Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2401) Gróf... válasza Drenadar (#2399) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Azt még megtehetnéd, hogy a bioszban fix feszt állítasz be neki. (valahol 1.1 és 1.2 között) Ha így is megfőzi akkor két utat javaslok. A biztonságosabb, hogy szépen leteszed a bolt pultjára és azt mondod, hogy (B'sszák meg!) Lehetőleg a szemed előtt teszteljék le. Aztán okoskodjanak!
A második, rizikósabb (és a tények alapján nem is túl biztató): Skalpold meg! Ha "véletlenül" a gyártás során elbaltázták a belső pasztázást, akkor tud ilyen jelenségeket produkálni.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#2402) Drenadar válasza Gróf... (#2401) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Bocsi de mi értelme van EMELNI a fesz-en? Jelenleg nem emeli 1 fölé!

Plusz 0.1-0.2 v azért még jobban kicsinálná

(#2403) Menthirist válasza Drenadar (#2402) üzenetére


Menthirist
veterán

Lehet felcserélték a Jefferies csövek polaritását. illetve az 1 az új 2 :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2404) Menthirist


Menthirist
veterán

Hejj, amikor az ember biztosítást köt a gépére mert kezd drága lenni, elkezdi összeírni hogy mennyi is az annyi, és nem meri magának bevallani, mennyit költött rá az elmúlt 1-2 évben :D Ha csak azt számítjuk ami előttem van (tehát azt a 100k-t nem, amiből a 8320/M5A99FX/8GB Beast ram kombót vettem, amit valamivel több mint a féléért adtam tovább), akkor is épphogy megállt 700k-ban monitorokkal :P Ez van akkor, ha az embernek az egér+bill+ház triója annyiba kerül, amennyiért mások gépet vesznek :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2405) Yllgrim válasza Menthirist (#2404) üzenetére


Yllgrim
őstag

En errol nem tudok nyilatkozni :U Biztositason gondolkodtam mar, de meg nem dontottem. Amennyiert osszeraktam annyiert nem is lehet biztositani, 2500£ a plafon :U

Ha megdoglik, akkor ott a gyari gari (mar ha nem elaznak a dolgok :Y ) illetve akkor meg osszerakok egy kicsi-olcsot :)

Na betolom a fenyeket, megjottek vegre :))

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2406) Menthirist válasza Yllgrim (#2405) üzenetére


Menthirist
veterán

Én a szokásos természeti kár / lopás / betörés stb kombókra fizettem be + garancia hosszabbítás (5 év) + balesetbiztosítás + személyes iratok elvesztése esetére való biztosítás... 12.5k volt egy évre. Az ingóságokra 1 millióig kértem, de majd ha lesz másik vga vagy tévé, akkor majd növelem.

Főként amúgy betörés esetére akartam biztosítást.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2407) Menthirist válasza Menthirist (#2406) üzenetére


Menthirist
veterán

amúgy csak a gép 500k körül van, egér+bill +50k, két monitor állványokkal még vagy 140. De nekem nincs 150 ezres vízhűtés benne persze :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2408) Yllgrim válasza Menthirist (#2407) üzenetére


Yllgrim
őstag

En nem merem ideirni mennyi... :) Sok, a fenyek is jok, meg egy 120cm-eset belerakok amint megjon azt annyi...

Biztositast megnezem majd, kitalalom mi lenne a legjobb megoldas...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2409) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Döntöttem a CPU ügyben nem viszem vissza, PH-s mesterre bízom hogy lekapja a kupakját és megnézzük mi van alatta... vagy éppen inkább mi nincs alatta... de előtte kellene egy normális hűtő is de amit kinéztem hiány van belőle... enermax liqmax ii 120 valakinek nincs esetleg egy új elfekvőben valahol? :D

(#2410) Drenadar válasza Menthirist (#2404) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mikor megkapod a kötvényt, nagyon olvasd át a bizt. általános és különös feltételeit főleg a kizárásokat! Ez sajnos nem olyan egyszerű mint amilyennek kellene lennie, és a bizt. mindenbe beleköt ám mikor majd fizetnie kellene, főleg ilyen értéknél!

