Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2101) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Yllgrimnek:

(#2102) Yllgrim válasza Drenadar (#2101) üzenetére


Yllgrim
őstag

Najsz :C Az a proci huto nagyon ut :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2103) Drenadar válasza Yllgrim (#2102) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

egyesek szerint maga a CPU rossz... :( terhelt állapotban nagyon hamar : 100fokra megy... már azt is megkaptam hogy erre teljesen mindegy lenne új hűtőt venni mert másnál terhelten 70 fok max... (ezt el sem hiszem)

ha ilyen hűtené a CPUt akkor nem lenne sok gond vele :D a kártya tök jó max 60 fok körül szokott lenni

[ Szerkesztve ]

(#2104) Yllgrim válasza Drenadar (#2103) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat az a kis kavedaralo nem nagyon huti le, lehet a pasztazas sem tokeletes alatta, meg a levego sem jarja at a hazat... Nezd meg a proci nem kap-e sok feszkot az atlagoshoz kepes, alapbol 1.34-et pakol nekem a lap 4GHz-re, mert hulye, most 4.6-on kap 1.2-t :) Sokat szamit. Felulre is tennek 1-2 ventit hogy elszivja rola a meleget, ha kell majd hozok, most van egy rakat 140-es :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2105) Menthirist válasza Drenadar (#2103) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, mindenképp sokat számít hogy mennyi feszt kap a proci. A stabilitási küszöb körül célszerű tartani, ez nálam 4.6-nál 1.27V (játékban 1.25 esetén is stabil, de burn tesztben már nem). Ezt procija válogatja, van ami alacsonyabban, van ami magasabban bírja ugyanazt stabilan. Illetve a kupak alatti pasztától és hogy azt gyártás során hogy sikerült rátenni, függ az hogy melyik része a cpu-nak hogy van hűtve. Nálam a 3-as mag speciel jobban melegszik első perctől fogva mint a többi. De mindig a 3-as. Ez van, 4.6-on együtt tudok élni vele :) Feljebb pedig Ashura-val nem megyek szerintem.

Viszont olyan nincs hogy mindegy lenne. Egyrészt még így is foghatna 10-20 fokot, max nem megy le olyan hűvösre mint másoknál (ha tényleg szar lett a kupak alatti hűtés, bár a 4690K ahogy a 4790K is, már Devil's Canyon, tehát javított tok alatti pasztázással jött). Másrészt meg a procihűtő jó eséllyel tartós lehet, akár a következő gépet is hűtheti.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2106) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2104) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a gyári hűtéssel van gond, az simán boldogul 100W-tal, max feltekeri a fordulatszámot. A baj az, hogy isten tudja miért sok példánynál elkefélték a kupak és a proci közti pasztázást. Egy újrapasztázással csodákat lehet tenni, persze a garancia az ugrik... Ez egy megjelenés óta ismert probléma, tonnányi cikk és YT videó van róla, ahogy az újrapasztázás menetéről is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2107) Drenadar válasza Menthirist (#2105) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

most p95 alatt 1V 3,6Ghz.

Most ez fura mert a turbóval fel kellene mennie 4Ghzre

(#2108) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#2106) üzenetére


Menthirist
veterán

De ez még a 4670K/4770K-knál volt tudtommal, nem a 4690K/4790K-knál. Utóbbiak kb egyedüli igazi fejlesztése pont a kupak alatti pasztázás kijavítása volt, hogy ne kelljen annyi procit delid-delni.

Drenadar: az 1V nem igazán stimmel az ismereteim szerint.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2109) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#2106) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Tudom láttam már sok ilyen videót. Mégsem merek nekikezdeni. Féltem a CPUt hogy elrontom, plusz nagyon szilikonom sincs vagy m iamivel újra vissza kell ragasztani a kupakot.

És igen botrányos hogy egy ilyet hagy ki az Intel, ilyenen szarják el a cput...

(#2108) Menthirist :

[ Szerkesztve ]

(#2110) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2106) üzenetére


Yllgrim
őstag

Azt tudom, en is keszultem ra lelekben, de nalam nincs gond a pasztazassal, jol csinaltak meg. Drenadarnal nem jar a levego, nincs ami kivigye a meleget, nem is tudsz oda fujni a kep alapjan, a VGA pont kitakarja, ez volt a gondom a Ti-kkel is, akkora a PCB hogy elszedi az utat a levego elol, most mar nem zavar, de az FX eleg kicsi, itt van hely.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2111) Drenadar válasza Yllgrim (#2110) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A ventiket majd újra felteszem fentre... de nem hiszem hogy az cirka -20 fokot fog jelenteni :D

(#2112) Yllgrim


Yllgrim
őstag

AW-ni aki szokott az meseljen, most szedtem le, par honapja mar vettem egy csomit, most ki is akarom probalni vegre :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2113) Yllgrim válasza Yllgrim (#2112) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szoval senki nem tudja mi az az AW (Armored Warfare) vagy senki nem szeret tankozni vagy csak... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2114) Drenadar válasza Yllgrim (#2113) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Előbb azt írtam hogy ezzel játszom.

