Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#1001) sirály69 válasza wiggly (#997) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem is azt írta, hogy 1-2 napon belül postára adják.
4. napon megkeresésemre küldtek egy tracking numbert ami soha nem lett aktív...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1002) wyattthoearp válasza betyarr (#999) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Nekem nem adaptert küldtek, hanem gyári Zopo töltőt de Eu-s fejjel.

Dime27:eddig jó a marsapa rom, bár a gravitybox még mindig nem működik.

(#1003) nemkor válasza tblasko (#675) üzenetére


nemkor
csendes tag

Üdv, fórumlakók!

Kb 2 hete tévedtem először erre, korábban eszembe nem jutott volna közvetlenül Kínából telefont venni. Napokon keresztül olvasgattam a hozzászólásokat, és egyre jobban tetszett az ötlet ... :)
Végül aztán ma egy hete, aug. 23-án, pénteken este 6-kor rászántam magam, és meg is rendeltem az Etotalk-ról (Paypal fizetéssel, ingyenes DHL szállítással) fekete színben ezt a telefont:

[ZOPO C3 Free DHL Gorilla Glass Quad Core 1.5GHz Dual 3G Dual SIM 5.0" FHD 13.0MP Android 4.2]

Tegnap, csütörtökön reggel már 8 óra előtt itt volt a DHL futár a csomaggal. Vagyis 5 és fél nap alatt megjött, és ebben benne volt a hétvége is! Vámon simán átjött, ezt írták a csomagra:

Communication device Lithium ion batteries 25.00 USD

Máshol ugyan lett volna ettől olcsóbban is, viszont egyrészt (akkor még) adtak +1 akksit ajándékba (ami benne is volt a csomagban) és a rendelésnek semmilyen további pluszköltsége nem volt. Pontosabban én kifizettem még 6 USD biztosítási díjat, de ez már teljesen önkéntes, opcionális választás volt.

Nagyon meg vagyok elégedve velük, az oldal korrekt és tényleg WYSIWYG! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1004) ttlogan


ttlogan
csendes tag

Sziasztok!

Én most vettem egy c2-est,a problémám az hogy nem tudok hívószámkijelzést vagy a hívásátirányítást
állítani!Valakinek valamilyen 5let,tapasztalat?

(#1005) Gijjom


Gijjom
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom...továbbra is akad a masina (alap C2-es), fagyogat (pedig semmi extra nem fut), a Play leáll, és nekem mintha túl melegnek tűnne a hátlap kis használat után. Remélem, hogy szoftveres a gebasz és orvosolható. Valami tipp? Vagy egyszerűen csak kifogtam egy rossz masinát? Előre is kösz minden építő javaslatot, mert már jobbalerősenfalhozhajításon gondolkodom...

(#1006) dime27 válasza ttlogan (#1004) üzenetére


dime27
őstag

Hally

dokkon megnyomod a telefon ikont, utána menü gomb utána beállítások--beszédhívás--további beállítások--hívóazonosító---ezzel állítod be a saját szám küldésést!

dokkon megnyomod a telefon ikont, utána menü gomb utána beállítások--beszédhívás---hívásátirányítás---ezzel pedig a hívásátirányításhoz jutsz :K ;) :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1007) hirtelen válasza nemkor (#1003) üzenetére


hirtelen
csendes tag

Azért annyi világosan látszik, hogy a Kínából vásárlást Káosz kapitány szervezi :O .

Hányan magyarázták el, hozzám képest láthatóan e téren gyakorlottak, hogy csakis lassú postát válasszak, sohasem DHL-t, mert utóbbit szinte biztosan vámmal-áfával jutalmazzák, a lassút meg szinte biztosan nem -, erről szól az erre megnyitott fórum is [link], erre tessék: Neked DHL-lel simán átjön...