-egy éppen bizt-nél dolgozó lakás és ingóságbizt-el foglalkozó ember véleménye-

(#2411) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Az mennyire virusgyanus, hogy a PC-men az internet nagyon furán megy?
Konkrétan nagyon lassúnak érzem a böngészés sebességét, még a speedtest is nagyon lassú (persze a teszt végére kijön a nagyjából okés 94/90 sebesség, de pl a feltöltést sokáig csak ilyen 1 megabitnek jelöli... ping az 2ms, az okés... chrome-ot használok, de megnyitottam mellette az IE-et és az is dög lassú mikor új oldalt akarok megnyitni még ha csak szöveges oldal is az... :|

fenébe már... :( mit csináljak ezzel?
(Laptopon minden tökéletesen megy, semmi baj az internettel, sem a routerrel amire még gyanakodtam)

(#2412) Yllgrim válasza Drenadar (#2411) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat ilyenkor jo egy linux live cd... :) Berakod, bebootolsz es mersz :)

Azon a gepen nincs valami elallitva? :) Bios beallitasokat eltolhatnad meg :) Ki lehet menteni kepek formajaban.

Apropo kepek, meg fenyek, fo a valtozatossag :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2413) Drenadar válasza Yllgrim (#2412) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Z97 killers alaplapom van, "legfrissebb" Biossal. Minden automatán van, erről nem csinálok képet... fullra minden auton van. (És mivel nem feszeli túl a gépet ezért sztem maradhat is így)

nem tudom mi lenne elállítva :)

[ Szerkesztve ]

(#2414) Yllgrim válasza Drenadar (#2413) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha felraktam a gepre amit elkezdtem, csinalok 2 kepet es megmutatom mire figyelj, nezd meg.

Killers lap, a proci ha tudna meselni... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2415) Drenadar válasza Yllgrim (#2414) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jó kis asrock lap, ne bántsd :)
Sztem nem rossz, persze lehetne minőségibb a hozzá adott programok... de nem hiszem hogy a mostani cpu melegedés az a lap miatt lenne :)

(#2416) Yllgrim válasza Drenadar (#2415) üzenetére


Yllgrim
őstag

Es le akarod skalpoltatni... A procit. Es mi van akkor ha megis a prici szar? :) Na majd elmeseled :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2417) Drenadar válasza Yllgrim (#2416) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Akkor megszívtam... akkor használom így. De sokak szerint pl Tesco Buci szerint is csak cpu és a kupak közti paszta a szar... vagy hiányos... használható most is... ha nem segít a delid, akkor minőségibb paszta, és egy erősebb hűtő és akkro játszani lehet, csak tuningolni nem...

(#2418) Yllgrim válasza Drenadar (#2417) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ja, oda szoktak fasza coollaboratory-t kenni, nekem az volt egy darabig az FX-en, nem rossz cucc, de oda kell ra figyelni :)

Ket kep, a feszkokat nezd meg, azt is leirom nalad milyenek a jo ertekek +-:

Nalad:

Nezd meg ott mekkorak az ertekek: VCORE: 1.022V, VCCIN: 1.74

Itt egy video is, hasonlo bios-al.

Ha nincs mas, skalpold, egyszer elunk, csak legyen jo vegre :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2419) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#2409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem 240/280 alatt ne is nézz kompaktot.

Sima 120-asokat egy jobb léghűtő leveri, mint vak a poharat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2420) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#2419) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De nekem van gépházam, és ebbe sajnos nem fér bele. Vagy van olyan 240-es radiátor ami megbízható és nem igényel ventit? És akkora a vastagsága mint egy venti? Mert akkor az befér fentre. Ha már kell venti, akkor nem.

Nem érdekel a léghűtések hatásfoka. Rohadt nagyok, szar szerelni őket, és ha szerencsés vagy akkor csak kicsit vágdosnak szét. schyte zippang után köszi nem kell, plusz valszeg el se férne alatta a corsair dominator ram.

Ajánlj akkora léghűtést, ami akkora mint a gyári hűtő. vagy mint a vízhűtés cpu blokkja :D

(#2418) Yllgrim : itt nekem minden autón van... és akárhányszor néztem a feszültségeket 1-nél nem nagyon volt több... asszem egyszer láttam 1.07-et.
Miért akarsz velem beállítatni fix 1.2-őt? Nincs húzva a CPU, nem kell neki az extra feszültség.
tudtommal minél több a fesz annál inkább melegszik...

