántam ezzel hozzászólni.

(#62989) Assimilator válasza FollowTheORI (#62979) üzenetére


Assimilator
őstag

Kártyás topic első hozzászólásából/ismertetőjéből idézek:

"Miután jogosulttá váltál, Steam-szinted növeli bónuszcsomag-szerzési gyakoriságod:
• 10. szint: +20% gyakoriság
• 20. szint: +40% gyakoriság
• 30. szint: +60% gyakoriság
• 40. szint: +80% gyakoriság
• 50. szint: +100% gyakoriság (vagyis dupla akkora)
• Stb."

(#62991) FollowTheORI válasza Assimilator (#62989) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Erre gondoltam, csak arra utaltam, úgy tűnik nem csak a bónuszcsomag gyakoriságot növeli pl hanem egyéb "jutalmakét" is, mint pl a fóliás kártya dobása.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#62992) Arkennys válasza Assimilator (#62988) üzenetére


Arkennys
addikt

Azért nem tudok róla mert nem játszok TF-et és nem tudnak érdekelni a cuccai sem, kivéve cseréknél felhasználható kulcsait. De elhiszem neked.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62993) Assimilator válasza Arkennys (#62992) üzenetére


Assimilator
őstag

"NINCSENEK acsihoz kötött fegyverek"

Annyira bírom ezt a viselkedést. Ha valamit nem ismersz, fogalmad nincs róla, és még nem is érdekel akkor miért jelentesz ki róla tényeket, ráadás nagybetűkkel?

Az ilyesmivel teljesen komolytalanná teszed magad. :U

(#62994) Mate válasza Assimilator (#62993) üzenetére


Mate
nagyúr

"És hogy NINCSENEK acsihoz kötött fegyverek, nekem pl ami játékom van egyben sem?"

[ Szerkesztve ]

(#62995) Niczo válasza Mate (#62994) üzenetére


Niczo
senior tag

gyenge kifogás, a tf2 free2play ;]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#62996) Mate válasza Niczo (#62995) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, de akinek nincs telepítve, annak nincs a játéklistáján :D Illetve aki nem játszik vele, annak nehezen ad bónuszt az így megszerzett fegyver (Amit nem is lehet így megszerezni, de ez megint más)

(#62997) genndy válasza FollowTheORI (#62991) üzenetére


genndy
addikt

Kártyák esélyét nem növeli.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#62998) Arkennys válasza Assimilator (#62993) üzenetére


Arkennys
addikt

Vicces agy kiragadni a szövegből. Valóban úgy volt, ahogy mate írta. Mondtam, hogy ami nekem van játék, abban pl nincs ilyen. De akkor már, tf-en kívül ön mit tud erről, tudós úr? Nem teszem mégegyszer "komolytalanná magam", ha van itt steamprofesszor, aki ilyen szépen tud kiragadni szövegrészt is, hogy megmásítsa a mondanivalót. :P

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#62999) eami válasza ollie (#62980) üzenetére


eami
Topikgazda

+1 sőt az ilyen hivatalos viszonteladók elég szépen hozhatnak a konyhára.

(#63000) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nézegetek egy jatekot, ha regiozaras a gift (aktivalas/futtatás) akkor igy nez ki a raktarban?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.