Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6101) csabám válasza mrsmile (#6100) üzenetére


csabám
addikt

Innen (ajánlott a XWKK5) + első hsz. - t olvasd át.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6104) mrsmile válasza csabám (#6101) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Még egy kérdés, melyiket töltsem le, melyik működik a legstabilabban?

(#6107) exelsior1 válasza mrsmile (#6104) üzenetére


exelsior1
senior tag

Na, nem kell ennyire szidni és utálni a Samut, simán el tudom képzelni, hogy a szokásos szabadalomháború eredménye ez is. Olvastam is, hogy az ICS valami Apple szabadalmat sért ami miatt a a Samu is kénytelen néhány dolgot megváltoztatni.

Galaxy S10

(#6109) trobi28 válasza exelsior1 (#6107) üzenetére


trobi28
addikt

A Samu adja ki úgy ahogy van,az Apple meg perelje utána a Google-t,ennyi.
Legalább nem lenne bele piszkálva :K

72mviktor ez jóóóó :C

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#6117) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Olvastam, hogy másnak is "zöld fátyolos" a kijelző ha a betekintési szög megnő.
Ez egy hiba (ami esetleg garanciális) vagy elfogadott probléma (mint LED TV-knél a felhősödés)?

Mert tulajdonképpen pontosan szemből kell néznem a telefont, hogy színhű maradjon.

(#6120) kocsisirma


kocsisirma
csendes tag

Sziasztok! A tavaly októberben vásárolt független s2-ő nagyon "érdekes" problémát mutat. A fénykép és video funkció használata során (fényszegény környezetben, vakuval) elég brutális rózsaszín elszíneződés jelentkezik a kép tetején. Szerintetek szoftver vagy hardver hiba? Segítsetek légyszi! a Kép:

(#6121) R2D20208 válasza kocsisirma (#6120) üzenetére


R2D20208
addikt

Helyedben kipróbálnék egy másik kamera appot is. Amennyiben így marad, szervíz. Ez nagyon gáz ! Nincs valami nagyon elállítva a Kamera beállításon belül ? :F

(#6119) richie900812 csodálkozol, hogy visszatértem ? Itt megvan minden. Nem kell kabaré, és Dumaszínház ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6123) #77877248


#77877248
törölt tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy keresek egy olyan romot, ami magyar nyelvű jól néz ki, valamint nem zabálja az aksit fölöslegesen és könnyen kezelhető. Ki mit tud ajánlani? És az milyen?

Valamint ha valaki tudna mondani egy nagyon jól működő szintén magyar 4.0-ás android romot az is nagyon jó lenne. (az utóbbi jobban érdekel)

(#6124) R2D20208 válasza #77877248 (#6123) üzenetére


R2D20208
addikt

Szia ! Sok jó Rom van, és ami itt használva van nálunk kivéve CM 9 , mind magyarnyelvű. Jó 4.0 Androidrom ? SGS - 2 re ?

(#6125) richie900812 ő nem tud segíteni ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6125) Richard! válasza #77877248 (#6123) üzenetére


Richard!
addikt

Őt zaklasd,de csak privátban!! ;] :P
ártutudi :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6127) kocsisirma


kocsisirma
csendes tag

Kipróbáltam már sok kamera programot, de az eredmény ugyan ez. Olyan érzésem van mintha a vaku belevillantana kissé az optikába. Akkor marad a szerviz. még jó hogy van fél év garancia. Milyen gyorsan dolgoznak a szervizek? Van valakinek jó tapasztalata? Köszi a gyors választ. Így jártam.

(#6128) Laraxior


Laraxior
titán

Wi-Fi adatforgalmat nem lehet mérni Watchdoggal? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6129) 72mviktor válasza kocsisirma (#6127) üzenetére


72mviktor
senior tag

Milyen rom van a telón? Kezdetektől fogva ilyen a kép, vagy csak egyszer előjött?

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#6130) kocsisirma válasza 72mviktor (#6129) üzenetére


kocsisirma
csendes tag

Sajnos kezdetektől ilyen a kép. csak nagy naivan azt gondoltam, hogy a gyenge fényviszonyok miatt van. Gingerbread 2.3.4- el vettem.

(#6131) 72mviktor válasza kocsisirma (#6130) üzenetére


72mviktor
senior tag

És csak most kezded el kutatni az okát?? :Y Véleményem szerint tolj fel egy friss romot és megoldódik a problémád.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#6132) csabám válasza mrsmile (#6104) üzenetére


csabám
addikt

Ezt érdemes.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#6133) kocsisirma válasza 72mviktor (#6131) üzenetére


kocsisirma
csendes tag

Gondoltam én is hogy a legújabb ROM-ot felrakom és megoldódik, de már nem vagyok optimista. Sajnos húztam-halasztottam, gondoltam az ICS megoldja a problémát, de pár ismerősöm ugyanilyen telefonja az eredeti 2.3.4-el is szép képeket csinál. A külső (jó fényviszok) mellet készült képek viszont hibátlanok nálam is. Nincs véletlenül tipped a javítás időtartamát illetően?

