Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2701) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#2698) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

"magyar vagyok, hozzászoktam hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy állítják őket hogy fognak"

Na ja, de azt hinné az ember, hogy a Lajtán (hát még a nagy vizen) túl másként, civilizáltabban mennek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2702) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2696) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

a launcher még mindig lassan tölt be, de 5, valóban ÖT másodperc alatt találtam versenyre szervert.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2703) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2701) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az Amerika :) Bar szerintem a CIG nem azert valtoztatgat mert minel tobb zset akar kicsavarni beloled, mint mondjuk EA vagy Ubi. Ha kitalalnak a DLC-ket, meg pay to win mikrotranzakciokat akkor azonnal kernek refundot szemrebbenes nelkul es addig utnem az asztalt amig ki nem harcolnam.. A 2-3ik SQ42-ert meg belefer nekem egy korrekt osszeg, de semmi tobb.

Szerk: amugy sok minden maskepp mukodik, szerintem sokkal jobban, de van azert par dolog ami rosszabbul de hat semmi sem tokeletes :) Az hogy tudok egy korrektebb eletet elni nekem eleg :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2704) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2701) üzenetére


Menthirist
veterán

magyar vagyok, azt hiszem hogy mindenhol máshol jobb, de mégis mindig rájövök hogy nem feltétlen :P :D Ami jobban megy, arra jut ugyanannyi ami szarabbul :) Annyi hogy máshol mások a kínok :)

reggel amúgy már gyorsan bejött nekem a launcher

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2705) vaakuum válasza GypsFulvus2 (#2691) üzenetére


vaakuum
addikt

Szintén Bp, szintén UPC...
Én vagy 3 éve borultam ki rájuk mocskosul, hogy 8+ év hűséggel a hátam mögött 30%-al többe került a szolgáltatás, mint az új belépőknek. Mikor hangosan elgondolkodtam rajta, hogy akkor kicsit szüneteltetni kellene őket, és akkor majd később esetleg visszajövök kedvezményesen, akkor jött a "pillanat, megbeszélném a főnökömmel" duma, és fél perc után kaptam a belépőkre vonatkozó díjakkal egyéves szerződésre ajánlatot... aztán tavaly ugyan ezt el kellett játszani, de most már két évre kellett hűséget fogadnom az újbelépős díjakért.
Lehet talonba kell tenni egy másik szolgáltatót, és évente váltogatni őket, mert hajlamosak elkényelmesedni a mocskok... :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2706) Diopapa válasza Nathan Boggs (#2692) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért zavarnak ennyire? Nem a goalok zavarnak, hanem hogy szarnak rá. Engem már csak ilyen hülyén neveltek, hogy ne ígérjek meg minden szart, de amit igen, próbáljam betartani. Az AC pass kapcsán is írtam, hogy tök jó, hogy már nem számít, csak baromira nem erről volt szó. Elite-nél pl lifetime pass-t vettem még a bétában. Ha holnap bejelentenék, hogy pl erre meg erre nem vonatkozik, ugyan úgy morcos lennék. Ahhoz meg nagy grat, hogy valaki féltkenységnek meg nem is tudom minek nevezik itt néhányan azt, ha valaki számon kéri az ígéreteket..

Annyit vágtok ugye, hogy pl az egyik m-et arra kalapozták (strech goal), hogy "kiterjesszék" az alfások körét (hogy bírják a szerverek) egy másiknál meg hogy legyen az alfa alatt rendes EU szerverpark, hogy játszható legyen. Az utóbbi pár napban elég jól kiderült, hogy egyik sem valósult meg...

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2707) Menthirist válasza Diopapa (#2706) üzenetére


Menthirist
veterán

ez teljesen jogos :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2708) Nathan Boggs válasza Diopapa (#2706) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Megérteném a felháborodásodat akkor, ha az lett volna, hogy 1M az alfák kiterjesztésére, majd amikor azt elérték, akkor azonnal bejelentik, hogy hm, mégsem, ebből az 1M-ból fejlesztjük inkább az irodát.

De itt nem arról van szó, hogy ígértek valamit azért, hogy ne tartsák be, hanem arról, hogy közben sok minden megváltozott. Ha meg azt nézed, nőtt az alfák száma, szóval kiterjesztették. Időpontokat én a céloknál nem látok, tehát az, hogy nincs európai szerverpark, az nem jelenti azt, hogy nem is lesz, de ha ehelyett inkább egy jobb megoldás mellett döntöttek (google felhő nem tudom, hogy üti-e a szerverparkokat), akkor meg nem érzem problémának.