Amihez szívből gratulálok, használd egészséggel a Zopot, csak nem értem az egészet. Vélhetően azért nem értem, mert nincs mit megérteni: úgy fest, az egyéni szerencsén múlik, hogy a kínaiak egyáltalán szállítanak e (időben), hogy mit írnak a számlára, hogy itthon vámolnak-áfáznak e, hogy lesz-e garancia. :((

(#1008) szaszii válasza hirtelen (#1007) üzenetére


szaszii
tag

Így van, szerencse kell hozzá, úgyhogy többször felesleges is megkérdezned, leírtuk 100x a lehetséges alternatívákat, most már magad kell eldöntened, sok sikert hozzá.

(#1009) ttlogan válasza dime27 (#1006) üzenetére


ttlogan
csendes tag

Örök hála,ezt nem találtam volna meg magamtól egy jó ideig! :R

(#1010) Karima


Karima
őstag

Irtam par hete, hogy ha tolton van a telefon, csak akkor van nalam ghost touch, de akkor nagyon. Na most ezt azzal kiegeszitenem, hogy ez csak arra igaz, ha nem a gyari tolton van (Sony, Samsung), gyarival semmi baja. En szemely szerint imadom ezt a telefont:) Hosszu evek ota vegre egy olya telefon, ami ugy mukodik, ahogy kell, nem akad, nem lassul, nem fagy. Pedig ez az elso "olcso kinai" telefonom, eddig volt Samsung, Huawei, Sony.

(#1011) dime27 válasza hirtelen (#1007) üzenetére


dime27
őstag

Nem értem mit szarozol rendelj vmi olcsó max 100dolláros tételt Pandáról és ha bevállik rendelj drágább telt munkatársam se hitt a kínai dolgokban de miota rávettem h igy rendeljen azota már nem tudom hanyadik telt rendelte családjának Pandárol eddig semmi panaszt nem mondott róla....csak kicsit már uncsi h a forumnak nem erről kéne szolnia erre megvan sztem más furom itt arrol kéne beszélni h ki mit csinált a c2-esével miylen romokat tett fel és h az hogy megy a telen ki mennyire van megelégedve a teljével nem azt olvasgatni napok ota h most vegyek ne vegyek telefont Kínából :DD :B :U :R

ttlogan: Igazán nincs mit bár én google-bol szenvedtem ki mindezt :K

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1012) betyarr válasza hirtelen (#1007) üzenetére


betyarr
veterán

lassú kínai posta.hallgass a tapasztaltabbakra.

(#1013) Karima


Karima
őstag

Az mitol van, hogy a felso savban az adatforgalomnal csak H+, H vagy E jelzes szokott lenni 3G nem. Nem tudom, hogy kell-e, csak az elozo telefonjaimnal altalaban 3G-t mutatott.

(#1014) DJSweet válasza Karima (#1013) üzenetére


DJSweet
csendes tag

Én nem olyan rég rendeltem egy faea F2S. Nem találtam róla semmi leírást esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata róla?

(#1015) szaszii válasza DJSweet (#1014) üzenetére


szaszii
tag

Topikot tévesztettél... mi köze ennek a Zopo C2-höz? Amúgy bírom az olyanokat, akik előbb rendelnek meg dolgokat, aztán kezdenek el utánuk olvasni... :C

(#1016) DJSweet válasza szaszii (#1015) üzenetére


DJSweet
csendes tag

nem találtam más topikot! Próbáltam utána olvasni de nincs róla semmi vagy gondolom ezt nem bírtad felfogni! Mostanában minden hülye gyerek azt nézi hogyan kössön bele a másikba!

(#1017) peti500tc válasza DJSweet (#1016) üzenetére


peti500tc
tag

Lehet kérdezni! Nem hisztizni! Téged senki nem hülyézett le! Amúgy dual sim topik, szívesen!

