Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#690) Hory


Hory
aktív tag

Sanyarú történet következik.

Rendeltem egy Zopo C2-t Kinabol, mert igen meggyozo ara volt a specifikaciohoz.

Megjott, haaatize ez kurvanagy. Meg nincs benne a sok-sok kenyelmes cyanogenmod feature. Na de OK.

A wifi jele kurvagyenge; ahol a htc desire meg boven mukodott, ez dobalja el percenkent (aztan meg ujracsatlakozik).

A GPS pontatlan; a pontossaga kb. 500m, es 'ugral', emiatt az osszes GPS tracking app, amelyikben nincs _massziv_ filterezes, 800km/h -s sebessegeket mutat.

A 4GB memoriabol 1GB volt a /data, 2GB meg egy beepitett sdcard. igen, komolyan. Sok-sok vadaszattal sikerult egy olyan emmc-scatter file-t talalni, ami a
2GB-ot a /data-hoz csapta. De akkor is zavaro, hogy a gyari appek letojjak az sd kartyat, es pl. a gallery a telefon sdcard-jara pakolja a thumbnail cache-t.
Frissitesek: elvileg OTA, gyakorlatban ilyen needrom.com -os siteokrol, teljesen megbizhatatlan forrasokbol kell letolteni. meg a gyarto is ingyenes letolto site-okra rakja fel az official rom-okat!!!

Nehez. 152g, huzza a zsebet rendesen.
A gyari kamera app igen gagyi, app store-bol lehet venni olyat, ami tamogat 13MP-es kamerat is.

Es akkor a legrosszabb. Az elejtes.
HTC Desire ugye potyogott parszor, igen durvakat is (pl. 1.5m-rol a betonra, vagy ejjeliszekrenyrol lerantotta a gyerek toltokabellel benne, hogy megrepedt az USB csatija), de 4-5 nagy eses utan meg mindig semmi baja.
Zopo toltokabelen atgazoltam veletlenul ejszaka, lepotty kb. 80cm magasbol parkettara. Kepernyo megrepedt, mukodik, de a touchscreen nem.

Utananez. Zopo C2 forradalmi ujitasa az LTPS (vagy mi a szosz) touchscreen, ami azt jelenti, hogy a touch panel es a tft ossze van ragasztva, hogy meg vekonyabb/jobb legyen. Csak egyutt cserelheto.
Fizettem a telefonert $250 -t, $100 lenne az uj panel.
Na itt adtam fel. Ebbol eleg. Nem eri meg meg $100-at rakolteni valamire, ami nem tetszett mar az elejen sem.

VEGYETEK GUMI VEDOBORITAST A KINAI MOBILRA!!! par euros tetel, de ezek bizony TORNEK, ha elejted.

/off, van elado egy 3 hetes, touchscreen-hibas zopo c2, ha valakit erdekel. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.