Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#451) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok

Valaki tudna nekem segíteni? A hangrögzítővel kéne felvennie fél percet csendes szobában, aztán visszajátszva arra lennék kiváncsi hogy néma-e a felvétel, vagy van 1 alap zaj? súgás.

Ugyanis jó nagy hülyeséget sikerült csinálom a teloval... Ezt még szőke nők is megirigyelnék XD Lefagyott a teló, 1 hónap alatt már 2x vagyis a bekapcsolásra nem reagált! Nem akartam kiszedni az akkut mert a hátlap 1ik tartó füle el van görbülve,így félek ha sokat szedegettem a hátlapot akkor letörik és utána laza lesz... De láttam a mikrofon nyílást, amit akkor még nem tudtam hogy az, mivel ilyen kis lyuk van a tabletemen és egyéb kütyüimen is. Igy azt hitem rezet nyílás és 1 tűt jó bele dugdostam, de persze nem indult újra:) szóval csak akku csere lett a dologból. Azóta már többen jelezték hogy nagyon recseg a telefonom... ekkor gondoltam hogy esetleg a mikrofon az a pici lyuk és jól átszurkáltam... rákeresem googléba és hát igen az a mikrofon...:(

Arról nem is beszélve hogy leejtettem és hiába van gyári tokba ami az oldalát sajnos nem védi így a fémhatású műanyag keretből 3mm-en lepattant az ezüst festék:(

(#452) wyattthoearp válasza Nwis86 (#451) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Szia! A resetet 10 másodpercig nyomvatartott power gombbal tudod elérni.
Nem kell levenni az akkut.

(#453) szaszii válasza Nwis86 (#451) üzenetére


szaszii
tag

Ez egy telefon, nem pedig egy kalkulátor... :DDD

(#454) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali. Nekem is a kijelzővel van gondom, mmint hogy túl világos. Úgy vettem észre eléggé magasra van a gamma csavarva (több kínai telónál is láttam ezt), ha pl MX playerben szoftver módban játszok le videót kegyetlenül szép a kép, a kontraszt nagyon erős stb, míg normál módban ill, alapjáraton a kijelző el van kalibrálva. Ezzel lehet tenni valamit, esetleg a főzött romok javítanak ezen? Így is bőven nagyon jó a kijelző, csak közben időről időre látom, hogy ennél sokkal többet is tud. (Nem mellékesen a magasabb gamma miatt többet is fogyaszt valószínűleg)

Galaxy S10

(#455) instantwater válasza exelsior1 (#454) üzenetére


instantwater
addikt

Erről tudnál csatolni egy összehasonlító képet, vagy netről linkelni?

(#456) exelsior1 válasza instantwater (#455) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nem hiszem, hogy ilyet neten találnék, hirtelen meg nincs kamerám sajnos, de akinek ilyen telója van, javaslom rakja be ugyanazt a vidit MX playerben (ingyenes) szoftveres módban is, hatalmas lesz a különbség. Annyira hogy simán azt mondom, hogy az egyik, ha nem legszebb képe van olyankor, pedig kb minden nagyágyú kijelzőt láttam már :D

Galaxy S10

(#457) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Lehetséges,hogy holnap én is tulajdonosa leszek egy ilyen szépségnek, egy kérdésem lenne, nincs esetleg valakinek eladó szilikon tokja?
Szerk:
Akár olyan hátlapos kijelzőre hajlós is jó lenne.
:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#458) atideath válasza Helltak (#457) üzenetére


atideath
tag

Szia! Keress meg. Nekem van egy feleslegbe. Ilyen összecsukhatós bőr csoda.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#459) blueye


blueye
veterán

Ha vki most szeretne rendelni: [link]

(#460) peti500tc


peti500tc
tag

Szevasztok!

Előző héten pénteken megérkezett a MiniDeal-ről rendelt C2 Platinum. Marhára megvagyok elégedve vele, a fehér szín nem vészes, vállalható. Ami rohadtul nem tetszik benne az a bekapcsolás utáni idióta "zene". Nem tudtok véletlenül valami trükköt amivel ki lehet lőni vagy legalább lehalkítani.

(#461) exelsior1 válasza peti500tc (#460) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ha lenémítod a telefont kikapcsolás előtt, az elméletileg segít.

Galaxy S10

(#462) peti500tc válasza exelsior1 (#461) üzenetére


peti500tc
tag

Kipróbáltam, nem segített! :O

(#463) blueye válasza peti500tc (#460) üzenetére


blueye
veterán

root + Boot Animation a Play-ből (pl....)

(#464) peti500tc válasza blueye (#463) üzenetére


peti500tc
tag

Oké. Kipróbálom. Kösz.

