Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2651) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na akkor én is kérdezek : Milyen headsetet érdemes venni nagyon max 25k-ig ? Olyan kéne amire a track ir ledes bizbaszt is fel lehet azért csiptetni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2652) PhilBrick válasza GypsFulvus2 (#2646) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#2653) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2648) üzenetére


Menthirist
veterán

A Steelpad S&S műanyag egérpad volt, a Qck textil (gumírozott talpú).
Mondjuk nekem az egér is most Roccat Kone Pure Optical Naval Storm, ezt nem koptatnám asztalon.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2654) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Akkor ezt vagy ezt, vagy esetelg ezt? A Giga az elég vastagnak tűnik; én eddig asztalon toltam, szóval inkább a vékony tettszik, hogy a csukló pozíciója ne legyen szokatlan.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2655) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2654) üzenetére


Yllgrim
őstag

Egerpadnak nekem is Razer Goliathusom van a Chroma melle, fejesbol meg Beyerdynamic 770 PRO, eleg jol hangszigetel es jol is szol am.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2656) vaakuum válasza Szőrös  (#2651) üzenetére


vaakuum
addikt

SoundBlaster tactic Alpháról tudok nyilatkozni, de az az általad jelölt kerettől egy jóval olcsóbb kategóriás. Tegnap a TS-en kiderült, hogy a vezetékén lévő nyomorult távirányítón a mikrofon kapcsolója nem mindig érintkezik... :( a Fülpárnája másfél év után hámlik, mint atom. :O Amúgy nekem nagyon kényelmes, és nem nyomja a fülem sem... A csalágot is szépen leválasztotta, de a lehámló párnával biztos fog be és kihallatszani ez+az.

Ami biztos, hogy olyat én többet nem veszek, aminek a vezetékén van a hangerő szabályzó, vagy bármi doboz...széken mocorgásnál mindig beakad az asztal szélébe, bármennyire formatervezett-kerekített is ez a kis dobozka. Ilyenkor ugye a fejemen is megrántja a cuccot, meg a hangerőszabályzónál is megtépi a vezetékezést...nem nagyon, de sokszor, és előbb-utóbb annak meglesz a hatása.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2657) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2655) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A fejes nem befolyásolja a verseny / harcbeli hatékonyságomat. Igénytelen vagyok, most csak az számít, hogyan tudok még pár tized sc-ot lefaragni. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2658) Szőrös  válasza Yllgrim (#2655) üzenetére


Szőrös 
veterán

Bakker Yllgrim itthon ez a füles 45k . :D Ennyiért nem veszem meg . :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2659) Yllgrim válasza Szőrös  (#2658) üzenetére


Yllgrim
őstag

Itt se volt olcso, szerinted asszonny miert van kikeszulve a vasarlasaimtol? :) De kesz a gep, most mar nem piszkalom, tuti bizti :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2660) vaakuum válasza Yllgrim (#2659) üzenetére


vaakuum
addikt

hehe...nekem asszonynak szülinapja lesz a hónap végén.
Ha minden igaz, fél óra múlva hozzák [ezt]. Úgyis mindig az én fülesemet nyúlta le, ha vasalás közben youtubot hallgatott... így Ő is átérezheti a kütyükapás örömét, utána jobban tolerálja a többit :DDD , még ha azokat nem is pont Ő kapja. :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2661) Menthirist válasza Yllgrim (#2659) üzenetére


Menthirist
veterán

én még 35-ért vettem az én ATH-M50-emet, most már 50 körül van az X...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2662) Yllgrim válasza vaakuum (#2660) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hatalmas HANG! :) ez hatalmas :))

Most egy darabig nem kutyuzok, van eleg huyesegem amihez meg hozza sem nyultam :)

Viszont most talaltam valamit ami nagyon popec lesz :) Majd ha kesz lesz megmutatom :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2663) Menthirist válasza Menthirist (#2628) üzenetére


