Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic

Hozzászólások

(#2451) PoeDameron válasza Nathan Boggs (#2444) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Szerintem a több személyes hajók 90%-át egyedül fogjuk irányítani, akárhány személyes is. Kitöltjük NPC-kkel és kész. Az nem fog működni, hogy összetrombitálunk minden estére 10 embert, hogy elindulhassunk, plusz állandóan egyeztetni kell hogy ki mit szeretne csinálni és ez se működik hosszútávon. Egy-egy estére ez oké, de rendszeres játékra szerintem nem. 4-5 személyes hajóknál nem is kell gondolkodni, hogy másokra is szükség lesz, mert nem lesz. :)

(#2452) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2447) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ahogy ocsem amikor vettem neki 18-ik szulinapjara anno a gepet, dobozban szepen cipelte a ket kis kezevel a 20 kilos cuccot, ne felj, el nem dobta, ha elfaradt megalltunk egy kicsit pihenni. Rendes voltam, mert az ures dobozokat nagylelkuen elhoztam neki :DD

Most meg itt van mar Angliaban mindketto, fel eve kipucoltuk, ennyit foglalkozott vele, neki jo az ugy ahogy van, ASrock lap, 6 magos FX, 12GB ram, egy 500-as ssd meg egy 1TB vinyo, 7870-es kartya meg valami otvar pantheon haz... Ja meg 24-es p2414h...

Cipikedj csak, a munka nemesit :)

(#2448) PoeDameron: nocsak, megjelentel az OFF totyikban ;) Megnezem azt a jatekot, mondjak hogy jo, 9 fontot szanok ra, kar h linuxra nincs, mindig mokolni kell...

(#2451) PoeDameron: a tobbseg nem szeretne egyedul jatszani, max neha, ha kell egy kis magany vagy nem akarod a tobbiek epseget is kockaztatni. Az oke hogy elmegyunk 3-5en felfedezni, de amikor megyek a fejpenzt bekaszalni a predan, nem biztos hogy masokat is bele akarok rangatni :) Lesznek huzos dolgok, mar most latom.

F8 meg johetne valamilyen formaban, kis raktere is legyen es helyben vagyunk, lehet Avenger lesz a vege egyszemelyes melokra...

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2453) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2452) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ohh, ismerős, én 2 db egyenként 21 kilós szekrényt cipeltem végig a városon az IKEÁból... nem egyszer álltam meg :D Az alap terv az, hogy hazacipelem, ha nem sikerül, akkor jön a taxi :D

Mostani RtV-ben volt, hogy F8-at nem tervezik árulni, most se lesz CitizenConon.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2454) PoeDameron válasza Yllgrim (#2452) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Hát igen de kell hozzá egy kapcsolati háló, ami egy mezei játékosnak nem lesz meg, legalábbis eleinte nem. Aztán kellenek közös célok, amiket egyeztetni kell. Ha most nekem van egy hajóm, és van egy saját célom, akkor nem feltétlenül fogok arra időt szánni, hogy meggyőzzek másokat hogy aznap este feltétlenül velem tartsanak. Az a része oké, hogy valakinek van egy az enyémnél sokkal jobb és nagyobb hajója, és vele tartok kíváncsiságból. De nem minden áldott nap. Tehát erre rendszeres játéknál szerintem nem lehet alapozni. Akinek van egy nagyobb hajója, az feltölti szépen NPC-vel, és egyes posztokra aznap estére megkérdezhet játékosokat, hogy tartanának-e vele. Ha igen oké, ha nem, akkor meg NPC-k. Szerintem kábé így fog működni.

Egyébként mi az a dráma amiről beszélnek a Reverse-ben? Az iskolai mészárlás?

[ Szerkesztve ]

(#2455) Nathan Boggs válasza PoeDameron (#2454) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem, a dráma az annyi, hogy valahol megjelent a szokásos Derek Smart által terjesztett hazugságsorozat, hogy lenyúlják a pénzt, nem tudják mire költik, nem lesz kész, utálják az alkalmazottakat, akik gyűlölnek ott dolgozni, stb.

A szokásos baromság, csak most megint oxigénhez jutott a tűz és egy picit fellángolt...

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2456) PoeDameron válasza Nathan Boggs (#2455) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Eredményekkel lehet elhallgattatni az ilyen károgást, egy komolyabb frissítés elsöpri majd a kételyeket.

