Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6201) rgeorge válasza Urmy (#6196) üzenetére


rgeorge
addikt

LED TV=LCD TV

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#6202) kagzer


kagzer
aktív tag

Holnap összevetem kollégám S2-esével.
Akkor majd látszik, egyedi-e az enyém hibája.
Akinek meg nincs semmi baja, nagyon örüljön neki, volt már olyan telefonom, hogy minden 10-1 volt jó és nekem sikerült kifogni azt az egyet.
Oh je, ZTE Blade... :D

(#6203) ERPY válasza rgeorge (#6201) üzenetére


ERPY
őstag

Csak más a megvilágítás, és itt van nagy különbség.

(#6204) Urmy válasza dome29 (#6198) üzenetére


Urmy
tag

Így van. Egyik Iphone-os haver azt mondta az s2-nek nem élethűek a színei, túl élénkek..
Most attól hogy eddig hozzászoktunk a fakó szürke kijelzőkhöz, attól még nem az Amoled torzít.
No mind1 is, ízlés dolga ez is, de gondoltam ne csak negatív vélemények legyenek :)
Hibás darabok persze lehetnek de azt meg tessék cseréltetni.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#6205) HardRic válasza Urmy (#6204) üzenetére


HardRic
addikt

Cseréltetni? Harmadszorra? Szerintem jókívánságok kíséretében hazaküldenének.

(#6206) Urmy válasza rgeorge (#6201) üzenetére


Urmy
tag

Azért ez így nagyon erős torzítás :) most ne menjünk bele mély technikai dolgokba, de a LED tv nem egyenlő az LCD tévével. Maradjunk ebbe :P

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#6207) dome29 válasza Urmy (#6204) üzenetére


dome29
aktív tag

Még mindíg az S2 az egyik legjobb készülék! :)

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#6208) Urmy válasza HardRic (#6205) üzenetére


Urmy
tag

Hát ha szar akkor cseréljék ki amíg nem lesz jó. Ez a dolguk, ez nem szeretet kérdése.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#6209) kagzer válasza Urmy (#6206) üzenetére


kagzer
aktív tag

Akkor maradjunk annyiban hogy közel egyenlő:)

(#6210) Gergőkee válasza ibenny (#6158) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

2012 q2, mert a q1-et hivatalosan csúsztatják. De lehet q3 is...

(#6211) bajusz66 válasza Gergőkee (#6210) üzenetére


bajusz66
aktív tag

Szerintem ők se tudják,és ez a legnagyobb gond :o :W

XWLSS 4.1.2/I9000 XWJW5

(#6212) Gergőkee válasza kagzer (#6163) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

És ha azt mondjuk, hogy nekünk is ilyen, akkor megnyugszol? Egyébként mindenkinek ilyen, csak van aki nem veszi észre. Az sgs2 gorillája antireflektív bevonattal van ellátva, azt látod enyhén zöldesnek, ha forgatod a készüléket.

Egyébiránt ahány ember, annyi féle színérzékelés. Nem vagyunk egyformák...

Szerk.: látom más is írta :)

[ Szerkesztve ]

(#6213) Rotate válasza ERPY (#6199) üzenetére


Rotate
veterán

videóban van 2 telefon, mind2 állítólag S2, de szerintem a baloldali az Galaxy R, és arról beszéltem előbb :) az én telefonommal semmi gond :)

(#6214) #20844032 válasza Urmy (#6204) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem ugyan nincs iphonom, csak s2-m, de ennek nem az a baja, hogy nem élethű a képe, hanem hogy konkrétan hulladék :) A fehéregyensúly a fényerővel mászik az egyik végéről a másikra. Kb olyan a kijelző, mint összességében az egész készülék: alapvetően haladó technológiák olcsósított, kaotikus és eszetlen felhasználása marketingcélokra.

[ Szerkesztve ]

(#6215) kagzer


kagzer
aktív tag

Köszönöm a válaszod. A technikai rész nyugtatott meg.
Ha feature akkor feature:)

Azért egyvalamiben megegyezhetünk. Ebben az árkategóriában lehet méltatlankodni. Ha tudom mielőtt megveszem, akkor is megveszem.

HardRic: olvastam olyat hogy amit Kínában gyártottak annak szebb a képe.