Menthirist
veterán

amúgy a facebook profilképe is ez lett :) 9001 :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2664) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez valami perverzio lehet nalam, de olyan jokat rohogok a LoD review-kon youtubeon

(#2665) Menthirist válasza Malibutomi (#2664) üzenetére


Menthirist
veterán

amióta engem is letiltott DS, azóta nyugodt vagyok, mert ha ilyen perverzióm támadna, akkor sem tudom megnézni a twitter acc-át :) Mármint megtudnám ha nagyon akarnám, de ennyire nem akarom :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2666) Malibutomi válasza Menthirist (#2665) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jaa hogy teged is letiltott? Azt hittem azt meg az enyemre irtad valaszul :)

(#2667) Szőrös  válasza Malibutomi (#2664) üzenetére


Szőrös 
veterán

Linket kéreeeeek, szeretnék én is vidulni :P A tegnapi is jó volt, köszi a felirat tippet, mindig elfelejtem, hogy az is van. :D

Ja és mi DS tweetje vagy mi az ? Nem használom de megnézem már akkor.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2668) Malibutomi válasza Szőrös  (#2667) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tessek nehany :)

[link] [link]

Vidulj te is :)

Itt a twitter is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2669) Menthirist


Menthirist
veterán

Azért hozzá kell tenni, vannak az SC backerek között is iszonyat vak és buta emberek :) Jó persze pár százezer ember közül miért ne lenne ugyanúgy pár tízezer legalább, de mégis... :) Imádom amikor nekem támadnak mert nem csak szuperlatívuszokban beszélek a játékról. Szóval azért vannak akik ezt is túltolják :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2670) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

de jó is az mikor az ember bemegy egy boltba, bíz az eladóban kér egy pen driveot, ezekkel a paraméterekkel: usb 3 és 16giga. ebből egy feltétel teljesült, az első nem, és mikor már csak itthon veszem észre és sürgősen kell... de legalább még drága is volt...

tudtam én miért is nem szabad bemenni euronicsba akármilyen közel is van... :W

(#2671) Yllgrim válasza Drenadar (#2670) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mi volt rairva a dobozra? :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2672) Drenadar válasza Yllgrim (#2671) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

elejére lószar se.... :|

(#2673) Yllgrim válasza Drenadar (#2672) üzenetére


Yllgrim
őstag

Akkor vidd vissza, ne nyeld le.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2674) Drenadar válasza Yllgrim (#2673) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

az a baj hogy már kibontottam és már bezárt az a szar... de azért gyorsan írtam egy panaszt nekik...

[ Szerkesztve ]

(#2675) Yllgrim válasza Drenadar (#2674) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az nem baj h kinyitottad, elmondtad mit kersz, 14 napon belul elallhatsz a vasarlastol, EU-s torveny, vagy visszaadjak a penzt vagy bepereled oket ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2676) PhilBrick válasza Yllgrim (#2675) üzenetére


PhilBrick
őstag

Interneten megrendelt, nem üzletben vásárolt.
Neki viszont sürgős volt, bement az üzletbe, így kénytelen lesz lenyelni. Euronics valóban nem volt jó ötlet...

(#2677) Yllgrim válasza PhilBrick (#2676) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat en ha itt visszaviszek valamit siman lecserelem/visszavaltom, akkor cumi kedves baratom :O

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2678) Drenadar válasza Yllgrim (#2677) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

angliában bármit lehet refundoltatni. az egy másik világ.

de kíváncsi vagyok mit fog vissza írni a kedves ügyfélszolgálat... gondolom azt hogy így jártam és ezt is csak 30 nap letelte után.