[ Szerkesztve ]

(#2421) Malibutomi válasza Drenadar (#2420) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Milyen hazad van Dren?
Nekem H110 van az allatul hut, de eleg nagy a radiator. Alloitolag a H80i is eleg jo es az sima 120-as radiatorral van.

(#2422) Gróf... válasza Drenadar (#2420) üzenetére


Gróf...
aktív tag

A slim hűtők általában nem érik el a memória modulokat. Nekem egy NH-U14S van Corsair magasbordás ramokkal. Pont befér. Ráadásul így a ramokról is szépen lerántja a meleget.

A fix feszt meg azért írtam, mert mintha azt olvastam volna az egyik hozzászólásban, hogy az az 1 volt körüli érték már lehet, hogy akkor lesz, amikor a túlhevülés miatt a lap visszaveszi a feszt. Vannak lapok, amik szeretik fűteni a processzorokat. Ezt a hibalehetőséget próbáltam kizárni egy fix elfogadható értékkel!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#2423) Menthirist


Menthirist
veterán

Az Ashura-m sem éri el a magas ramokat, ha megfelelően van felszerelve (mivel aszimmetrikus)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2424) vaakuum válasza Yllgrim (#2418) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem CLU van a kupak mindkét oldalán, bár nekem a ninja talpa krómozott, ezért mertem oda is azt rakni. A sima aluminiumot elvileg megeszi, remélem a krómozásos felület megvédi... ha nem, akkor csere lesz..

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2425) vaakuum


vaakuum
addikt

Valamely családtagom leradírozott a gépről egy könyvtárat, amiben volt vagy 1 giga film...ötlet a visszanyerésére?
A kukában nem találom már, és magyar a win 8.1-em.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2426) Yllgrim válasza vaakuum (#2425) üzenetére


Yllgrim
őstag

Vannak ilyen visszallito progik, lehetoleg arra a particiora mar ne irkalj, mozgass file-okat.

A jovore valo tekintettel meg szepen vond meg a torlesi jogukat :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2427) Menthirist válasza vaakuum (#2425) üzenetére


Menthirist
veterán

"film" :D :D
ha 1 gigában elfért, akkor oktatási segédanyag? :D

bocs, viccet félretéve, vannak undelete appok, amik működhetnek, ha nem lett igazán módosítva a vinyó tartalma a törlés óta.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2428) vaakuum válasza Menthirist (#2427) üzenetére


vaakuum
addikt

A recuva már fut, sajnálnám elbukni, a gyerek összes rajzfilmje, köztük az egyszervolt az élet és egyszervolt az ember sorozatok, amik elég nehezen fellelhetőek...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2429) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#2428) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az neked hogy fért bele 1 gigába? Nekem vagy 20-at megevett a 7 egyszer volt sorozat...

Egyébként letölthető mind. Még Fehérlófiám is van valahol. :DDD

sz: Vagy mond meg mi kéne, adsz egy címet meg egy postaköltséget és elküldöm. Nagyfater talált a határban 80 gigás 2,5-ös vinyót. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2430) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#2429) üzenetére


vaakuum
addikt

Tera akart lenni, nem giga...midegy...
A recuva egyébként nem találta meg a nagy fájlokat...de bezzeg ilyen diabló3 meg hasonló 1+ éve törölt fájlokat meglelt...
És lett 1+ tera szabad helyem...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2431) vaakuum válasza vaakuum (#2430) üzenetére


vaakuum
addikt

Itt valami más ármány van a háttérben... a rejtett állományokkal és mindennel együtt összeadva amia meghajtón van, összesen 290 giga a foglalt hely...ehhez képest a 2 terás vinyón csak 1 tera szabad helyem van... Valami foglalja a helyet, de nem tudom láthatóvá tenni. A kuka meg üres :((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2432) Menthirist válasza vaakuum (#2430) üzenetére


Menthirist
veterán

na így már érthető. Csak mert nekem is megvan az egyszer volt az élet, de csak az Életes 10 giga :) Amúgy fenn vannak ncore-on (élet, ember)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2433) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

OFF

Na, kb.egy nappal az előtt, hogy megrendelném a gépecskét, jól elfogyott a FRACTAL DESIGN Define R5 fekete ház.