(#1018) Gyurmasina válasza dime27 (#1011) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Nagyon egyetértek Veled! Ez ne legyen kerekedelmi topic! :C :C :C

(#1019) wyattthoearp válasza Karima (#1013) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Nekem váltogatja a 3G és a H+ ikont.
Nézd meg be van e kapcsolva a 3G és, hogy gsm, vagy wcdma módban vagy e.

(#1020) Karima válasza wyattthoearp (#1019) üzenetére


Karima
őstag

koszi. ezt hol is tudom megnezni? egyebkent gyorsasagban mi a sorrend?

(#1021) wyattthoearp válasza Karima (#1020) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Beállítások / továbbiak / mobilhálózatokon belül több menüpontot nézz át.
Edge/ Hsdpa/3G a sebességsorrend.

(#1022) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés, a Totalk is kínia store-ból küld? Kerestem valami infót róluk, de ebben nem találtam biztosat.
Köszi.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1023) Karima válasza lafaty80 (#1022) üzenetére


Karima
őstag

az etotalkra gondolsz? igen, kinabol kuldik. en onnan rendeltem ingyenes dhl szallitassal es fennakadtunk a vamon:) de ugy is 5 nap alatt a kezemben volt.

[ Szerkesztve ]

(#1024) lafaty80 válasza Karima (#1023) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszi, az "e" már nem láttam :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1025) dime27 válasza wyattthoearp (#1019) üzenetére


dime27
őstag

Fényérzékelést automatára tettem de semmire nem reagál ez is ROM függő szted nálad h szuperál?! Haverom Tengdája erősebb fénynél azért láthatóan feljebb veszi a fényerőt sötétben meg le.Marsapa rom előtt volt fennt másmilyen is neked akkuidőd h alakul ezzel ill h alakult a régivel nem találod kevésnek?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1026) wiggly


wiggly
csendes tag

Vicces, a Tmalltol nem tudták valamiért leemelni a pénzt. Érdekes, egyböl kaptam egy mail-t is. Az emailos kérdéseimre bezzeg elfelejtettek. Hát ezt már intö jelnek vettem, persze amellett, amiket itt is megtudtam. Lemondtam. Holnap új próba Minideal-töl. Marad az eredeti verzio C2 platinum. Reggel tedd a kezed a tévére. :)

(#1027) wyattthoearp válasza dime27 (#1025) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Én a fényérzékelős hibát nem tapasztaltam, viszont az is igaz, hogy mindig maximumon van.
Nekem egy napot általában kibír, ez nem változott a rom cserékkel sem.
Wifi, 3G mindig bekapcsolva, fényerő maxon, gps szintén. Napi egy két óra online stream, bluetooth fülessel, de akkor délután már tölteni kell.

(#1028) betyarr


betyarr
veterán

most lesz egy hülye kérdésem: ha a wifi és a 3g is be van egyszerre kapcsolva és mindkettő elérhető,akkor a wifi-t preferálja a készülék?vagy eszi a szolgáltatótól a megákat?

(#1029) sirály69 válasza betyarr (#1028) üzenetére


sirály69
őstag

Elméletileg a Wifi a preferált, de még nem próbáltam ki ezen a telón...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1030) wyattthoearp válasza sirály69 (#1029) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Az android alapértelmezetten preferálja a wifit. Ez nem lehet másképpen.

(#1031) betyarr


betyarr
veterán

:R

(#1032) vadkörte válasza betyarr (#1028) üzenetére


vadkörte
addikt

Ilyen esetben:
-SG Ace-emnél wifi
-kolléga SGS-énél wifi
-volt kolléga iPhone-jainál wifi.

Üdv. V. Körte

(#1033) madpayne


madpayne
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Nekem egy olyan hibajelenség jött elő a zp980-ason, hogy amikor töltőre teszem akkor kijelzi hogy töltődik (kiírja a képernyőre meg a kis aksi ikon is elkezd animálódni :) ) de nem tölt. pl.: este 65%-on volt a töltés és kb hajnalban, mikor ránéztem már csak 50%-on állt az aksi töltöttségi szintje. Akkor lehúztam majd megint rádugtam és végre elkezdett tölteni. Másnál nem volt ilyen hibajelenség? Ja nálam ez már kétszer is előfordult.

