Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2

Hozzászólások

(#101) csabili74 válasza betyarr (#100) üzenetére


csabili74
aktív tag

Meg is fogom tenni, csak a méretét kellene picit kisebbre vennem, így majd ha lesz időm:) De ha van kedved, oszd meg nyugodtan.

Ja, és nem nagyon állítgattam semmit csak úgy kattintgattam.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#102) betyarr válasza csabili74 (#101) üzenetére


betyarr
veterán

ha nem felejtem el,akkor este felteszem.

(#103) blueye


blueye
veterán

Ebben az "akcióban" mi lehet ez a 2 dolog: 1 x wrist watch, 1 x balloon Sajnos a képet rosszul linkelték (szándékosan? :) ) így nem látom.

(#104) betyarr válasza blueye (#103) üzenetére


betyarr
veterán

(#105) blueye válasza betyarr (#104) üzenetére


blueye
veterán

Kösz. Nem akartam elhinni hogy lufi is van az ajándékok között. Mondjuk a tok + aksi ebből super jó és a 245 USD is tetszik. Talán ez most ebben a pillanatban a legjobb ár/értékű 5 colos, 4 magos vagy tudtok jobbat?

(#106) betyarr válasza blueye (#105) üzenetére


betyarr
veterán

én ezt találtam a legjobbnak eddig.
te új reg vagy a pandánál?nézd már meg hogy az új regek számára adott kupont engedi-e neked felhasználni,ha most veszed meg a telót.

(#107) blueye válasza betyarr (#106) üzenetére


blueye
veterán

Új leszek.Talán majd este, most rohanok.

(#108) blueye válasza betyarr (#106) üzenetére


blueye
veterán

Mégis volt időm regisztrálni, de nem kaptam kupont.

(#109) bagkri01 válasza justaview (#99) üzenetére


bagkri01
őstag

Teljesen igazad van. Hozzáállás kérdése. Bár olyan nincs, hogy egy mobil tökéletes képet csinál, esetleg jót. A megapixelek pedig tényleg csak számok, marketing bullshit. Egy 5-6 éves 5megapixeles cybershot mobil simán hozza a mai 8-13 megapixeles csodák minőségét.
De szerintem hagyd rá, elég érdekes a stílusa.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#110) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ezt írtam: "Szóval ha egy THL W8+ vagy egy ZTE V987 tud jó képeket csinálni, akkor elvárható ettől is."
Most vagy én nem tudok olvasni, vagy kedves kollégák Önök értenek félre valamit.
Szó sem volt semmilyen komolyabb fényképező aparátusról.
Kérem szépen, hogy ne értsetek többet abba, mint amit mondok.. Ez jó magyar szokás.
Tehát a mondat mégegyszer:
"Szóval ha egy THL W8+ vagy egy ZTE V987 tud jó képeket csinálni, akkor elvárható ettől is."

Szerk: Köszönöm, hogy érdekes stílusnak tituláltok. Mindíg is szerettem kitűnni a tömegből :D

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#111) betyarr


betyarr
veterán

nyehh,megrendeltem.majd később azért rákérdezek az ügyfélszolgálatnál erre a kuponra!

(#112) justaview válasza bagkri01 (#109) üzenetére


justaview
őstag

Jövőre majd 18, azután meg majd 24Mpix-es érzékelőket fognak betuszkolni az 1mm-es optika mögé...ez egy vicc. De nem ez az egyetlen terület, ahol számháborúval vágnak át tömegeket. :)

A stílusra meg inkább no comment.

(#113) instantwater válasza justaview (#112) üzenetére


instantwater
addikt

De ez sem 12 MP ám.
8, csak felinterpolálják szoftveresen 12 re.
valóságban csak 8 at tud....

(#114) justaview válasza instantwater (#113) üzenetére


justaview
őstag

A felinterpolálás sokat ér. ;] De lehet, hogy jobb is, hogy ha csak 8Mpix, mert úgy nagyobbak a pixelek (azonos érzékelő méret mellett), így kevésbé zajosodik, és rosszabb fényviszonyok mellett valamivel jobb képet készít.

Ezért sem mindig jó választás a nagyobb pixelszámú gépet választani a normál kamerák esetében sem ...bár ott sokkal több tényező szerepet játszik a választásnál.

