Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#1801) mrfire válasza Menthirist (#1800) üzenetére


mrfire
őstag

Azt azért lehet sejteni, hogy ha megindul a tömeggyártás, akkor olcsóbban tudják majd előállítani. Szerintem olcsóbb lesz az, amit a népnek szánnak, mint az, amit csak egy kisebb rétegnek.

(#1802) PhilBrick válasza mrfire (#1801) üzenetére


PhilBrick
őstag

A dolgok árára az is hatással van, hogy mennyit hajlandóak fizetni érte az emberek. Különleges élmény lesz: sokan, sokat fizetnének érte. Szóval az elején ne számíts olcsóbbra!

(#1803) Menthirist válasza mrfire (#1801) üzenetére


Menthirist
veterán

a tömeggyártás olcsósít, de a modernebb technológia drágít. Mert ugye ebbe már nem polcról levehető milliószámra gyártott note 3 kijelző kerül, hanem egyedi samsung dual amoled. Illetve annak ellenére hogy azt mondták (jogosan), hogy a megfelelő iramú terjedéshez egyszerűen muszáj a lehető legolcsóbban adni (ezért nem lesz annyi az ára amit még épp megfizetnek az emberek), de mindenképp jó ha van rajta némi haszon. Szóval én ezt is 350-400 dolcsira tippelem, pláne mivel a versenytársak azért ennél várhatóan drágábbak lesznek. Szerintem mire ideér, a mi remek erősségű valutánkkal kb 140-150k körül lesz.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1804) Yllgrim


Yllgrim
őstag

JO A CUCC :))

0.6-os SDK-val es runtime-val megneztem par demot, eleg laza lesz ez a cucc ha kesz lesz, majd megnezem 0.7 alatt is ha mar osszeraktam a gepet a vizzel, ott mar van Liquid VR impementalva, talan ott nem fogok szedulni :)

Nagyon jo az elmeny, de kell hogy a jatekok alatt is be tudd izzitani a mokat, dolgoznak rajta, elvileg oktober-novemberre kesz lesz az SDK 1.0 es a runtime is.

Nekem tetszik, ossze hasonlitom majd 0.7-en Fury X-en.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1805) Menthirist válasza Yllgrim (#1804) üzenetére


Menthirist
veterán

azért mesélhetnél részletesebben :) mármint screen door effekt, milyen demókat próbáltál, milyen a térhatás, milyen a mozgáskövetés, stb :) Mármint egyszer én is próbáltam, de hogy neked mik a meglátásaid ezzel kapcsolatban :) Persze a CV1 ennél minden téren jobb lesz, de na... :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1806) Yllgrim válasza Menthirist (#1805) üzenetére


Yllgrim
őstag

Na, kozben ocsem is leapprovalta a dolgot, 2 demo-t neztunk meg igy hirtelen, az egyik a Neuro a masik meg Spacewalk. Ez utobbi elegge pixeles de az elobbi az penge cucc. Erzesre mindketto be tud rangatni, fules fel es csoki, elvesztel :)

Ocsem felallt, forgott, legugolt, megnezte tobb szempontbol, neki tetszett nagyon ahogy kovet mindent a cucc, es ez meg SDK 0.6.0.1, majd felmegy a 0.7 es ott is megnezzuk ezeket, meg par ujjat.

O nem szemuveges, nem is szedult meg ilyesmi, nalam hirtelen fejmozgasnal viszont eleg csunyan kijott, ezt majd meglatjuk lehet e javitani, kell az uj SDK :)

Egyelore probalgatom tobb kornyezetben, Win 10 tamogatas is most jon csak, sok melojuk lesz meg vele, majd a hetvegen kinyitom a kodot es belesasolok.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1807) Menthirist válasza Yllgrim (#1806) üzenetére


Menthirist
veterán

igen, elmondták hogy VR-ba az antialiansing olyan fontos mint hogy legyen egyáltalán fény ami megvilágítja a teret :D A videó alapján meg a spacewalk-on nincs :)

