Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#751) Karima válasza wyattthoearp (#750) üzenetére


Karima
őstag

közelebbről megnézve: Tényleg!!:) Köszi

A gyári, kihajtható zopo tokot használja valaki?

Egyébként nagyon baba a telefonom. Xperia U után olyan gyors, meg szép, hogy oda meg vissza vagyok:)

[ Szerkesztve ]

(#752) Fandango válasza Karima (#751) üzenetére


Fandango
veterán

En rendeltem hajtogatos tokot hozza, egy darabig azzal hasznaltam, de kenyelmetlen volt hajtogatni allandoan, igy visszaraktam a simat (abbol a szempontbol jo hogy allandoan vedi a kepernyot de ennyi)

(#753) akonczer


akonczer
csendes tag

Sziasztok!

Seretnék egy C2 16GB PLATINUM -ot.
A honnan rendeljem kérdésben szeretném a segítségeteket kérni.

Rendelt már valaki http://www.zopomobileshop.com/ -tól "shipment from European Warehouse " opcióval?
Ha igen, mik a tapasztalatok?
Előbbre olvastam hogy + kb. 50 dollár a szállítás, viszont ezt most nem találom leírva.?

(#754) DJSweet válasza akonczer (#753) üzenetére


DJSweet
csendes tag

egyébként mi a különbség a zopo 980 és a c2 között???

(#755) gF válasza akonczer (#753) üzenetére


gF
senior tag

Ha nem nagyon sürgős akkor, akkor rendeld inkább egy kínai webshopból (közvetlenül Kínából, pl MiniDeal, Antelife).. Szállítás: SG vagy HK Post-tal. 2-3 hét míg ide ér, de jóval olcsóbban jössz ki a buliból. (ÉS NEM, nem lesz gond a vámmal)
Halkan jegyzem meg, hogy több topikban ment a vita a DHL vs VÁM kérdésben, nekem személyes tapasztalatom az, hogy ha ügyesen van kitöltve az ún. "PRO-FORMA INVOICE", akkor DHL-nél is simán átmegy a vámon a csomag.

(#756) betyarr válasza gF (#755) üzenetére


betyarr
veterán

Halkan jegyzem meg, hogy több topikban ment a vita a DHL vs VÁM kérdésben, nekem személyes tapasztalatom az, hogy ha ügyesen van kitöltve az ún. "PRO-FORMA INVOICE", akkor DHL-nél is simán átmegy a vámon a csomag.

kíváncsivá tettél...

(#757) doongoo válasza Brooklyn2378 (#738) üzenetére


doongoo
addikt

zopo.de

(#758) doongoo válasza DJSweet (#754) üzenetére


doongoo
addikt

c2: max. 1 GB RAM 16 GB ROM
zp980: max. 2 GB RAM 32 GB ROM

(#759) Karima válasza gF (#755) üzenetére


Karima
őstag

Hát nekem a proforma invoice-on 25 dollárt tüntettek fel, ráírták, hogy mobilakksi van benne, plusz még a mobilakksi fényképét is mellékelték, és ennek ellenére is megszemlézték a vámon. Nem hülyék azért a vámosok sem:)

Más:
Nem tudjátok, hogy hogy lehet beállítani, hogy ha elkezdek írni egy szót, akkor kiegészítse? Sehol sem találom, pedig az előző androidban volt ilyen funkció (4.0.1-ben).
Illetve, hogy hogy lehet kikapcsolni a billentyűhangot, ha facebookon írok üzenetet? (Az összes többinél - tárcsázás, sms írás - ki van kapcsolva.)

(#760) gF válasza Karima (#759) üzenetére


gF
senior tag

Akit érdekel a dolog az dobjon egy PÜ-t..

(#761) b-csigabiga válasza DJSweet (#754) üzenetére


b-csigabiga
csendes tag

kukuccs!

/jaa, és az öreg Gugli, mindig a barátod!/

(#762) sirály69 válasza Karima (#751) üzenetére


sirály69
őstag

Kb. 1 hónapja használom a kihajtható tokot..., nekem bevált.

