Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2301) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2300) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hát igen, ha rossz, ha nem, az első verziót is mindenképpen tartsd meg, ha másra nem is, arra jó lesz, hogy bizonyítsd, hogy már nem nálad volt az autó.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2302) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2301) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Abba nem megyek bele, hogy újat kelljen csinálni. Holnap felhívom őket és megoldjuk valahogy... legrosszabb esetben : bejelentem hogy eltűnt. Ami igaz. Tudom hol van? Nem...

(#2303) Yllgrim


Yllgrim
őstag

En mar tobbet nem nagyon fogok latni formanyomtatvanyokat, max amikor 10 evente megujjitom az utlevelem... Adasvetelit itt meg nem lattam, kocsinal egyszeru, illetek mentes, egyszeru mint az 1x1...

Utalom a magyar burokraciat es mentalitast... Adj nekik, mutasd meg milyen csavo vagy! :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2304) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2302) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Azzal óvatosan, mert ha nem mondod el a részleteket, pl. hogy készült adásvételi, az autót te adtad el, stb., és ez később kiderül, akkor ez egy hatóság félrevezetésének simán jó, ha bűnügyet csinálnak belőle és kihallgatnak tanúként, akkor pedig már hamis tanúzás...

De amúgy biztos van erre valami megoldás, szerintem egyébként még az is lehet, hogy jó a mostani, csak egy kicsit erőltetni kell, hogy elfogadják.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2305) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2304) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd holnap kiderül, gondolom nem én vagyok az egyetlenegy balfasz aki elfelejtette ezt a rublikát...

még jó hogy nem egy év múlva jut eszükbe.

Sztem ez az egész csak arra megy ki, hogy megbüntethessenek azért mert a súlyadót nem fizettem be...

(#2306) PodMAN válasza Drenadar (#2300) üzenetére


PodMAN
senior tag

Adás-vételnél érdemes nyomtatvány ill. bármilyen papír-írószer boltban megvenni a hivatalos nyomtatványt. Ott valóban avval kezdődik az egész, hogy viszterhes vagy ingyenes ajándékozás , stb...

(#2307) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

NA ez eleg fincsi, 360 fokos star wars video, lehet a video kozben nezelodni az egerrel: [link]

(#2308) Yllgrim válasza Malibutomi (#2307) üzenetére


Yllgrim
őstag

Penge cucc, bar en nem tolok Facebookot, meg ilyeneket :) Holnap megmutatom kollegaknak, nagy SW fanok :) :C

Mindjart kesz a "vas" ha lesz meg idom akkor tolok is valamit :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2309) Menthirist válasza Malibutomi (#2307) üzenetére


Menthirist
veterán

Kellene nagyobb felbontásban. Viszont rifttel a végén a csillagromboló epic lehet :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2310) Menthirist


Menthirist
veterán

Végre kaptam egy kis emelést ismét :) Mivel a cégben ahol dolgoztam, amit felvásárolt a nemzetközi cég tavaly, nagy bónusz-százalékokkal dolgozott, így az hogy most nem kaptunk bónuszt, sokakat erősen érintett (félmilliós tételekről volt szó még nálam is, pedig én még csak kettes szintű vagyok a hatból). Ebből lett most az, hogy mindenki az anyacéges bónuszt fogja mostantól kapni (ami kis százalék), és a különbséggel megnövelik a havi fizunkkat. Így kaptam most egy 10%-os emelést, ami mindig jó dolog :) Nem fogok még havonta Titan X-eket venni belőle, de már eddig is jól elvoltam szerencsére belőle.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2311) Yllgrim válasza Menthirist (#2310) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Helyes, jo dolog az, keves helyen emelnek Mo.-on, every little helps :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2312) Menthirist válasza Yllgrim (#2311) üzenetére


