Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2751) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2750) üzenetére


Yllgrim
őstag

Eleg jo mi? :) Kicsit megtrollkodtak a trollt :)

Ilyen raketa johetne a Carrackra is par :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2752) Yllgrim válasza Yllgrim (#2751) üzenetére


Yllgrim
őstag

Fallout trailer, az oldalrol nyilik egybol, ezekert nem regelek gmailt :U :P

Ez a DS video nagyon jo, meg mindig :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2753) Tengo


Tengo
aktív tag

[link]

Meg kell csinálni majd ezt a küldetést, ha meg lesz hozzá a rendszer.

(#2754) vaakuum válasza vaakuum (#2747) üzenetére


vaakuum
addikt

közben ezt is leszedték :)
Úgy tűnik, Dereks Fart szégyenli, ha őt ekézik.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2755) Yllgrim válasza vaakuum (#2754) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az mar vissza fog kerulni allandoan, biztos sokan lementettek :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2756) Yllgrim válasza Yllgrim (#2755) üzenetére


Yllgrim
őstag

Azert Risitas a legjobb :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2757) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

"Are there any plans to integrate tablet and mobile support with the Starmap?

Yes, this is something we’re considering for a future release of the Starmap. We all agree that being able to explore the ’verse from the bathroom would be pretty great."

Hehe, legjobb válasz a térkép Q/A-ból :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2758) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2757) üzenetére


Yllgrim
őstag

Azt nem irja hogy a kadban ejtozes vagy sz@ras kozben, nem mind1 :) Bar nincs tabletem :U

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2759) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2758) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ebben szabad kezet adnak nekünk... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2760) Szőrös  válasza Yllgrim (#2758) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mobilod azért csak van ? :P
Azt is lehet nyomkodni trónolás közben. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2761) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Na itt az uj szivarogtatas, a Drone Leaks.

Egy kis felvezeto hozza.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2762) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Voltmar?

(#2763) Menthirist válasza Malibutomi (#2762) üzenetére


Menthirist
veterán

itt még nem, de reggel láttam... durva :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2764) Menthirist


Menthirist
veterán

Várhatóan Nov 19-26 között lesz a szokásos éves Anniversary sale...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2765) Tengo


Tengo
aktív tag

Kicsit megjavítottam az org.-os időnket.

(#2766) Tengo


Tengo
aktív tag

[link]

1:01 kör

(#2767) mrfire válasza Tengo (#2765) üzenetére


mrfire
őstag

Durva :) 3:17

Először azt hittem a másik is a tiéd, a videó :P

(#2768) Szőrös  válasza Tengo (#2766) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azszéééép. Mivel nyomod joy vagy bill.+egér ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2769) Yllgrim válasza Tengo (#2766) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C :Y

Bertegek vagytok ennyit korozni :) Nagyon szep!

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2770) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Gondoltam berakok valami hosszu mix-et hogy menjen itt a hatterben, de most mar nem tudok koncentralni :B

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2771) Drenadar válasza Yllgrim (#2770) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ilyen idegesítő zene mellett én se tudnék koncentrálni

(#2772) Yllgrim válasza Drenadar (#2771) üzenetére


Yllgrim
őstag

Latom sikerul a lenyeget megragadni ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2773) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

csak 5 pgábor fordítást kell ledolgoznom, azt hittem, hogy jobban lemaradtam :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2774) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

:D Ez fergeteges :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2775) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Voltunk marasteszkóba, voltak kiállítva S6-osok. Edge-en találtam netet, fel is mentem RSI-re. Ott hagytam a telefont az állványán fekve, rajta ezzel a képpel. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2776) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2775) üzenetére


Yllgrim
őstag

Rossz vagy :) Mennyi ideig tartott mire lejott az a kep :U ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2777) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2776) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fél perc. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2778) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2777) üzenetére


Yllgrim
őstag

Legalabb lattak valami szepet is :) Varom mar hogy legalabb a hangarban bent legyen, jo lesz utazgatni ide oda, ebben nem fogok felni annyira, meg jol el lehet vele bujni meg szelelni ha az a 2XX sebesseg igaz :)

Raktere nincs de nem baj, ez lesz a personal shuttle-m :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2779) PhilBrick válasza Yllgrim (#2778) üzenetére


PhilBrick
őstag

A csomagtartó hiánya és az ára miatt én maradok a Ghostnál. Ráadásul szerintem a Gladius szebb(arányosabb).

