Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#1601) chros válasza chros (#1600) üzenetére


chros
őstag

Lehet, hogy megjavult! :) Win7en:
- ujrainditottam, semmi valtozas
- leinstallaltam a framarootot, mobileuncle toolst, kikapcsoltam, 64GB memoriakartyat beleraktam, ujrainditottam
- jelezte, hogy a memoriakartyat le kell formazni, megtette
- radugtam ismet a gepre, es most muxik! :) Kivalasztottam az USB storagot, es feljott a telon a nagy droid, ahol be lehet kapcsolni a fajlok masolasat, ezelott ez nem jelent meg!

Nem tudom mitol lett jo, majd meglatom kesobb is hogy jo lesz e (meg masolok ra kb 20GB adatot) es hogy mukodni fog e Win8-on ...

(#1602) slezakimi válasza slezakimi (#1172) üzenetére


slezakimi
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#1603) szabygbarca


szabygbarca
csendes tag

Sziasztok!
Ezekben a telókban mindegyikben alapból benne van a magyar nyelv?
Köszi!

(#1604) Fandango válasza szabygbarca (#1603) üzenetére


Fandango
veterán

Az android alapbol tartalmazza az magyar nyelvet, hacsak a gyarto ki nem veszi abbol amit a keszulekre rak.
De kerdesedre valaszolva, igen van rajta magyar nyelv.

(#1605) Gemil


Gemil
tag

Szevasztok!

Vettem egy bluetooth headsetet és ha arról indítok hívást, akkor a telefon lezárja a simet a hívás után. Találkozott már valaki ilyennel? Van megoldás?

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#1606) Pola0520 válasza Gemil (#1605) üzenetére


Pola0520
csendes tag

HELP!!
Megpróbáltam lecserélni az alyun-t androidra de a műveletközben, sikeresen elment az áram és a telefon nem kapcsol be, se kép se hang... A gép fel ismeri a flash tool-ban rámegyek a downloadra a piros csík végig megy 100%-ig és annyi. Valaki valami tippet? :F Nem akarok ilyen drága papírnehezéket... :W

06306670952

(#1607) zivorad válasza Pola0520 (#1606) üzenetére


zivorad
csendes tag

Visszaküldtem Kínába a Zopo Aftersales-hez, legegyszerűbb ajánlott légipostán kb 2000 Huf 4-5 nap alatt ott volt, ültek rajta egy kicsit, majd hozzáfogtak, megjavították egy pillanat alatt és ültek rajta még egy kicsit, azán DHL-el visszaküldték. Előtte kértek 27 USD-t a DHL-re, a javítás ingyen volt. Sok sikert és főleg türelmet, ha másképp nem sikerül.

(#1608) spy14 válasza Pola0520 (#1606) üzenetére


spy14
tag

Valószínűleg rossz a preloader a romban amit fel raktál rá.

Milyen C2? Normal, B, Platinum?

(#1609) wyattthoearp válasza spy14 (#1608) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Ha aliyunnal kapta kézhez, akkor lehet hogy első szériás készülék.

(#1610) public73


public73
aktív tag

hi all!
sikerült tegnap beszereznem egy ilyen csodát:
Zopo C2 Platinum 1GB/16GB white

Galaxy S4 telóhoz hasonlítgatom (páromé) és bátran jelentem, hogy nincs sok szégyenkeznivalója a Zopo-nak.
kellően gyors, gyönyörű túéles kijelző, jelenleg még elegendő tárhely.
viszont agyalok rajta, hogy ROM-ot kellene cserélni rajta, mert szerintem az megoldaná azt a kellemetlenséget, hogy néha mintha akadna a kép (röccen egyet), mikor görgetek netezés közben, vagy lapozgatok a menüben.
szerintetek?
minden véleményt szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#1611) Pola0520 válasza spy14 (#1608) üzenetére


Pola0520
csendes tag

Normál kategoriás készülék. De a probléma az hogy semmit nem raktam rá (Bár utólag visszanézve B kategórás romot akartam...) de kb 20-30%-nál ment el az áram. A képen látható pontnál megáll a tudomány... :O

[ Szerkesztve ]

06306670952

(#1612) spy14 válasza Pola0520 (#1611) üzenetére


spy14
tag

Úgy próbáltad, hogy rányomsz a download-ra, a telefonból kiveszed az akksit, rádugod a gépre és amikor végigér a piros akkor benyomod az akksit?