Menthirist
veterán

Én ugyan nagyon alacsony fizuval kezdtem itt, de azóta kb 3 emeléssel több mint a duplájára emelkedett a fizum. Nemzetközi szinten még persze semmi, de itt nálunk befogom a szám mert 1,5x több mint amit a szüleim ketten együtt kaptak.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2313) Yllgrim válasza Menthirist (#2312) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az nem mervado ki mennyit kapott a csaladbol, ismerosok kozul :U Az elvegzett munkat fizessek meg, ha a versenyszferaban dolgozol akkor az alapjan.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2314) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Inkább ide írom, mert nem akarom tovább borzolni az idegeket a fő topicban. Szóval végignéztem az RSI honlapon az Issue Council jelentéseket, és találtam egy olyat, aki szintén nem tudott csatlakozni Public Match-ekhez, viszont kiderült, hogy ez a routerének a hibája volt. Na most nálam nem változott semmi hardveres vagy szoftveres környezet a patch bevezetése előtt és azóta sem. Viszont volt azidőtájt egy UPC probléma-sorozat; pár napig nagyon gyakran szakadozott a net, aztán 1,5 napra teljesen megszűnt. Amikor bejelentettem a hibát, mondták, hogy tudnak róla, sok emebert érint a lokális területen, és központi oka van, várjak türelemmel, dolgoznak az elhárításán. 1,5 nap múlva meg is oldódott a probléma. Utána 1 napig még szakadozgatott, azóta hibátlan és stabil (60 Mbit/sec-os Fiber Power netről van szó, csak 1 db desktop PC van rákötve).

Kérdezem az informatikus kollégákat: okozhat-e valamilyen központi UPC mókolás, beállítás állítgatás ilyen jellegű hibát? A netem azóta teljesen rendben lévőnek létszik, minden letöltés működik. Játék közben nyilván tud csatlakozni az RSI szerveréhez, hiszen beloggolok, és a Drone Sim megy, csak a Public Match-ek nem. Okozhat a szolgáltató a router távolról történő átkonfigurálásával ilyen jellegű hibát?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2315) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2314) üzenetére


Yllgrim
őstag

En netmon-al szoktam megnezni ha network problemam van, vannak komolyabb rendszerek is mint Wireshark, de a franc se akar itt mindenfele engedelyekert rohangalni...

Ha nem ertesz networkinghez, nezz meg par guideot, azzal meg lehet nezni hogy ha fel akarsz menni public szerverekre es visszadob network issue vagy sem, van meg jo par progi, mint proc mon, amivel lehet az eppen futo alkalmazast monitorozni es "debug"olni, megkeresni, hol szall el.

Jo hogy eszembejutott, megnezem a cloud speedeket...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2316) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2315) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi! A download-ra klikkelve melyiket válasszam a három lehetőség közül? 64 bites x86 rendszerem van, szóval passz. :B

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2317) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2316) üzenetére


Yllgrim
őstag

NM34_x64.exe ez kell neked, az elso a 32 bites, a masodik Itanium Serverekhez valo, a harmadik meg 64bit-es rendszerekhez :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2318) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2314) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hajjajj, nekem is UPC-s netem van...

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2319) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2317) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:R

Nathan: Akkor csekkolásra fel! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2320) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2319) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én nem tudom, hogy mit kell csinálni vele :D Jelentettem én is a problémát :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2321) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2320) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát, egyelőre én is addig jutottam, hogy telepítettem, elvileg legalábbis. Megkérdezte a szokásos admin futtatási ablakban, hogy telepítem-e, mondok: igen, felugrik az ablak, hogy most telepíteni fogom a Microsoft Network Monitor Capture and Praser Engine; mondok: igen, aztán nem történik semmi sem. A programoknál nem látom, a vezérlőpultnál nem találom a listában. Félek, hülyék vagyunk mi ehhez. :B

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2322) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#2319) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mobilneted van ? ha igen somd rá a gépre és nézd meg úgy megy e . Ha igen akkor egyértelmű hol a gond. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2323) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#2322) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Sajna nincs. Begyöpösödtem a XX. századba, butafonom van. :B De majd szólok egy haveromnak, kipróbáljuk. Nathan, te viszont kipróbálhatnád, ez jó ötlet, s egy kis plusz infó nekem is, hogy nálad van-e változás mobilnettel.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2324) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Akinek ketejei voltak a 390-es jo vasart illetoen. Messzemeno kovetkezteteseket nem kell levonni ebbol sem, de azert kezd szepen alakulni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2325) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2323) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nekem sincs mobilnetem :( Van a mobilon 100 MB adatforgalom, de az semmire nem elég :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2326) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2325) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ilyen ez a popszakma. :D

Ylgrim: Én a PH tesztjét olvastam nemrég, és a "sima" 390 annak alapján is tényleg jó ár-érték arányúnak tűnt. Viszont amíg nincs állandó melóm, addig nincs VGA beruházás sem. :(

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2327) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

OR ajánlott spec:
Nvidia GTX 970 / AMD 290 or greater
Intel i5 4590
8GB RAM

(#2328) Menthirist válasza Bibgr0 (#2327) üzenetére


Menthirist
veterán

Amit eddig is mondtak.