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#1034) doongoo válasza wyattthoearp (#1021) üzenetére


doongoo
addikt

Tévedsz. A helyes sorrend:

GPRS->EDGE->3G->HSDPA->4G

"GPRS (General Packet Radio Service)[szerkesztés]
A CSD-vel szemben a csomagkapcsolt GPRS már nem terheli folyamatosan a hálózatot, csak a tényleges adatforgalom alatt. Az elméleti adatátviteli sebessége 53 kbit/s. Bár ma már egyre inkább kezd kiszorulni, de még a WAP-nál a mai napig alkalmazzák. 2,5G adatátvitelként is szokták emlegetni.
EDGE (Enhanced Data Rates for GSM Evolution)[szerkesztés]
Az EDGE a GPRS hálózatok megerősítése, akár 236 kbit/s-os adatátviteli sebességre is képes. Ma főként kisebb településeken és mobiltelefonon alkalmazzák a 3G alternatívájaként. 2,75G adatátvitelként is szokták emlegetni.
3G[szerkesztés]
A harmadik generációs mobilhálózat a mobilinternet mellett már a videóhívást is lehetővé teszi. A névleges adatátviteli sebessége 384 kbit/s.
HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access)[szerkesztés]
A HSDPA elméleti adatátviteli sebessége az eszköztől és a lefedettségtől függően akár 14,4 Mbit/s is lehet. A nagy sebességének köszönhetően ma már széleskörűen elterjedt, főképp városokban és a nagyobb falvakban alkalmazzák." - forrás wikipédia

(#1033) madpayne
USB-csatlakozó hibának tűnik

[ Szerkesztve ]

(#1035) janosibaja válasza madpayne (#1033) üzenetére


janosibaja
őstag

Ennek kontakthiba szaga van...

(#1036) gépmania


gépmania
csendes tag

Sziasztok,

Nagyon elégedett Zopo980 tulaj vagyok. Régóta olvasgatom a dual-sim illetve ezt a topikot is. Nekem úgy tűnik , hogy a C2 és a 980 között valóban lehet hardveres különbség. Ezt azért gondolom mert a szellem képes kijelzőre illetve a töltés közbeni problémákra többnyire C2 tulajok panaszkodnak. Nekem semmilyen típushiba sem jelentkezett az itt leírtak közül eltekintve attól. hogy a sim2 ( normál méretű) kártyát ki kellet ékelni egy papírlappal. Erre egyébként ZTE blade tulajok hívták fel a figyelmem, mivel ezek kínai telefonok kínai piacra lettek tervezve ahol vastagabb a sim kártya, felléphet kontakt hiba. Viszont a legutóbbi frissítést nem tudom telepíteni (2013080818-173942) letöltés után reboot alatt kiakad . Ekkor kiveszem az akksit és újraindul.
Tudna valaki a megoldásban segíteni, egyáltalán van előnye ennek a frissítésnek?

Ja egyébként én 275$ vettem 980 at és most rendeltem egyszerre kettőt 265$ ért. Mindet innen [link]
Egébként segítőkész és korrektnek tűnik.

(#1037) doongoo válasza gépmania (#1036) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem simán felment a telepítés.Mintha a gyártói fórumban olvastam volna, hogy ez a frissítés igazából a 2GB/32GB verziókra jó, de nem vagyok már benne biztos. Amúgy semmi különbséget nem vettem észre a frissítés óta (elvileg a "ghost touch issuet" oldották meg benne, de nekem korábban sem volt ilyenem)

