Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2351) Drenadar válasza Yllgrim (#2350) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

a crysis 3 -ban még élnek a szerverek? Vagy csak singleben játszol? Annak van coop módja?

(#2352) Yllgrim válasza Drenadar (#2351) üzenetére


Yllgrim
őstag

Single, High-on tolom, igy adja vegre 45-60FPS-el, kozben baromira jol nez ki :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2353) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

vanduul swarm: deltával 3 SH mellett a 2. lettem a rangsorban... és meglett az összes wave. Mi durva ez már? :D

megjegyzés: Pajzzsal kicsit könnyebb lenne... így kicsit túl nagy a kihívás :D

(#2354) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2353) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Grat :D Akkor már szabad az út a Glaive felé? :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2355) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2354) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

áh még messze van a glaive... :( még vagy 5k rec??

(#2356) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

huh de szép ez a glaive :) megtetszett... és még gyors is :) kipróbálom versenyen. LOL.

(#2357) Drenadar válasza Drenadar (#2356) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát a verseny továbbra eem jön be főleg hogy mindenki nekem jön és a pengék nem nyilnak le szal nem lehet velüük ölni :(

(#2358) Yllgrim válasza Drenadar (#2357) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hehe, az meg jo lesz amikor lesz az a mindent szabad verseny :) Ha tetszik majd a jatekban kiszeded, bar meg lehet belole vasar, arra nem mondtak hogy csak az az 1000-lesz elerheto, kesobb is lehet belole barmikor elado :) :C

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2359) Drenadar válasza Yllgrim (#2358) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát nem tudom próbáltad e de nagyon furcsa... állítólag ez a Glaive erősebb mint amivel a vanduulok játszanak. Hát ha ennyit tudnak a vanduul hajók nem értem miért erősek.

Tény hogy nagyon sok mindent kibír (de már az első ütközés után elszáll a radar fixen - no de kit érdekel a radar?)

De most így a delta után nagyon furcsa, nagyon keveset lő, nagyon ritkán kis sebzéssel.

De persze nagyon hangulatos kis hajó... de legalább a weak fegyverére kaphatott volna egy gimbalt :|

Konkrétan : vanduul swarmban az első hullámban nem tudtam vele senkit se megölni, de lehet csak hozzá kellene szokni kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#2360) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Ma éjszaka állítólag valami szuper-Hold meg annak a fogyatkozása lesz. Talán 4 körül lesz a legdurvább. Még szerencse, hogy éjjel dolgozom, így nem kell külön felkelnem, bár amikor jöttem be, jó felhős volt minden.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2361) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2360) üzenetére


Yllgrim
őstag

Epul is ra par vilagvege joslat is :) Szep volt?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2362) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2361) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A képek alapján igen, viszont én a felhőktől semmit se láttam, pedig voltam kint vagy egy órát :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2363) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#2362) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na és azzal mi van, hogy folyékony víz nyomára bukkantak a Marson ? Az más smafu ? :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2364) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

m.prohardver.hu/tema/intel_core_i3_i5_i7_4xxx_haswell_lga1150/hsz_28930-28930.html

Ehhez vélemény?

(#2365) Yllgrim válasza Drenadar (#2364) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat amig nem adod a kepeket amit kertem eleg nehez elkepzelni hol a hiba :U Ha a kavedaralod nem kap levegot es a forro levegot keringteti a procin akkor siman felmehet addig, ha jar rendesen a levego ott es van egy rendes hutod es ugy is ilyen akkor garis.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2366) PhilBrick válasza Yllgrim (#2365) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha egy perc alatt eleri a 100-at, akkor a környezet lényegtelen, annyi idő alatt egy zárt házat sem melegít fel.
Újrapaszta és másik hűtő tényleg kellene, Anélkül a bolt sem fogja komolyan venni.

(#2367) ttamashu válasza PhilBrick (#2366) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Újrapasztát aláírom. Az új hűtőt viszont nem, annak a hűtőnek is le kell tudnia hűteni!