Viszont az előre készített rift-ready gépek intel és nvidia alapúak lesznek -.-

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2329) Menthirist


Menthirist
veterán

A Bullet Train jól nézett ki :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2330) Bibgr0 válasza Menthirist (#2328) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Nekem új volt. És - mivel mindenki arról beszél, hogy milyen nagy felbontásban mennyire sok kép per másodperc kell, hogy ne vödörrel a szék mellett kelljen használni - meglepett.

Az nvidia + intel páros kemény. Már nagyon várom a dx12 és VR teszteket. Szeretném, hogy sikerüljön az AMD-nek. (tényleg, holnap hozzák a 390-emet :-D ).

(#2331) Yllgrim válasza Menthirist (#2329) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az mokas lesz, mi az oka?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2332) Menthirist válasza Yllgrim (#2331) üzenetére


Menthirist
veterán

Az nvidia-nak? Nem mondták be.
A Bullet Train-nek meg nem kell ok :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2333) Yllgrim válasza Menthirist (#2332) üzenetére


Yllgrim
őstag

Valamit nagyon elbaszkuraltak :((( Akkor jovore Pascal lesz? ... :F

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2334) Menthirist


Menthirist
veterán

folytatás 10-kor Carmack beszédével.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2335) Yllgrim válasza Menthirist (#2334) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ket dolgot tartok elkepzelhetonek, vagy ennyire osszevesztek AMD-vel vagy lefizettek (ezt ketlem Facebook penzevel a hatuk mogott) oket es ezert hoznak ki olyan termekeket, vagy AMD annyival elorebb jar hogy nekik egy kulon kategoriat csinalnak Premium termekkent. Ha az elobbi, akkor nem kell OR, ha az utobbi akkor meg OR+Greenland. Vagy AMD raallt egy teljesen sajat termekpalettara egy baromi penzes es befolyasos hatterrel az meg rizikos... na majd becsatlakozom, addig csinalok szuttyogok kicsit...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2336) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2335) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyszerűen AMD annyival előrébb hátrébb jár piaci részesedés szempontjából, hogy jobban megéri az nVidiára koncentrálni és velük promózni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2337) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#2336) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, szerintem is.

Yllgrim: min vesztek volna össze? A GCN jó lesz Dx12-re, ezt a Legends teszt is mutatja, ennek ellenére annyira kis százalékon áll az amd, és annyira nagy a névértéke az nvidia-nak, hogy simán kevesebb gépet adtak volna el, ha amd vga van a gépekben. Vagy legalábbis azok kevésbé fogytak volna. Nincs mese, ha terjeszteni akarja bármelyik cég (Vive, Rift, stb), akkor arra kell menni, amerre a user van.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2338) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2336) üzenetére


Yllgrim
őstag

Oke, en ertem hogy a partneremet, akivel egyutt dolgozunk egy ideje szemenkopom egy ilyen dontessel, meg gondolom szoltak is nekik, csak nekem ez furi. Az is oke hogy egy dolog a baratsag es egy masik az uzlet, de szoval na. :U Nagyon nincsenek rendben a dolgok...

Azert mert valakinek tobb penze lesz hirtelen nem fogom a haverjaimat otthagyni erte, mind1, tul idealista vagyok, veszek meg1 FX-et csak azert is.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2339) Menthirist válasza Yllgrim (#2338) üzenetére


Menthirist
veterán

Az oculus mindhármójukkal (nvidia, amd, intel) együtt dolgozik már jó ideje. Az tévedés hogy az oculus csak az amd-vel dolgozott volna sokáig.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2340) Malibutomi válasza Menthirist (#2334) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez a megoldas a fenti kerdesre. Carmack olyan zold, hogy a marslakok testverkent udvozolnek ha idejonnenek.

(#2341) Menthirist válasza Malibutomi (#2340) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát Carmack hol jóban van velük, hol nem. Pár éve még nagyon ostorozta őket, máskor meg csak ők nyitottak felé igazán. Folyamatos oda-vissza adok-kapok volt közte meg az nv között. Meg azért Carmack szeret reklámdumákat mondani. Most pl nem véletlen van elszállva a GearVR-tól és a Minecrafttól :) Akármekkora zseni amúgy, ugyanakkora r*banc is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2342) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2338) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincsenek haverok. Üzletfelek vannak. És ha üzletileg jobban megéri váltani, akkor váltasz. Ennyi. Ez történt most is.