(#2679) Szőrös  válasza Malibutomi (#2668) üzenetére


Szőrös 
veterán

Köszi :D
Ez a szerencsétlenség tud az SC-n kívül másról is tweetelni ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2680) Malibutomi válasza Szőrös  (#2679) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem nagyon :)
De tenyleg vicces hogy az o izeja mar evek ota kesik, es raadasul egy rakas fekalia, az nem zavarja :)

(#2681) Menthirist


Menthirist
veterán

Nah, ma kétszer is megkaptam a rajongóktól hogy én vagyok Derek Smart, aztán meg magyarázkodhattam, hogy nem, attól hogy nagyon várom a dolgokat, óvatosan optimista vagyok mindennel kapcsolatban és eszem ágában sincs visszakérni a pénzem, DE szeretem annak látni a dolgokat, amik, nem pedig bevizionálni olyanokat amik nincsenek ott, még nem leszek Derek Smart -.-
Sajnos abból a szempontból Smartnak is igaza van, hogy vannak olyan emberek, akik ész nélkül védenek minden állítást és támadnak mindent ami nem csak szuperlatívuszban beszél a játékról, csak épp Smart azt hiszi mindenki ilyen, és emiatt ignorál mindenkit, aki nem az ő szövegét fújja, ami nyilvánvalóan egy elmeháborodott gondolatmenete. Örülök az 1 millió accountnak, de ettől még nem leszünk tényleg 1 millióan. Pláne nem 1 millió backer. Csak hát az én örömömből is elvesz annak a tudata hogy nekem is volt csinálva a fő accountomon kívül egy másik, másnak meg még több van, és ugyanúgy csak egy ember, attól hogy több accountja van. Ez minden mmo-ban így van, sőt sok online cuccban, legyen az levelezőrendszer vagy bármi. 7-8 dropbox userem van, mert így meghívogatva tudtam feltornászni a fő accountomat 6 gigára az eredeti 2 körüliről :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2682) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Olvasgattam itt reggel CR legújabb levelét és egy kicsit már tele van a tököm az állandó bíztatgatással!

"Right now that’s getting Star Citizen Alpha 2.0 in shape to share with all of you in the near future, and we’re in the process of closing down Star Marine as well." "...for their multi-crew launch, I can say with certainty: I will see you very soon… in the ‘Verse!"

Muszály ezt folyamatosan nyomatni?! Határidőt persze nem mer írni. Semmi bajom nem lenne egy -When it's done- mondattal, de ez a very-very soon már az agyamra megy... :((

[ Szerkesztve ]

(#2683) Menthirist válasza PhilBrick (#2682) üzenetére


Menthirist
veterán

egyrészt ez tőle is teljesen általános, meg az amerikaiaktól (meg india, kína) is. Most munkahelyen egy manilai szerveren kell segíteni kijavítani 1-2 hibát, és a legtöbb kifejezés amit hallok tőlük, hogy a "szerverek azonnal működni fognak", "nagyon nagyon gyorsan", "máris megnézi valaki", "máris visszajelzünk"... Péntek óta ezt hallom, és igen, egy tapodtat sem sikerült még tovább haladni a hiba kijavításában, mert olyan dolgok nem működnek ma, amik működtek tegnap :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2684) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#49) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Elnézést, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2685) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2684) üzenetére


Yllgrim
őstag

En viszont ide rakom, mert a masikat nem akarom tele spammeltetni :)

Igen, megvaltoztattak a szabalyokat, akik megvettek az arena pass-t karpotolva lesznek, aki nem annak meg tok mindegy mert eddig sem akart alpha-ni de most mar tud ha akar, mindenkinek jobb. Az hogy idaig nem adtad el a hajot mert bukod az alpha-t (en sem, de nem is volt surgos, megvartam a CCU-t) azt sem ertem mert azt latom most hogy tobb az idegeskedes mint az orom, ergo jobb lenne ha nem is lenne, nem? ;) (vicc volt) CCU rendszer mond valamit? Pentek ota elerheto (igen meg csak felfele), szoval ha turelemmel van az ember akkor meglesz a gyumolcse...

