Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#401) instantwater válasza eladogeppc (#398) üzenetére


instantwater
addikt

Kérj valamelyik webshoptól.
Pár helyen kérésre azt tesznek rá, gondoom van nekik flash képük.
Vagy az is lehet, hogy kínában a "kéred, hogy Aliyunt tegyenek rá" az azt jelenti, hogy nem csinálnak semmit vele :D

(#402) zippofcy válasza wyattthoearp (#367) üzenetére


zippofcy
senior tag

Két és fél éve használom a Galaxy S-em, sose raktam rá fóliát és a kijelző még mindig karcmentes. Párszor leejtettem, a keret "fém" csíkján van is pár randa nyom, de a kijelzőn semmi. Pedig volt mellette párszor kulcs vagy aprópénz is a zsebemben. Gorilla glassra én nem tennék fóliát soha. Olyan lenne mint a tabletta + gumi kombó ;]
Haverom ugyanakkor vette az övét mikor én az enyémet, nemtom mit csinál a telóval de a keret "fém" vagyis ezüst festéke totál lekopott, olyan mintha a kutya szájából húzta volna ki a telót, de a kijelzője karcmentes.
Szvsz ha gorilla glass karcolódik akkor az NEM gorilla glass csak rámondták, mint a 3-4000 mah-s akksikon a felirat vagy a 25MP kamerás mobilok.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#403) PS7A


PS7A
tag

Tetszetős "kis" készülék...még visszatérek :D

(#404) justaview


justaview
őstag

A telefonom firmware-e jelenleg a 20130422. Most kaptam én is értesítést az update lehetőségéről, ami a 20130521-re frissítene.

A telón nem találtam még olyan hibát, ami nagyon kiakasztana. Valójában semmilyet. :)

Van itt valaki, akinek valamilyen téren komoly előrelépést hozott a frissítés? És az melyik frissítés volt?
Másrészt az is érdekelne, hogy hozott-e olyan problémát valamelyik frissítés, ami azóta sem oldódott meg?

Köszönöm előre is.

(#405) beritib válasza justaview (#404) üzenetére


beritib
csendes tag

Nos a frissítés megoldja ak akku kijelzés problémáját, és megoldja a 3G problémát is, továbbá az automata fényerő beállítás is megoldódik. Hirtelen ennyi jut eszembe amit nálam megoldott.

(#406) justaview válasza beritib (#405) üzenetére


justaview
őstag

Hibát nem hozott be?

(#407) beritib válasza justaview (#406) üzenetére


beritib
csendes tag

Egyenlőre plusz hibát nem vette észre.

(#408) justaview válasza beritib (#407) üzenetére


justaview
őstag

Akkor lehet, hogy megkockáztatom. :)

[ Szerkesztve ]

(#409) zippofcy válasza beritib (#405) üzenetére


zippofcy
senior tag

Akku kijelzés android bug, pl. az ICS főzött ROMomban néha beragadt 100%-on és csak újraindítás segített (mondjuk ha lemerült úgyis be kellett kapcsolni utána ;] ) A mostani zseléscukorban meg 50%-ig normálisan megy le, ott megáll és hirtelen esik le kb 20%-ra. Pedig mindkét ROM a top5-ban volt / van az xda-developers fórumon szal nem hinném hogy a készítőik bénák.

Az ICSben benne volt az a (3rd party) rootos okosság is hogy folyamatosan monitorozta mi mennyit fogyaszt és lekapcsolgatta a dolgokat, 20% akku feszültségen meg átment 2Gre. Ez utóbbi iszonyatosan idegesített is.

Ebben a JBben nincs, kb 2 órával hamarabb merül le. Jah és vmiért itt 2Gre átkapcsolva se bír ki kétszer annyit ... de aki "okos"telón nem használ emailt, vibert, facebook chatet az tuti iphone-os (csak a felvágás miatt vette ;] )

Gondolom ti is rögtön vennétek iphone5St ha lenne rá zsé mint én ;) (gyk: vicc volt :P )

Kövi telóm nekem is kínai lesz csak megvárom míg 50 ezer körülért lesz: 4 magos proci, 5"-es IPS de még inkább amoled (fogyasztás miatt) kijelző, legalább 3000mhs akksi, cseppállóság (mint a Defy) és dualsim ( másodlagosnak belerakok egy feltöltős mobilnet SIMet). Ha jó benne a hangchip az se hátrány.
Meg nincs szívem kidobni az SGSt, kapni már nem sokat kapnék érte úgyse.

