Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2801) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2800) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nincs mit, nekem is ASRock lapom van :) :C Meg probalgasd aztan kiderul, engem a patcher szivat CIG, de nem erdekel, Dishonored kitolom megint :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2802) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2801) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Folyamatosan figyelem minden egyes rezdülését a gépnek :D Egyelőre jól megy, nem volt ilyen gond, pedig attilában 10 perc alatt simán előjött eddig.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2803) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ez tetszik. Igaz itt nem sok lany van (a topikban), de nagyon helyes a kezdemenyezes, kellenek a jo szakemberek.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2804) Yllgrim válasza Yllgrim (#2803) üzenetére


Yllgrim
őstag

Tuti cucc, ilyeneket is csinalnak (gondolom :U )

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2805) Menthirist válasza Yllgrim (#2804) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, Musk mondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy lenne keresnivalója egy LIDAR-nak az autón, mint a Google autója esetén (aminek amúgy pár hónapja megvolt az első balesete nem is tudom hánytíz- vagy százezer kilométer után, amikor belerongyolt hátulról egy emberi sofőr :D). A Tesla-ban amúgy a Ludicrous módot bírom, meg azt a tévényi tabletet a középkonzolon :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2806) Yllgrim válasza Menthirist (#2805) üzenetére


Yllgrim
őstag

A barbarsagot technologiaval es oktatassal lehet lekuzdeni, erre kellene rafekudni mindenhol.

Mas, ha valakinek van elfekvo Eve Online-os accountja, szoljon, ugy imadtam a sztorijat annak a vilagnak :K

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2807) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#2805) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyomaték rulez. Pont ma néztem videót valami horvát elektromos szuper-sportautóról. 1088 lóerő, 3800nm...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2808) Yllgrim válasza Menthirist (#2805) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C :Y Tetszik nagyon, remelem szepen elterjednek mostmar aztan johetnek a joarasitott modellek is.

Gumigyikot vennek :U

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2809) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2808) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Holnap csinálok képet, ha lesz időm.

Sajna okostelefon híján ez kicsit körülményesebb, mint az "átlag" embernek, de szerencsémre öregnek van egy Nikon-ja.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2810) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2809) üzenetére


Yllgrim
őstag

De mi az a gumigyik? :) Van egy baratom arra fele, ot hivtuk Gyiknak, aztan egy szer talaltam egy gumigyikot, valahol itt van kint... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2811) Tengo


Tengo
aktív tag

Nem tudsz ajánlani valami jó ventillátort radiátorra, nagy légszállítással, meg statikus nyomással és nem turbina hanggal? Teljesen kaotikus a ventillátor piac. Csak egy a biztos, hogy a noctua nf f12 nagyon jó és mocskosul drága, nem adok 1 ventiért 9 ezrest.

(#2812) Yllgrim válasza Tengo (#2811) üzenetére


Yllgrim
őstag

En Noiseblockert hasznalok, Zsomle ajanlotta BlackSilentPro PK-3, ez csak 15£ darabja :U

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2813) Tengo


Tengo
aktív tag

140mm-es radiátorod van? (140-280-420)

(#2814) Yllgrim válasza Tengo (#2813) üzenetére


Yllgrim
őstag

Igen, 10x 140mm-esek, eleg jok, ha vegre beepitem az uj fan controllert (holnap berakom) akkor megmondom milyen hangosak ha le vannak szabalyozva minimalisra.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2815) Gróf... válasza Tengo (#2811) üzenetére


Gróf...
aktív tag

A megadott paraméterek alapján azonnal az NF-F12-t ajánlottam volna.
Ha nem akarsz érte kilenc pengőt adni, akkor adj érte 7200-at
Régebben a PClandban volt 6000 körül. Annál olcsóbb sosem volt

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#2816) Malibutomi válasza Tengo (#2811) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A Corsair SP 120-at vedd, halk, es direkt statikus nyomasra van. alig tobb mint 4K az ara. [link]

Nekem a H110 csak ugy fert be, hogy nem 140-es hanem 120-as ventik vannak rajta, ket ilye, teljesen halkra letekerve csodasan atszellozteti.