Az hogy nekem "regi" backerkent (akinek alapbol jart az alpha csomag) amikor meghallottam hogy mostantol mindenkinek lesz es nem kell kulon fizetnie erte elfogott egy erzes: az orom. Nem lehuzas megy hanem kiegyenlitik a kulonbseget, mindenkinek megadjak az eselyt hogy kiprobalja, ha masnak is jo nem csak nekem az nalam oromet okoz nem feltekenyseget, zsugorisagot, vagy haragot vagy akarmit amit ereztek valt ki, bocs.

Azzal hogy lemondanak 5$/access-rol nem latom hol lenne forrasbevonas, ettol meg nem fognak tobben indulo csomagot venni :U Aki meg vesz 75$+ ert egy csomagot, de az 5$-on hisztizik az meg szanalmas. (igen, ez a velemenyem).

Hogy miert most es igy valtoztattak nem tudom mert nem kerdeztem meg CR-t es nem is erdekel, lehet valasz a sok hisztigepnek, kerdezzetek meg a forumon (RSI) azert van. Akkor hoztak egy dontest, valoszinuleg az akkori statusz alapjan tul sokan voltak, probaltak megfogni a letszamot, most meg mar egyre tobb ember kell, mert jon a Baby PU (valamikor, en 1 honapon belul-re teszem) es kell a stressz teszt meg a sok hibabejelntes.

A projekt (direkt nem irtam jatekot) meg messze van a veglegestol es a jelenlegi allapotaban okoz bizony idegrohamokat, ettol eltekintve azert jatszhato is tud lenni. Majd egyszer jo lesz ha kesz lesz, ez van, ezt el kell fogadni. Ha nem megy, lehet kerni refundot, felre is lehet tenni par honapig es varni mikor lesz jobb...

Mit mondjon az akinek a hajoja majd valamikor jovore lesz kesz es addig malmozik meg, el a hireken es kozben eltelik egy ujjab fel ev vagy akar ev?

Egyszoval lehet hoborogni, semmi ertelme nincs, vagy elfogadod hogy ez a projekt meg itt tart es turelmes vagy, vagy pihenteted a "jatekot" vagy kersz refundot es csoki.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2686) Menthirist


Menthirist
veterán

Jó, én nem vagyok annyira ősrégi backer, reflexből jött is a "basszus, hirtelen nem ér semmit hogy alpha access-em volt" (igaz nem jött a "basszus én korai backer vagyok, több vagyok mint az újak, több hálával tartoznak nekem"), de mélyen magamba nézve és csak a rám (!) vonatkozó pro-kontra dolgokat számbavéve, szvsz még én is jobban járok vele így mint eddig. Az alpha értéke úgyis veszett volna bármikor, amikor azt mondják hogy most már vége az alpha fázisnak (akár egyetértünk vele, akár nem), még akkor is, ha tartják magukat az írottakhoz. Még fél, egy, másfél évig még másokkal fizettettek volna olyanért, amiért nekem nem kell, ez nem igazán boldogított volna. Szóval én speciel magam (!) részéről úgy látom, rosszabbul épp nem állok mint tegnap, és az sem boldogítana, ha másoknak se lenne jobb.

A csomagárakról meg annyit, hogy épp máshol hallottam panaszkodni az embereket hogy milyen árai vannak az SC-nek, mikor az új EA Battlefront is 60 EUR + 40 EUR Season pass áron nyit (vagy veheted meg a dlc-ket egyesével vagy 20-30 eurókért). Szóval több mai EA játék sem 60 eurón nyit már, hanem 100-120...

Az SC és a többi AAA játék esetében is persze a pénz az egyik kulcsmomentum, szvsz egyértelmű hogy az SC is még több pénzt akar behúzni új backerekkel, referal programmal, stb. Bár ez őszintén kevésbé zavar, minden cég pénzzel megy.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2687) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2685) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem kívánok erről vitatkozni. Neked is van egy vélemyényed, nekem is; ezek számottevő mértékben különböznek, ennyi. Nem kívánok meggyőzni senkit. Leírtam mit gondolok erről az új intézkedésről, és arról, hogy milyen irányba mozdultak el a dolgok a CIG-nél általában. Ennek minden pontját továbbra is tartom, ám nem kívánok ezen tovább rágódni. A játék megjelenésében továbbra is reménykedem, ám már nem vagyok bizakodó.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2688) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#2687) üzenetére