Tea az élet!

(#2368) Yllgrim válasza ttamashu (#2367) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ezt mondtam mar a multkor is, paszta, kepek hogy lassuk hogy mi van, a kis kavedaralaot sosem hasznaltam, raadasul neki alul van feszelve is... mondjuk az egesz muvelet 10-15p a kepekkel egyutt ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2369) PhilBrick válasza ttamashu (#2367) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ok, nem írtam, de Legalább kölcsönbe jó lenne egy másik viszonyítasnak.

(#2370) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Körvonalazódik az Oculus Rift árcédulája
Hmm 300 dodó még egészen elfogadható lenne érte.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2371) Menthirist válasza Szőrös  (#2370) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem hinném hogy 300 lesz. 400-ra tippelném. 400 is elfogadható lenne érte. Bár számomra az 500 is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2372) PhilBrick válasza Menthirist (#2371) üzenetére


PhilBrick
őstag

Áfával meglesz az nálunk....
Én inkább 21:9-es monitort veszek jövőre, a Riftnek meg adok még időt terjedni.

(#2373) Menthirist válasza PhilBrick (#2372) üzenetére


Menthirist
veterán

ha 400 dolcsi lesz, az nálunk kb 450 eurónak fog megfelelni. Az kb az a kategória (140k) amit tippeltem egy éve is :) (130-140-et). Az Oculus Touch-al együtt szerintem kb 200k lesz ez a kör VR. És engem jobban vonz mint egy 21:9-es monitor :) Vagy egy harmadik 27-es :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2374) Szőrös  válasza Menthirist (#2371) üzenetére


Szőrös 
veterán

Majd meglátjuk, ha sokat akarnak elpasszolni akkor lehet ez is nyomott áron megy mint a konzolok az első időszakokban.

Mondjuk én közvetlen tőlük rendelném meg úgy biztos olcsóbb lesz mint itthon, sztem páran össze is társulhatunk ha úgy adódik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2375) Menthirist válasza Szőrös  (#2374) üzenetére


Menthirist
veterán

A konzolok is olcsóbbak lettek ahhoz képest, ahogy első körben jöttek (az eleinte 400 dolcsis ps4 350-re esett vissza pl ha jól emlékszem).

Ha sokat akarnak eladni, akkor nem adhatják túl drágán, de nem gondolnám hogy a 400 dolláros vr még túl drága lenne, pláne hogy ezelőtt 1000+ dolcsisak voltak a vr szemüvegek. Szerintem jó ideig nem lehet majd itthon venni, úgyhogy mindenképp rendelős lesz.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2376) Szőrös  válasza Menthirist (#2375) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nna akkor majd páran összeállunk aztán berendeljük a cuccost éééééés ott vége is lesz silány kis valós életünknek. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2377) PhilBrick válasza Szőrös  (#2376) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nekem csak két apró aggályom van:
- hány programban lehet használni megjelenéskor?
- hogyan játszom ilyennel kompetitív FPS-t?

(#2378) ttamashu válasza Szőrös  (#2376) üzenetére


ttamashu
aktív tag

MUTER, RÖTYI!

Tea az élet!

(#2379) Menthirist válasza Szőrös  (#2376) üzenetére


Menthirist
veterán

Ó én már igen régóta le akarom cserélni a valódi valóságot egy virtuálisra :)

nowan: játékban vagy demóban? Játékból nem lesz olyan nagyon sok (a nagyobbak közül pl Elite Dangerous, Project Cars, Assetto Corsa, Euro Truck Simulator 2, Minecraft, EVE Valkyre, részlegesen Alien Isolation, Dirt Rally, Space Engine pl), de elég sok indie játék és demo van már most is.

Kompetitív fps-t pedig akkor fogsz vele játszani, ha kiadnak egy vr-t támogató kompetitív fps-t. Mármint behackelt módon lehet már most is Team Fortress 2-őzni meg pár más játékot, de igazi támogatásnak nem nevezném. VR-hoz gyártani kell a játékot, nem csak engedélyezni hogy a monitor helyett a szemüvegre is lehessen képet küldeni.