Samu meg főleg apple modellekben az ár kétharmada a márkanév. Aki meg azért fizet az sznob ;] (aki meg HTC, Nokia stb nevekért fizet az nem sznob hanem hülye ... )

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#410) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok! Ha alkalmazást szeretnék áthelyezni telefon memóriából sd kártyára, hibaüzenettel fogad:
Miszerint, nem lehet áthelyezni, mert nincs elég tárhely. Pedig még 36Gb szabadon van. Nem tudjátok mi lehet ez?

(#411) b-csigabiga


b-csigabiga
csendes tag

Sziasztok!

2 akku: annak idején, amikor az antelife-ről megrendeltem a C2-őt, 2 akksit írtak a dobozban. Megrendelés visszaigazolásakor már csak 1db-ot jeleztek, én reklamáltam, ők mondták már késő, erre most pénteken meghozta a postás a borítékban a 2. db akkut! :C :DD Köszönet érte! :R

Hátlap: azért, hogy ne legyen rózsás a helyzetem, a hátlap, alul a mikrofon-hangszóró sarkon az Istennek se akar a helyére pattanni. Olvastam korábban talán másnak is mintha lett volna ilyen baja. Mi a megoldás? Van valami praktika a felrakásban? / körkörös nyomkodásos valami?!/ :W
Még jó hogy a szilikon tok ápol és eltakar! :F

Köszi,
BCsB

(#412) instantwater válasza b-csigabiga (#411) üzenetére


instantwater
addikt

Próbáld meg arról a sarokól kezdeni a felrakást.

(#413) b-csigabiga válasza instantwater (#412) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

Ok, már próbáltam. Amikor a végére érek, akkor az utolsó helyre pattanás után, ez a sarok kinyílik egy kicsit, osztjóvan, nézegethetem a rést. A hátlap nem görbe!, azt ti is érzitek, hogy ez egy puha valami műanyag. Sajna ez születési rendellenessége a telómnak. :(

(#414) wyattthoearp válasza b-csigabiga (#413) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A hátlapon belül vannak apró rögzítő fülek. Ha az egyik kicsit behajlott, akkor szokott ez a jelenség előfordulni.
Vékony csavarhúzóval állítsd vissza, és aztán jó lesz.

(#415) Fandango válasza b-csigabiga (#413) üzenetére


Fandango
veterán

En ilyet rendeltem a telefonhoz, ezzel nincs ilyen gond, siman bepattan a hatlapi resze.

(#416) b-csigabiga válasza wyattthoearp (#414) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

:DD
/nagyító + világítás + kis csavarhúzó + türelem és lőn!/ Igazad volt!
Nagyon Köszönöm! :R :R :R

BCsB

(#417) wyattthoearp válasza b-csigabiga (#416) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Örülök, és nagyon szívesen.

(#418) betyarr


betyarr
veterán

végre valahára az enyém is megérkezett!elégedett vagyok,csak még szokatlan a méret,főleg a zsebben hordáshoz.
a kamera tényleg lehetne jobb is,dehát ez van.
a töltőfej (illetve a hozzá adott átalakító) valami borzalom.nem merem egyszerűen használni,mert balesetveszélyes.ha rádugom,akkor nem megy rendesen a helyére,hanem vagy 3-4mm kikandikál :Y
másnak is ilyen?