És amúgy engem úgy neveltek, hogy ha ígérek valamit, akkor tartsam be, de ha közben kiderül, hogy másképp ésszerűbb, akkor legyen lehetőségem a korábbi, elavult döntésemet felülbírálni. Itt erről van szó, nem arról, hogy szarnak az ígéretekre.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2709) Menthirist válasza Nathan Boggs (#2708) üzenetére


Menthirist
veterán

"de ha közben kiderül, hogy másképp ésszerűbb, akkor legyen lehetőségem a korábbi, elavult döntésemet felülbírálni. "

Valahol ez is jogos :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2710) Diopapa válasza Nathan Boggs (#2708) üzenetére


Diopapa
addikt

Pedig pontosan ezt teszik. Mivel még mindig 150-160-as pinggel játszunk (amikor épp játszunk, mostanában nem lehet). Szóval nem, nem bővítették megfelelően a szerverparkot és nem, nincsenek EU-s szerverek továbbra sem. Már az elején ígértek pl az ausztráloknak valami lokális AC szervert, mert nekik meg pláne horror az USA-t elérni. A másik, hogy pl akit konkrétan azért rángattam bele annak idején, mert hogy "elfogy az alfa slot és nem tudod idejekorán kipróbálni", az most joggal mondja rám, hogy segget csináltam a számból. Nem látom az ésszerűséget, csak a spórolást. Az strech goalokat meg köszi, nem kell bemutatni, hogyan működik.

Remélem ugyan ilyen megértőek lesztek akkor is, ha a 45 missionös kampányból lesz 10, vagy mondjuk az is egy mission lesz, hogy ki kell menni az idrisen a wc-re. Viszont azok nagyon részletesek lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2711) Nathan Boggs válasza Diopapa (#2710) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én nem tudok sokat a fejlesztésről, de más korai hozzáférésű játékoknál azt láttam, hogy a stabilitásra még nem áldoznak olyan nagy energiát, mert - szerintem - a köv. patchnál úgyis borul sokminden. Ha nem így van, javítsatok ki! Szóval a pinggel majd foglalkoznak, ha már olyan állapotban van a játék, most koncentráljanak a fejlődésre, ne a stabilitásra.

Megjegyzem, tegnap este és ma délelőtt is tökéletesen tudtam játszani, szóval nálam egyáltalán nem játszhatatlan. Versenyt is mentem és ArcCorpban is voltam.

Ha végül nem lesz EU-s meg USA-s meg AU-s szerverpark a google szerverek miatt, akkor ne hozzanak létre európai szerverparkot most, hogy majd később lebontsák, ne erre pazarolják a pénzt. Eddig teljesen élvezhető nekem a játék.

Akit meg berángattál akkor - ha nem a kajára szánt pénzét költötte a játékra - még jól is járhatott, mert most a csomagot már drágábban kapná meg, veszíteni meg semmit nem veszít vele. Ok, talán a 20.000 forint 4 évnyi kamatát, de annyit bármikor találhat az utcán is eldobva, vagy egyszer nem ad borravalót és ugyan ott van.

Remélem ugyan ilyen megértőek lesztek akkor is, ha a 45 missionös kampányból lesz 10, vagy mondjuk az is egy mission lesz, hogy ki kell menni az idrisen a wc-re. Viszont azok nagyon részletesek lesznek. ;]

Ez jó kis küldi lenne :D Őszintén szólva, ha nem lenne SQ42 az se zavarna, de azért nem baj, ha lesz. És megértem azokat is, akiket zavarna.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2712) PhilBrick válasza Nathan Boggs (#2711) üzenetére


PhilBrick
őstag

És a Colonial Task Force eredményességét sem fogja befolyásolni a 160-as ping ?! :F
Azért FPS-ben az már durva lag...

(#2713) torz on borz
A hangár fülön a hajó vagy csomag jobb felső sarkában van egy nyíl.