Esetleg valakinek van valami ötlete egy jó kis házhoz 30k környékén, ami nagy (állítólag sok mindennek el kell férnie benne) és jól hűthető? :) CD stb nálam sem kell. Nem baj - sőt jó - ha nem lehet belátni, engem nem érdekel a belseje - Bocs Yllgrim :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2434) Menthirist válasza Nathan Boggs (#2433) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát nekem a Define S előtt Coolermaster CM690 III-asom volt, nagyon szerettem, elég jól hűthető is volt, de azért nem a csúcskategória ilyen téren (inkább a külalak miatt vettem) A legjobban hűthető házak között itt is nézelődhetsz, biztos találsz valami kompromisszumot ami tetszik is, meg is tudod fizetni, és jól hűthető is :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2435) Malibutomi válasza Menthirist (#2434) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Minden tiszteletem mellett, es elimerven shellkretor munkassagat, olyan konfiggal teszteli a hazakat ami fogyaszt vagy 5 Wattot, igy a hotermelese is nulla a mai csucskonfigokhoz kepest, igy sajnos en nem tudom mervadonak tekinteni.

Lehet valtozott azota, de anno valami I3 + also kozep vga-val tesztelt.

[ Szerkesztve ]

(#2436) Menthirist válasza Malibutomi (#2435) üzenetére


Menthirist
veterán

Én is vitáztam vele a CM690 III kapcsán (67.-ként a középkategória aljára tette, miközben ugye iszonyat légáramlatot lehet benne kelteni mert olyan rugalmasságú ventikombót lehet beletenni, amivel játszva ki lehet huzatolni a gépet, ráadásul megépíthető benne a jó "elől-alul szív, hátul-felül fúj" áramlat), de mivel sokan elismerik a méréseit, így gondoltam akkor én vagyok a hülye :P
Viszont elég nagy mennyiségű mérése van, ilyen szempontból ha másért nem, felsorolásért jó :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2437) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2433) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha azt akartad venni, akkor vard meg amig ujra lesz, kesobb meg azt fogod banni hogy nem azt vetted meg amit akartal.

mas tema: remelem nem ilyen idiota szomszedaim lesznek, esze ennek se sok van... Miert hagyja kint, miert nem csalje el valamivel onnan, na meg ha mar fujkalja ne lepodjon meg hogy retorziok kovetik... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2438) Malibutomi válasza Menthirist (#2436) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem 690 II van, par fullra letekert hangtalan ventivel, megis a vga-s topicokban szuper hofokokat erek el vele.
Pedig csak elol meg alul van 1-1 14-es, hatul egy 12-es venti. Meg felfele a H110-en keresztul kifele megy.
De minden venti hangtalanul jar benne.

(#2439) vaakuum válasza vaakuum (#2431) üzenetére


vaakuum
addikt

A múlt héten vírus, most meg a fájrendszer egy része egyik napról a másikra valamiért "corrupt" lett, de fogalmam sincs, mi okozhatta. És a filmek könyvtár tűnt el...
szerencsére ma reggel a
chkdsk (meghajtó) /f megoldotta... majd valamikor visszanevezem a könyvtárakat.

Jó lenne már végre túlesni ezeken, mert szeretném véglegesíteni a konfigot, meg a frankó külföldi ventiket is véglegesen felszerelni :B , frontpanelt beüzemelni...
Annyi tennivaló lenne, csak idő nincs rá. :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2440) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2437) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Néztem FRACTAL DESIGN Define R4-et, és az kinézetre még jobban is tetszik. Vajon ez kisebb, mint az R5, vagy a szám nem a méretre értendő? :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2441) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#2440) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézem már egy ideje a két házat, de nem tudom megmondani mi a különbség köztük... :(

sz: Az alap felépítése viszont ugyanaz a kettőnek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2442) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#2441) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az 5-ön nem láttam olyan menő bekapcsológombot, mint a 4-en, de persze lehet, hogy azon is van :D Amúgy én sem láttam más különbséget. Remélhetőleg elég nagy lesz, hogy mindent beledobáljanak a fiúk, vagy ha nem, akkor azért szólnak nekem, hogy kéne másik.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2443) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2442) üzenetére


Yllgrim
őstag

Fractal hazak jok, nem a legcsucsabb, de minosegi cucc elerheto aron. Ha majd egyszer ujtaervezem a gepet akkor Case Labs-ot veszek vagy csinalok magamnak egyet.