(#419) Musaka válasza betyarr (#418) üzenetére


Musaka
senior tag

Igen az enyém is ilyen. Fekete kötegelő csodákra képes :)

(#420) sirály69 válasza betyarr (#418) üzenetére


sirály69
őstag

Melyik verziót küldték?(USA/UK)

Szerver Hosting Debrecenben

(#421) betyarr válasza Musaka (#419) üzenetére


betyarr
veterán

5letnek nem rossz!csak egy kissé sértené a biztonságérzetemet.úgyhogy ha marad a teló,akkor veszek hozzá egy normális(abb)at.

sirály69: us jött.

---
amúgy röhej az egészben,hogy az ajándékokat 3 nappal később adták postára (panda féle),de több mint 1 héttel hamarabb megérkezett.csak hogy ne érezzem magam olyan jól :U

[ Szerkesztve ]

(#422) sirály69 válasza betyarr (#421) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem is usa..., de nekem van egy régebbi átalakítóm ami szuper. Ilyen...

Csak azért küldték előre, hogy fel tudj készülni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#423) blueye


blueye
veterán

Pandawill ajánlat
Mit szóltok hozzá?

(#424) betyarr válasza sirály69 (#422) üzenetére


betyarr
veterán

valami jóféle,minőségi töltőfejet kéne nézni,mert a gyáriról nem mondanak túl jókat...

(#425) Fandango válasza betyarr (#424) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem nincs bajom a gyari toltovel, az atalakitot benne hagyon a konnektorban, mert az nehezen jon ki eleve, igy nem kell megfogni csak egy mozdulattal kihuzom es bedugom a toltofejet.

(#426) lityó


lityó
csendes tag

http://www.fastcardtech.com/ZOPO-ZP980-Plus

Véleményt kérnék ! erről az oldalrol rendeltetek -e már és hogy ingyenes kiszálitást válalalnak?
Ez az ajánlat elég vonzónak tűnik ;)
miért grey -nek van titulálva telefon szine ? :D

(#427) Cuccok válasza lityó (#426) üzenetére


Cuccok
tag

"Because it is over USD 300,so you can not use the Paypal,you can choose other payment method :Bank T/T(3% discout), Western Union & Money Gram (3% discout)as our main payment methods. Thanks!"

Paypal fizetési lehetőség nélkül én nem rendelnék...

(#428) betyarr


betyarr
veterán

a csengőhangokat megtaláltam,de a notifications nem jelenik meg nekem ha gépről bányászok a telóban.pedig szeretném személyre szabni azt is.mi kell ehhez?valamilyen driver?

(#429) sz_gabor válasza betyarr (#428) üzenetére


sz_gabor
tag

System/media/audio/notifications-ban találhatók.(Nekem rootolva van a telefon lehet hogy csak úgy látható)

(#430) betyarr válasza sz_gabor (#429) üzenetére


betyarr
veterán

abajba...hogy is van ez a one click root... :F

(#431) sz_gabor válasza betyarr (#430) üzenetére


sz_gabor
tag

Itt már leírtam a rootolást.

(#432) sirály69 válasza sz_gabor (#431) üzenetére


sirály69
őstag

Baromira egyszerű :K

Szerver Hosting Debrecenben

(#433) wyattthoearp


wyattthoearp
aktív tag

Sziasztok!
Nekem a memóriakártyan van létrehozva a media/audio/ringtones mappaszerkezet.
Az ebben lévő zenefájlokat pedig beleteszi a rendszerben látható fájlok közé. Ugyanígy az alarms és a notifications is működik.

[ Szerkesztve ]

(#434) betyarr válasza wyattthoearp (#433) üzenetére


betyarr
veterán

és tényleg működik! :R

(#435) atideath


atideath
tag

Ha valakit érdekel esetleg van egy 2 napot használt ilyen csukogatós eredeti Zopo bőr tokom eladó. Nekem nem jött be. Nem bírtam hozzászokni, de jó minőségű. Keressen meg privátba!

Más tapasztalt már a GPS-el kapcsolatban hogy lassan pozicionál? Nekem igen lassú. Van erre valami hibajavítás vagy valami?