(#465) exelsior1 válasza peti500tc (#462) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem működött. A csengés hangerejét kell levenni, nem a média hangerejt, akkor mennie kéne :D

Galaxy S10

(#466) peti500tc válasza exelsior1 (#465) üzenetére


peti500tc
tag

Az audió profilokban némára állítottam de ugyanúgy kajabált.

(#467) exelsior1 válasza peti500tc (#466) üzenetére


exelsior1
senior tag

Simán csak vedd le a hangerőgombokkal a hangerőt amikor a főképernyőnél vagy, akkor nem lesz gond. Nálam működött

Galaxy S10

(#468) peti500tc válasza exelsior1 (#467) üzenetére


peti500tc
tag

Sajnos ez sem nyert. :F

(#469) exelsior1 válasza peti500tc (#468) üzenetére


exelsior1
senior tag

Komoly? Akkor most nagyon szerencsésnek érzem magam. Nem irigyellek, egyszer kikapcsoltam majd vissza társaságban és hiába takartam el a hangszóróját azonnal, sosem felejtem el milyen kellemetlen érzés volt :W Szal marad a bekapcs animáció csere

Galaxy S10

(#470) blueye válasza exelsior1 (#469) üzenetére


blueye
veterán

Utóbbit javasoltam én is...

(#471) peti500tc válasza exelsior1 (#469) üzenetére


peti500tc
tag

Engem nem nagyon érdekel a társaság. Az inkább,hogy a gyerek felébred. Aztán lesz ám: :O

(#472) sz_gabor válasza peti500tc (#460) üzenetére


sz_gabor
tag

Rootold a telefont majd system/media könyvtárba töröld vagy nevezd át a bootaudio.mp3 fájlt.
Ha az animáció sem kell töröld vagy nevezd át ugyanott a bootanimation.zip fájlt.

(#473) peti500tc válasza sz_gabor (#472) üzenetére


peti500tc
tag

Kösz. Próbáltam a leírásod a lapján de úgy nem ment a root.

(#474) sz_gabor válasza peti500tc (#473) üzenetére


sz_gabor
tag

Drivert telepítetted.Fontos hogy rendszergazdaként futtasd a Run.bat-ot.
Mit ír ki, vagy le se fut a program?

[ Szerkesztve ]

(#475) peti500tc válasza sz_gabor (#474) üzenetére


peti500tc
tag

Na igen driver. Itt van a hiba, egyenlőre még nincs. Keresek, de ha esetleg tudsz linket azt meg köszöném.

(#476) sz_gabor válasza peti500tc (#475) üzenetére


sz_gabor
tag

A hozzászólásomban benne van a ADB driver elérhetősége.
A MTK6589 driver letölthető itt.

[ Szerkesztve ]

(#477) atideath


atideath
tag

Segítsen valaki. Eladtam ma a C2-esem. Nagyon szerettem ezt a telefont de gondolkodok hogy megveszem ugyanezt C2 Platinum (Black)-ben. Érdemes rá befinanszírozni? Sok különbség nincs árban a kettő között. Viszont a 16gb nem egy hátrány. Tud valaki erről valami bővebb infót? Valami olyasmit hallottam hogy nem működik az autó fényerő? Ez csak soft baki lenne?

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#478) peti500tc válasza sz_gabor (#476) üzenetére


peti500tc
tag

Csak nem jön össze. :W

(#479) sz_gabor válasza atideath (#477) üzenetére


sz_gabor
tag

Szerintem jó a C2 Platinum.
A különbség 16gb memória ,Corning Gorilla Glass képernyő és a MTK6589T Quad Core 1.5GHz processor.
Megéri mert a sima C2 nem sokkal olcsóbb.
Az autó fényerőnek az a hibája hogy erős napfénybe nem állítja teljes fényerőre a képernyőt.Biztos hogy szoftver hiba.

(#480) sirály69 válasza peti500tc (#478) üzenetére


sirály69
őstag

Esetleg itt nézd meg...

Szerver Hosting Debrecenben

(#481) peti500tc válasza sirály69 (#480) üzenetére


peti500tc
tag

Kösz.

(#482) atideath válasza sz_gabor (#479) üzenetére


atideath
tag

Igen ezt én is hallottam már. A GorillaGlass-al kapcsolatban meg sok helyen azt írják van rajta, sok helyen pedig hogy nincs. Tudom hogy nem sokkal olcsóbb a C2 mert az volt nekem és jó áron eladtam hogy vegyek Platinumot. Mit jelent a Corning Gorilla Glass???? Csak a körítés GorillaGlass-os vagy a teljes képernyő?

A sima C2 esetében is baj volt az automata fényerővel. Az se vette nekem fel teljesen a fényerőt erős napsütésben. De sajnos sötétben meg nem vitte le teljesen :(. Azt soft-al lehet módosítani azt tudom. De ha más nincs a Platinum esetében akkor már rendelem is :).

