Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2951) Menthirist válasza Yllgrim (#2949) üzenetére


Menthirist
veterán

ettől függetlenül nem mondható hogy nincs benne még optimalizálás. Mindenféle culling és streaming dolgokban (amire erősen támaszkodnak) a cryengine amúgy is erős, ráadásul elég sok polyt tud megjeleníteni a több motorhoz képet is.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2952) Yllgrim válasza Menthirist (#2951) üzenetére


Yllgrim
őstag

Igen, de a vasak szetizzadnak es nem megy ugy ahogy szeretnenk :) Majd jovore a kov generacios kartyakkal, addig jatszok massal, legrosszabb esetben atrakom 1440p-re, ugy mar elmegy...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2953) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Most kuldte egy haver
A Star Citizen dráma

Borzalom. Irtam is egy kisebb szosszenetet hozzaszolaskent

[ Szerkesztve ]

(#2954) vaakuum válasza Malibutomi (#2953) üzenetére


vaakuum
addikt

Teljesen jól sikerült összefoglaló szösszenet lett :C
Gyakorlatilag tartalmasabb és értelmesebb, mint az alapcikk ;]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2955) Nathan Boggs válasza Malibutomi (#2953) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jó válasz lett :) :C

Megjegyzem, hogy a cikket kb. addig olvastam, hogy a "Social Modul amiben a hangárunkban mászkálhatunk, és megnézhetjük az általunk birtokolt hajókat". Ennyit tud az egészről, gondolom még nem is hallott róla...

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2956) Yllgrim


Yllgrim
őstag

En csak az elso par mondatot olvastam, nem igazan erdekel bevallom oszinten. Ha a jatek megjelenik majd az beszel magaert.

Fanatikus tagok... en nem vagyok az, csak picit, varok mar egy jo jatekra, ennyi. Barmelyiket veszem elo, egyszeruen csak felredobom, bar most GW2 remelem kitart egy jo darabig, imadom megint :) A Mesmer szuper, csak tudni kell vele jatszani :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2957) Menthirist válasza Yllgrim (#2956) üzenetére


Menthirist
veterán

én szerintem a fallout 4 tiszteletére veszek ki majd pár nap szabit a környéken :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2958) Malibutomi válasza Yllgrim (#2956) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem most a divinity original sin jott be. Old school baldurs gate szeru rpg. De nem veszi magat tul komolyan, vannak benne poenok is. Tetszik.

(#2959) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Csupa RPG fan :) Helyes :) Fallout 4 jo lesz, csak ne eroltessek agyon a GameWorks-ot benne, Divinity megvan csak nem vitt ra a lelek meg, egyszer :) De jokat hallotam rola, azert is van meg :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2960) Menthirist válasza Malibutomi (#2958) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt még elő se mertem venni :D Azzal biztos nem végeznék a fallout 4-ig :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2961) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Na az index is azt látja, amit ti mondtatok az Assassins Creedről. Úgy tűnik, hogy mostanában a lehúzás a legjobb téma, bár most egyetértek :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2962) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2961) üzenetére


Yllgrim
őstag

Es egy nagyon jo otletet igy kell elsilanyitani... Na mind1, lesz olyan hulye aki ezt is elorendeli... Utolso jatekom amit elorendeltem az SC, akarmennyire varok barmit is, nem, nem es NEM!. Majd megveszem G2A-n (tudom, szurke zona) a pre-ordereset fel ev mulva toredek aron, ennyi.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2963) vaakuum válasza Nathan Boggs (#2961) üzenetére


vaakuum
addikt

Nálam AC a Brotherhoodnál kezdődött, .... és ott is ért véget... (max még a Relevations fér bele a történet miatt)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2964) Menthirist válasza vaakuum (#2963) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem az AC sosem élt igazán. Eleinte még vonzott a 12. századi környezet, de sok dolgot nem lehetett még csinálni amit akkor is elvárt volna az ember, később ezek már bejöttek, de akkor már a környezet nem volt annyira szimpi, ráadásul önkéntelenül is ugyanolyannak éreztem mindet. Ez az Animus-os keverés sem tetszett... Eleinte még próbálgattam őket, aztán már szinte azt sem, perceket töltöttek feltéve. Most pedig már a technikai minőség is Ubisoftos lett, kezdve a Black Flag-gel, és csúcsosodva a Unity-val. Most már szerintem le sem szedem az újat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2965) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Tovabbra is, aki valami unikumot akar ilyen felmaszok, belopakodok, megolom temaban, es jo tortenetet is szeretne az vegye meg a Saboteur-t.
AC / Mafia1 / GTA a masodik vilaghaborus parizsban ellenallokent. Nalam benne van az orok top 10-ben.