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#436) atideath


atideath
tag

És még egy apróság. Nem lehet valahogy állítani a gyári fényerő szinteken? Pl sötétben nekem túl világos a képernyő, világosban pedig túl sötét. Nem viszi le sötétben teljesen a fényerőt amennyire lehet. Zavaró.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#437) bianiki09


bianiki09
csendes tag

up

WP8-at mindenkinek :-)

(#438) wyattthoearp válasza atideath (#435) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Próbáld ki a playről, a faster gps nevű programot, a régiókat pedig állítsd be vele. Ha jól emlékszem root kell hozzá. A gps státusz nevű program pedig letölti az aGps adatokat, egy kicsit ez is gyorsíthat rajta.

(#439) b-csigabiga válasza atideath (#435) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

frissítetted már a rendszeredet? mintha ez segített volna nekem-

BCsB

(#440) sz_gabor válasza atideath (#435) üzenetére


sz_gabor
tag

Nagyon jó a FasterGPS program, de csak rootolt telefonnal működik.

Próbáljátok ki ezt a leírást (én is használom a FasterGPS-t de még azon is gyorsított)

Kapcsold be a GPS EPO-t és az A-GPS-t.
Menj oda ahol jó a GPS vétel.
A mérnöki menüben (* # * # 3646633 # * # *) Location menü YGPS várd meg hogy zöldre váltsanak a pontok.(Ez néhány perc is lehet.)
Próbáld meg lépjél ki a Location-ba majd újra YGPS és ha 1-2 másodperc múlva zöldre váltanak a pontok akkor jól sikerült a beállítás.
Nagyon gyorsan talál utána jelet.(1-2 másodperc)

[ Szerkesztve ]

(#441) szatocs78


szatocs78
csendes tag

Na megjött nekem is a a C2-es. Nagyon szép telefon, de tényleg, még igazán kipróbálni időm nem volt, majd ma,.
Az első észrevételem. Valamiért ismeretlen hibába fut a frissítés letöltése Wireless update futtatásakor.
Valaki járt már így? vagy egyéb ötlet?

(#442) Fandango válasza szatocs78 (#441) üzenetére


Fandango
veterán

Udv a klubban, a frissitesi hibaban nem tudok segiteni sajnos.

(#443) szatocs78


szatocs78
csendes tag

Hmm aki így jár, a frissítéssel. Megoldás.
Vedd ki a Sim kártyát és az SD kártyát, majd frissítés elsőre megint itt a hiba, majd gond nélkül frissül :)

(#444) janakbacsi


janakbacsi
őstag

az alsó világító érintős gombok nagyon halványak a c2-n. lehet ezen segíteni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#445) beritib válasza janakbacsi (#444) üzenetére


beritib
csendes tag

Nem tudok róla, hogy lehetne rajta javítani, talán esetleg szoftveresen majd, de személy szerint engem nem zavar. 2 nap után már úgyis rutinból tudod hová kell nyúlni.

(#446) bianiki09


bianiki09
csendes tag

Sziasztok, van valakinek original Zopo C2 rom-ja?

WP8-at mindenkinek :-)

(#447) sirály69 válasza bianiki09 (#446) üzenetére


sirály69
őstag

Itt nézz szét...

Szerver Hosting Debrecenben

(#448) kcsa


kcsa
veterán

Sziasztok,

C2 környékén nézelődök. Meg tudjátok mondani hogy a "sima" és a platinum között mi a különbség? Ránézésre csak szín... Mindkettő 1g RAM, 16gb.

Még egy: giroszkóp van benne, vagy csak gravitációérzékelő?

(#449) kcsa válasza kcsa (#448) üzenetére


kcsa
veterán

megtaláltam a platinum különbségét: GG2 (és elvileg órajel, de láttam már T-s feketét, de az nem volt platinum...)

(#450) KeFe válasza kcsa (#449) üzenetére


KeFe
tag

Van már fekete "Platinum" is Elite néven.
1.5Ghz T procival 1GB / 16GB memóriával.
Lesz heteken belül 1.5Ghz T proci 2GB / 32GB fekete verzió is, de a zopomobileshop.com szerint csak ZP980-ból. Hétfőn indul a pre-order.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.