(#1613) Pola0520 válasza spy14 (#1612) üzenetére


Pola0520
csendes tag

Már megoldódott :)

06306670952

(#1614) Gemil válasza Pola0520 (#1613) üzenetére


Gemil
tag

Nem osztanád meg, hogyan? Csak azért, ha bárki hasonló hibába esik, tudjon hova nyúlni.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#1615) Pola0520 válasza Gemil (#1614) üzenetére


Pola0520
csendes tag

Összegezve ha valaki hasonlóan megszívná vele mint én:

Kell hozzá a 4.2-es vagy az éppen legújabb Flash Tools (FONTOS hogy minél újabb annál jobb!)
Lekell tőlteni a C3-as romot, nekem ez élesztette fel a telefont, ezzel működik maga a telefon de nem jó rá mivel a google szolgáltatások nincsenek és a kamera sem 100-as. De viszont innentől kezdve már Flashelhető lesz a telefon.
Én azt tanácsolom hogy az összes romot tőlsük le a telefonhoz mert elviekben az én telefonom normál verziós volt még is a B lett rá jó...
Ha nem menne a telepítés érdemes ctrl+alt+t kombinációt nyomni, vagy kilépni a programól majd vissza.
És ha esetleg a feltelepített rom nem jó akkor vissza a C-s romot majd utána próbálkozni a másikkal.

Nekem 3 teljes napba telt mire össze forumoztam, rájöttem a dolgokra kb lefekszek, becsukom a szemem a Flash tools-t látom... :DD :DD
Szóval sok szerencsét, remélem segíthettem másoknak is! ;)

[ Szerkesztve ]

06306670952

(#1616) Gemil válasza Pola0520 (#1615) üzenetére


Gemil
tag

Köszönjük!

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#1617) chros válasza Pola0520 (#1615) üzenetére


chros
őstag

Na, en is gratulalok a kitarto munkadhoz!!

(#1618) allfinanz


allfinanz
senior tag

Zopo c3 akku jo a c2be?

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#1619) stamas80 válasza Pola0520 (#1615) üzenetére


stamas80
tag

Ügyes! Én mindenesetre azt javaslom, mindenkinek aki teheti, hogy csak CWM/TWRP alól telepítsen ROM-ot, azzal viszonylag kisebb kárt lehet okozni.
Bár ugye a te esetedben erre nem volt mód!
És tényleg milyen volt az Ali OS? Sose volt bennem annyi perverzió, hogy kipróbáljam. ;]

(#1620) NorBuilder


NorBuilder
csendes tag

Sziasztok!

Egy ilyen készüléket szeretnék majd vásárolni, egyelőre még nem tudom, hogy C2 vagy ZP980 lesz-e belőle, ki fog derülni. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy navigációs szoftverrel van-e már valakinek tapasztalata? Melyiket érdemes rajta használni? Az sem baj, ha ingyenes :)

(#1621) doongoo válasza NorBuilder (#1620) üzenetére


doongoo
addikt

Mindegy, hogy mit használsz, ha nincs hozzá egy jó bluetooth gps vevőd, akkor lesznek problémáid

(#1622) wyattthoearp válasza allfinanz (#1618) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Igen, megegyezik.

(#1623) sirály69 válasza doongoo (#1621) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem nincs gondom a beépített GPS vevővel...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1624) public73


public73
aktív tag

a külső hagszóró (C2) mindenkinél elég gyatra hangot ad? :F
halk is és kissé recseg.... :U

(#1625) doongoo válasza sirály69 (#1623) üzenetére


doongoo
addikt

jó neked, nekem simán voltak problémáim, amíg megvolt a telefon:

befogta a holdakat jól álló helyzetben és tartotta is valamelyest, de egy forgalmasabb helyen ld. nagyobb városokban simán eldobált a 20-30 m-re lévő párhuzamos utcákba, ami külföldön azért nem egy leányálom. Gondolom ott a befogott 7-8 holdból elvesztett 2-3-at a rossz rálátás miatt, és emiatt lett pontatlanabb.

Mondjuk ugyanez igaz a mostani Jiayu G4-re is. Ugyanaz az MTK 6589T chipszet van benne. Mindegy, hogy Sygic, Google vagy iGO a használt navi (mindegyik létezik ingyen)

Vettem hozzá 30 €-ért egy 52 csatornás bluetoothos GPS-vevőt és azóta semmi gondom. Hidegindítással kb. 20 másodperc alatt van fix jel, amit minden körülmények között tart is stabilan kb. 3 m-es pontossággal (ami simán egy autóhosszon belül van)

Akinek fontos a pontos navigáció, annak MTK6589T procihoz feltétlenül ajánlom a plusz beruházást. Az meg csak előny, hogy később bármely más bluetoothos telefonnal is használható lesz majd a vevő.

Akinek csak esetileg vagy hozzávetőleg kell a GPS helyzete, annak jó lehet a beépített vevő is, ezt aláírom.