Yllgrim
őstag

En sem :) Az nagyon jo ha maskepp latjuk, mert lehet rola beszelgetni akar :U

Mondjuk nekem rendes telekom cegem van, fizetek havi 15£-ot, ebben van 500 percem barhova, vegtelen SMS, 3GB 4G csomag es csak akkor irnak, ha az osszegyujtott pontjaimet creditte akarom atvaltani es eladomanyozni.

A turelem egy fontos dolog, en pont ezert nem repkedtem az elmult egy evben, mert nem idegeskedni akarok ;) Egy picit boldogabb ember lettem.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2689) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Persze, én is örülök hogy nem húznak le újabb 5dodókkal. Meg az újakat sem. De hamár ennyire jófejek, miért UEC, miért nem store credit? Nem elégedetlenkedek csak kérdezem? :U

Egyébként még bízom a bennük és a játékban, a hétvégén is kaptak egy százast. De egyre jobban idegesít a kiszámíthatalanságuk és a folyamatos programváltozás.
Ott a 100 rendszeres strechgoal tegnapról. Persze, akkor még nem volt tervben ilyen részletes leszállás. Váltottak menet közben.
FPS-ről sem volt szó. Aztán valaki a homlokára csapott, hogy végülis egy fps motort licenszelünk, tegyük bele azt is. Először szerintem még időt nyerni is akartak vele a többi modul számára. Aztán egy évvel később ott tartunk, hogy a bPU is előbb jön.

A mai bejelentéssel kijelenthetjük, hogy kicsit felültettek minket az alfás marketinggel. És ilyenkor mindenképpen felmerül az is, hogy még mivel ültetnek fel minket?!

(#2690) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Annyival járunk rosszabbul, hogy most majd a megnövekedett használat miatt terheltebbek lesznek a szerverek.

Mostani haldoklás is nem vagyok benne biztos, hogy nem a citcon kódok miatt van...
Egyenlőre én pihentetem megint a dolgot. Majd szóljatok, ha használható lesz!

Tea az élet!

(#2691) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#2688) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hmm. Az itteni telekom cég amellyel 5. éve szerződésben vagyok, eddig csak többszöri áremeléssel "honorálta" azt, hogy az eltelt 4,5 év alatt 0 alkalommal volt elmaradásom, minden számlát és díjat időben, pontosan befizettem. Egy új belépő ma olcsóbb szerződést köt, mint én a 4,5 évem után (az általam befizetett díjból finanszírozzák a kedvezményeit).
Ja, bocs, elfelejtettem, egyszer küldtek egy új routert, hogy hurrá, mert most már hűségemnek hála, ingyenesen megnövelik a sávszélemet 60 Mbit-sec-re és a havidíjam változatlan marad! Változatlan is maradt 3 hónapig, csak utána emelték meg... :DDD :W És ahol lakom (pedig Budapest) ez a szolgáltató (UPC) monopolhelyzetben van, ebben a kerületben nincs alternatíva, sem rossz, sem jó. (gyakorlatilag konzorciumként felosztották egymás között az országot). Magyarországon így néznek ki a telekom cégek.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2692) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Ebben Yllgrimmel értek egyet, nekem is az volt az első reakcióm, hogy ez milyen rendes dolog a CIG-től. Nekem is van alpham, vagyis volt, de kit érdekel, ha azt mondták volna, hogy mostantól én sem férek hozzá, nekem is fizetnem kell, akkor szomorú lettem volna, így viszont egy rendes gesztus tőlük.