Arra figyelj hogy van belole a quiet meg a masik ami nagyobb fordulatu, en a quiet-et vettem

[ Szerkesztve ]

(#2817) vaakuum válasza TESCO-Zsömle (#2785) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem ez a rugóval megtolt műanyag kúpostányérú központozás eléggé nembejövős volt az x52-n. :(
Van hozzá néhány mod, de nem az igazi. A rugóra ráfeszítettem kicsit, hogy ne lógjon, de félő volt, hogy megreccsenti az alaplapot, aminek nekifeszült a kúpos tányér, ráadásul a mozgástartományt is be tudja szűkíteni, ha nem megfelelő rugót használ hozzá az ember, vagy a saját rugóját feszíti túl.
A magnet modot is majdnem megcsináltam, már ki is volt hozzá nézve a mágnes, csak el kellett volna menni érte...aztán inkább eladtam az egészet. A gázkar nekem nem volt komfortos, és a pöcökjoy igen ócska volt rajta, pedig kettő ilyen joyt próbáltam, de mindkettőn kritikán aluli volt.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2818) vaakuum


vaakuum
addikt

Tegnap voltunk a gyerkőcökkel a Camponában cápát nézni, és az előtérben ott volt egy DK2-es kit, amin lehetett volna videót nézni valami mozgó talapzaton. 1200Ft/3-4 perces film. Azt akkor én már sokalltam kiadni még a két gyereknek, de hátha valakit érdekel.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2819) Yllgrim válasza vaakuum (#2818) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat, kerdes melyik SDK-val kirakva es milyen GPU hajtja meg, de biztos tetszett volna, gondolj bele 1200 ft, mindenkire jutott volna 1-2p fejenkent... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2820) Szőrös  válasza vaakuum (#2817) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezért is jobb a Pro, annál teljesen fém a tényér és a talapzat is.
A rugó erőssége elsőre nekem is fura volt a Hotas X után mert nagyon puha ahhoz képest. Viszont most már azt mondom, hogy jobb is mert jóval finomabb irányítást tesz lehetővé bár tény, hogy az X-en ezt lehetett szabályozni.
Én talán ezt az egy komolyabb hiányosságot tudom ennek a joy-nak felróni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2821) vaakuum válasza Yllgrim (#2819) üzenetére


vaakuum
addikt

A simhouseban már próbáltuk, a gyerekek is átélték álló helyzetben a katapultálást egy vadászgépből, kapálóztak is rendesen zuhanás közben ;]
Csak egy pillanatig azt gondoltam először, hátha ilyen promóciós cucc, de hát fizetős. Viszont ha valakit nagyon érdekel, akkor tényleg egyre több helyen feltűnedezik.

Ez a zuhanás-élmény is érdekes dolog, emlékszem először nekem az AC-ben a Leap of death is igen furcsa élmény volt még a sík monitoron keresztül is :B

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2822) Yllgrim válasza vaakuum (#2821) üzenetére


Yllgrim
őstag

Akkor jo :K Jo cucc az biztos, majd jovore meglatom ha elkezdenek jonni, melyikbe elsz erdemes fektetni.

A technologia tetszik nagyon.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2823) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#2821) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én tuti meg is emeltem volna a porontyot kilövéskor, hadd érezze magát a levegőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2824) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Feltettem ezt a kérdést a RAM-os topicban is, de senki sem vettea fáradtságot válaszolni / nem tudta a választ. Hátha itt tudja valaki a tutit:

Van nekem 2x4 GB Corsair Vengeance DDR3 1600 MHz CL9 KIT CMZ8GX3M2 típusú RAM-om. Szeretném őket bővíteni 16 GB-ra.
A hardveraprón találtam ezt: Corsair (2x4gb) Vengeance LP DDR3 1600MHz CL9 KIT CML8GX3M2A 1600C9G.
Nagyon hasonlóak de nem teljesen u. az a típus. Az LP nyilván a low profile rövidítése, azzal nincs gond, viszont a chip típusjelzése kcsit eltér (CMZ helyett CML, illetve M2 helyett M2A). Kérdésem: ahhoz, hogy a 4x4 GB RAM tökéletesen és Dual Channel üzemmódban együtt tudjon működni, teljesen megegyező KIT-ekre van szükség, vagy esetleg a fönt említett két KIT tudna együtt hibátlanul üzemeleni?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2825) PhilBrick válasza GypsFulvus2 (#2824) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem kell 4 egyforma a dual channelhez. Párban fognak együtt menni.