Most viszont azon elmélkedem, mennyire lehetne egy ilyet használni joystick mellett.

(#2780) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#2779) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ennyit egy jobb gázkar is tud. ;)

(#2778) Yllgrim: Ha előbb meglátom, a tableten nézem meg. :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2781) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#2780) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem feltétlenül bal kéz alá gondoltam. Akár gázkar mellé vagy nagy hajókhoz, speciális állásokhoz.

(#2782) Tengo


Tengo
aktív tag

Bill egér most még, nemtudom vegyek-e hotas-t. Legnagyobb bajom, hogy ami tetszik az 50k, az olcsóbbak nem jönnek be.

(#2783) TESCO-Zsömle válasza Tengo (#2782) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rhino?

Esetleg várd meg a tematizált SC HOTAS-okat. A kisebbik állítólag lesz külön minden hajógyár színsémájában. A kép csak illusztráció, a legelső design-prototípus van rajta. Már egy hónappal később a CitCon-on egy módosított modell-t promóztak. A közösség kérésére próbálják annyira masszívvá tenni, amennyire csak lehet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2784) Tengo válasza TESCO-Zsömle (#2783) üzenetére


Tengo
aktív tag

Ez űber, mipénz lesz? Nem vagyok hajlandó 30nál többet kiadni egy perifériára. Am jah rhino, meg a warthog.

[ Szerkesztve ]

(#2785) TESCO-Zsömle válasza Tengo (#2784) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gyakorlatilag ez egy X52-es más csomagolásban 1-2 eltérő funkcióval, pl mindkét kézre 1-1 trackball. Árban tudtommal Rhino alá van lőve a target, ami kellhet is, hogy a többféle színtéma megéljen, de kérdés ez mit jelent majd minőség szempontjából.

CC videó.

Sok a látszólag gyönge rész a cuccon, de ez is olyan, hogy szemre megmondani... Viszont biztos, hogy zömében műanyag lesz, bár ebben tudtommal a Rhino se különb.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2786) Tengo válasza TESCO-Zsömle (#2785) üzenetére


Tengo
aktív tag

[link]

Én még ezen gondolkodtam egy kar mellé.

(#2787) Menthirist


Menthirist
veterán

Jared egy őrült :D :D

És remek az állítása Derek Smart kapcsán (8-9 percnél van)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2788) Szőrös 


Szőrös 
veterán

No gyerekek ha valaki szereti a multi fpseket és érdekel az amcsi polgárháború és mind e mellé még a realitás is fontos számodra akkor támogasd meg jól a War of Rights játékot KS-en. Volframmal már megtettük. :)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2789) Menthirist válasza Szőrös  (#2788) üzenetére


Menthirist
veterán

Az amerikai polgárháború az egyetlen fps téma, ami távol áll tőlem, de legyen :) Aztán meglátjuk hogy meglesz-e a 70k gbp is. bár még van 27 napjuk rá.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2790) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#2788) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Realitás és a polgárháború kora begyere, de nem vagyok túlságosan odáig amerikáért és rettenetes vagyok FPS-ek terén.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2791) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Én is szeretem ezt az időszakot (benne élni nem szerettem volna), viszont ebből FPS-t csinálni szerintem nem egy nagy ötlet :D A csaták egy jelentős része arról szólt, hogy mentek egymással szemben, a tüzérség lőtte őket, a másik csapat lőtte őket, néha a saját tüzérségük is lőtte őket.. :D Aztán vagy az ellen futott, vagy ők :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2792) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#2791) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pont ezert nagy otlet sztem mert itt valoban szukseg lesz a csapatjatekra. Az egyeni hoskodessel hamar rafaraghatsz. Szovel nem egy atlag cod/bf jatekstilus a nyero.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2793) Malibutomi válasza Szőrös  (#2788) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem vagyok multi fps rajongo, de a korites es a grafika stilusa bejon