(#2457) Nathan Boggs válasza PoeDameron (#2456) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Szerintem ez is a terv, a mostani rtv alapján szerintem jó esély van arra, hogy jöjjön az 1.3-as PTU 10-én a CitizenConnal, FPS-sel, bébi PU-val. De persze majd meglátjuk.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2458) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#2457) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Bár arról is beszélnek, hogy ne számítsunk nagy dologra az 1.3-ban, csak arra, hogy abban összefésülik a fejlesztési szálakat, viszont onnan már csak egy lépés a bébi PU... remélem... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2459) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2458) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én inkább az AC 2-őt akarnám... az nagy szám lenne :)

(#2460) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2459) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az AC2.0 állítólag most sokkal később jön, mert először a bébi PU-ban tökéletesítik a dolgokat. Viszont ha jól értem, akkor a REC-en kívül meg a Vanduul swarmon kívül minden benne lesz a bébi PU-ban, ami az AC2.0-ban is lesz.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2461) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2460) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

pl a többszemélyes hajók???

(#2462) Szőrös  válasza Drenadar (#2461) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mivel gyakorlatilag egy babyPU-ban mutatták be a multi crew műkést, igen azok is. Bár ez ON téma. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2463) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#2460) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

AC2.0 később jön, de amit AC2.0-ának gondoltunk, az valójában a bébi PU.

Hogy pontosabb legyek, AC2.0 alatt a multi-crew támogatásra utaltak, de valójában a multi-crew nem az AC-ba fog jönni, hanem a baby PU-ba. Az már ott "elvileg" nem szimuláció lesz, hanem éles bevetés, bármit is jelentsen ez.

Szóval REC-ért nem lehet majd MC hajót venni, legalábbis nem első körben, mert az ugye csak a szimulációban lesz, ez meg majd nem az lesz. Később gondolom oda is csinálnak majd nagyobb pályákat és elérhetővé tesznek pár MC dögöt is...

De azt ne kérdezd, hogy így pre-alfa állapotban mi lesz a különbség a baby PU és egy esetleges AC2.0 (szim) között, mert lövésem nincsen.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2464) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#2463) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

elvileg" nem szimuláció lesz, hanem éles bevetés, bármit is jelentsen ez.

AC: szimuláció, csak játék.

akkor a bébi PUban már ha szétlövik a hajót akkor javítás, meg ilyesmi...

találjunk már erre a bébi pu-ra valami normálisabb nevet...

[ Szerkesztve ]

(#2465) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#2464) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a mi tisztünk elnevezni, a készítők meg így hívják...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2466) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#2463) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

pontosan

Az elnevezés nekem meg külön tetszik :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2467) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Na mindenki huzza le a dagadt picsajat edzeni, egy ev mulva eredmenyhirdetes, elotte-utana kepekkel :)

Ha masnak megy, nekunk is megy digi-dagik :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2468) Szőrös  válasza Yllgrim (#2467) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tom Hardy nagyon durva, főleg az csuklyás izom amit magára pakolt. De azért egy ilyen változáshoz baromi kemény munka kell, napi több órás edzéssel. Hát a tökömnek van ehhez kedve.

Mondjuk nem is vagyok pufi. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2469) Drenadar válasza Szőrös  (#2468) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

állítólag a legfontosabb része az étkezés és nem is csak a gyúrás főleg hogy nem lehet minden nap, mert regenerálódnia is kell az izomnak, azaz pihenni, vagy max úgy hogy nagyon más területeket dolgoztatsz meg...

és mondják is a videóba hogy minden nap folyton ettek, mindenféle szart, többnyire húst egy kis szénhidráttal.

állítólag napi 6-7x kellene enni keveset... én valahogy ezt nem tudom megoldani munka közben.

Jah hogy nekik ez volt a "munkájuk", és nem mentek minden nap 8-17ig dolgozni aztán a terembe... jaa... meg volt miből könnyedén fizetni minden "jó" minőségű kaját.

(#2470) Menthirist válasza Yllgrim (#2467) üzenetére


Menthirist
veterán

Ha majd nekem is egyetlen dolgom lesz a nap folyamán az erőnlétemmel és súlyommal foglalkozni, nem kell sok órát dolgoznom és háztartást fenntartani, akkor majd talán... meg persze ha felvettem személyi edzőt is mellé.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2471) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Most jövök a Mentőakcióról, baromi jó film, szerintem érdemes megnézni, le vagyok nyűgözve :)))

Ne is mondjátok, rá kell vennem magam, hogy holnap délelőtt levonszoljam magam a terembe :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2472) Drenadar válasza Nathan Boggs (#2471) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én is meg akarom nézni... csak nem egyedül :D

3d volt? vagy sima?