Tesconak: Fel lehet tolteni mindegyik hajot, lesz egy X fo allando legenysegnek, es felveszel meg Y-t a szerzodesesek kozul. X + Y = 16? remek :)

Jatekban a tervem: Auroraval Bengalt ;]

Nem tudom, majd ha odaerunk akkor kiderul, ezert lesz egy franko kis hajom az egyszemelyes kalandjaimhoz. ha meg nincs eleg ember a nagyra szemrebbenes nelkul felveszek parat a piacrol, ez mindenkinek adott lesz. A korvett is jo lenne, igazi kalozhajonak, X allando taggal, a tobbi meg tolteleknek :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2444) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2443) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem amúgy egy 16 fős hajónál néhány állomást simán ki lehet adni NPC-knek is, a világ 91%-a NPC lesz, úgyhogy egy nagy hajón szerintem simán lehet 4-5 NPC is állomásoknál. Másrészt az ok, hogy 16 állomás van, de vajon lesz annyi feladat, hogy ezekhez mind kelljen ember?

Valahol mondták, hogy ezektől a számoktól tekintsünk el, ez nem a minimális embert fogja jelölni, hanem a maximális munkaállomások számát. Tehát lehet, hogy 6-7 fő is tökéletesen el tudja irányítani az Endeavort, de ha nem, akkor is ott vannak az NPC-k :)
Pl a dokknál simán lehet NPC, aki engedélyezi, hogy ki mikor hova szálljon le.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2445) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#2444) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy ilyen nagy hajónál ráadásul ugye a teljes irányítást ki lehet adni NPC-knek. Egy totál fegyvertelen, lassú lomha hajón nem számít, hogy milyen profi a pilóta, amíg nem megy neki valaminek, addig jók vagyunk. Endeavour-ön a lényeg úgyis a laborokban zajlik majd...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2446) Menthirist válasza Yllgrim (#2443) üzenetére


Menthirist
veterán

A Caselabs az, ahol magadnak állíthatod össze hogy milyen házat akarsz, de amúgy az alap is 3-400 dolcsiról indul? :) Mintha ott láttam volna 400-800 dolláros házakat... És még csak nem is különösebben szépek :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2447) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Nah, megrendeltem az iPontól a gépet. Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan hozzam majd haza, ha kész :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2448) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Aki nagyon rágörcsölt a játékra és akar egy kis frissülést, annak ajánlom a Space Engineerst. Űrhajóépítős játék, elég komplex ahhoz, hogy a geekeket is lekösse. Én 5 napja építek egy űrhajót és még messze nincs kész. Ha belekezd valaki, pillanatok alatt beszippantja. Mi egy kis űrhajósként saját magunk hegesztjük össze a szerkezetet, az alapanyagokat aszteroidákból bányásszuk ki, és hát mindenféle nyalánkság van, meg kell csinálni az oxigénellátást, a hajóban futó csőrendszereket, amik az üzemanyagot, lőszert, nyersanyagot szállítják, úgy kell tervezni a hajót hogy jól is nézzen ki, minden automatikus legyen, megtartsa az oxigént, satöbbi satöbbi, millió kis okosság van benne amitől a magunkfajta felizgulhat. Kiváló sci-fi kiegészítő játék.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2449) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2447) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha ennyire nagy a talány, akkor inkább házhozszállítással kellett volna kérni :)

vagy ez a ki segít nekem hazahozni a gépet című burkolt kérdés? :D

(#2450) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2449) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem tudok előre tervezni a mostani menekülthelyzetben, nem tudok szabadnapot kivenni :( Inkább csak túlizgulom a dolgot, mint általában :D

De amúgy nem burkolt kérdés volt, ha nem megy máshogy, hívok taxit, az a pár ezer forint már nem fog számítani a gép mellett... :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.