Ha ilyesmit akartok addig kiprobalni olcsoert, akkor nezzetek meg a mount and blade warbandet

[ Szerkesztve ]

(#2794) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

hm, csinál olyat a gép, hogy néha megakad a kép, majd kiírja, hogy "A képernyőillesztő nem reagált, és aztán helyreállt".

Keresgéltem google-n, elég sok embernél előjött ez a probléma. Van-e ötlete, hogy mi ez, miért csinálja, mi a megoldás. Igaziból az utolsó is elég :D

Ha az még segít, pl. Total War: Attila alatt elég gyakran jelentkezik, így azt most pihetetem is, de néha simán windowsban is benyomja.

Jah igen, AMD R390

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2795) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2794) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ilyet akkor csinal ha a VGA meg van huzva, instabilla valik es hibazik, vedd lejjebb a tuningot, gyari ertekek jok lesznek, de lehet a driver a hunyo, probald a legujjabbat.

Sot, azt is nezd meg, hogy a procid (Intel) driverje rendesen fel van-e telepitve, mert ha az nincs rendesen felrakva, akkor a ketto osszeakadhat, nalam csinalt olyat :) nem tud rendesen valtani a ketto kozott, akar le is tilthatod a BIOS-ban a proci IGP-jet es csak az aMD-t hasznalod.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2796) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2795) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hát nem tudom, hogy ez van e húzva, szerintem nincs, legalábbis én nem nyúltam hozzá, a boltban meg maguktól csak nem csináltak ilyet :)
A driverre azt mondja, hogy a legújabb.

Viszont a proci drivere nem tudom, hogy jó-e, azt megnézem. A BIOS után lévő dolgokat nem értem, én nem értek ezekhez :D

Szerk: Hm, azt mondja az intel akármi, hogy nincs telepíthető driver, pedig én ilyen drivert még nem is telepítettem. OMG, nem értek semmit! :(

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2797) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2796) üzenetére


Yllgrim
őstag

Annyi hogy a biosban van lehetoseg valasztani, hogy az Onboard (proci) vagy a PCI-E legyen az elsodleges, illetve nalam meg van 1-2 opcio pluszban.

Eszkozkezeloben nezd meg hogy minden rendben van-e lasd mellekelt abra. Ha nincs, akkor safe-mode-ra ujrainditod, ott bemesz az eszkozkezeloben, maganak megcsinalja es ujra restart es voila, megoldodott. Nekem csinalta ezt annyiszor az elejen mire rajottem mi a gond... :W Mar vissza akartam kuldeni a Fury-t is :) Beragtam, megcsinaltam, azota mas "problemak" vannak :)

Ok, megvan a gond, inditsd ujra a gepet hogy menj safe-mode-ba, ott kinyitod az eszkozkezelot es felrakja, ha ott oke, akkor vissza simaba es csoki. Most el kell szaladnom, adok ide egy linket, azt nezd meg.

Safe mode-ba ugy jutsz el, ha ujraindultal akkor eszkozkezelo, berakod a gyari CD-jet az alaplapnak es onnan felrakatod majd vele.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2798) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2797) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na most valamiket töltök le az alaplaphoz, a cég oldaláról, csak nem cseszi szét :D

Köszönöm a segítséget, szólok, ha megjavult :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2799) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#2798) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na, végigtoltam az Asrock automatikus telepítőjét, most eltűnt az eszközkezelőből a cucc :) Teszek egy próbát a TW:Attilával.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2800) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Csak triplázom egyet. Köszi Yllgrim, úgy néz ki, hogy megoldódott, most egy óra alatt nem produkálta TW-ben, pedig ennyi idő alatt bőven szokta :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.