Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#51) betyarr válasza sz_gabor (#50) üzenetére


betyarr
veterán

hát igen,szerintem is csak az ügyfélszolgálatos tudja rosszul.sehol sem láttam szürkében eddig.

(#52) korion


korion
senior tag

nekem is nagyon tetszenek már ezek a kinaiokostelefok,csak még félek a tartósságban!
simán lehetne népítélet topikot létrehozni,mint a Totalcar oldalon,csak telefonokkal!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#53) sirály69 válasza Jottika (#44) üzenetére


sirály69
őstag

Igazából pl engem nem érdekel a plusz akksi, de a többi igen!

Szerver Hosting Debrecenben

(#55) ggeleven


ggeleven
őstag

Csak annyit tudok hozzászólni, hogy WOW, ez nem semmi!!! :C

Köszönjük a tesztet (és a bátorságot a rendeléshez)! :R

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#56) blueye


blueye
veterán

T-mobile 3G-vel jól működik?

(#57) beritib válasza blueye (#56) üzenetére


beritib
csendes tag

Igen jól működik vele, szépen megy a 3G és ha éppen nincs akkor az EDGE is.

(#58) blueye válasza beritib (#57) üzenetére


blueye
veterán

Ezek szerint pont a megfelelő frekiket tudja?

(#59) betyarr válasza blueye (#58) üzenetére


betyarr
veterán

szerintem 3g-n a 900mhz kétséges.illetve számomra kérdéses.itt azt írják,hogy tudja (igaz,bizonyítékként nem c2 van lefotózva...),de máshol meg azt,hogy nem.

(#60) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki tudna feltenni a kütyüvel készült képet valami tárhelyre ?
Illetve videót ?
A másik kütyü amit kinéztem magamnak, egy Umi X2 illetve Newman K1
És ma találtam rá egy Concorde Smartphone 5700-asra...

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#61) blueye válasza eladogeppc (#60) üzenetére


blueye
veterán

A Concorde Smartphone 5700-at cégre tudod megvenni? (szvsz csak akkor éri meg, +ha akarsz 5,7"-os kijelzőt)

@betyarr: pedig szvsz ezt fontos tisztázni

[ Szerkesztve ]

(#62) eladogeppc válasza blueye (#61) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megtudom oldani, a pénz része nem igazán érdekel.
Úgy láttam a Zopo C2 vs iocean X7 videóban, hogy valami ultra szar a kamera képe.....
Volt zopo ZP810-em, annak jó volt a kamerája.....

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#63) blueye válasza eladogeppc (#62) üzenetére


blueye
veterán

Abban melletted vagyok h pár forint (USD) nem számít, a kamera neked mire kell egy mobilban?

(#64) eladogeppc válasza blueye (#63) üzenetére


eladogeppc
veterán

Semmire, de sokszor vonalkódokat kell, tárgyakat fotóznom a munkám miatt...

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#65) blueye válasza eladogeppc (#64) üzenetére


blueye
veterán

Mondjuk a Barcode scanner nekem is fontos, ennyire gyenge a kamera hogy nem tud pl. egy QR kódot olvasni?

(#66) eladogeppc válasza blueye (#65) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom... Ezért kérdem, hogy akinek van, készítene pár képet ? Felrakná valahová ?

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#67) blueye válasza eladogeppc (#66) üzenetére


blueye
veterán

És ha lehet olvasson be 1-2 QR kódot és vonalkódot is! Kösz.

(#68) eladogeppc


eladogeppc
veterán

A tesztben van 3 fotó ami katasztrófa.
Videófelvétel is van ami szintén katasztrófa..

Plzz valaki take a picture !! Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#69) agoka07


agoka07
senior tag

Jó telefon, lehet, hogy egy új beruházásom. A képekkel én sem vagyok megelégedve, de remélem javítható a dolog (lásd: THL W8).

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#70) beritib válasza betyarr (#59) üzenetére


beritib
csendes tag

Frekvenciák miatt nem kell aggódni. 2100MHz-en sugároz mindegyik magyar szolgáltató 3G-t, sőt minden európai szolgáltató. 900MHz vagy esetleg 850 MHz majd csak akkor lesz, hogy ha szabadok lesznek ezek a frekvenciák, ezeket ugyanis most még az analóg TV-k használják, ezért is van a digitális átállás

(#71) betyarr válasza beritib (#70) üzenetére


betyarr
veterán

én úgy tudom,hogy pl a voda vidéken csak 900-on sugároz.így egyes helyeken lehet hogy "inter-nyet".illetve mivel a voda fedi le legjobban az országot és ő szolgáltatja a legstabilabb netet (még mindig vidékre gondolok) és a telóban nincs 900,így ez ciki.a telenyor meg állítólag borzasztó a mobilnet szempontjából.