Nálam a szemüveggel nem volt gond, de sokat számít az is, hogy a lencsék távolsága egymástól megfelelő-e a szemednek (a cv1-et lehet állítani). esetleg régebbi, kipróbáltabb (gyári) demókkal meg lehet még próbálni hogy ott is előjön-e nálad a gond ha headbang-elsz :) Mert ugye mindig lehet szoftver oldali gond is.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1808) Yllgrim válasza Menthirist (#1807) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szemuveg nelkul probaltam, az siman kozrejatszhat, majd probalkozom meg, most nezek valami kontaktlencset, kici-olcot, csak hogy megnezzem azzal milyen, meg majd megprobalom szemcsivel is, csak nekem eleg szeles a keret es azt beszuszakolni eleg maceras :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1809) Menthirist


Menthirist
veterán

Egy mondat erejéig visszatérve a Derek Smart ügyre:
Smart bevallotta egy interjúban hogy ugyan backer volt, sosem töltötte le a játék egyetlen modulját sem. Egyetlen. modulját. sem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1810) PhilBrick válasza Menthirist (#1809) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mert ő csak a végeredményre lett volna kíváncsi. Nem az volt a legnagyobb baja hogy miért nincs még kész? :)

(#1811) Menthirist válasza PhilBrick (#1810) üzenetére


Menthirist
veterán

Sokaknak ez a baja Derek Smart játékával is :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1812) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Kickstarter történet:

Befizettem még kb év elején egy Mionix Naos QG patkányra érdekes projekt és gondoltam igazi vérpistike-mágnes lesz az egér, kipróbálom és bőven vételi ár felett el tudom adni ha nem jön be. Csakhogy azóta végleg beadta a kulcsot a patkányom, így vettem egyet. Aztán Mionix elkezdte bejelentgetni a csúszást, év vége előtt nem lesz semmi belőle ez már biztos. Úgy döntöttem nem várok, pénzt kérek vissza, már felkészültem a végtelen levélváltásokra a tortúrára. Írtam nekik egy levelet amiben leírtam hogy "adjátok vissza a hegyeimet", akarom mondani a pénzt, arra hivatkozva, hogy nem tartották az ígért határidőt.

Pár óra múlva jött a válasz:

"Dear Toth

We hate being late due to some crap legal trolls as much as we hate to see you leave. We shall of course keep our promise and we will refund you. Have you got a Paypal account?"

Mikor olvastam belül felordítottam, hogy WHATTHEFUCK?
Vannak még korrekt cégek. :R

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#1813) Menthirist válasza ttamashu (#1812) üzenetére


Menthirist
veterán

Én épp úgy jártam, hogy backeltem a pixel art academy nevű projektet, és dőltem is hátra. Igen ám, de a pénzt csak akkor vonják le ha teljesül a cél, ezt nem tudtam, így elköltöttem :D Vasárnap meg jött a levél hogy le akarta vonni a KS a pénzem, de nem tudta :) Úgyhogy tölthettem fel újra és fizethettem be végre rendesen :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1814) Menthirist


Menthirist
veterán

Épp jött a hír hogy ingyen tölthetővé vált a Showdown VR demó

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1815) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Hali,
Van valakinek tapasztalata gigabyte r9 380-as kártyában? 4gigás?

Csak nem tudom magam meggyőzni hogy felesleges... valószínűleg a HD7770-hez képest hatalmas előrelépés lenne...

(#1816) Menthirist válasza Drenadar (#1815) üzenetére


Menthirist
veterán

Mi számít feleslegesnek. A 7770 az R7 260-nál (sima) gyengébb, a 380 pedig még az erősebb 260X-nél is kétszer erősebb. A procid ráadásul megvan hozzá. A 380 nem egy csúcskártya, de fullhd-ra bőven vállalható kompromisszumok mellett elég lenne szinte bármelyik új játékhoz. Saccra a Star Citizen is menne high-on 30-35 fos körül. Mediumon egész biztos, de amikor még 7950-em volt (ami a 380-nal van egy szinten kb) akkor high-on toltam.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1817) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#1815) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az is csak egy 7950-es. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1818) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#1817) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak úgy tudom kevesebbet fogyaszt, meg bla bla bla... aztán lehet hogy nem...