(#2966) Yllgrim válasza Malibutomi (#2965) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ez jo, megnezem majd :K

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2967) vaakuum válasza Malibutomi (#2965) üzenetére


vaakuum
addikt

Ilyen névvel volt annó valami játék a Commodore +4-esemre is :Y . Egy Ninjával kellett menni, és a sztori szerint azt hiszem valami flopilemezt kellett megszerezni... és még dobócsillagozni is lehetett.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2968) Yllgrim válasza vaakuum (#2967) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az is jo volt, volt tobb resze is szerintem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2969) vaakuum válasza Yllgrim (#2968) üzenetére


vaakuum
addikt

Hehe, pont egy ilyen videt néztem én is éppen... a gyerekkori emlékek megrohantak...szentimentalitás High lvl.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2970) Menthirist válasza Malibutomi (#2965) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, nálam is csak egy Saboteur volt :)

Amikor még a játékidő nem órákban hanem percekben volt mérhető :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2971) Malibutomi válasza Yllgrim (#2966) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megeri, mar fityingekert kaphato.
Jo a tortenet is, meg jopofa az egesz, a nemetek altal megszallt resz fekete feher, ha elfoglalsz egy keruletet akkor szinesse valtozik

(#2972) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Na Tomival megalakithatjuk az UK wing -et :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2973) Malibutomi válasza Yllgrim (#2972) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hehe ja
Mi majd itt kemenyek leszunk

(#2974) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#2973) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De csak semmi buzulás. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2975) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2974) üzenetére


Yllgrim
őstag

Semmi :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2976) Razzul válasza ttamashu (#2928) üzenetére


Razzul
senior tag

Én tavaly újítottam a te cserélni kívánt konfigodhoz hasonló gépet. Muszáj volt, a régi gépem már 6 éves volt, haldoklott szegény. A Star Citizen leendő igényeit is figyelembe vettem gépvásárláskor, de nem ez volt a fő szempont. Egyfelől nagyon nehéz megállapítani, hogy mi lesz a végleges követelmény, pláne egy olyan, nagy volumenű, a játékfejlesztés határait feszegető játéknál mint ez.

Másrészt ma már nagyon megválogatom, hogy mivel játszom és nem szoktam nagyon rákattanni az eyecandy játékokra. SC-vel sem emiatt foglalkozom. Minimumon, 30 FPS-el a mostani PC-men is tutira futni fog. A jobb teljesítményért pedig imádkozom.
Ha meg pedig egyszer mégis nagyon ráállnék a játékra akkor meg úgyis vadiúj gépet fogok venni. De ez csakis akkor fog megtörténni, ha kijön a végleges játék, teljesen optimalizálva. De ez még nem ma lesz. Szerintem így van értelme a dolognak.

Stat crux dum volvitur orbis

(#2977) Tengo


Tengo
aktív tag

Lehet kicsit túllőttem a célon?

(#2978) Yllgrim válasza Tengo (#2977) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mire gondolsz? :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2979) Tengo válasza Yllgrim (#2978) üzenetére


Tengo
aktív tag

Az arányokra :D

(#2980) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Az normális, hogy itt ennyi minden van? Nem csak 1 sornak kéne lennie?

Az AMD Catalyst Control Centerben szintén 6-szor van felsorolva a kártya.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2981) Tengo válasza Nathan Boggs (#2980) üzenetére


Tengo
aktív tag

Nekem 12x van ott. Szálanként írja ki a processzort.

(#2982) Yllgrim válasza Tengo (#2979) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nalam is olyan elsore, kis ctrl+gorgetes es meglesz az olvashato, Linux alatt nincs ilyen gondom, ott egyszerubb es hatekonyabb a 4K-n a beallitas, igaz eltartott vagy 2 percig mire rajottem magamtol eloszor hogy mit is kellene csinalni... Elegge kezreall az az OS...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2983) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Faragtam tokot helloweenre. A csajok nagyon elveztek az elso igazi angliait. Egy vodor cukorral jottek haza.