Szerver Hosting Debrecenben

(#763) Karima válasza sirály69 (#762) üzenetére


Karima
őstag

Én ma reggel tettem fel, de sztem is hasznos. :)

(#764) zivorad


zivorad
csendes tag

A Skype használatáról tényleg nem tud senki semmit? Vagy csak nálam nem működik rendesen? A telefonon lévő verziószámokról enniyit tudtam megállapítani: Built-szám: C2 20130610-083807 más számot nem tudok.

(#765) akonczer válasza gF (#755) üzenetére


akonczer
csendes tag

Köszönöm a jó tanácsot.
Nekem valamiért a http://www.zopomobileshop.com lett szimpatikus.
(közvetlenül Kínából, postán)
Velük személyes tapasztalat valakinek?

(#767) justaview válasza akonczer (#753) üzenetére


justaview
őstag

Előbbre olvastam hogy + kb. 50 dollár a szállítás, viszont ezt most nem találom leírva.?

User valentin 2013-07-18 12:50:30
EU warehouse ? postage cost to Bulgaria?

ZOPO MOBILE RETAIL SHOP 2013-07-19 06:08:41
hello, yes. all items here support EY warehouse plz read here: http://forum.zopomobileshop.com/thread-676-1-1.html shipment service fee would be around usd55.00 from EU warehouse to bulgaria, and we send via DHL. good day.

User Diego Mir García 2013-07-11 21:43:48
I want know about the warranty in Spain and the delivery price for Spain. Please, tell me about time of delivery and the difference between the different options. Thanks

ZOPO MOBILE RETAIL SHOP 2013-07-13 05:23:24
hello, you can read warranty detail here: and the price to spain, via registered air mail: around USD19, via EU warehouse usd55.00. the difference is EU warehouse no tax, registered air mail ship out from china, and delivery time around 10-25 days. thank you.

(#768) wyattthoearp válasza #45553408 (#766) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Én úgy vélem, még a 6589T processzor is kevés, hogy kihasználja a 2 Gb ramot.

(#769) DJSweet válasza wyattthoearp (#768) üzenetére


DJSweet
csendes tag

Ez a zopo c2 2gb ram-mal van http://www.zopomobileshop.com/144-zopo-c2-2gb-ram-32gb-rom-mtk6589t-5-inch-fhd-screen-android-phone.html#.Ug5o6dL0El8 akkor most tényleg nem értem mi a különbség köztük :D

(#770) wyattthoearp válasza DJSweet (#769) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Miért kellene megérteni? Vedd azt, amelyikre pénzed van.
Egyébként, elképzelhető, hogy a régiónkénti terjesztés miatt van többféle elnevezés.

[ Szerkesztve ]

(#772) zivorad válasza #45553408 (#771) üzenetére


zivorad
csendes tag

Írtam már itt néhányszor, hogy a Skype nálam nem működik megbízhatóan, már a régebbi verziók sem, bár még jobbak mint az új (a 4-el kezdődőek), eddig egy hozzászóló volt akinek hasonló problémái voltak/vannak mint nekem. De ne vedd komolyan ezek szerint csak ketten vagyunk akiknek nem működik valamiért, a többieknek szerencsére működik.

(#774) Karima


Karima
őstag

Azt figyeltem meg, hogy nalam akkor van ghost touch, es csak akkor, ha tolton van a telefon. Viszont akkor van rendesen. de tulelem:)

(#775) Fandango válasza Karima (#774) üzenetére


Fandango
veterán

Ez nalam is igy van.

(#776) Karima válasza Fandango (#775) üzenetére


Karima
őstag

Altalaban ugyis ejszaka toltom, ugyhogy nem zavar:)
de azt meg tovabbra sem tudom, hogy hogy lehet kikapcsolni azt, h uzenetiras kozben vibraljon/hangot adjon a telefon. otletek?

(#777) szaszii válasza Karima (#776) üzenetére


szaszii
tag

Általában minden telefon produkál érdekes dolgokat, ha fel van dugva éppen. :DDD

Próbáltad már a Beállítások -> Nyelv és bevitel -> az épp használt billentyűzet beállításaira kattintva kikapcsolni, ha van ilyen opció?
Néhol csak a rezgés mértékét lehet állítani, leveszed 0-ra pl., vagy kikapcsolod hogy ne rezegjen, ha van rá mód.