(#2826) GypsFulvus2 válasza PhilBrick (#2825) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Thx! :R Tuti? Akkor szted megvegyem az alsó típust? 13.000 rugóért nem tűnik soknak.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2827) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2826) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha dualban tolod oket akkor parosaval kell hogy passzoljanak, szoval jonak nez ki. 13 rugo az 30 font, annyiert siman megeri :K

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2828) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2827) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:R :R mindkettőtöknek. Amúgy van olyan is már, hogy quad channel, vagy ilyesmi? (Eléggé lemaradtam az utóbbi 5 évben nem követem, hol tart már a tudomány :) ). Ha léttezik ilyen, bukok valami számszakilag kifejezhető teljesítményt, ha két párom van négy egyforma helyett?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2829) PhilBrick válasza GypsFulvus2 (#2828) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nincs nem. Nem véletlenül hívják dual channelnek. :)
Három csatornás egyébként van, de az egy másik platform.

(#2830) GypsFulvus2 válasza PhilBrick (#2829) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kicsit utánajártam. E szerint van quad channel., ha igaz. Bár LGA 2011-em csak lottó ötös megnyerése esetében lenne, szóval nem érint.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2831) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2830) üzenetére


Menthirist
veterán

Nálam egy pár 2400-as Kingston Beast és egy pár 1866-os Kinston Fury van, és egyrészt viccesen a Z97 Pro Gamer gond nélkül kezelte az egyik párat 1866-on a másikat meg 2400-on (igen, eltérő sebességen :D), másrészt tuning során most mind a kettő 2080-on megy :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2832) ttamashu válasza Menthirist (#2831) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Az - ha nem csak neked jelezte úgy, közben meg visszanyomta a gyorsabbat - akkor igazi mérnöki bravúr :DDD

Tea az élet!

(#2833) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#2831) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Még tunigolni is lehet? Kemény. :) Ez lett volna a következő kérdésem, hogy ha húzom a procit, akkor mi történik. Mondjuk a tieid tuningramok, ez enyémek csak "átlagos" kategória. Meg az alaplap is idősebb, csak Z68. Attól parázok, hogy a 4 modullal majd nem tud a jelenlegi 9 9 9 24 2T időzítésekkel menni. Vagy hogy a BIOS visszaveszi a frekvenciát. De lehet, hogy túlparázom.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2834) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2833) üzenetére


Menthirist
veterán

csak az egyik ramom "tuningram", a másik sima, amúgy annak rosszabb a késleltetése mint a fury-nak.
Ilyen és ilyen fut egymás mellett, és talán CL11-en mennek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2835) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2833) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ne idegesits, azok a RAM-ok 10-12-11-31-2T-n mennek 2133MHz-en, az adott ra 40-50% pluszt, 1.5V helyett 1.65Von. Raadasul nekem az LP-s volt nem is a rendes hutesu...

Be kell menni a BIOS-ba es meg kell nekik mondani mit csinaljanak. Valamelyik topikban vannak is mereseim errol. Most a 2400MHz-eseket nem is piszkaltam, jok ezek egyelore, nem ott lassul a gepem eloszor...

Mindeyik RAM tuning RAM :) Csak el kell nekik magyarazni... ;]

Igazabol a tuning finomhangolas, optimalizalod a beallitasokat.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2836) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2835) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Tök fölösleges volt eddig, a VGA-m volt az abszolut szűk keresztmetszet. Most, ha megjön az új VGA, már elkezdhetek agyalni, hogy húzzam a procit, meg a memóriákat, de nagyon óvatos vagyok, plusz feszt nem nagyon szeretnék adni, legfeljebb abszolut minimális mértékben. A tuning addig finomhangolás, amíg nem emeled a feszt: onnantól kezdve az alkatrészek élettartama csökkenhet. Utoljára én még az AMD K8 architektúrája idején tuningoltam komolyabb mértékben, azóta meg sok víz lefolyt a Dunán / Temzén. A memóriánál ráadásul amit nyersz a réven, elveszted a vámon: magasabb freki csak számottevően alacsonyabb késleltetés árán megy, még ha feszeled is. Még hát a procitól is sok függ; együtt kell működniük a ramokkal. Majd ha megjön az új kártyám, visszatérünk rá, akkor majd kérni fogok konkrét útmutatást is. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2837) Tengo


Tengo
aktív tag

Csak akkor mennek a ramok dual/triple/quad-ban ha azonos órajelen, azonos időzítésekkel vannak konfigurálva. Ezen kívül mind1 milyen típus. Csak annyi számít, hogy azonos frekin azonos feszen mindegyik modul bírja a megadott időzítéseket, ha csak 1 modul is instabil, kuka az egész.