(#1038) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

reggel hazaértem a melobol 43%ék volt még a C2 Platinumom akksijából, kikapcsoltam és most délután h kapcsolnám be nem akart bekapcsolni.Rádugtam töltőre és kiirja h 1%-ék és elkezdte tölteni!KIkapcsolt állapotban mitől merülhetett le így ennyire?!Lehet h vmi gebasz van a telefonnal vagy az akksijával?! :F Csinált vkinek ilyesmit a Zopo-ja itt a forumban?!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1039) laslie92 válasza dime27 (#1038) üzenetére


laslie92
senior tag

Nekem az Új frissítés óta! 2/32 verzió szoftver nél csinálja azt h 10% nál nem akpcsol be a telefon hanem kéria tőltőt vagy 20 percre! és utána nagy nehezen bekapcsol!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#1040) dime27 válasza laslie92 (#1039) üzenetére


dime27
őstag

Most tölti de teljesen le volt ezekszerint merülve ugyanakkor reggel még emlékszem h 43 százalékon volt...kikapcsoltam mert éjszakás voltam és nem akartam h csörgessenek amig alszom és most h felébredtem be akartam kapcsolni és nem akart bekapcsolni...rádugtam töltőre és kiirta h 1%ék de mi a fenéért merült le?! Számomra ez magas....eddig a ROM-al ami rajta van nem volt akadás se fagyás se lagg se semmi ....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1041) laslie92 válasza dime27 (#1040) üzenetére


laslie92
senior tag

Nálam ugyan ezt csinálja! Szerintem valami kernel hiba!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#1042) sirály69 válasza laslie92 (#1041) üzenetére


sirály69
őstag

Én még nem frissítettem...
Lehet, hogy jól tettem?

Szerver Hosting Debrecenben

(#1043) doongoo válasza sirály69 (#1042) üzenetére


doongoo
addikt

most már kipróbálom én is, hogy kikapcsolva merül-e ill. engedi-e magát bekapcsolni alacsony töltöttségnél (bár amikor én alszom, akkor a telefonom mindig a töltőn lóg)

(#1044) sirály69 válasza doongoo (#1043) üzenetére


sirály69
őstag

Én pedig sosem kapcsolom ki. Sajnos ...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1045) AtomCity válasza Cuccok (#978) üzenetére


AtomCity
tag

Sziasztok!

Két napon belül küld nekem a Panda egy kijelzőt (Zopo C2 16GB-os verzió), és azt írták nekem miután megkérdeztem, hogy Gorilla Glass lesz, de ezt hogyan tudom meg majd valójában (tudom, majd használat közben, de még beszerelés előtt gondoltam...)?

Üdv: Peti

Aki kardot ránt, az kard által vész el...

(#1046) betyarr válasza AtomCity (#1045) üzenetére


betyarr
veterán

biztosan lesz aki megerősít vagy megcáfol,de sztem sehonnan sem.

(#1047) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

Előbb hivni kellett vkit a Platinumomrol és alig hallottam az illetőt ezen hogyan tudok javitani?! Beszélgetés közben nyomkodjam a hangerőszabályzót felfelé esetleg?! Valamint hiváskor egyet rezzent a kütyü ezt i ski lehet vhol kapcsolni?!Köszi előre is a válaszokat! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1048) wyattthoearp válasza AtomCity (#1045) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Szerintem még használat közben sem fog kiderülni, hogy melyik volt.

(#1049) FPeti77


FPeti77
csendes tag

Sziasztok!
Pár hete nézegetem én is a zp980 2/32. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy akik 2 sim kártyával használják, nincs e esetleg valami gondjuk.
Én egy ZTE U960 dual sim full activ telefont szeretnék lecserélni.
Köszönöm

(#1050) wyattthoearp válasza FPeti77 (#1049) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Nekem fehér platinumom van 1/16 kivitelben. Használok telenoros és t-mobilos kártyát is, de eddig nem vettem észre hibát. Ez a telefon "csak" dual standby. Átirányítással lehet játszogatni, ha sok hívás futhat be egy időben a két kártyáról.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.