[ Szerkesztve ]

(#2713) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Izé hogy lehet most ladikot beolvasztani ? Keresem keresem de nem találom, szerintem szokás szerint kiszúrja a szemem.. :D

#2715 Menthirist: köszi, mondtam én, hogy kiszúrta a szemem mert ott már jártam :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2714) Diopapa válasza Nathan Boggs (#2711) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor biztos egy közös hallucinációban szenvedünk napok óta, akik ts-en közösen próbálunk összehozni egy játékot. Nagyon érdekes egy ember vagy te, téged úgy néz ki, semmi sem zavar az sc fejlesztése körül, csak az én kritikai észrevételeim. Néha komolyan elgondolkodom, hogy a te világodban tényleg minden ennyire rózsaszín, vagy csak engem szivatsz vele, úgy döntöttem, elhiszem, hogy tényleg ennyire elégedett vagy. Jó lehet neked. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2715) Menthirist válasza Szőrös  (#2713) üzenetére


Menthirist
veterán

My hangar alatt kiválasztod a csomagot, és exchange for store credits.

Kíváncsi leszek, mennyire esik majd vissza az UEE fleet száma holnap ilyenkorra.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2716) Menthirist válasza Menthirist (#2715) üzenetére


Menthirist
veterán

bár egyelőre még növekvőben mutatja.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2717) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2711) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ugorj már akkor fel este a TS-re légyszi! Ha ott vagy, akkor hátha a mi eléréseink is megjavulnak. Tegnap este négyen 2 órán keresztül próbálkoztunk közösen játszani, hiába.
A leginkább érthetetlen számomra technikai oldalról, hogy egy 4 fős vanduul swarm-ot miért nem indít el? Ott a 4 játékos, mind ready, de csak keresi... keresi... keresi... Semmit nem kellene csinálnia, csak bevágni azt a 4 főt egy db instance-ba, oszt ennyi. De ez sem jön össze.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2718) Nathan Boggs válasza PhilBrick (#2712) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Azt még nem tudom :) Elképzelhető, hogy zavarni fog, de szerintem az a lényeg, hogy legkésőbb bétára megoldják ezt a részét is, addig szerintem elnézhető nekik.

(#2714) Diopapa: Bármennyire hihetetlen, nem a személyednek szólnak ezek a dolgok, én egyszerűen el tudom fogadni, hogy a SG-ok változnak, nem zavar annyira, azzal is kibékülök, ha nem tudok bejelentkezni (1 hónapig nem tudtam belépni se az AC-be, se Public meccsbe), nem volt jó, de alfa játék, tudom, hogy ennél lehet ilyen. Azt is túlélem, hogy kidob a játék, miközben valamit csinálok, mert max újra belépek. Ha arról lenne szó, hogy emiatt elvesztem már a hajót - szóval lenne következménye - akkor hallanál anyázni engem is :D A lényeg, hogy a vége jó legyen.
Az SG-ket más is bántotta már, de végül nálad szántam rá magam, hogy írjak, ez véletlen volt, így alakult.

Más világvége hozzászólásaival sem vagyok kibékülve, nekik is szoktam írni :) (közben kajálok, szóval ha valahol nincs összefüggés mondaton belül, vagy mondatok között, az ezért van :D)

Amúgy nem látok mindent rózsaszínnek, csak úgy vagyok vele, hogy most még nem kell minden részletnek (pl. a ping) tökéletesnek lennie, majd legyen akkor az, ha már közeledünk a végéhez :)

(#2717) GypsFulvus2: éjszaka dolgozom, holnap este viszont várhatóan ráérek :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2719) Diopapa válasza Nathan Boggs (#2718) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha hallanál ts-en tudnád, hogy engem sem idegesítenek nagyon a bugok, pl hogy nem lehet menüpontra kattintani, csak ha kilépsz a lobbyból és visszalépsz, vagy fordítva van a fejeden a sisak, vagy nem működik az egész / billentyű csak ha újraindítod az egészet, de mivel 2013-ban SG-ben ígérték az ALFA állapotú játékhoz az EU-s AC szervereket és még most sincsenek, had' tegyem már szóvá.. .)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2720) vaakuum


vaakuum
addikt

kérdés 1)
Szerintetek a játékon belül majd el lehet adni az alap aurórámat, és a már ingame folyószámlámon lévő hihetetlen mennyiségű UEC-el kipótolva másik (nyilván jobb) hajót venni belőle? Real manit nem költenék rá...
kérdés 2)
lehet már TS-en is feltettem, de rövid a zeszemcsakeszemcsakeszem...szóval a coop wandul az ad REC-et?
Mert nekem sokat kellene repülni, hogy egyrészt pótoljam a kimaradt időt, és lehetőleg minél több járgányt kipróbáljak, hogy mire elveszik őket, nagyjából képben legyek, melyik is tetszik nekem, másrészt hogy ha Rec is gyűlik lassan, az sem lenne hátrány... mert akkor ezt próbálom erőltetni, hátha bead néha játékba.

kérdés 3)
akkor most okt 25-ig ingyen kipróbálható a játék azoknak is, akiknek semmilyen csomagjuk nincs?