(#72) beritib válasza betyarr (#71) üzenetére


beritib
csendes tag

Ez nem így van, sehol nem használnak még 900-as 3G-t. A 900-as frekvenciát használják de csak 2G-n. Majd akkor fogják terjeszteni a 900 és a 850-es frekiket ha teljesen digitális lesz a tv és felszabadulnak a frekvenciák.

(#73) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Képek tehát nincsnenek ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#74) betyarr válasza beritib (#72) üzenetére


betyarr
veterán

(#75) beritib válasza betyarr (#74) üzenetére


beritib
csendes tag

Ez rendben, de ha megnézed a vodafone térképét ott is látni, hogy a teljes 3G lefedettség csak 300kbit/s fe le, ideális esetben, tehát ez a valóságban jóval kevesebb, kvázi ugyan ott van a sebessége mint az EDGE-nek. Az igazi 3G pedig csak a városokban van aminek a sebessége is jóval gyorsabb az pedig kizárólag csak 2100MHz-en van, ezt is szépen látni a térképen ott már nem piros az egész ország.
Egy kicsit ez olyan parasztvakítás, hogy nekünk van teljes országos lefedettség 3Gből, de sokat nem érsz vele.

(#76) csabili74 válasza eladogeppc (#73) üzenetére


csabili74
aktív tag

Miyen képeket szeretnél?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#77) eladogeppc válasza csabili74 (#76) üzenetére


eladogeppc
veterán

Plüssről, tárgyról vakuval kb fél méterről, ilyenek...
Vennék C2-est, de félek a kamera minőségétől.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#78) csabili74 válasza eladogeppc (#77) üzenetére


csabili74
aktív tag

Most felteszek youtubra egy videót a mai jégesöröl, és egyegt egy szürtfényes akváriumról, meg pár nappali képet valahova.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#79) csabili74


csabili74
aktív tag

Videó 1

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#80) eladogeppc válasza csabili74 (#79) üzenetére


eladogeppc
veterán

A video csak 720pnek tűnik....
Képeket is tudnál a kepfeltoltes.hu-ra nyomni ?
Köszi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#81) csabili74


csabili74
aktív tag

Video 2

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#82) csabili74 válasza eladogeppc (#80) üzenetére


csabili74
aktív tag

Dolgozom rajta, de csak azokból, amiket ma lőttem, véletlenszerüen, beállítások nélkül.
Szerintem megéri az árát, ha ennél jobb kell, akkor marad a 100000fölötti teló, vagy egy digi gép.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#83) eladogeppc válasza csabili74 (#82) üzenetére


eladogeppc
veterán

Zopo ZP810.... annak faszányos a videója...

Képet...képet...plzzzzzzz..... Köszi az eddigieket is ! :D :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#84) betyarr


betyarr
veterán

szerintem ezek korrekt videók.egy telóhoz képest tök korrekt!

(#85) beritib válasza eladogeppc (#77) üzenetére


beritib
csendes tag


Ez a képem van most így hirtelen. A kamerája nem egy hűde valami, de most kérdem én, egy telefonban mire szeretnéd használni a kamerát. Hirtelen gyors fotózásra vagy videóra teljesen rendben van. Ha meg ettől több kell akkor kell venni egy fényképezőt, esetleg egy tükörreflexeset.

(#86) agoka07 válasza beritib (#85) üzenetére


agoka07
senior tag

Én ezzel a képpel nagyon elégedett vagyok!

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#87) beritib válasza agoka07 (#86) üzenetére


beritib
csendes tag

Egy telótól szerintem sokkal többet nem lehet várni. A sok megapixel meg igazából semmit nem old meg.

(#88) betyarr válasza beritib (#85) üzenetére


betyarr
veterán

ez teljesen rendben van szerintem is.

(#89) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Thl W8 nak mintha picit szebb képe lenne... van is teszt róla
[link]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#90) Drbonci válasza eladogeppc (#89) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Akkor olyat kell venni :(((

(#91) Ygg


Ygg
senior tag

Nem tűnik rossznak ez a teló.

(#92) justaview válasza eladogeppc (#89) üzenetére


justaview
őstag

1mm-es optikától nem lehet csodát várni, még akkor sem, ha történetesen iphone-nak hívják a keretet, ami körbeveszi, és 200ezerért mérik. Az eddigi képeket nézve a Zopo C2 szerintem simán hozza azt a minőséget, ami nagyjából kipréselhető ezen a technikai szinten.