Pl érdekel a Bullet Train, Apollo 11, Titans of Space, Adrift, Edge of Nowhere, Time Machine, GE Neuro demo is.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2380) Menthirist


Menthirist
veterán

Vagy az Star Trek Enterprise demó :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2381) vaakuum válasza PhilBrick (#2377) üzenetére


vaakuum
addikt

Kompetitív fps-t én úgy tudnám elképzelni, hogy a fejforgatás az nem befolyásolná a célkeresztet...ha abba az irányba néz a kari, amerre a célkereszt van, akkor látja, ha meg nem, akkor kimegy a képből a célkereszt...mint egy űrhajós szimulátornál, amit egérrel irányítanak.
Legutóbb valami olyan yt videót láttam, amiben a fejmozgás vitte a célkeresztet, de szerintem ez elég vad megoldás.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2382) Menthirist válasza vaakuum (#2381) üzenetére


Menthirist
veterán

az alapvető, hogy vr esetében a fegyver célkereszt és a nézőpont külön van választva, és a célkereszt (sőt leginkább semmi) sem befolyásolhatja a nézőpontot (tehát a nézőpont befolyásolhatja a célkeresztet, de fordítva nem)

A fejmozgásra való célkereszt-állítás értelmes dolog lehet pl a repülő és űrhajó szimulátoroknál, elvégre a modern vadászgépeknél is elég ránézned az ellenfélre, hogy rálőjj rakétát.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2383) Yllgrim válasza Menthirist (#2380) üzenetére


Yllgrim
őstag

Na, ez johetne is :) Lehet erot kellene venni magamon aztan ujra megnezni par reszt :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2384) Szőrös  válasza PhilBrick (#2377) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ami engem leginkább érdekel abban már vagy működik vagy alapszintű támogatás van benne ( WT repülős rész, Clod, SC).

Kompetitív fps-t meg nemtom, olyat én nem nagyon szoktam játszani.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2385) vaakuum válasza Menthirist (#2382) üzenetére


vaakuum
addikt

[ebben van fejmozgatással célzás fps játékban.]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2386) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Akkor erre én továbbra sem gyúrok/gyűjtök egy éven belül.
Élménynek biztos hatalmas, de csak ritkán használnám.

(#2387) ttamashu válasza PhilBrick (#2386) üzenetére


ttamashu
aktív tag

+1

Tea az élet!

(#2388) vaakuum válasza PhilBrick (#2386) üzenetére


vaakuum
addikt

Végül is az egy év halasztás az tényleg lehet, hogy hasznos lesz még...
A korai beszállók majd kitesztelik, és mire tartalom is sűrűbben lesz rajta, meg a hardvertámogatás is kisímul, akkor jobban beindul majd a vásárlása is biztosan.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2389) Menthirist válasza vaakuum (#2385) üzenetére


Menthirist
veterán

ez ritka idióta megvalósítása az fps célzásnak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2390) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Még az ez előtti témához: mi az a pasztázás? Ilyet kell csinálni? Ne ijesztgessetek! :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2391) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#2390) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha bőrcipőd van akkor azt néha nem árt pasztával bekenni. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2392) Drenadar válasza Yllgrim (#2368) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ilyenkor este mikor hazaérek már nagyon nincs kedvem ilyenekkel foglalni.

Jelenleg most nincs másik pasztám (plusz SOSE fogsz nekem olyan pasztát mutatni, ahol cirka 50 fokot jelentene a paszta, sztem jó esetben is max 1-2 fok eltérések vannak, de majd újra megkeresem Bacsis lekvár paszta tesztet...)
Jelenleg most nincs másik hűtőm sem.

Holnap reggel igyekszem csinálni majd egy videót a ház belsejéről és hűtéséről, de valahogy nem hiszem, hogy ez bármit is számítana...

Engem az akaszt ki hogy a boltban ennyire nem hozzá értő emberek vannak?