[ Szerkesztve ]

(#115) Tybike81


Tybike81
őstag

Sziasztok!
Teljesen új belépő vagyok a kínai telefonok világába, és lenne pár kérdésem, ha lehet ne hurrogjatok le!

Thl W8 és Zoppo C2 között vacillálok!

De a THL W8 fényképei meggyőztek, de ha a zopo is llyen jókat csinálna, akkor őt választanám!
De amit eddig láttam az elég silány. Tényleg csak ilyen fos minőségeben tud képet csinálni??? :F :F :F

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#116) csabili74 válasza Tybike81 (#115) üzenetére


csabili74
aktív tag

Apa kezdődik... :D

Esküszöm, ha lesz időm, csinálok pár jó képet, ami telefontól elvárható. . De szerintem utoljára leírom még egyszer, megjelent a Galaxy S4 , orbaszájba lehet venni, Iphone 5-öt is, és ezek csak példák. Persze, ne nézze senki az árat, Végül is tökmindegy, hogy 50 ért vagy 180 ért veszel:)

Másik példa, van egy piros Ford Fiestám, 1,4 tdci. Rohadt jó kis autó, városban nincs ellenfelem, keveset fogyaszt. De autópályán meg nem kell számoljak büntivel, mert 140 fölött félelmetesen mozog. Így maradok ezzel a tudattal, hogy a nagydög és drágább bömös pl lenyom:)

Most komolyan, mit várunk el? Énszerintem ez egy atompacal telefon, szép a kijelző, gyors, a zene fenomenális egy jó fülessel, akkuidő van annyi, amennyit egy t-s vagy vodás akármilyen márkás kurvasokatkifizetekérte tud.

És telefonhoz megy egy egymilimétereskiskamerához képest szép képet csinál, és videót is.

És ha rám hallgatsz, és a THL győzött, vedd azt.

No, az egész monológomért elnézést, bocsi. De reggel van, és a kávém meg sehol.

Már le is nyugodtam.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#117) Tybike81 válasza csabili74 (#116) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi, azt hittem valami normális választ kapok! Most egy Xperia X10i készülékem van aminek meg vagyok elégedve a fényképezőjével, ha azt a minőséget hozza vagy jobbat akkor jó, én se tükörreflexes képminőséget várok el, de azért vállalható legyen a minősége, ha tudtok legalább teszt képekkel segítsetek!

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#118) blueye válasza Tybike81 (#117) üzenetére


blueye
veterán

Olvass már vissza 50 hozzászólást, szinte csak erről volt szó mostanában, képekkel, linkekkel.

(#119) csabili74 válasza Tybike81 (#117) üzenetére


csabili74
aktív tag

Azt hiszem, párszor leírtam, vállalható a kamerája, nem egy csúcsminőség, de nem csinál rettenetes képeket. Adj el emailt, és a tegnapi pár képet, amit mindenféle beállítás nélkül, borult időben csináltam, átküldöm.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#120) Fandango


Fandango
veterán

Hihetetlen, hogy egy telefonnal az elsodleges vasarlasi szempont a milyen kepet keszit. :W
Mindenki leirja, hogy nem dSLR szintet var el tole, akkor meg mi a fenerol beszelunk, ezek a mai telefonba epitett 8-10-12 mpixeles kamerak kb ugyan azt a szintet hozzak, sot meg talan a gyartoja is ugyanaz mindnek, maximum szoftveresen vannak javitva.

[ Szerkesztve ]

(#121) csabili74 válasza Fandango (#120) üzenetére


csabili74
aktív tag

Ámen. Szerintem ezt a részét zárjuk le, aki szeretné, hogy azt a pár képet elküldjem, priviben irjon egy mail címet, aztán dönts el mindenki magának, hogy tetszik vagy nem. Fentebb linkeltem két videót is.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#122) bagkri01 válasza csabili74 (#121) üzenetére


bagkri01
őstag

Úgy van ahogy mondod. Egy telefon pillanatképek rögzítésére szolgál és kész, bár én pl nyaraláskor is szoktam használni, a fényképező mindig otthon marad :)