(#778) Karima válasza szaszii (#777) üzenetére


Karima
őstag

:) Koszi, kozben megtalaltam valahol melyen:) Mar csak azt a funkciot kell megtalalnom, hogy elkezdek irni egy szot, es a billentyuzet feletti savban felajanlja a szavakat, igy nem kell vegig kiirni. most meg csak a telefonkonyvben szeereplo nevek kozul tesz felajanlast.

(#779) MolniX


MolniX
csendes tag

Sziasztok új vagyok a fórumon , de már régebb óta követem itt a beszélgetéseket :)
Szeretnék én is venni egy ZOPO C2 16GB Platinum Black telefont, csak még nem döntöttem el , hogy hol rendeljem.(Szlovákiából írok, úgyhogy azt sem tudom , hogy ugyanaz vonatkozik a Vámra , mint Magyarországon :F ...)
Amelyek között hezitálok az a:
http://www.zopomobileshop.com (DHL From European Warehouse $57.00 / 42€) - Ezen az oldalon találtam csak Gorilla glassal a fekete verziót.És itt még 4 ingyenes ajándék is van.
http://www.antelife.com/ (Free Shipping ) -nem vagyok benne biztos , hogy vám nélkül átjön...
http://zopomobilemall.com(Free Shipping)- +Gift Leather Case
http://www.zopo-mobile-shop.com -nagyon hasonlít az 1.-re, de nem ugyanaz

Minden jó tanácsot elfogadok :)
Szerintetek honnan rendeljem? Ha tudtok jobb oldalat írjátok le :)

[ Szerkesztve ]

“Az élet csak egy játék..., de a grafikája nagyon ott van”

(#780) wyattthoearp válasza MolniX (#779) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ha csak ott találtál Gorillás feketét akkor mi a kérdés? :)
A szlovák vámügyintézésben nem igen fogunk tudni segíteni.

(#781) Musaka válasza MolniX (#779) üzenetére


Musaka
senior tag

Pandawill-en elvileg van.
[link]

(#782) wyattthoearp válasza MolniX (#779) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Én is a pandawillt választanám, most akció is van.

(#783) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok!

3napja összetörtem a 2 hónapos Zopo c2-ömet, totálkár egyetlen 1 pont sincs ahol érzékelné az érintést, kijelző 25 000Ft ami rohadt drága, és közel se biztos hogy csak ennyi a baja, szóval inkább hagyom, kuka! Veszek 1 újat... így lesz az aránylag olcsó kínai telefonból rohadt drága! :(
Viszont ha már újat veszek akkor akkor valószínűleg az újabb 6589T- set, erről lenne pár kérdésem, ha esetleg már van itt valakinek? A gyorsabb porci menyiben befolyásolj az akku időt? A több belső memórián van-e bármi más különbség?
Pandán azt írják hogy Gorilla Glass van ezeken a verziókon, de egyetlen 1 másik oldalon se írják, így gondolom a GG csak kamu? Pl az én kedvenc oldalamon minidealon pontosan ugyanannyiba kerül mint pandán, de itt se írnak GG-t. Innen viszont van esély hogy 1hét alatt megérkezik, az előző is 6 nap alatt itt volt sima sg postal, ismerősnek 9 nap! Panda meg minimum 2 hét, de tabletemet több mint 1 hónap alatt küldték ki.... Szóval ha lehet pandát kerülném!

Esetleg abba tudna -e valaki segíteni hogy az összetört telórol hogy varázsoljam le az adataimat, amik a belső memórián vannak fényképek videók... fontos legénybúcsús videók vannak ott. így viszont hogy a kijelző nem reagál hiába kötöm össze géppel, nem tudom leokozni az usb-t:S

(#784) wyattthoearp válasza Nwis86 (#783) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A zopo beszállítót váltott, így az újabb kiadású készülékek már gorilla glassal kerülnek forgalomba.
Az akkuidő csak akkor csökken ha folyamatosan teljes terhelésen haszálod, olyan pedig szerintem nincs. Bár nem értem miért hibája a kínai készülékeknek, hogy leejtik vagy összetörik őket. És, hogy ettől miért lesz drága... Az alkatrészár, tartalmazza a digitizert és a kijelzőt is, ilyen módon pedig abszolut nem érzem drágának.