(#2473) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2472) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Simában néztem, de szerintem pár jelenet miatt megéri a 3D-t. Ha jól megoldották.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2474) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ne lanyoskodjatok, nem kifogasokat kell gyartani, reggel melo elott letolsz egy orat, melo utan meg egyet es csoki ;]

Nem tudom hogy ra tudom e venni magamat hosszi tavon, de mar vannak figyelmezteto jelek hogy kellene, vagy megdoglok, szoval inkabb elobb mint sosem :)

En 125Kg-rol kezdem, csinalok egy kepet es jovo ilyen tajban feltolom a veglegessel. Emelle 170cm vagyok, szoval ja.

Mas: osszeraktam a progit a konferenciara, eleg raj lett, elso nap Dronok meg Linux vegyesen, masodik nap IoT es Linux vegyesen, harmadik nap UEFI es pici Linux, mindenhol egy kis devops is. Nem tudom mi ragad meg bennem, a videok majd elerhetoek lesznek kesobb :DDD Megkerdezem majd Linus-t mi a helyzet NVidiaval kapcsolatos erzeseivel, valtozott-e vagy ugyanazok :D

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2475) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#2474) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Aztán a két év múlva rendezett starcitizen.hu találkozót bodybuilder találkozónak nézik :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2476) PoeDameron válasza Drenadar (#2469) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Nem kell túlmisztifikálni ezt az evés dolgot, mert csak elveszi az ember kedvét. Ha naponta edz valaki 1-1,5 órát más-más izomcsoportokra, és normálisan eszik hozzá, az már bőségesen elég. Nem testépítők vagyunk, nem 15 kiló izmot akarunk vagy hülyére szálkulást. Persze aki 130 kilós zsírgép, annak ajánlott a diéta irányában mozdulnia. Ha meg nagyobb izmokat akarunk, akkor több fehérje kell. De normál étkezés mellett is teljesen jó alakot össze lehet szedni.

Ajánlom a P90x programot, otthoni edzés, két súlyzó kell hozzá jóformán, nézzetek utána. Ncore-ról letölthető. :D

motiválóvideónak :)

[link]

na jó, egy komoly motiválóvideó is:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2477) Szőrös  válasza Yllgrim (#2474) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én ma már ~40 perc futáson túl vagyok :P Amúgy tényleg csak elhatározás kérdése. Az eleje picit nehéz aztán ha megszokod már sima ügy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2478) PoeDameron válasza Szőrös  (#2477) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Jah, illetve ha már megszoktad, akkor jön az hogy belefásulsz, de olyankor arra kell koncentrálni, hogy nem a szórakoztatásodra csinálod, és nem számít hogy baromira untat. Eleve arra kell berendezkedni, hogy baromira unni fogod, és akkor nem ér meglepetésként, hogy tényleg. :-D Ez a természete a gyakorlásnak. Unalmas, fárasztó, de hasznos. Érdemes erre egy mantrát megfogalmazni, mert az ember ezeket a mentális erősítéseket hamar elfelejti, és ha jön a mélypont, nem lesz muníciója. Olyankor kell elővenni a motiválószöveget, és felolvasni.

(#2479) Menthirist


Menthirist
veterán

Én csak simán megsütöttem két fantasztikus szelet tarját (jó 1.5-2 centi vastagok), az Észtországból kapott fűszersóval, kakukkfűvel és rozmaringgal :) Toltam mellé madár + ruccola salátát borsóval :) Jah és toltam hozzá bőséggel Spirit of Attila-t :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2480) Menthirist válasza Menthirist (#2479) üzenetére


Menthirist
veterán

Amúgy most vadászok valami erősebbre :) Valahonnan szerezni kellene egy kis Carolina Reapert :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2481) Yllgrim válasza Menthirist (#2479) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Jol nez ki az a cucc :) Tabasco nem eleg jo? Keress Pakisztani Chilit, eroset, az mar jo lesz neked :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2482) Menthirist válasza Yllgrim (#2481) üzenetére


Menthirist
veterán

Áhh, a tabasco sehol nincs ezekhez :) A Spirit of Attila-ban Dorset Naga/Bhut Jolokia van, ami 10-15x erősebb mint a tabasco paprikája. Szósz készítésnél veszítenek az erejükből (az átlag tabasco szósz ezért "csak" 2-8000 SHU erejű), de a Spirit of Attila még így átkozott erős :) Itt már cseppekben méred az adagolást :) A múltkori pörköltbe 5-6 cseppet tettem :D

A tabasco paprikája 30-50 ezer SHU körül van alapból, a Bhut Jolokia kb 1 millió :D A Carolina Reaper pedig 1.6-2.2 millió :) Ami azért vicces, mert 2 millió fölött a könnygáz van :D 15-16 millió pedig a tiszta kapszaicin...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2483) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Kis érdekesség:
Ma pontosan 71 éve járt először emberi kéz készítette tárgy a világűrben :)

Tea az élet!