Tiszta Wot klón, csak "mai" tankokkal, és cryenginnel. Melyik csomagot vetted?

Most ne fektess bele túl sok energiát, mert nemsokára open béta lesz (szept vége/okt elején) és akkor lesz egy reset.

(#2115) Malibutomi válasza Yllgrim (#2113) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En ha tankozok akkor inkabb WT.
Bar egy ideje nem nyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#2116) Drenadar válasza Malibutomi (#2115) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

teljesen más a kettő...

(#2117) ttamashu válasza Drenadar (#2114) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Annyira wot klón, hogy a domain az elején még a wargaming tulajdonában volt :D
Gondolom amíg teljesen meg nem vették az amcsi céget, vagy nem papírozták át a domaint. (vagy még az lehet, hogy a wg-t kötelezték a domain átadással, de az meg nem menne ilyen gyorsan)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#2118) Yllgrim válasza Drenadar (#2114) üzenetére


Yllgrim
őstag

A masodik csomagot meg anno julius tajekan. Tetszik hogy jo a grafika es hasit is magas felbontason, azt hiszem ha egszokom jobb lesz mint a WoT, bar elegge mas erzetre. Egyelore tetszik.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2119) Drenadar válasza Yllgrim (#2118) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

van amiben más ,de a legtöbb dolog mechanika ugyanaz.
a legénységet csinálták meg kicsit másra itt nem kell pakolni sőt nem is lehet... meg a fejlesztések felszerelések. de amúgy ugyanaz :D de jobb graf. (én nem vagyok elájulva a tankok kidolgozottságától, de ez még lehet nem is HD)

(#2120) Drenadar válasza Yllgrim (#2118) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

majd játszhatnánk is vele :)

(#2121) Yllgrim válasza Drenadar (#2120) üzenetére


Yllgrim
őstag

Siman, jo kis cuccnak nez ki. Ahhoz kepest hogy CryEngine 3 teljesen jol hasit. Sok a jatek, keves az ido :) Amikor elindul az openbeta tologathatjuk majd.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2122) Menthirist


Menthirist
veterán

Ahogy a pickpack pont néha késik, úgy érkezett most az amazon.de egy nappal korábban mint ígérték. Úgyhogy megjött a Define S, úgy hogy 4 napja adtam le a rendelést, és ebben volt egy hétvége :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2123) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Bazki angol posta.
Feladok egy csomagot, rajta en mint From, es a cimzett mint Ship to.

3 nap mulva a postas bedobta hozzam, mintha en lennek a cimzett. A csomag egyebkent signed for-kent lett kuldve, de siman betolta a levelnyilason, csak elotte rairta hogy mivel befert nem lesz signed for. Mindekozben nem vette eszre az irasatol 1 centire a "From" es "Ship to" szavakat.

:W :W :W :W :W :W

(#2124) vaakuum válasza Malibutomi (#2123) üzenetére


vaakuum
addikt

Lehet nem találta a hajót, ezért vissza a feladónak? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2125) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#2123) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mint láthatod, a méltán híres/hírhedt angol humort is az élet szülte. :DDD :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2126) Yllgrim válasza Malibutomi (#2123) üzenetére


Yllgrim
őstag

Adok egy tippet, vedd meg online a postai dijjat, kinyomtatod es azt mar nem fogjak elrontani ;)

En mindent igy adok fel, nem is volt problemam.

Ha Ebay-paypalon veszed akkor meg olcsobb is az Ebay discount miatt :)

(#2122) Menthirist: :C Fractalt szeretem, har hogy az ARC XL kicsi volt nekem :)

Sata kabelt miert nem lehet splitterelni... 2 eszkozt egy portba :F

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2127) Malibutomi válasza Yllgrim (#2126) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sajnos nem segit azon ha a postasok nem tudnak olvasni.

(#2128) Menthirist válasza Yllgrim (#2126) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem ez korrektül néz ki, de még nem tudom mikor fogom beépíteni. Lehet hogy ma nem bírok magammal és megcsinálom, lehet csak félig csinálom meg (gép még marad de már szétbontom), meglátom.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2129) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Lesz a heten Endeavour vasar vagy sem? Ehhh... Vegre inteztem meg egy kis tulorat :)

Mondjuk ugysem akar olyan hajon jatszani senki, uh nem tudom lenne-e ertelme... :F

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2130) Menthirist válasza Yllgrim (#2129) üzenetére


Menthirist
veterán

Szerintem most hétvégén nem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2131) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2129) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a korábban linkelt 2 hetes Reliant-fly nem a fejlesztőkre, hanem a tulajokra vonatkozott, akkor most pénteken tuti Reliant vásár lesz. Bár nem tudom mennyire nevezhető vásárnak, ha valamit végleg betesznek a boltba...