(#785) sz_gabor válasza Nwis86 (#783) üzenetére


sz_gabor
tag

Lementhető adb-vel ha be van kapcsolva a telefonon a fejlesztési lehetőségekben a USB hibakeresés.
-Töltsd le ezt a fájlt.
-Tömörítsd ki egy könyvtárba.Csatlakoztasd a telefont bekapcsolva USB-vel.
-Nyiss meg egy parancssori ablakot (cmd.exe)
-Navigálj el abba a könyvtárba ahová kitömörítetted az adb-t.
-írd be: adb pull /sdcard/dcim c:\kepek
A c: meghajtó kepek könyvtárba kerülnek a képek

Ha máshol vannak a telefonon a képek vagy mást is ki akarsz menteni.
A adb shell paranccsal léphetsz át a telefonra megnézni a könyvtárrendszert.
ls a könyvtár listázása.Néhány egyéb fontos adb parancs itt.

(#786) sz_gabor


sz_gabor
tag

Kimaradt hogy először ha nincs telepítve az ADB driver innen töltsd le és telepítsd.

[ Szerkesztve ]

(#787) Nwis86 válasza wyattthoearp (#784) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Ja értem, nem tudtam hogy új besszállítójuk van, csak jó kérdés hogy mennyi maradt raktáron a régebbi nem GG-s ből, nehogy olyat kapjak, mivel egyenlőre nem látom feltüntetve a GG-t az üzletek 99%-ába!

Sok havernak hozattam már alkatrészeket márkás telefonokhoz is, legutóbb 1 samsung kijelzőt szintén digitizerrel együtt és 12 000Ft volt! Ez volt eddig a legdrágább alkatrész amit hozattam! Zopohoz meg 98 - 110$ körül van, mikor az egész teló 240$, hát szerintem ez így igen is drága! A régi iphone 3GS-em javítása a feléből kijönne! Ráadásul általában összerakásra senki se vállalkozik, legalábbis az én ismeretségi körömből nem, elvisszük 1 szervizbe és pár órán belül 2500Ft ért összerakják. De kínai telokat nem vállalnak, én meg biztos nem állok neki szétszedni, és valószínűleg nem is találnák olyan embert aki 100%ra vállalja ezt. Így ez újabb gond! Talán ha 8000Ft lenne a kijelző akkor megpróbálnám de így inkább veszek komplett telot...

(#788) wyattthoearp válasza Nwis86 (#787) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A samsungokhoz általában van utángyártott alkatrész. Egy olyan modellhez ami még ilyen fiatal, nyilván nem sok választás van. A sharp szállítja a kijelzőket ehhez a modellhez, ilyen minőségű kijelzőt egyelőre nem sok gyár vállal.

[ Szerkesztve ]

(#789) Nwis86 válasza sz_gabor (#786) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Sajnos nem engedi feltelepíteni a drivert, gondolom azét mert nincs a telon bekapcsolva a hibakeresés ( erre nem emlékszek) a telepítés leáll, vagy skipelem az usb-t és marad a bluetooth vagy teljesen leállítom a telepítést. A bluetooth is ki van kapcsolva, szóval azzal se érek semmit.

(#790) vadkörte


vadkörte
addikt

Hello mindenki!

Remélem nem veszitek tolakodásnak, ha közbeszólok.
Ennek az az oka, hogy úgy érzem ideje lecserélni hű Samsung Ace-em.
Elég régóta - néhány hónapja - rág ez a gondolat, de eddig el tudtam hessegetni. Azonban ideje léni, addig, amíg még el tudom adni valamennyiért az öreget.

Nézegettem ezt az - Samsung, LG, Sony... - de hááát egyikből sem nem volt eléggé szimpatikus áron a vörös szolgáltatómnál. Máshová meg nem megyek, elég jó tarifacsomagom van :) .
Így jöttek képbe a csájnafónok.
Szerencsére viszonylag egy srófra jár ferdeszemű barátaink esze, így a konfig nagyjából egyforma.