(#2484) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#2474) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bár le tudnék tolni meló előtt egy órát, de így is rohadt korán kell kelni, hát még akkor... Max úgy, ha gyalog megyek melóba, akkor egy óra séta beleférne.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2485) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#2484) üzenetére


Yllgrim
őstag

Napi 2x 40percet gyalogolok meloba meg vissza, epp hogy szintentartasra eleg... A kad mar 1-2 helyen megrepedt uh nincs mese... :) Igy is figyelnem kell, nehogy ramverjek :) regi oreg muanyag kad...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2486) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Én ma reggel letudtam már a mait, rá tudtam venni magam, hogy lemenjek a terembe, ami jó is volt, mert alig volt 1-2 ember...

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2487) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

De izgi, már rakják össze a gépet :)))))))))))))

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2488) Menthirist válasza Nathan Boggs (#2487) üzenetére


Menthirist
veterán

élő webcam? :D Yllgrim kedvenc csatornája lenne :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2489) Nathan Boggs válasza Menthirist (#2488) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

:D:D Nem is rossz ötlet :D

Amúgy iPonnál érdemes leellenőrizni, hogy tényleg azt rakták bele, amit kértem? :) Csak nem vernek át.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2490) ttamashu válasza Nathan Boggs (#2489) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Nem az a business, hogy téged becsapnak hanem az áfacsalás.

Tea az élet!

(#2491) Menthirist válasza ttamashu (#2490) üzenetére


Menthirist
veterán

Azt már harcolják le ők az adóhivatallal. Az nem Boggs harca.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2492) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Kérdezősködtem a találgatósba. Legújabb AMD diák szerint jövő nyáron érkezik a ZEN. Pesszimistább hangok szerint inkább novamber/december.

Azt hiszem akkor addig marad a Phenom...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2493) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#2489) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Iponnál érdemes leellenőrizni. 4,5 éve náluk vettem a mostani konfigom javát, és majdnem elcserélték a vinyókat (Hitachi helyett Toshiba). Nem hiszem, hogy szándékosan, inkább gondatlanság, sietség. Mivel az újabb beszámolók szerint a gariztatáshoz, meg 3 napon belüli a cserékhez, stb vevőjogokhoz az utóbbi időben egyre "érdekesebben" állnak hozzá, inkább tételesen ellenőrizz mindent, gyártási számot beleértve az átvételnél (személyes átvételt ajánlok, nem futárt).

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2494) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2493) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Köszi a visszajelzést! Személyesen megyek érte, mondjuk össze lesz rakva, de akkor amennyire tudom, ellenőrizni fogom :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2495) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#2493) üzenetére


Menthirist
veterán

hát komplett konfigot sosem vettem náluk, max félkonfigot, de mindig én szereltem :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2496) Drenadar válasza Menthirist (#2495) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ő sem komplett konfigott vett, csak de :D

magyarán összeválogatta az alkatrészeket és kérte hogy tegyék is össze

(#2497) Nathan Boggs válasza Drenadar (#2496) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jajah, mert én kb úgy állnék felette, mintha egy autót kapnék darabokban :D Lenne egy csomó alkatrészem, amivel nem megyek semmire :D

Szerk.: Vagy repülőt, hátha valaki itt össze tud rakni egy autót... :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#2498) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#2497) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem egy atomfizika, kell egy kis elhatarozas es osszelegozod. Megnezel par guide-ot a youtube-on, utanaolvasol es meg is vagy. En tavaly 34 eves fejjel raktam eloszor a sajat gepemet, addig valahogy nem kerult kepbe a dolog...

Jo dolog ez a konferciazgatas, jok az eloadasok (tobbsegeben) meg sok erdekes dolgot lehet latni, uj emberek, nezopontok, technologiak... Jovore mar kineztem 2-t. Utazgatok kozben, pihenek a csaladtol :) Mintha karacsony lenne :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#2499) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#2496) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mármint Nathan, vagy én? Én csak a kompononseket vettem, otthon raktam össze. Ezért is volt könnyű kiszűrni, hogy csere történt. Egyetimista korom óta magam rakom össze / szerelgetem a PC-m.

Nathan: Ha BP-i vagy, az összeszerelésben tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#2500) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#2499) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Köszi, de már összeszereléssel rendeltem meg, az az 1300 forint megért nekem annyit, hogy ne otthon idegeskedjek azon, hogy elcseszem :D

Amúgy szerintem Drenadar abban a posztban rám gondolt, legalábbis a leírása illik a rendelésemre.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Star Citizen - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.