Az AMD-vel a kapcsolat amúgy is technikai jellegű volt. Együtt fejlesztettek, amiből az AMD jól jött ki, mert van tapasztalata Oculus-Radeon összefüggésben. Ettől függetlenül nyilván az nVidiával is tartották a kapcsolatot Carmack-ék, mert hülyék lennének a piac akkora részét kizárni, bár tény, hogy a FB érkeztével megváltozott a célcsoport. Most már a leghúsosabb piacot a katonaság és a tudományos szektor adja. Mivel a konzolgyártók lefedik a saját termékeikkel azt a piacot, így gamer-szegmensben, főleg az AAA vonalon nagyon kevesen vannak.

Nincs ezen mit csodálkozni. Ettől még valószínűleg nem fog rosszabbul futni Radeon-okon, mint eddig.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2343) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2342) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem csodalkozom en semmin, sokan kopnek fel a levegobe es allnak ala, van az a penz. Tegnap elnezegettem a Carmack-nak az eloadasat, az utolso 15p-re ertem oda, figyeltem fel szemmel, nekem valahogy nem akart atjonni az a lelkesedes amirol beszelt. A vegen mutattak mennyien voltak kivancsiak helyben, meg online ott voltak a szamok. A termek jo lesz, de a hardver egy dolog, sokan csinalnak, a szoftveres reszre kivancsi leszek majd a kulonbozo felektol. Jonak jo lesz mindenfelekeppen.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2344) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2343) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

de a hardver egy dolog

Az ővék egy dolog, aztán ott lesz az Overkill-Toshiba mint másik dolog, aztán ott van a Kickstarteres szemmozgáskövető, ott a Samsung-féle és még egy fél marék...

Oculus egy hardver. Hardverekkel kell versenyeznie.

nVidia meg egy eszköz. Húzónév. Ettől lehet még jobb az AMD VR alatt, bár mire odaérünk szerintem ez sem lesz már igaz. Max azok fognak szopni, akik nem akarnak majd Pascal-ra váltani, de az is majd csak akkor fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2345) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2344) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nvdia mint huzonev :C Mar jo is a napom :)

Endeavour vasarra majd holnap estetol lesz idom, most letolok 18 ora tulorat elotte, addig ha talalsz hasznalhato infokat, ertekeleseket na meg velemenyt szedd ossze, meg TS-rol is lehet szo holnap, vagy vasarnap :Y

(#32949) TESCO-Zsömle: helyes, munka az jo, ha tudsz .net-et meg VBScriptet meg angolul akkor lehet tudok majd valamit :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2346) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2345) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet inkább fekszem 8-kor, aztán reggel meglesem a posztot, ha lesz.

Nem mentem informatikusnak, nem tudok, csak szerelni meg sima helpdesk max. Tudod, Google Professional. Tudom mit-hol keressek és hogyan. Ezzel túlteszek a lakosság 90%-án. :DDD

Most éppen kézifékeket szerelek. Droid meló... Csak legyen pénzem Angliára, megyek is a francba. 'szom, már most mennék, csak vannak komplikációk. Vannak dolgok, amiket el kell végeznem, mielőtt nekivágok. Fontos dolgok, amik nem mennek maguktól. Ez a meló nem egy álom, de azért a szartól is messze van.

Aztán ki tudja, pár hónap múlva is továbbállhatok, ha akad más, jobb.

Csak tudnám mikor kaparom össze a StarCitizen vas árát... :O Ha mindent összeszámolok VR-rel, HOTAS-sal, hűtéssel, ott vagyok, hogy k*vasok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2347) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2346) üzenetére


Yllgrim
őstag

En vizugyet tanultam kozepsuliba, mellett rpogramozni meg rendszert szervezni, de megismertem egy lanyt... Aztan csinaltam mindenfelet, majd egyetem tanarnak (teologia) aztan kozossegszervezes, konyhai melo (mosogato kesobb szakacs) majd tanarkodtam, telefonos ugyfelszolgalat es vegul itt Angliaban kerultem be mazlival az IT-ban, szoval semmi sem lehetetlen ;)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2348) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Kituloraztam magam, ki mivel csapatja?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2349) Drenadar válasza Yllgrim (#2348) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mivel szeretnéd? Én szeretnék RECet gyűjteni még nagyon sok kell :(

(#2350) Yllgrim válasza Drenadar (#2349) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hm... nem is tudom mikor repultem utoljara... Szerintem megint csapongok majd kicsit a jatekok kozott mig valami le nem kot (Crysis 3 eselyes), szabin osszeszedem magam es beallitom a repulet ujra.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.