Preferenciák:
-3-5"-nál nayobb kijelző, ha lehet normális fényerővel.
-stabil, gyors wifi
-stabil, gyors GPS
-stabil, gyors, amennyire lehet lagmentes rendszer
-ha lehet CGG üveg

Felhasználás:
-telefonálás, SMS, e-mail
-szervezőfunkciók
-office (hiába ekkora benga kijelző, azért, csak telefon)
-navigálás

A kamerák mellékesek. Ha az Ace 5MP-es fotonrögzítőjének a minőségét hozza, már elégedett vagyok. Fényképezésre van eszköz. Egy telefonnál kicsit komolyabb. A telefon, nálam a kommunikációt szolgálja!

A kinézett telefonok között a C2, konkrétan a fekete 16GB-os Platinum, is szerepel. Ezért is írok.
Mennyire elég/nem elég az 1GB (normál, átlagos használat) RAM? A 16GB tárhely számomra elég, mellette van még egy 8GB mSD-m is. A fekete szín fontos, fehéret nem biztos, hogy szeretnék. A gyári flip cover mennyire használható? Az alsó része, a gyári hátlapra megy rá, vagy az maga a hátlap?
Minősége, stabilitása milyen? A mindennapokban mennyire bizonyul használhatónak? El tudom képzelni mekkora, egyik kolléga nemrég vett egy 5"-os Akai-t.

Minden választ szívesen veszek és előre is köszönök.

ui.:
Bocs a hosszú léért.

Üdv. V. Körte

(#791) georgbem


georgbem
csendes tag

Sziasztok!
A rom telepítés óta nem tudok wifi-n hotspot kapcsolatot létesíteni a win xp-s gépemmel.
Egyfolytában vmi tanusítványt hiányol.
Tud Walaki segíteni?

(#792) wyattthoearp válasza vadkörte (#790) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Belső tárhely: 12Gb felhasználható kb.
Wifi:-40/50 dbi általában, a speedtest pedig 20mbit/s tud mérni maximum.
Gps: nem a legérzékenyebb, de bőven használható

A flipes hátlappal együtt van, de az egykezes használatot megöli, ha rajta van a telefonon.

Georgbem:
Próbáld a kódolást wep-re állítani. Az xp jobban szereti.

[ Szerkesztve ]

(#793) georgbem válasza wyattthoearp (#792) üzenetére


georgbem
csendes tag

Ok. holnap megpróbálom.

(#794) BSOD válasza Nwis86 (#783) üzenetére


BSOD
senior tag

ha megy még a kijelző, akkor otg esetleg? :F

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#795) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok,

1 hónapja vagyok C2-es tulajdonos (DealExtreme-ről rendeltem, 3 hét alatt megjött, 65.000-ért). Samsung Galaxy W-ről váltottam, óriási a különbség. Eddig teljesen hibátlan, GPS, Wifi...
Csak ajánlani tudom minden új érdeklődőnek.
Testreszabáshoz kérnék segítséget:
- Animácók : minden ill. ki. Valahol beállítottam, de azóta nem találom ezt a lehetőséget. Ha valaki "felkapcsolná a villanyt", megköszönném.

(#796) lafaty80 válasza csacsa01 (#795) üzenetére


lafaty80
őstag

Beállítások -> Fejlesztői eszközök -> animációk résznél tudsz állitgani, ha erre gondoltál

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#797) csacsa01 válasza lafaty80 (#796) üzenetére


csacsa01
tag

Arra gondoltam, de a fejlesztői lehetőségeknél össz 3 opció van.
1. A telefon nem kapcsol ki töltés során
2. USB hibakeresés
3. Helyutánzatok engedélyezése

(#798) wyattthoearp válasza csacsa01 (#797) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

A telefonról menüpontba menj, majd háromszor kattints az android verziószámára. Ott lesz amit keresel.

(#799) csacsa01 válasza wyattthoearp (#798) üzenetére


csacsa01
tag

Köszi, megvan.

(#800) DJSweet válasza csacsa01 (#799) üzenetére


DJSweet
csendes tag

rendelt már valaki pandawill-ről? Ingyen kihozzák de nem tudom van-e rajta vám

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.