[ Szerkesztve ]

(#1626) public73 válasza public73 (#1624) üzenetére


public73
aktív tag

na úgy néz ki meghalt.... :W :W :W :(

(#1627) chros válasza doongoo (#1625) üzenetére


chros
őstag

Be tudnad linkelni, pontosan melyiket vetted (gps vevo)? Koszi!

@(#1626) public73 : mi tortent a hangszoroddal?

[ Szerkesztve ]

(#1628) public73 válasza chros (#1627) üzenetére


public73
aktív tag

nem tudom, egyik napról a másikra egyszer csak elhalkult és kurva szarul szól jelenleg... :F
ez szoftveresen javítható?

(#1629) Pola0520 válasza stamas80 (#1619) üzenetére


Pola0520
csendes tag

Röviden egy gagyi android másolat, ami semmire nem jó. :D Csak a megrendelői számát fogja csökkenteni a zoppo ezzel a rendszerrel mivel aki nem ért hozzá nem fogja így meg venni a szervízek pedig nem igen foglalkoznak kínai telefonokkal. Szóval hosszú életet nem adok ennek a rendszernek:D

06306670952

(#1630) public73


public73
aktív tag

nincs valakinek C2-es csengőhangszórója eladó esetleg?
vagy milyen telóval kompatibilis a Zopo?
ebayon kerestem, de nem találtam linket, lehet én vagyok a balfék....

(#1631) public73


public73
aktív tag

mégis meglett: [link]
szrintem ez kellene nekem....

(#1632) public73 válasza public73 (#1631) üzenetére


public73
aktív tag

és meg is rendelem... :K
ja és kösz a segítséget mindenkinek.... ;] :DDD :C
főleg magamnak.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1633) doongoo válasza chros (#1627) üzenetére


doongoo
addikt

Ha újra pc-közelben leszek, linkelem

(#1634) myself45850


myself45850
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom megoldani azt, hogy lezárt képernyőn tudjam irányítani a zenelejátszót. Mindent kipróbáltam már, de semmit nem tudtam összehozni

(#1635) wyattthoearp válasza myself45850 (#1634) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Én így csinálom:
[link] :))

(#1636) doongoo válasza chros (#1627) üzenetére


doongoo
addikt

Itt alink, amit én vettem bluetoothos GPS-t: [link]

(#1637) chros válasza doongoo (#1636) üzenetére


chros
őstag

koszi

(#1638) myself45850 válasza wyattthoearp (#1635) üzenetére


myself45850
tag

Én is vettem, csak valahogy elkallódott a postán :(
De valami egyszerű megoldás nincs??

(#1639) Roppy88


Roppy88
csendes tag

3 hónapja van meg a teló, C2 Platinum 32 Gb, de eddig semmi 'rendellenest' nem tapasztaltam vele, a GPS is teszi a dolgát, ahogy kell (legújabb Sygic) :))

(#1640) Karima válasza doongoo (#1636) üzenetére


Karima
őstag

Amikor kerested ezt a bt-s gps vevőt nem láttál véletlen kisebbet? Nekem futáshoz kellene, de ahhoz ez egy kicsit nagy.

(#1641) doongoo válasza Karima (#1640) üzenetére


doongoo
addikt

hát nem igazán a méretet néztem, hanem azt, hogy minél több csatornás és ne túl drága legyen. Amúgy nem olyan vészes a valóságban (persze zsebben nem futkosnék vele, de egy karra rögzíthető telefontartóban simán elveszik). Azt is tudja viszont, hogy rögzíti a futás közben az utat és utólag megnézhető térképen az.

[ Szerkesztve ]

(#1642) novz


novz
újonc

Sziasztok!

Én is egy ideje boldog, boldogtalan tulajdonosa vagyok egy c2 telefonnak.
Először kb. két hónapig működött aztán elkezdett lefagyni, idővel egyre gyakrabban. :( (akku ki, majd vissza és indít)
Megjárta a külföldi szervizt is, sajnos nem sok eredménnyel. Egy nap után újra lefagyott.
Olvastam egy külföldi fórumot a témával kapcsolatban és egy jó tipp volt fent mely nekem is bejött. 3-4 napja egyszer sem fagyott le a telefon mióta használom ezt az alkalmazást. Gondoltam megosztom itt is, mert eddig én is csak olvasgattam ezt a rovatot. Hátha másnak is segít a problémájában, ha ilyen jellegű.
Aplikáció neve: RedEye - prevent sleep
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binarymagi.redeye.free&hl=hu

Itt csak annyit állítottam be, hogy csak a processzort tartsa bekapcsolva.