(#6134) Psytech válasza kocsisirma (#6133) üzenetére


Psytech
senior tag

Én is azt ajánlom, hogy először cserélj romot, hátha az megoldja. Mert feleslegesen minek add ki a kezedből. Vagy egy hard-reset elsőnek, ha nem akarsz sokat szórakozni vele. Amúgy ha gyári garis, akkor 1-2 nap alatt meglesz, főleg ha a prémiumfutárt hívod hozzá. Ha boltis, akkor nem tudom, az tök lutri....

(#6135) FingR86 válasza Laraxior (#6128) üzenetére


FingR86
őstag

nekem a pro mért eddig : )

(#6136) conanabarbár válasza Laraxior (#6128) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

de méri azt is! külön 3G külön WIFI

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#6137) kocsisirma válasza Psytech (#6134) üzenetére


kocsisirma
csendes tag

A gsmline-tól vettem egy év garanciával. A prémiumfutár milyen feltételekkel intézi a dolgot? Ha romot frissítek nem akadékoskodnak a szervízben?

(#6138) Psytech válasza kocsisirma (#6137) üzenetére


Psytech
senior tag

Hmm, ha egy év garival van, akkor az nem gyári gari, akkor gsmline-hoz kell bevinned. Ha gyári lenne, akkor 2 év lenne. No meg gyári Samus garipapír. A prémiumfutár egy tök ingyenes dolog, annyit kell tenni, hogy regeled a készüléked a samu oldalán a +2 hónap gariért és akkor már hívhatod is hozzá. De mivel nincs gyári garleveled, így ez az út felejtős. Amúgy de, szerviz előtt érdemes gyárira visszaállítani (a te esetedben hagyni a KI4-en ahogy most van)

(#6139) kocsisirma válasza Psytech (#6138) üzenetére


kocsisirma
csendes tag

Köszönöm a segítséget. További szép napot!

(#6140) Psytech válasza kocsisirma (#6139) üzenetére


Psytech
senior tag

Nincs mit és viszont! És sok sikert a probléma megoldásához! :)

(#6141) 72mviktor válasza kocsisirma (#6139) üzenetére


72mviktor
senior tag

Azért én a helyedben megpróbálnám elöszőr a legfrissebb gyári romot.Ha félsz a garitól akkor csináld kiessel(bár én nem ajánlom) akkor a gari is megmarad.Bár gsmline-nál nem tudom hogy megy :F

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#6142) zseko válasza ERPY (#6090) üzenetére


zseko
veterán

Nekem a gyári szebb videót készít :/ és az legalább rögtön indul nem gondolkozás után.

HR24.hu

(#6143) ERPY válasza zseko (#6142) üzenetére


ERPY
őstag

Milyen gondolkozás? Rögtön indul. A minőséget ugyanazon körülmények közt teszteld. De egyébként ott a gyári, akkor használd azt.

(#6144) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Szerintetek, hogy most már nem sokkal az ICS előtt vagyunk, még érdemes felrakni a 2.3.6-ot? Jelenleg a KIES által telepített 2.3.4 van fent. Ehhez képest sokkal jobb az?

(#6145) Richard! válasza mrsmile (#6144) üzenetére


Richard!
addikt

tedd csak fel nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#6146) ERPY válasza mrsmile (#6144) üzenetére


ERPY
őstag

Rakd nyugodtan, még meg is unod az ICS-ig, ha már nem olvastál vissza legalább a mai napi hsz-ekből. De azért holnap kérdezz rá, hogy mikor jön az ICS, menj tutira.

(#6147) adamho


adamho
tag

ICS-ről downgrade-elni 2.3.5-re egyszerű dolog? Nem kell semmi különöset csinálni? Vagy kell old bootloader? Vagy kell tudni valami különöset hozzá?

(#6148) F-ECT$ válasza ERPY (#6086) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem csak a fókusz furcsa (fixed), de a többi nálam is hasonló volt. Köszi!

Dive ever, work never.

(#6149) zseko válasza ERPY (#6143) üzenetére


zseko
veterán

Nálad lehet, nálam nem. Mint írtam, rányomok a nagy piros gombra, és lemered a kijelző. Rányomok bárhová -stop gomb, menü, vissza, tökmindegy mit- és változó de 3-10mp közötti időtartamig semmire sem reagál, aztán ha nem a stop-ra nyomtam, onnantól már megy a felvétel rendesen. Viszont a gyári jobb minőségű és élesebb képet ad nálam. Csak ugye ott meg ott van a pulzálás és/vagy a framerate esés... Úgyhogy én maradok a gyárinál és reménykedem hogy az ICS megoldja, úgysem használom túl gyakran.

HR24.hu

(#6150) conanabarbár válasza zseko (#6149) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

próbáld a gyárit fagyasztani,lehet akad

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.