(#1819) Menthirist válasza Drenadar (#1818) üzenetére


Menthirist
veterán

A 380-as jóval (2-3x) többet fogyaszt elméleti maximumon mint a 7770, de amúgy a 7950-nél is többet eszik. De miért zavar a fogyasztás? Költség? Hang? Hőfok?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1820) PhilBrick válasza Drenadar (#1815) üzenetére


PhilBrick
őstag

A 380 előrelépés, de hosszú távon úgysem lesz elég. SC-re sem.
Vegyél egy használt 7950-7970-et, aztán egy év után majd meglátod hogyan tovább.

(#1821) Drenadar válasza Menthirist (#1819) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hang zavarna max...
Használt kártyákban nem bízok, sem az eladókban, se semmiben :)

Csak előrelépés lenne még a 7950-eshez képest is... vagy az AMD is azt csinálja mint az nvidia? többször átnevezi a kártyáit? készletsöprés? De hát ez elméletileg új chipes kártya...

ha nem jön be akkor egy év után úgy is el lehet adni nem? vagy venni még egyet :D (tápom úgy se bírná 600w)

(#1822) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#1820) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy vehet egy kisebb kártyát, mondjuk egy Nano-t... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1823) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#1822) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vegyél nekem... és ne nyomd fullba a kretént... Robert d. jr is megmondta...

(#1824) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#1823) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Told át az árukat és veszek neked kettőt is. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1825) Yllgrim


Yllgrim
őstag

(#31922) Emirates777

Nekem mindegy, most nincs hangulatom semmihez, ha tovabb tart az ilyen pillanatom mint 15p akkor eladom az accot es veszek egy szimpla alapcsomagot :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1826) vaakuum


vaakuum
addikt

Megtört a jég, ráklikkeltem a vásárlásra egy MSI 390x-en...
Már csak az előlapi panelem hiányzik, amit mostanára ígért a MErlin, meg jön még venti is...
Minden esetre szülinapomra már lehet tudok egyet repülni az ÓRÓRÁVAL :DD

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1827) Yllgrim válasza vaakuum (#1826) üzenetére


Yllgrim
őstag

Zsir kiralysag :C Tegnap lefarasztottam asszonyt, mondom neki nem viszik a kis 24"-es Dell--emet, megtartom, eladom a 4K-s monitort meg a Rift-et es lesz meg egy VGa, a maradekot meg elkajaljuk :)

Kesz volt :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1828) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#1827) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dobott egy Syntax Error-t? :DDD :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1829) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#1828) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ismer mar, azt mondta, "Ez olyan gyere ide-menj el", engem addig erdekel valami amig megszerzem, utana mar rizikos es jo esellyel nem fog erdekelni :))

De most mar mas teruletekre ferditem az energiam, peldaul a gepszereles, tegnap rament 3 oram, addig jutottam h kiszedtem mindent es beleraktam 4 ventit :) Ma berakom a modulokat, amit lehet/kell lefestek aranyra (memoria, vizesblokk Fury-hoz), lehet csovezek is, ma tobb idom elsz ra.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1830) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#1829) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

engem addig erdekel valami amig megszerzem, utana mar rizikos es jo esellyel nem fog erdekelni

Ha találsz gyógyszert, küldj nekem is egy raklappal... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1831) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#1830) üzenetére


Yllgrim
őstag

Lenne, csak a franc tudja, akkor megint egy hatizsakban kellene laknom, venni egy jo lapit es jarni ujra a vilagot, dolgozni tavolrol, max egy kutya azt annyi, akkor meglenne az allando ujdonsag, ha megunom mehetek tovabb, de akkor se gyerek, se asszony (csak itt ott elszorva ez meg az :) 9 honap utan meg emailek :) )