[ Szerkesztve ]

(#6216) HardRic válasza Urmy (#6208) üzenetére


HardRic
addikt

De ha egyszer csak ilyenjük van cserére. Te szerencsés vagy, hogy kifogtál olyat, amiben máshonnan van a kijelző. Ide a magyar putriba ezt szállítja a samsung

(#6217) Gergőkee válasza Urmy (#6196) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy tv meg monitor úgy ledes, hogy a fénycső helyett egy ledsor adja a háttérfényt (körbe a káva körül). Maga a kijelző sima lcd...

Amoled más. Itt ledek vannak a képpontokban.

Urmy: pedig de... pont, hogy az amoled torzítja a színeket. Attól, hogy hozzászoktál a túlszaturált "kamu színekhez" az amoleden, még nem ez lesz a színhű.

[ Szerkesztve ]

(#6218) exelsior1 válasza Rotate (#6185) üzenetére


exelsior1
senior tag

Simán elképzelhető :D Bár, élőben azért elég könnyű megkülönböztetni őket. Ha a hátlapot elfejtik megnézni, a kijelző eléggé árulkodik, semmibe sem kerül egy amoledet kiszúrni. Kb annyi, hogy ha a fekete olyan sötét, hogy beleolvad a kijelzőbe akkor amoled:D

Galaxy S10

(#6219) Rotate válasza exelsior1 (#6218) üzenetére


Rotate
veterán

persze :) mondjuk még tokkal is sokkal vastagabbnak tűnik mint a másik, és feltűnően el van takarva a tokkal, hogy még csak véletlenül sem látszódjon szemből csak az előlap :)

(#6220) Gergőkee válasza kagzer (#6215) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Azért az a félelmetes, hogy ha azt mondjuk feature, akkor örülsz. Ha azt mondjuk hiba, akkor pedig cseréltetni akarsz.

Én már többieknek írtam, de le lettem hurrogva. Ez a telefon egy hulladék. Mégis ez a legjobb választás az androidok között... (Szifont elvi okok miatt nem vennék, de szerintem az sem jobb).

Urmy: pedig alapvetően a lesz tv egy kisfogyasztású lcd tv. Pl ue szériás samu led tv-kben ugyanaz az lcd panel van, mint a sima csöves lcd-ben. Színekben nincs különbség. Fényefőleg és főleg fogyasztásban igen. Pl samu fogyasztóvédelemtől bírságot is kapott, mert ezek nem lesz tv-k, csak ledes háttérvilágítású tv-k. Ajánlom a téma mélyebb tanulmányozását, ha érdekel a technológia. Ledek miatt van a felhősödés, és ezért nem fekete a fekete.

[ Szerkesztve ]

(#6221) keIdor válasza Richard! (#6181) üzenetére


keIdor
titán

Ennek mi ertelme? Mas meg soha nem engedheti meg maganak a telefont, ez meg tonkreteszi. A gyerekre ejtenem ra a kalapacsot, tobbszor is.
Utalom az ilyen szetb@szos videokat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6223) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok , bocsi a zavargásért.

Autófókusz probléma megoldott már S2-esen videó közben ?
Szeretnék egy ilyet venni.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#6224) Gergőkee válasza Lászlóka (#6222) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

xwki4

Eladogeppc: gyári progi pulzáltatja, de csak gyenge fényviszonyok közötti videofelvétel során.

Lgcamera fix fókuszos, azzal jó a felvétel.

[ Szerkesztve ]

(#6225) ERPY válasza Lászlóka (#6222) üzenetére


ERPY
őstag

Miért nem olvasgatsz egy kicsit?

(#6226) keIdor válasza Lászlóka (#6222) üzenetére


keIdor
titán

En is a Samsungnal dolgozom. A jelenlegi helyzet az, hogy Ice Cream Sandwich helyett visszaallunk Eclair-re es rfs fajlrendszerre a pozitiv ellentete kritikak miatt.
A bootloader is zarasra kerul, aki nyitni szeretne Szöüli gyarba kell majd hoznia es a telefont itt kell hagynia, es majd visszajonni erte. Az arat meg velem sem kozoltek a munkasok.
A downgrade jovo het kozepen varhato, es kotelezo lesz a frissites. Aki nem csinalja meg marcius 15-ig, annal a proci visszaall 26,52MHz-re es sebessegbeli problemakba utkozik majd. Orom az uromben, hogy a keszenleti ido 30 napra no majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6227) Rison77


Rison77
senior tag

Megvettem a cut the rope-ot weben keresztül, de nem akarta letölteni... ezutàn marketbe (még nem frissitett)nèztem azt irja megvàsàrolva le akarom tölteni de hibàt ír ki, hogy még nincs megvàsàrolva... Valakinek van ötlete?