Diopapa, a goalok meg nem tudom, hogy miért zavarnak ennyire (ok, megígérték őket, még teljesen más körülmények között, de nagyjából tartják is). Szerintem nem lesz rosszabb a játék a változásoktól, de úgy általában nem is arról van szó, hogy nem fogják őket megcsinálni. Persze lehet azt is, hogy várunk még fél évet a végleges verzióra, hogy a maradék 50 rendszer elkészüljön a 100-as kezdéshez, de szerintem inkább induljon 50-nel és játék közben növekedjen 100-ra (tudom, tudom, ez már régi lemez, de tegnap dolgoztam és csak olvasni tudtam :D)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2693) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#2687) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem az fontosabb, hogy a backerek megkapjanak mindent ami a stretch goal-ok szerint jár nekik ( nekem pl minden ). Erre kéne a leginkább figyelniük.
No meg persze arra, hogy használható is legyen a játék mert hiába "tesztelne" az ember ha nem tud.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2694) Yllgrim válasza PhilBrick (#2689) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az teny hogy valtoztattak az allaspontjukon, ezen nem volt vita :)

Persze hogy idot akartak/akarnak nyerni, azert azt a motort atirni nem kis feladat. A gond az hogy ok is ugy kommunikalnak mint en, mar latod a fenyt az alagut vegen, szolok a user-nek hogy meg 5p, aztan beut valami es meg 2 ora mulva is ott hegesztgetem a gepet :) Sajnos van ilyen.

En sem vagyok maradektalanul elegedett ezt nem vitatom, meg ha nem is propagalom, eljutottam arra a szintre hogy hagyom had csinaljak, majd izgalomba jovok ujra ha kijon a Baby PU es elkezdik bovitgetni.
Azt nem lattam hogy feladtak a 100 rendszert, ARK-on nem szamoltam meg mennyi van most.

Anyagi veszteseg nem ert a "felultetessel" max egyesek erzeseibe gazolhattak, de hat egy MMO arrol szol hogy egyutt kozosen csinalunk valamit, a hasonlo dolgokra koncentralunk nem a kulonbsegekre. Azert a Scythe nem fog ujra visszakerulni a piacra (az lehet hogy sok lenne) de latod, Idris - P is kaphato megint...

Nekem nem kell vedenem oket, gondolom azert is van sok valtozas, mert egy garazsprojektbol lett egy bazi nagyvilag felepitve (in progress) es ehhez igyekeznek alkalmazkodni, azert az nem kis nyomas rajtuk mentalisan es erzelmileg is :)

Szoval en is kritikus vagyok sok teruleten a jatekkal kapcsolatban, csak nem beszelek rola, mert meg nincs itt az ideje, meg azzal nem segitenek masokon.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2695) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2691) üzenetére


Menthirist
veterán

Nekem a telekom cégem nem tudom hogy pattog-e, mert a cég fizeti a telefonomat (flottás, pár forintos hívásokkal, havi 4 giga adatforgalommal, azt hiszem 4-5000 Ft a keretem, ebből kb 3000-ret beszélhetek le, és negyedévente szólnak hogy túlléptem-e a költségeket, eddig egyszer, kb 2 éve karácsonykor sikerült, amikor a szokásosnál kb 100 sms-el többet küldtem, és akkor 2-3 ezer forinttal sikerült túllépnem abban a negyedévben)
Ha jól tudom amúgy vodásak vagyunk...

A diginél van az hogy én még 3700-at fizettem 40/20-as netért, amit igaz hogy 100/50-re majd 100/100-ra növelték változatlan áron, de most ugyanez a 100/100 3500-ért elérhető (200 Ft-al olcsóbban mint amit fizetet érte), viszont csesznek visszaszólni hogy emelnék 200/100-ra (havi 4k-ért) vagy 500/200-ra (havi 4500-ért)