Tegnap este azt nem néztük, hogy mi van akkor, ha nem csapatban próbálunk indítani, hanem csak magányosan...lehet akkor hamarabb megtaláltuk volna egymást :U egy játékban?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2721) PhilBrick válasza vaakuum (#2720) üzenetére


PhilBrick
őstag

Persze hogy ad a coop Vanduul. Minden spectrum mach ad.
Venni biztosan tudsz majd ingame UEC-ért. Eladni a pénzért vásároltat valószínűleg nem.

(#2722) Nathan Boggs válasza Diopapa (#2719) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jó, ezt mondjuk megértem, ha zavar, viszont ha tényleg úgy lesz mint gondoltam a google clouddal, akkor én pl. személy szerint örülök, hogy nem tartják magukat ahhoz a célhoz. De mint mondtam, nekem megfelel a mostani állapot, viszont megértem azt is, hogy neked nem.

Viszont ahogy - asszem - nowan írta, az FPS-nél lehet, hogy ütni fogom a falat :D

(#2721) nowan: szerintem el lehet majd adni azt is, hiszen mindenkinek kell majd hajót vennie igazi pénzért, azt meg nem hiszem, hogy attól csak úgy tudnánk megválni, hogy felrobbantjuk :D Csak gondolom itt is az lesz, hogy eladod X pénzért, viszont 1,2X pénz kell, hogy visszavásároljad, szóval a nagyobb hajókat nem lesz érdemes pénzszerzés céljából bevinni. De ez csak sejtés, majd kiderül "nemsokára" :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2723) PhilBrick válasza Nathan Boggs (#2722) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem kell mindenkinek hajót vennie, ezt már elméletileg eldöntötték.
A pledgeből vásárolt hajók eladása pedig azért kétséges, mert kicselezhető vele az UEC vásárlási korlát, nem azért mert nem éri meg. :D

(#2724) Nathan Boggs válasza PhilBrick (#2723) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Abból gondoltam, hogy kell, hogy az SQ42 csomagban is van hajó, pedig úgy emlékszem, hogy az SQ42 végén kaptunk volna egy hajót. De erről nincs túl sok infóm :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2725) Diopapa válasza PhilBrick (#2723) üzenetére


Diopapa
addikt

Szépen hangzik az űrcsavargó idea, de CR azt mondta, nem lesz "gyalog" SC-s csomag, minden játékosnak lesz (kell) legalább 1 hajó(ja).

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2726) Menthirist válasza Diopapa (#2725) üzenetére


Menthirist
veterán

Akkor lesz "önkéntesűrremete" :) Hogy valójában milliomos, 8 Merchantmannal meg 10 Hull-E-vel, milliónyi UEC-vel, de úgy érezte elvesztette a kapcsolatát a világegyetemmel és egy szál szandálban nekivágott a mindenségnek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2727) Diopapa válasza Menthirist (#2726) üzenetére


Diopapa
addikt

Kaspersky stílusban? :DDD Nekem amúgy tetszene, ha lenne "gyalog" csomag.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2728) Yllgrim válasza Diopapa (#2727) üzenetére


Yllgrim
őstag

Volt is rola szo, de mivel mar nem ugy lesz FPS release gondolom elnapoltak.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2729) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2728) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal már korábban törölték a dolgot, mondván "ez mégis csak űr-szim". Hülyén is venné ki magát egy hajó nélküli csomag. Hogy oldanád meg az árbeli egyensúlyt? Mert sokan azt hozták fel, hogy a gyalogsági felszerelés egy hajó áráért nonszensz. Pedig IRL egy jobb katonai mordály simán egy autó ára...

Én semmi spécit nem néztem, csak Payday2 okán rákattantam a TEC9-re. Na egy olyan lett volna vagy 300k. Pedig az egyszerű "gangbanger", bandák olyannal durrogtatják egymást a nagy pocsolya túloldalán...

Rákerestem az öregre, egy Bushmaster M4-es karabély 1500$. És akkor az még csak egy fegyver, lőszer nélkül. Keresnék modernebb csúzlikat is, de igazság szerint olyan régen nem toltam már licenszelt FPS-t, hogy nem vagyok tisztában a nevekkel. PD2-be fantázianeve van mindennek.