Vsziont nem tudom mi lesz már, mert nagyon tologatják az Endeavour-t. Még a végén beelőzi a Crucible... Nem is értem amúgy miért George Hull kapta. Mármint a Reclaimer és az Orion után a Crucible inkább lett volna neki való.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2132) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#2131) üzenetére


Menthirist
veterán

Hull a Crucible-t, csinálja, nem az endeavour-t, nem?

szerk: most ahogy nézem, lehet hogy Ryan Church csinálja a Crucible-t.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2133) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#2132) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nemrég az Endeavor kapcsán magad írtad, hogy mennyire szereted Hull munkait, a saját oldalát is linkelted. Nem ő kapta a Crucible-t, pedig az ipari gépek terén elég rendesen odatette magát...

Crucible-t meg Church csinálja.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2134) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2133) üzenetére


Yllgrim
őstag

Amig faintos hajok lesznek, mindegy ki csinalja, olyan modularitas is jo lenne, hogy ha talalunk idegen technologiat akkor bele leheessen epiteni a hajoba, na meg esetleg a Hull-on is lehessen modositgatni :)

Eleg jo kis amorf hajokat lehetne csinalni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2135) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#2133) üzenetére


Menthirist
veterán

Csak keverem már őket :) Mármint nem a stílusukat, hanem hogy melyiket csinálják. Church csinálta az Aurora-t, meg talán a Bengal-t is, Hull biztos hogy az Orionon és a Reclaimeren dolgozott.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2136) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#2135) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Church számláján jó sok van. :DDD

-Bengal
-Aurora
-Constellation
-Irdis
-Retaliator

De amit Gurmukh a Vanguard-dal művelt, az nem volt gyenge! Kíváncsi vagyok mit kezdene egy igazán nagy hajóval. Bár elvileg a Carrack is az ő műve, de ugye az most pihenőpályán van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2137) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#2136) üzenetére


PhilBrick
őstag

Uh, de nagyon megnézném már a Carrack belsejét! :K
De azért én még mindig a Caterpillar várom legjobban. :B

(#2138) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2136) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem nem jon be a Vanguard, de majd meglassuk ha bejarhato lesz.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2139) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#2137) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Caterpillar nem lesz valami szép. Drake ugye az olcsó hajók gyártója. Tőlük a Dragonfly lesz a mókás. Ha kap legalább egy 260-70-es sebességet, akkor a versenypályák réme lehet.

(#2138) Yllgrim: Neked semmi se jó. Idáig a Vanguard-ot dicsőítetted és alig vártad, hogy szerezhess egy Harbinger-t, most meg olvasztasz mindent egy Endeavor-ra, amivel egyébként pont esélyünk se lesz eljutni oda, ahova terveztük, mert nem arra találták ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2140) Menthirist válasza Yllgrim (#2138) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem sem. Ami nálam eddig favorit, az a 890 Jump, Banu Merchantman, Orion és Reclaimer.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2141) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Az azért megvan, hogy most az off topikot spammelitek on témával ? :DDD :))

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2142) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#2141) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor ez itt OFF-nak számít, úgyhogy be is szürkítem. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2143) ttamashu válasza Menthirist (#2140) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Orion nekem is nagyon tetszik. Miért nem vagyok gazdag :D?

Hogy offoljak is egy kicsit :DDD :
Ráadásul vehetek új telefont, de semmi értelmeset nem találok a voda listáján.
https://www.vodafone.hu/letoltes/uzleti-arlista.pdf
Ha valaki ért a droidhoz üzleti3 oszlop 1 forintosaiból ér valamelyik valamit?
(lumia 620-ból jövök, de ha már váltok 4g-s kéne, az meg nokiában csak drágán van :D)

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#2144) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2139) üzenetére


Yllgrim
őstag

Varjuk ki a veget :) Nem kell kapkodni, most ugyis el vagyok foglalva a melokeresessel, mar csak 2 honap van hatra a szerzodesembol :)

Meglassuk mit tud az Endeavour milyenek lesznek a moduljai es kiderul., van most 3 LTI hajom, a darbszam eleg, okosban kell megoldani innen :)

Az a Gur*&*%£ akarki meg elcseszte a Vangit, uh errol ennyit... Majd lesz mas...

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2145) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2144) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes ezt mondani az eddigi legrészletesebben kidolgozott hajóra...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2146) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2145) üzenetére


Yllgrim
őstag

Most mit csinaljak ha nem tetszik, azt nem mondhatom hogy: Huuu, ez mekkora csaszar hajo, full reszletes es ejnyeeeee... :) :U

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2147) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Nincs az Endeavour ezen a heten se... :(

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2148) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2146) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem azt mondom, hogy mit csinálj, de eddig a csapból is Vanguard folyt, ha itt voltál, most meg itt ez a hirtelen pálfordulás...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2149) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2148) üzenetére


Yllgrim
őstag

Valahogy elveszett a varazsa, ez van, nem tudok vele mit csinalni... Majd jon az a hajo, ami tuti. SH-val is igy jartam, egyedul a Carrack tartja magat, az szerintem allat cucc, es hat az kell majd ugyis. Jo a Vangi, de nem eleg jo es nem tetszik a conceptje...

(palfordulas: nekem lehet, Pali vagyok :U )

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2150) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Vegre! Ide is elert a valtozas szele :) Yeah, soon :) Az en agyam is ilyen kifekudtem :U

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.