Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#84) tommie


tommie
csendes tag

Hali!

Ez az interlace nagyon bejött, köszönöm Gyikhus! Bár így van néhány mozgókép ami szellemképes, de legalább nem csíkos
Azonban kérdeznék még:

-Ezt a szellemképet tudom korrigálni? Konkrétan egy repülő sirálynál jelentkezett tehát elég szélsőséges felvételről van szó (gyors mozgás, auto fokusz nagy gondban mert a tárgy kicsi, ellenben a háttér nagyon változatos).
-Ha a media managgerről egyesével viszem a klippeket a time-linre (lehet, hogy máshogy hívják, arra gondolok ahol az általad említett fóliás metódusban rakom egymásra a feliratot, képet, hangot) akkor két klipp között pici, félkockányi szünetek vannak néha, amik apró villanásokat csinálnak a filmben. Autómatikusan ki lehet ezeket szűrni, vagy nekem kell figyelnem, hogy mindig összefésüljen a réseket?
-Ha multimédia cdt szeretnék írni akkor a korábban mpeg2-be renderelt filmet ismét rendereli (szintém mpeg2-be). Ez a kissebbik baj, mert után vmi hibakóddal elszáll és nem írja meg a lemezt.
-Vagy hagyjam az egészet és mpeg2-es tömörítés után használjak egy DVD író progit?
-Az utolsó kérdésem, ha a renderelésnél a NO LETTERBOX mezőt üresen hagyom, akkor szép teljes képernyős felvételeket kapok, ha kipipálom akkor a két széle le van vágva. Ennek gondolom a nagyképernyős tvknél van jeletősége. Ha én nem használom ezt a funkciót akkor egy normál tvn el fog tűnni a kép széle?

Nagyon köszönöm az eddigi segítséged, remélem ezúttal sem viszem túlzásba

Tom

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.