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#483) kcsa válasza atideath (#482) üzenetére


kcsa
veterán

Hivatalos álláspont szerint (valamelyik weboldalukon olvastam) a fekete nem GG, csak a fehér. Ha a "Corning" szóra gondoltad hogy a "körítés"-t jelenti, akkor ez úton jelzem, hogy a Corning a gyártója a GG-nak. Az egész kijelző GG. (a fehérnél). :R

(#484) atideath válasza kcsa (#483) üzenetére


atideath
tag

Hát ennek annyira nem örülök :( A fehérbe ritka hülyén néz ki, fekete meg ugyanaz tudásilag nem értem miért nem kapott GG-t :(. Akkor se fogok fehérben rendelni nem jön be. Kérdés hogy a megemelt órajel miatt mennyire lesz fagyogatós a telefon és mennyire hajlamos a túlmelegedésre.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#485) kcsa válasza atideath (#484) üzenetére


kcsa
veterán

Én is a fekete-fehér mizéria és a brutális hajlékonyság miatt nem ezt rendeltem, pedig rettenetesen tetszik külsőre :)

(#486) sirály69 válasza kcsa (#485) üzenetére


sirály69
őstag

Milyen hajlékonyság?

Szerver Hosting Debrecenben

(#487) kcsa válasza sirály69 (#486) üzenetére


kcsa
veterán

a videó elején látható valahol.
Lassú a netem, nem tudok pontos időt mondani :(

(#488) sirály69 válasza kcsa (#487) üzenetére


sirály69
őstag

Néztem én is, de ez szerintem ez messze van a brutálistól....!

Szerver Hosting Debrecenben

(#489) kcsa válasza sirály69 (#488) üzenetére


kcsa
veterán

A fenti videó alapján én már nem ülnék le nyugodtan zsebemben a telefonnal, a nyákot meg a bga forrasztásokat durván gyengíti már ilyen hajlás.

(#490) sirály69 válasza kcsa (#489) üzenetére


sirály69
őstag

Hát farzsebben nem is hordanám...

Szerver Hosting Debrecenben

(#491) kcsa válasza sirály69 (#490) üzenetére


kcsa
veterán

ilyet én se írtam :)

(#492) atideath válasza kcsa (#487) üzenetére


atideath
tag

Akkor te melyiket rendelted? Szerintem felépítésben semmiben nem különbözik a Zopo C2 és a Zopo C2 Platinum (fehér vagy black). Mivel nekem előtte Zopo C2 volt (Sima 4gb-os) így az se volt hajlékony. Vagy ez ennyivel gyengébb anyagból lenne? Kétlem hogy változtattak a procin és a memón kívül bármi mást a telefonon. Valaki többet tud róla?

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#493) kcsa válasza atideath (#492) üzenetére


kcsa
veterán

Jiayu G4, az belső fémvázas :DDD

(#494) justaview


justaview
őstag

Szerintem farzsebben egyik telefonnal sem érdemes leülni, nem csak a C2-vel.

(#495) nobiand


nobiand
aktív tag

Üdv.
Néztem a Zopo C2 Platinumot, és szeretnék rendelni.
[innen]
Itt hogy van a garancia, ha valaki rendelt már innen, nekem kell visszaküldeni Kínába?
Köszönöm

(#496) justaview válasza nobiand (#495) üzenetére


justaview
őstag

(#497) kcsa válasza justaview (#496) üzenetére


kcsa
veterán

wow, tehát szolid felárért megrendelik a te címedre, és még lehet hogy a vámot is becumizod. A hülyének is megéri :D

(#498) PreryQtya válasza nobiand (#495) üzenetére


PreryQtya
csendes tag

Azért erre még rájön a szállítási költség amit felszámol neked, és eleve jó árréssel dolgozik. :F
Én is néztem, és így már kicsit nagyon sok volt!!!

[ Szerkesztve ]

''Nen az a bölcs aki mindent tud, hanem aki mások véleményét is elfogadja!''

(#499) Lampard19


Lampard19
tag

Sziasztok.

Egy egyszerű kérdés, gondolom volt már de én nem találom, hogy honnan tudom, hogy a zopom a vagy b verziós? Es mi a különbség amúgy?? :B Romot akarok rá tenni de nemtudom melyik verzió.

Illetve ez szubjektív vélemény, de mit tanácsoltok melyik gyári/custom romot tegyem rá? Nem tudom melyik jól sikerült, gyors rendszer és nem akarok 10-et végigpróbálni. Mert most feltettem az s4-eset és hát kár volt...

[ Szerkesztve ]

(#500) Fandango válasza Lampard19 (#499) üzenetére


Fandango
veterán

Miert kell custom rom, barmi ertelmes indokot tudsz mondani? (nem kotozkodesbol kerdezem, tenyle erdekel, mert amig az elozo telefonomnal tudtam, hogy custom rommal jobban jarok, addig ennel nem erzem szukseget)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.