(#2984) Tengo válasza Yllgrim (#2982) üzenetére


Tengo
aktív tag

Jah most nem arra gondoltam, van scaling a windows 10-ben is. Arra gondoltam h 40"-os a TV amit most beszerkesztettem monitornak.

(#2985) Yllgrim válasza Tengo (#2984) üzenetére


Yllgrim
őstag

Van, en ossze hasonlitottam a 10-est a Debiannal, hat van kulonbseg, es nem a 10-es javara, majd megnezem van e valahol osszehasonlitas, de igazabol nem is kell... :) A lenyeg hogy neked jo legyen :)

(#2983) Malibutomi: hehe, jo is az, ide nem jott ma egy gyerek sem... Biztos felnek tolem ;] Uh megkajaltam a csokit, meg jo kis scotch-ot horpolgetek :) 15 eves, neztem egy 30 eveset is, de azt majd ha megvan az uj melo :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2986) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Aki tud es akar, menjen probalja ki a Riftet.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2987) Menthirist válasza Yllgrim (#2986) üzenetére


Menthirist
veterán

legalábbis a tavalyit :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2988) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nem tudom ki latta mar az uj James Bond-ot, zsenialis, van benne 1-2 leulos resz, de jo lett nagyon szerintem :) A kovetkezo az a Revenant lesz ami igy felcsigazott, SW majd ha mar lement a nagy hype...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2989) Menthirist válasza Yllgrim (#2988) üzenetére


Menthirist
veterán

Én nem tudok Daniel Craig-re bondként nézni, úgyhogy az új bondokat már kihagytam, nekem leült sima stílus nélküli akciófilm kategóriába.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2990) Yllgrim válasza Menthirist (#2989) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nagy hiba, szerintem zseinalis, a rendezo is :) Pierce Brosnan-al fenyevekkel, bar az angol kollegaim egyike szerint epp Brosnan az aki kozelebb all az eredeti Bond elkepzeleshez... Mindegy, nekem ezek jobban bejonnek mint a korabbiak, majd egyszer vegignezem/olvasom mindet es kiderul.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2991) vaakuum válasza Malibutomi (#2983) üzenetére


vaakuum
addikt

:C
De a banya benne ugye valami kartonból van, nem a tökhéjból? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2992) Malibutomi válasza vaakuum (#2991) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

De tokhejbol van, en faragtam :)

(#2989) Menthirist
En is igy vagyok vele, a bond filmeket szeretem, de Craig nekem nagyon tavol all Bondtol

[ Szerkesztve ]

(#2993) Diopapa válasza Malibutomi (#2992) üzenetére


Diopapa
addikt

Legjobb.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2994) Menthirist válasza Diopapa (#2993) üzenetére


Menthirist
veterán

Groovy Baby! Very Yeah!!! Very Shagadelic...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2995) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Zsomle, hol a gyikod?

Ossze kellene raknom egy kis Mini gepet asszonynak, olcson :) Majd ha megvan a kovetkezo melo. Guild Wars 2 es tarsai a cel, lopott aru,. barati aron :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2996) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Azert ez mar valami mi? Varja meg valaki rajtam kivul? :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2997) Menthirist válasza Yllgrim (#2996) üzenetére


Menthirist
veterán

én nem különösebben. Persze ott leszek moziban rajta, de nem habzik a szám a várakozástól :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2998) Razzul válasza Yllgrim (#2996) üzenetére


Razzul
senior tag

Én igen, de nem a Warcraft, hanem inkább a (viszonylag) fiatal, de nagyon tehetséges rendező miatt. Pedig nagy Warcraft és Blizzard fan vagyok.

Duncan Jonesnak ez lesz a harmadik filmje, de az előző kettő is olyan kaliberű volt, mint a Hold, Sam Rockwell-el (első filmnek!!!) és a Forráskód Jake Gyllenhaal-al. Mindkettő nagyszerű alkotás. Mindezeket a sikereket ráadásul nem úgy érte el, hogy közben apuci istápolta őt. Pedig David Bowie neve nem csengene rosszul ilyen körökben.

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#2999) Menthirist válasza Yllgrim (#2996) üzenetére


Menthirist
veterán

http://www.gamestar.hu/warcraft-film-elozetes-november-6-blizzcon.html

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3000) Yllgrim válasza Menthirist (#2999) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.