+1 sztem a CPU/alaplap 100foknál tiltja a feszt és azért látszik hogy alul van feszelve... mondjuk ilyenkor terheletlenül a cpu-Z 0,7V-ot ír... ez azért érdekes :D

+1 csak azért feltenni a cpura folyékony nitrogént, hogy elhiggyék hogy valami nem kóser... elég vicces...

[ Szerkesztve ]

(#2393) Yllgrim válasza Drenadar (#2392) üzenetére


Yllgrim
őstag

Sztem a boltban egy elvarhato minimumot kernek toled. Kuldok neked pasztat meg egy hutot, mekkora fer bele abba a hazba?

Nem uszod meg, megvan meg a cimed, ha nem valaszolsz reggelig akkor random cuccost kuldok... ;]

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2394) Drenadar válasza Yllgrim (#2393) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Boltban nem kértek semmit. Ajánlottak hogy vegyek egy jobb hűtőt.

ez kb azzal a viccel egyenértékű:

-Doktor úr! ha itt megnyomom a hasamat akkor fáj...
-Akkor ne nyomogossa!

Kb ennyi értelme van.

Most szerintetek a paszta tényleg ilyen rohadtul kibebakott sokat számít? 20-30 fokot? Ez komoly? De most tényleg....

(#2395) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#2392) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem már mondtam neked, hogy a kupak és a szilícium közt van a bibi. Három generáció óta baszakodik ezzel a Zintel...

(#2394) Drenadar: Hány fokot számít, ha a processzor által megtermelt hő nem jut el a hűtőig? Csak azért áll meg a procid 100°C-nál, mert van benne hővédelem, de persze attól még napokkal rövidíted az élettartamát, ne aggódj.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2396) Yllgrim válasza Drenadar (#2101) üzenetére


Yllgrim
őstag

Most ez alapjan a kep alapjan szerinted a VGA-tol mennyi levego megy fel a proci hutohoz vagy a HDD-k felol, a memoriarol meg ne is beszeljunk :) Ugy kb minden oldalrol ki van takarva.

Van ott kb egy venti ami elszivja a levegot, de az is a forro levego a VGA-rol. Vagy az a levego amit ez megcsinal maganak es egy helyben nyomatja, hideget nem sokat kap...

oldalrol kellene ra fujni levegot, vagy egy magasabb hutovel a memoria folott atfujni/szivni egy komiszabb bordan.

Ne hivatkozz faradtsagra, ertem en hogy faradt vagy, nekem sincs kedvem sosem, megis hazajovok mosogatok, fozok, takaritok, aztan meg talan hozzaferek a sajat dolgaimhoz... :)

Errol a keprol beszelek am.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2397) Drenadar válasza Yllgrim (#2396) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ment a privát.

(#2398) Menthirist válasza Drenadar (#2392) üzenetére


Menthirist
veterán

"Engem az akaszt ki hogy a boltban ennyire nem hozzá értő emberek vannak?"
Ha tudnád... :) Vagy legalábbis ennyire le akarnak pattintani :) Amúgy volt már hogy félrenyeltem a kakaómat, amikor a boltos gamer kártyaként utalt a Radeon 9200SE-re :D Boltja válogatja amúgy, de sajna sok helyen nem veszik a fáradtságot hogy értsenek hozzá az összerakáson túl...

+1 amúgy az alulfeszelésre, annak a procinak tudtommal valahol 1.1 volt körül van a stock és 1.2 körül az OC vcore-ja.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2399) Drenadar válasza Menthirist (#2398) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

írtam egy olyan kérdést, hogy jó akkor mondja meg hogy ki vizsgálja be milyen szerviz? erre közölte hogy Ők... :| nah ez már régen rossz... pedig "neves" boltról van szó :(

(#2400) duvi


duvi
nagyúr

Hátha titeket is érdekel a téma, ezért ide is belinkelem:
Ma este 19 órakor indult a BATTLETECH játék Kickstarteres kampánya, 250,000$-os célkitűzéssel :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.