(#6228) Szelley válasza keIdor (#6226) üzenetére


Szelley
senior tag

+1...Én, mint a Samsung helyi képviselője is alá tudom támasztani ezt a dolgot!!
Más: Isten ez a Poweramp :)

(#6229) F-ECT$ válasza dome29 (#6207) üzenetére


F-ECT$
titán

Már nem sokáig :)

Dive ever, work never.

(#6230) djapor96 válasza Richard! (#6181) üzenetére


djapor96
őstag

mehet is T-mobile "casco"-ba :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#6231) Piwi


Piwi
addikt

na felraktam AndyX 6.0 ICS romot. tetszett de nem tartott sokáig..cèges wifire nem megy fel ami eddig egy GB romnak sem volt gond. aztan felraktam Criskelo ICS romot,ugyanúgy nem megy fel. ennyit az ICS-ről,hazaèrek melóból ès megy is vissza a jól bevàlt GB

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6232) csabicska válasza Piwi (#6231) üzenetére


csabicska
senior tag

[ROM][ICS]Bezke UltraIcs 3.0 "XXLPH" Full Holo.
Én ezt tettem most fel ,de nagyon meggyőző .
[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#6233) Piwi válasza csabicska (#6232) üzenetére


Piwi
addikt

Ezt is nézegettem de akkor valószínűleg ebben is egy kalap s..r lesz a wifi. Akkor meg nem vagyok kisegítve. De azért köszi a linket, hátha valakinek megtetszik majd

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6234) zack válasza Piwi (#6233) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig majdnem ez ment fel. Még időben olvastam. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6236) kagzer válasza Gergőkee (#6220) üzenetére


kagzer
aktív tag

Nem örülök, de ha ez általános hibajelenség, akkor fölösleges cseréltetni.
Mindössze ennyiről szól a dolog.

Van egy olyan programozói mondás, hogy "ez nem hiba hanem feature".

(#6237) Piwi válasza zack (#6234) üzenetére


Piwi
addikt

Hiába, béta még ez az ICS. Igaz az itthoni wifimre szépen felment, de ettől még a melóhelyit nem tudom használni csak GB rommal. Sebaj, legalább kipróbáltam :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6238) csabicska válasza Piwi (#6233) üzenetére


csabicska
senior tag

Nekem a Wifi ok!!.
Sőt az egész rom nagyon rendben van.
Csak ajánlani tudom.

-Galaxy S20 - The best-

(#6239) Piwi válasza csabicska (#6238) üzenetére


Piwi
addikt

akkor próbáld olyan wifi hálózatnál amikor kézzel irod be az SSD-t is,mivel rejtett hálózat..nah erre tuti nem fog felmenni,tehát számomra kuka az ICS

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6240) Varszegig válasza Laraxior (#6128) üzenetére


Varszegig
veterán

De. Lehet

(#6241) klevente válasza keIdor (#6226) üzenetére


klevente
tag

A végén még kiderül, hogy mindenki a Samsungnál dolgozik a fórumban :DD

(#6244) Varszegig válasza Urmy (#6196) üzenetére


Varszegig
veterán

Nyugodj meg, a led tv az nem ledes. Az is lcd, csak ledek adják a háttérvilágítást.

(#6245) klevente válasza ERPY (#6243) üzenetére


klevente
tag

:DDD (erre mást nem tudok mondani)

(#6246) SP!T válasza eladogeppc (#6223) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem müxik normálisan.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6247) Psytech válasza ERPY (#6243) üzenetére


Psytech
senior tag

Ááhh, akkor miattad nem kaptam meg az állást.. :(( :D

Hogy on is legyen azért, azt kell mondjam, h R2 tegnapi romja nagyon állat :)) készenléti fogyasztása 1%, sebessége mint a villám, semmi FC, minden flottul megy :)

[ Szerkesztve ]

(#6248) znagy69 válasza Psytech (#6247) üzenetére


znagy69
őstag

+1

(#6249) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok, feldobtam a Go launchert, de közel sem olyan finom müködésü mint a gyári launcher. Szó volt itt egy programról ami a launcherek futatási prioritását állitja, de a linkje nem mutat sehová. Esetleg nem tudjátok mi a neve? Nice néven kerestem de nem találom. Köszönöm

(#6250) Rotate válasza tamasgal (#6249) üzenetére


Rotate
veterán

OS Monitor-ban van ilyen funkció :) csak előbb root jogot kell neki adni :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.