Mas: oroszok harcolnak es visznek rendesen csapatokat is Sziriaba, az mar izgi. Ugy kellene tolniuk mint a csecseneknel, akkor gyorsan lehetne redukalni az ellenfel taborat, tesztelni az uj cumokat.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1832) Menthirist válasza Yllgrim (#1831) üzenetére


Menthirist
veterán

csak nem feltétlen jó térfélre csatlakoznak:
http://index.hu/kulfold/2015/09/03/oroszorszag_katonak_sziria/
"A katonai akcióra a hivatkozási alapot könnyen meg lehet teremteni, hiszen az USA is széles körű koalíciót hozott létre az Iszlám Állam (IS) ellen. Azonban az orosz páncélos Latakiában nem az IS, hanem az iszlamista erők koalíciója, a Hódító Hadsereg (Dzsaish al-Fatah) milicistáira ürítette ki a 30 milliméteres gépágyút."

"Ha ez az egész nem egy nagy blöff, akkor jönnek az orosz–amerikai légicsaták"

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1833) Yllgrim válasza Menthirist (#1832) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az oroszok mar evekkel ezelott elmondtak, hogy Sziria az o erdekkoruk, erre az USA es tsai szimplan elkezdtek felfegyverezni a felkeloket es az IS es eleg jol profital a kaosz-bol amit maguk utan hagytak.

Oszinten szolva nekem mar teljesen mindegy, van meg par ezer nuklearis toltet mindenfele, szorjuk ki aztan majd a termeszet megoldja a tobbit ha tudja, ha nem akkor meg egy ujjab sivar bolygo az univerzumban.

En elegge pesszimista vagyok az emberiseggel es a korunkkal/jovonkkel kapcsolatban. Egymast nem fogjak loni, lesz valami megegyezes, nezd meg az irani egyezmenyt, Iran-nak jo, az huje Obama meg bologat az idiota Kerry-vel hogy jol elinteztek ezt a problemat is, lesz annak meg bojtje... Ezek olyan hujek hogy az valami fajdalom, az angol kollegamat is oltom itt allandoan. :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1834) Menthirist válasza Yllgrim (#1833) üzenetére


Menthirist
veterán

Az amcsik is évekkel ezelőtt elmondták hogy nekik is vannak ott érdekkörük (meg lehetett is látni). Szóval ez nem egy "én mondtam hamarabb" dolog.

Én is pesszimista vagyok, de nem látom azt "megoldásként" hogy most jól atomozzunk le mindent, aztán majd a természet megoldja. Nem, nem mindig oldja meg. Emellett lehet hogy neked már mindegy, de egyrészt nekem még nem, másrészt pedig a gyerekeinknek, barátaink gyerekeinek sem az. Kurvára nem.
Illetve még mindenkinek kusspofabe a következő években, nyugiban ki akarok élvezni pár generációnyi VR-t.

Szóval ha lehet, megoldhatnánk hogy ne öljük halomra egymást legalább egy kis ideig?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1835) Yllgrim válasza Menthirist (#1834) üzenetére


Yllgrim
őstag

Na mert az rajtunk mulik... :O

Nem lesz ez szerintem egy jo darabig jo, legalabbis kisembereknek. Amcsiknak amugy is mindenhol van mindenfel belevau, ismerjuk ezt is. Majd az is elmulik egyszer.

Nagyon helyes hogy nincs meg normalis urutazas, ezt a mentalitast vinni oda is... Ha vannak nalunk fejlettem fajok, akik nyomon kovetnek minket tuti nem is fogjak engedni, helyesen.

VR... a valosag meg smafu mi? :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1836) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#1834) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

nyugiban ki akarok élvezni pár generációnyi VR-t.