Emellett a stretch goal-ok mindegyikéhez nem ragaszkodom szentírás-szerűen. Egész más már ez a projekt mint 20 milliónál tervezték, és akár tetszik, akár nem, elfogadhatom, duzzoghatok vagy eladhatom a cuccaimat. Egyelőre az első fázisban vagyok, meglátjuk mit kapok a végén. Attól hogy mást kapok mint amit 41 milliónál (amikor csatlakoztam) ígértek, még kaphatok jót :) Persze szart is. És persze lehet semmit sem kapok...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2696) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#2693) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A stretch goal-ok is igen képlékennyé váltak. Persze a lépték változása miatt ez egy bizonyos szinten érthető is. A használhatóság jelenlegi "szinvonalára" viszont nincs mentség, nincs magyarázat, akár spórolásból, akár technikai hiba miatt akadoznak a szerverek (az akadozás mértéke változó az 1.2 patch óta, ám permanens). Az különösen irritáló, hogy mélyen kussolnak róla.

Menthirist: Én szívesen váltanék, de nincs mire. Itt még Digi sincs. Semmi csak UPC. 60/6-éert fizetek 4999 Ft-ot, 4,5 év hűség után. Ez csak a kábeles net, TV, telefon nélkül. Új belépőnek ugyanez 4690 Ft. No Comment.

Szőrös: Valahogy ezekben is kételkedni kezdtem. Ha nem kapod meg, mit csinálsz! Felszólamlást kezdeményezel az RSI fórumon? :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2697) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#2696) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt tudom, hogy képlékeny de azokra gondoltam amit meg is kapunk mint pl repair bot, stukker, mittomén milyen titkos rendszer koordinátája stb.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2698) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2696) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt amit az adóhivatal esetén is tehetnél ha nem kapsz meg valamit, ami szerinted járhatna. Lenyeled, próbálsz pereskedni, de akkor tökön rúgnak :) Nem tudom, magyar vagyok, hozzászoktam hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy állítják őket hogy fognak :D :D Legalábbis szerintem ezért nem akadok meg különösebben azon, ha valaki mond valamit, aztán mégsem úgy lesz (mint a legtöbb hivatalban, bármit is akarjon intézni az ember).

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2699) Yllgrim válasza Menthirist (#2698) üzenetére


Yllgrim
őstag

Eleg baj az, en otthon is probaltam az igazamat attolni, nem mindig jott ossze, de ha nem probalod meg akkor nem tudod meg mi lett volna ha :) (itt az adohivatal eleg rugalmas, az egyik cegem itt elcseszte a papirokat, nem jelentett ki, igy ket helyrol voltam ugy lejelentve hogy kedvezmenyes kategoriaban vagyok, az adohivatal meg szolt, van 300£-i minuszom emiatt, nem fizettem be, hanem a kovetkezo evi adomentes jovedelmhatarba epitettek bele, na ezt probald meg otthon :) )

Ezert ami olyan azt megprobalom, vagy igen, vagy nem :)

A repair bot-okat mar lattuk a hetvegen, szoval abbol adni egyet az nem egy nagy magia, pisztolyod mar van amikor kiszallsz a hajobol, ha valami specko, akkor adnak egy masikat uj skinnel azt csoki :)

Engem az akasztana ki ha nem lenne kesz a jatek es nem is lenne jo, a tobbi az aprosag. Valahogy nem is erdekelnek az aprosagok, vettem a buggy-t, vettem advocat felszerelest, vettem ket omnisky-t de a tobbit mar a jatekban.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2700) Menthirist válasza Yllgrim (#2699) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, ez zavarna engem is a leginkább. Mármint azon is túltenném magam, a már számtalanszor leírtak miatt, de mindenképp nagyon elszomorítana, ha nem lenne mégsem belőle semmi. Ilyen azért szerintem nem lesz, csak max kevesebbet kapunk mint amit mondtak/álmodtak/álmodtunk bele/róla.

A multkor szar kedvem volt, költöttem egy kis pénzt itt-ott (kapott belőle az SC is), és jobb kedvem lett. Az ilyenek miatt, meg hogy azért sok jó élményt és ismerőst adott már így is a játék (nem feltétlen játékélményt, csak egyéb élményt, műsorok, TNGS, stb), nem érzem úgy hogy ne kaptam volna még semmit a pénzemért.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.