(#2831) Menthirist

Nem tudsz két külön modult két külön feszen használni és olyan sincs hogy egyik modul 2400-on másik 1866-on megy, a modernebb lapok összehangolják őket az automata memóriatuningal. Keresnek egy közös SPD-t (vagy X.M.P. profilt)és azt nyomják be, vagy a BIOS készít egyet automata beállításokkal. BIOS-ban a nevében ettől függetlenül a legnagyobb sebességet fogják írni, mert a hardver ID-be a gyártó azt írja be, mehát miért is írna mást. Van minden biosnak egy összesítő lapja, ott kiírja a valós időzítéseket, órajeleket, feszültségeket csatornákra lebontva.

[ Szerkesztve ]

(#2838) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2836) üzenetére


Yllgrim
őstag

Latod, ezert kell mindig mindenbol a legjobbat venni, beleollni egy csomo penzt es alig nyerni valamit :P

Viccet felreteve, BIOS alapbol, 1.3V-ra nyomta magatol a CPU-t, en most 1.22V-n jaratom 4.6GHz-en 4.0GHz helyett. 1.3V-on mar 4.8GHz-en tudom jaratni stabilan a procit, bar vizzel meg nem neztem mit bir, szerintem 5.1GHz-5.2GHz is megy 1.35V korul, ami az ajanlott max levegovel. :)

Az inkabb a jovore valo tekintettel erdekes majd 2-4 ev mulva amikor esetleg szuksegem lesz ra.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2839) Menthirist válasza Tengo (#2837) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt mondom, amit a bios írt nekem. A bios pedig azt írta, hogy az 1 és 3-as bankban 1866-on ment a ram, a 2 és 4-esben pedig 2400-on :) Elhiheted, tuningoltam már életemben elég sokat, néztem is nagyot, pláne hogy az AMD esetében ilyenkor lerántott mindent 1333-ra, és küszködni kellett hogy megtaláld a megfelelő kompromisszumot, addig ebben a lapban nem kellett... Az másik dolog hogy manuálban amikor elkezdtem játszani az értékekkel, kijött egy köztes eredmény ami mindkettőn megy stabilan.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2840) Tengo válasza Menthirist (#2839) üzenetére


Tengo
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy nem mentek külön órajelen. Az azt jelentené, hogy aszinkron lett volna a memóriakezelés. Mindenképpen a lassabbhoz kellett igazodnia.

(#2841) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2838) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azért, ha megnézed az adatlapomat, a "mindenből a legjobbat venni" kategóriától eléggé messze állok. :P Amikor a konfig alapjait 4,5 éve megvettem, akkor is a 2. 3. vonalból szemezgettem, mert a fölött lineáris teljesítmény növekedésért exponenciálisan növekvő pénzmennyiséget kérnek.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2842) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2841) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nyugi, tudom, nekem sosem volt a "tuti", most is "szarul vasaroltam", de megtanultam egy eletre, na meg a vegere :)

Barcsak meg mindig a 8350-em lenne a kis 290X-emmel, most lenne egy csomo penzem meg egy csaszar gepem :) (meg talan egy Idris ;] )

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2843) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Tengo - Menthirist!

Egyeztessetek már, hogy kinek milyen alaplapja van, mielőtt összeházasodtok!

Az enyémben (Z87) is lehet mindenfélét állítani külön-külön is a memóriáknál! Fel is vontam a szemöldököm, amikor először megláttam, de elfogadtam, hogy itt tartunk!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#2844) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

na még egy problémám van. olyat csinál a gép, hogy megnyomom a gépen az indítógombot, felvillan egy picit, meg elindul a ventillátor is, majd elsötétül, kb. 3 mp-ig semmi, majd magától elindul és simán megy. De azért ez furcsa...

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2845) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2844) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hányat pittyen?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2846) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2845) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hát egyet, egy nagyon rövid ideig, kb negyed-fél mp, mintha elindulna, leáll, majd elindul magától

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2847) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2846) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Érdekes, mert ha valami hiba lenne, akkor hangkóddal jeleznie kellene. Passzolom akkor.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2848) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2846) üzenetére


Yllgrim
őstag

Tesztel olyankor. Sztem meghuztak a te gepedet es valami instabil :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2849) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2848) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na de ki húzta meg, és miért? És kéne vele valamit csinálnom? :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2850) Diopapa válasza Nathan Boggs (#2849) üzenetére


Diopapa
addikt

Mennyire régi a deszka?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.