A befogadott menekültekkel együtt a kanapén. ;] :P

(#1835) Yllgrim: Egyes teóriák szerint a Holdra szálláskor megtörtént az első kapcsolatfelvétel és a kintiek kurvára nem nézték jó szemmel, hogy ott voltunk... Nem is mentünk többet a holdra, pedig az a legkönnyebben kolonizálható égitest már csak a távolságból adódóan is...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1837) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#1836) üzenetére


Yllgrim
őstag

Na errol a teoriarol dobj majd egy linket, erdekel, most megyek haza szerel(T)ni a kis dragamat :) Aztan majd valamelyik szunetben elolvasom :) Addig sem beszelek hujeseget :)

Szerintem a First Contact mar reg megvolt, max az ottani egy jelzes volt, fiuk, eddig ne tovabb.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1838) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#1837) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs mit linkelni. Illetve volna, csak lusta vagyok megkeresni. YT-on voltak videók, abban volt, de egyik nCore-os ismerős is mondta, aki maga is töltögetett fel videókat ufókról illetve beszélgetni is szokott velük. Többfélék vannak, mindegyiknek saját összeesküvés-elméletei vannak, szóval sok sikert...

Pár órányi ufókutatás után az ember pont úgy érzi magát, mintha a történelmet kutatná: "Sehol az igazság..."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1839) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#1836) üzenetére


Menthirist
veterán

"A befogadott menekültekkel együtt a kanapén."
Akár... A hírek alatti hsz-eket és stílusukat elolvasva, nem vagyok benne biztos hogy a menekültekkel járnék rosszabbul. Illetve az adómból már úgyis jutott pár száz milliárd olyan célokra, mint stadionok annak a 20 ezer embernek aki még nálunk focimeccsre jár, vagy épp 10 milliárdot csak arra, hogy nevezzünk egy olyan olimpiára, amit épeszű ember csak remél hogy sosem kapunk meg, mert 4500 milliárd Ft-ot kicsapni rá egy vicc lenne. Szóval amennyit nyerészkedtek rajtunk az elmúlt pár évben, nem a menekültek a legnagyobb problémám az országunkkal.

A holdraszállásos elmélet meg olyan, hogy Ockham is is forogna a sírjában így 700+ év távlatában :) Valaki kegyetlenül beszívhatott és úgy találhatta ki :D
De persze igaz, mert a youtube-on bemondták :D
Gondolkodtam rajta hogy utána keressek, de félek legalább annyira felhúzna csak, mint a Ken Ham vs Bill Nye "vita", vagy mint a Wendy Wright vs Richard Dawkins...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1840) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nesztek, IT :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1841) Menthirist válasza Yllgrim (#1840) üzenetére


Menthirist
veterán

Ezt képtelen vagyok elhinni :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1842) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Hehe :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#1843) Menthirist válasza Nathan Boggs (#1842) üzenetére


Menthirist
veterán

Valaki túl sok sci-fi-t nézett :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1844) Nathan Boggs válasza Menthirist (#1843) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jajah :D Azért az a híd nagyon hasonlít az Idris hidjára :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#1845) Drenadar válasza Nathan Boggs (#1844) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

vagy a legtöbb film/játékban szereplő hajó vezérlőjére

(#1846) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Mikor lesz mar egy jo vasar, Crucible, Endeavour, Scimitar? :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1847) Menthirist válasza Yllgrim (#1846) üzenetére


Menthirist
veterán

felvet a pénz? :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1848) Yllgrim válasza Menthirist (#1847) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem, csak akarok vegre egy hajot amit nekem csinaltak, Endeavour es a Scimitar nagyon eselyesek ra, igy olvasztanek :) Na meg unatkozom, mar nezek mas melokat, mindig ugyanaz a szar megy reggeltol estig, valami uj dolgot tanulnek vagy valamit nagyon melyen, most van 5-6 terulet amit le kell fedni, de repetativ egy ido utan, ugyanazok a korok, raadasul hogy fogyjanak a queuebol a melok, ramtolljak a nagyjat...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1849) Yllgrim válasza Yllgrim (#1848) üzenetére


Yllgrim
őstag

Na meg arrol volt szo, hogy az Endeavour, a Crucible meg meg valami lesz addig (CitizenCon), es most nincs semmi erre a hetre... :(

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1850) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#1849) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs, mert vasárnapig még Vanguard sale. Ben is mondta, hogy igyekeznek 2 hetente hozni az új hajókat. Így belefér a sale-ekbe mindkét hétvége.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.