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#123) Tybike81


Tybike81
őstag

Egy pár Zopo C2-es tulajhoz az lenne a kérdésem hogy THL W8 vagy Zopo C2-t válasszak?
/Amúgy itthoni készülék amit kinéztem Sony Xperia Z, de annyit nem szívesen áldozok rá, és kezdek tetszeni ezek a kínai csodák. és onnan szeretnék rendelni ez a két készülék ami szimpatikus/
Érvek és ellen érveket szívesen meghallgatok, vagy olvasok, ha nem gond nektek.
Köszi előre is

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#124) csabili74 válasza Tybike81 (#123) üzenetére


csabili74
aktív tag

W8 at nem ismerem, Zopo C2 szerintem nagyon baba.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#125) kosturica


kosturica
őstag

A cikkre reagálva:
A memóriahasználat teljesen optimális, mert minél több alkalmazás van a ramba betöltve, annál gyorsabban is indul el. Egyébként meg ha ram igényes progit futtatsz, akkor szépen bezárja magától a feleslegeseket. Szerintem! :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#126) justaview válasza csabili74 (#116) üzenetére


justaview
őstag

Még ha indulatból is, de teljesen jól összefoglaltad a telefonos kamerák lényegét. :D
Annyival kiegészíteném, hogy a rohadtdrága iphone5 sem biztos, hogy jobb képet csinál, mint a tied. :N

(#127) csabili74 válasza justaview (#126) üzenetére


csabili74
aktív tag

Az indulatért elnézést:) Én megrendeltem, elsők közt, rizikózva, de nem bántam meg, sőt, beleszerettem. Asszonynak nagy, így ővé árverés alá kerül, és kap kicsibbet, mint ő kicsiny gyönyörű kezecskéje, bár rá nem igaz a kicsiócsó:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#128) justaview válasza csabili74 (#127) üzenetére


justaview
őstag

Egyetértek veled teljesen. Egy fogóval is lehet hatlapfejű csavart tekergetni ki-be, de attól még nem lesz belőle villáskulcs.

Ha tudja az ember, mit várhat el egy telóban lévő kamerától, akkor adott helyzetekben bőven jó, hiszen a teló mellé kapunk egy helyenként egész jó kompakt kamerát ajándékba. Ugyanakkor nem szabad dSLR minőséget várni tőle, mert attól marha messze van.

Én is C2-ben gondolkozom, egyre inkább.
...de a kamerája miatt. :D

(#129) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mindig örömmel és csodálattal olvasom a hasonló kínai csodákról szóló cikkeket és csak ámulok-bámulok, hogy milyen szuper készülékeket vesztegetnek náluk a hazai ár nagyjából feléért. Köszönöm ezt a bemutatót is! :R

Egy dolgot viszont nem állhatok meg, muszáj megjegyeznem: a szóismétlésekre picit jobban figyelj legközelebb, mert nagyon tudja bántani a szemet; az enyémet legalábbis mindenképp. Példa:

"Innentől már nem kellett sokáig várnom, mert május 7-én már meg is érkezett a telefon.
A telefon egy sima papírdobozba volt csomagolva, így mindenféle ellenőrzés nélkül megérkezett. :)
A telefonon gyárilag volt egy kijelzőfólia, ami számomra elég pozitív, és tökéletesen buborékmentesen van felrakva.
Maga a telefon jól össze van rakva..."

Ez így van a cikkben, egymás utáni mondatok, nem én ollóztam össze, pusztán csak kiragadtam.

(#131) sirály69 válasza #40993792 (#130) üzenetére


sirály69
őstag

Ennél talán már csak az jobb amikor az ismerősöm lánya megkeresett, hogy segítsek neki Apple notit venni. Meg is beszéltük, hogy melyik lesz az.
Este felhív, hogy ugye világít az alma logo a fedlapon ha be van kapcsolva a gép?
Mondom hogy persze!
Erre a kérdése:
Ugye pink színben fog világítani? :Y
Mondtam neki, hogy sajnos nem...
- Akkor nem is kell ilyen sza. gép! :O :W

Szerver Hosting Debrecenben

(#132) sing1ep1ayer válasza sirály69 (#131) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Akinek ez a legnagyobb problémája, annak nyugodtan meg lehet mondani, hogy "sajnos gyárilag nem rózsaszín lesz, de olyan 50.000 körüli összegből meg tudom oldani, hogy az legyen".