(#1643) rdt89


rdt89
addikt

Nekem fél éve van meg a Zopo C3-om, és 3 hónapja szerzett be két ismerősöm is 2 C3-at, jelentem mindegyik hiba és problémamentes. Fél év alatt még nem fagyott és indult újra a telefon, a 4.2-es android gyors és stabil rajta akadásmentes.
Specifikáció:
- Android 4.2
- MTK6589t (1.5ghzx4)
- Power sgx 544-es videógyorsító
- FHD kijelző
- 13mp-s hátsó villanó led-el, 8mp-s első kamera (mind a kettő képes a FHD videó rögzítésére)
- 1gb ram, 16gb rom
- Dual Sim (1 micro és egy sima foglalat mind a 2 3G képes)
- Antutu: 12500
Postával együtt 65.000 Ft-ért vesztegették, és nem bántam meg.
Stabil, gyors és élmény rajta netezni a felbontása miatt.
Nem tudom mi a különbség a kinézeten kivül a C2 és a C3 között de a C3-at tudom bátran ajánlani mindenkinek.
A GPS gyorsan fog jelet, tökéletesen navigál.
Járt hozzá egy "állvány" ként is funkcionáló ZOPO dombornyomásos, tok is.
Hangszórója szépen szól, még teljes hangerőn se torzít és nagyon tiszta. :D

(#1644) NorBuilder válasza doongoo (#1625) üzenetére


NorBuilder
csendes tag

Ilyet olvastam, hogy csinált másoknak is, hogy 20-30 métereket tévedett, de találtak rá megoldást, csak valamiket be kellett állítgatni a telóban a GPS / A-GPS szekcióban, és máris jó lett. Youtube-on van is róla valahol videó. A műveletet követően pontosabbá vált a készülék.
Mindesetre az biztos, hogy egy igazi GPS antennával nem kell olyan sokat várni, amíg jelet fogsz találni.

(#1645) NorBuilder


NorBuilder
csendes tag

Egyébként vannak még hasonlóan jó telefonok mint a ZP980, C2, C3 más gyártóktól csak nagyobb akkuval? Az egyetlen bajom a 2000mAh és körüli akkumulátorok. Képes volnék többet is fizetni érte, ha normális méretű akkukat adnának hozzá és nem szívatnák itt a népet holmi "játékszerrel". Gondolom 1-1 GPS-es navigálásnál jobban eszi a kraftot, mint amikor csak a zsebemben lapul. Esetleg power banket próbáltál már valaki?

(#1646) Karima válasza doongoo (#1641) üzenetére


Karima
őstag

Köszi. Telefont mindenképp viszek futáshoz, mert azon megy a zene, illetve a futóapp (Runtastic), úgyhogy vagy kell beszereznem egy másik - karra erősíthető - telefontartót, vagy kell találnom egy kisebb bt gps receivert. Eddig ez a legkisebb, amit találtam.

(#1647) Karima válasza NorBuilder (#1644) üzenetére


Karima
őstag

Én már végigcsináltam a BuildPropEditor-os okosságot is, meg a Mobile Uncle Tools-ost is, de nem az igazi egyik sem. Főleg, ha olyan helyen használja az ember, ahol 10-20 m pontosság nem elég. (pl túrázás)

(#1648) stamas80 válasza Pola0520 (#1629) üzenetére


stamas80
tag

Mondjuk jórészt ez az OS volt az oka a C2 Viszonylag nyomott árának, mivel a C2 eredetileg csak ezzel volt kapható, és a ZP980 volt az androidos verzió. Meg ugye a memóriában volt eltérés, de az ára 100$-al olcsóbb volt.
Vissza az eredetihez, akkor pont nem vesztettem semmit, hogy nem próbáltam ki. :C

(#1649) szirup


szirup
csendes tag

Gondolkodom egy ZOPO beszerzésén, és ez most elég jó ajánlatnak tűnik:
http://www.pandawill.com/zopo-zp980-upgraded-smartphone-mtk6589t-2gb-ram-32gb-50-inch-fhd-screen-android-42-white-p77791.html
Jól tudom, hogy a 900-as frekvencia hiánya csak abban az esetben okozhatna gondot, ha Vodás vagyok?
Érdemes ebbe még beruházni? A 8 mag annyira nem vonz, úgysem tudnám kihasználni.

(#1650) chros válasza szirup (#1649) üzenetére


chros
őstag

Szia!

En pont ilyet vettem,csak feketet. En meg vagyok vele elegedve.
Elotte egy regi Lg Optimus Black-em volt,mar lassu volt mint a fene.
A meret miatt voltam csak ketsegbe esve,de 1 nap alatt megszoktam,nadragzsebben is elfer.
Korbeneztem mik vannak a neves gyartoktol,es igazabol egyik sem tetszett,az arukrol meg nem is beszelve :)

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.