Ha ennyire érzékeny terület számodra a fényképezés, akkor érdemes egy egyszerűbb telefon mellett beruházni egy normális fényképezőgépbe, vagy ha mindenáron egybe szeretnéd látni a kettőt, akkor egy fényképezőgépbe integrált telefont keress és ne egy telefonba integrált fénykepezőgépet.

(#93) eladogeppc válasza justaview (#92) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem miért baszogattok....
Most kapok egy sráctól képeket.

TROLL MODE ON !
És igen nagyon nagyon tévedtek, mert lehet telefonnal nagyon szép képeket csinálni. Csak tudni kell fényképezni. Aki hülye hozzá ne írjon baromságokat.. Annyira bírom ezeket a fasz dumákat, hogy ez nem erre való.... Akkor minek raknak bele 13MPx kamerát ha nem erre lenne való ??
TROLL MODE OFF !

Szóval. Történetesen a Zopo ZP810-esem tökéletes képeket csinált. Az S2-esem is nagyon jó képeket csinált.
Az összes Xperia egy rakat f_s. ExmorR hagyjuk máR... Sajnos a Sony BSI szenzor csak sötétben segít. Világosban ront !..

Szóval ha egy THL W8+ vagy egy ZTE V987 tud jó képeket csinálni, akkor elvárható ettől is.

Lassan kapok képeket, jelentkezem még !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#94) csabili74 válasza eladogeppc (#93) üzenetére


csabili74
aktív tag

Igen, a Canon EOS 450 D és a Sony Alpha 100 am is jó képeket csinál, na meg a Practica filmes gépem is. De ez egy telefon, bár igaz, lehet állítgatni rajta sok mindent de nem egy kb. félkilós soklencsés objektívvel ellátott gép.

Ha dobsz egy emailt, küldök pár képet.

55-57 ezerért szerintem kitűnő telefon. a Nokia N8 sírásra késztetett, és ez alól csak a kamerája volt kivétel, az viszonylag jó volt.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#95) eladogeppc válasza csabili74 (#94) üzenetére


eladogeppc
veterán

lorincz.gabor@nador.hu

Megköszönném.... bár egyik kolléga küldött képeket, nem olyan rosszak...
Kíváncsi vagyok milyen, küldj te is !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#96) betyarr válasza csabili74 (#94) üzenetére


betyarr
veterán

ment pm-ben az email címem.oda is jöhetnek képek!

(#97) betyarr


betyarr
veterán

milyen erős a vibra motor a c2-ben?lehet rendesen érezni,ha zsebben van a teló?

(#98) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nem jött semmi :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#99) justaview válasza eladogeppc (#93) üzenetére


justaview
őstag

Többször visszaolvasva az általam írtakat sem érzem, hogy bármi is támadó lenne benne. A Te válaszodat olvasva ez már messze nem igaz, hiába próbáltad elvenni az élét ( TROLL MODE ON /OFF).

"Aki hülye hozzá ne írjon baromságokat.. Annyira bírom ezeket a fasz dumákat, hogy ez nem erre való.... Akkor minek raknak bele 13MPx kamerát ha nem erre lenne való ??"

Azért, amiért 5millió-s dinamikus kontraszt-aránnyal árulnak LCD TV-ket. A marketing már régen rájött, hogy a nagy számokkal meg lehet etetni a tömegeket. Sajnos hiába szerelsz sugárhajtóművet egy trabantra, attól még nem lesz ferrari. Ennyit a 13Mpix-ről. Nekem is van SGS2-m, tudom, hogy mit tud, és azt is, hogy a már talán komolyabbnak mondható normális kamerámmal ugyanazon körülmények között készített képek mellett hogyan néz ki az SGS 2-é.

"Szóval. Történetesen a Zopo ZP810-esem tökéletes képeket csinált."

Őszintén örülök, hogy így érzed. Valóban hibáztam az előző hozzászólásomban, mert nem tisztáztam időben, hogy kinek mi a tökéletes. ...de szerintem neked sem kellene kapásból lehülyézni mindenkit, aki egy telefonba tuszkolt kamera képét maximum a közép kategóriába sorolja, mert messze más az értékrendje, és mások a "tökéletes"-séggel szembeni elvárásai és tapasztalatai.

(#100) betyarr válasza csabili74 (#94) üzenetére


betyarr
veterán

azta!hatalmas szép képek!ráadásul elég borús időben készültek,és még így is elállt a lélegzetem!
akinek ez nem jó egy telótól,az tényleg vegyen külön fényképezőt!
köszönöm,hogy átküldted!
lehet belinkelhetnéd a topikba,hadd lássák mások is!

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.