(#134) sirály69 válasza sing1ep1ayer (#132) üzenetére


sirály69
őstag

Én is ezt mondtam, de csak miután magamhoz tértem.... :DDD

Végül

Szerver Hosting Debrecenben

(#135) Weeman1 válasza sirály69 (#131) üzenetére


Weeman1
veterán

:DDD :C

Xiaomi 11T Pro

(#136) justaview válasza sirály69 (#131) üzenetére


justaview
őstag

Annak ellenére, hogy az Apple ezt a potenciális vásárlót elveszítette... :W ...alapvetően az ilyen típusú vásárlókból szedte meg magát, és virágzik a mai napig. :K

(#137) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

nem is tudtam, hogy létezik ilyen teló :DDD na de utána is nézek. grat a cikkhez :C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#138) attilav2


attilav2
őstag

Szerintetek megéri a Huawei G300-at
Zopo C2 re cserélni? Szegénynek már elég
viseltes a burkolata, a burkolat csere meg
macerás a telemax szervizben, nélkülözni
kellene a telót pár napig hogy egyáltalán
árajánlatot adjanak. Ha olcsón el adnám
a G300 at akkor a Zopo ára már nem lenne
annyira vészes. Meg abból is elegem van h a G300
időnként k ra belassul.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#139) csabili74 válasza attilav2 (#138) üzenetére


csabili74
aktív tag

Megéri.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#140) Weeman1 válasza attilav2 (#138) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen,megéri. :)

Xiaomi 11T Pro

(#141) bagkri01 válasza sirály69 (#131) üzenetére


bagkri01
őstag

Na én az ilyen emberektől tudok kiakadni, de piszkosul és odanyomom a csípős kis beszólásaimat. Az ilyen embereknél áll fenn a hozzáértés, utána olvasás teljes hiánya. Azt hiszik, hogy drága és jó, pedig ez nem mindig igaz. Itt nem az apple-re célzok, mert minőségi dolgokat gyártanak. Ezt még úgy is elismerem, hogy nem szeretem a cuccaikat.
Amúgy poénnak nem volt utolsó amit leírtál :DDD
Amúgy hány éves a lány, ha 13 akkor szerintem még elnézzük neki. :))

attilav2: Hát szerintem piszkosul megéri, ne is gondolkozz rajta többet véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#142) sirály69 válasza bagkri01 (#141) üzenetére


sirály69
őstag

Ez 2 éve volt, akkor 25 éves volt a leányzó...

Szerver Hosting Debrecenben

(#143) bagkri01 válasza sirály69 (#142) üzenetére


bagkri01
őstag

Basszus :W
Az ilyenekre szoktam mondani, hogy annyi esze van mint két darab sültkrumplinak.
Én már 16 évesen utána néztem annak amit éppen venni akartam, így 12 év elteltével pedig még jobban megnézem mit veszek.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#144) Tybike81


Tybike81
őstag

Én még szívesen látnék tesztképeket a tulajoktól, sötétben vakuval és nélküle, kint, bent, közelit stb.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#145) csabili74


csabili74
aktív tag

Ha bemegyek a kezelőbe, azt látom, hogy SD-kártya 15.42 gb memória és a telefon memória 12.2 gb. Beállítsok tárhelynél is Összes hely 1.48 GB, SD-kártya 15.42 Gb és utánna telefon memória 12.20 gb. Most akkor mi s van?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#146) sz_gabor válasza csabili74 (#145) üzenetére


sz_gabor
tag

A beállítások/tárhely/Telefon-memória törlése és jó lesz a mérete természetesen először mentsd le a rajta lévő adatokat.

(#147) csabili74 válasza sz_gabor (#146) üzenetére


csabili74
aktív tag

Köszi, mentek, próbálom.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#148) csabili74


csabili74
aktív tag

Szerintetek ez valós? Vagy csak megint Fastcardtech linkség?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#149) justaview válasza csabili74 (#148) üzenetére


justaview
őstag

Ugy igaz ahogy a telefon sulya 1.000kilogramm :D

(#150) bagkri01 válasza justaview (#149) üzenetére


bagkri01
őstag

Miért ne lehetne igaz, a kinai webshopoknál nem ritka a 100-150 dolláros leolcsózás (csak, hogy vigyék). Nem a telefon súlya 1kg, hanem a csomagé.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Zopo C2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.