Egy regisztrált full-automata TEC-9 7k$. Alakul ez...

Igazából kb f*ngom nincs a fegyverekről egy-két kivételtől eltekintve, de szvsz egy tengerészgyalogos komplett felszerelése simán egy új autó ára...

sz: Most mondja meg, aki szerint ez nem néz ki brutálisan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2730) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#2729) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, főleg egy kicsit ritkább fegyver mennyibe kerül.. A GM6 Gepárd 15k dodóról indul..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2731) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#2730) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Erről, és a mikrohullám ágyúról eszembe jutott az M134-es. Ahhoz egy alkatrész-készletet vesztegetnek 40-45k-ért...

Egy cikkben azt írják, hogy a komplett mordály 215k$.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2732) Menthirist válasza Diopapa (#2730) üzenetére


Menthirist
veterán

önvédelem/vadászat céljából? :D Nem lesz kevés szarvasra az a .50 BMG??? ;] ;] ;]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2733) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#2732) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az attól függ. Ha trófeát akarsz, akkor jó az is. Ha darált húst, akkor M134. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2734) Diopapa válasza Menthirist (#2732) üzenetére


Diopapa
addikt

Erről mindig az az Eddie Murphy-s film jut az eszembe, ahol egy névazonosság miatt szenátor lesz.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2735) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Ez nagyon gonosz! ;] I'm Derek Smart.

(#2736) Yllgrim válasza PhilBrick (#2735) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt mentsetek le amig le nem szedetik :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2737) Menthirist válasza PhilBrick (#2735) üzenetére


Menthirist
veterán

;] ;] Hát anyag már gyűlt hozzá :)
Amúgy twitteren épp írta Kevin, hogy ahhoz is egy egészen sajátosan undorító embernek kell lenni, hogy öngyilkosságot támogasson valaki (printscreen van róla hogy egy fórumon örömködik hogy mennyien fognak öngyilkosok lenni ha kiderül hogy átverés a játék).

Dio: megint lassan indul a launcher, de amúgy az issue council-ban már benn van, és én is +1-eztem a hibát. Valami 85 körül járt.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2738) Tengo válasza GypsFulvus2 (#2646) üzenetére


Tengo
aktív tag

Ha még aktuális, én nem használok egérpadot, hanem van az asztalomon egy fekete műbőr betét. Műbőr a felülete, ami rá van varrva egy acéllap betétre. Nagyon jól néz ki, és egérpadnak is tökéletes. Nem kell tologatni meg semmi, mivel az egész asztalfelületet befedi és igazán esztétikus.

(#2739) Yllgrim válasza Tengo (#2738) üzenetére


Yllgrim
őstag

Biztos jo az is :) Van aki csak szimplan lusta es vesz egy eger pad-et, mint en, kevesebb mint 10£ volt es a kov 3-4 evre eleg is lesz megint :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2740) GypsFulvus2 válasza Tengo (#2738) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hmmm, nem rossz ötlet. :R Körülnézek, miből lehetne összehozni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2741) Tengo


Tengo
aktív tag

Egész komoly lett a patcher sebessége.

[link]

Csináltam 5 másodperc alatt egy ikont a launchernek ahelyett a ronda ipaca helyett, ha kell valakinek.

(#2742) Menthirist válasza Tengo (#2741) üzenetére


Menthirist
veterán

És gyorsabban betöltött a patcher is perpill

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2743) Szőrös  válasza Tengo (#2741) üzenetére


Szőrös 
veterán

15 mb/s !? Szarnád össze magad :DDD ( nehogy megsértődj haverkodós beszólás vót )

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2744) PodMAN válasza Tengo (#2741) üzenetére


PodMAN
senior tag

Gusztusos lett az ikon, köszi.

(#2745) vaakuum válasza PhilBrick (#2735) üzenetére


vaakuum
addikt

Már nem is érhető el ... pedig megnéztem volna...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2746) Yllgrim válasza vaakuum (#2745) üzenetére


Yllgrim
őstag

Biztos hogy fent van meg millio helyen :)

Mondtam hogy mentsetek le :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2747) vaakuum válasza Yllgrim (#2746) üzenetére


vaakuum
addikt

[Ez volt az?]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2748) PhilBrick válasza vaakuum (#2747) üzenetére


PhilBrick
őstag

igen.

(#2749) Yllgrim válasza vaakuum (#2747) üzenetére


Yllgrim
őstag

:K

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2750) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#2747) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez nagyon kész van...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.