Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50051) szimike79 válasza Tomajdon (#50046) üzenetére


szimike79
őstag

Nálam is ez a jelenség! :K
Azt tudom hogy miért nem lehet frissíteni, de hogy miért hagyja el a régió kódot, az rejtély.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50052) gazfickó


gazfickó
tag

Egy érdekes esettel fordulok hozzátok. Először nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a dolognak, mert gondoltam ilyen előfordulhat néha. Node 24 óra leforgása alatt 4szer esett meg az a csúfság amit nem tudok hova tenni, és nem tudom mi lehet rá a megoldás. :F
Az van, hogy zenehallgatás közben egy darabig alles in ordnung, majd egyszer csak a zenék közt scrollozva irtózatosan belassul a az egész folyamat, az óra eltűnik, és végül bedob a zenelejátszóban az épp játszott számhoz, ( ami szintén hiányos) ahonnan aztán ácsi van, tovább semmi. A zene még megy, fél perc múlva pedig újraindul a telefon. Ráadásként még a 18:50-kor 40%-on álló akksira, kb jó negyed óra múlva az újraindítást követően a képembe tolja hogy "az akkumulátor lemerült." :( ITT a zenelejátszó, ahol még egy képernyőmentésre volt ereje, igaz a sikerességét ki már nem írta, addigra már újraindult) :N

U.I: Félreértés ne essék: nem vagyok sem troll, és nem köteleződtem el a bada megkövezésére sem, csupán egy tanácstalan felhasználó volnék aki megoldást remél a nyavajájára. :)

[ Szerkesztve ]

(#50053) szimike79


szimike79
őstag

Kísérleteztem egyet. Felraktam egy régi 1.5-ös Kies-t. Azt lefrissítettem a felajánlott 2.0...99-es verzióra. Ott még kiírta a régiókódot (XEH). Azt pedig lefrissítettem a felajánlott legfrissebb 2.1.....121-es verzióra, de ott így sem írja ki a kódot. Valószínű hogy a kevert firm zavarja meg, legalább is jobb ötletem nincs.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50054) szimike79 válasza gazfickó (#50052) üzenetére


szimike79
őstag

Bétás 2.0-a van fent?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50055) Teaway válasza gazfickó (#50052) üzenetére


Teaway
veterán

Ilyen zenét már a teló se bír! :DDD :))

Nincs itthon csokid??

(#50056) mrhitoshi válasza gazfickó (#50052) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem vagy egyedül. Én is jártam már így. Megoldásként fogtam és kivettem az akksit. Ezt nem egyszer produkálta már, de csak is 1.2 alatt, valami oknál kifolyólag. Először én is azt hittem, hogy a telóval van baj, de utána kiderült, de valami nagyon nem okés magával vagy a rendszerrel, vagy a firm.-el. Neked milyen firm. alatt produkálja ezt ? :F

PS4

(#50057) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!

Valakinek volt már olyan, hogy a telefon egyszer csak rossz időt mutatott? Ma velem ezt kétszer csinálta, kb 2 óra 20 perccel sietett, újraindítás sem segített, újra be kellett állítanom az időt. Egyszer már régebben is csinálta, de fogalmam sincs, hogy mi lehet, auto idő frissítés be van kapcsolva. KF3/KG2 van fent.
Valami ötlet?

Köszi

(#50058) ledger


ledger
tag

Sziasztok!

Nekem egy wave8500, a barátnőmnek pedig C7 telója van
Szerintetek van olyan játék amit multiba lehetne nyomni a két telóval?
pl : biliárd
ha van akkor írjatok címeket.
köszi, további szép estét!

(#50059) gazfickó válasza Teaway (#50055) üzenetére


gazfickó
tag

:N Ha ezt kérték ezt kellett dübörgtetni, már amíg ugyebár dübörgött :DDD

Szimike79, mrhitoshi: 1.0 van fenn, a gyári legelső :DDD Lehet hogy frissíteni kéne? :U

[ Szerkesztve ]

(#50060) duvi válasza ledger (#50058) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Mivel az egyik symbian a másik meg bada rendszer ezért elég kicsi az esély, hogy találj közös multiplayer játékot. Talán a javas játékok között nézz körül. Hátha ott nagyobb szerencsével találsz progit.
Ezt találtam, de nem próbáltam ki egyiket se: Free Bluetooth Multiplayer Mobile Games A felbontással lesz gond, de hátha találsz a listában használhatót is.

[ Szerkesztve ]

(#50061) TomWexX válasza gazfickó (#50059) üzenetére


TomWexX
addikt

Lehet hogy igen. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50062) Paca2 válasza Tomajdon (#50046) üzenetére


Paca2
senior tag

ma frissítettem a kiest:

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#50063) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok.
Anno vki linkelt itt az oldalon "arany" akksit a wave-hez.
Kérdésem lenne, hogy vki próbálta már?
Vajon milyen lehet?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#50064) pumedli


pumedli
csendes tag

Frissítem a KIES-t és a következő kép fogadott:

Másoknál is megjelent ilyen üres ablak? Úgy látszik, mintha a Samsung ebben is visszafelé fejlődne... :DD

(#50065) leslieke válasza Paca2 (#50062) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a helyes, így kell(ene) kinéznie.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50066) radav válasza pumedli (#50064) üzenetére


radav
csendes tag

Nálam is ilyen volt, de ez lenne a legnagyobb baja.

Az a legszebb az egészben, hogy megint mindenkinél máshogy rossz. Van akinél beleírja a PC nevét, van akinél kiveszi, ír régiókódot vagy nem. És van akinél jó minden...

(#50067) pumedli válasza radav (#50066) üzenetére


pumedli
csendes tag

Jelentem, hogy nálam is szerepel a gépnév... Pedig eddig nem volt... :O

(#50068) pumedli válasza pumedli (#50067) üzenetére


pumedli
csendes tag

Nos! Kis kutatás után megtaláltam a megoldást. Ezzel a kis segítséggel sikerül orvosolni a problémát. Bár nem végleges megoldás, mégis a körülményekhez képest egyszerű...
Itt van részletes leírás hozzá, akinek kell. Az újabb frissítés alkalmával gyanítom vannak/lesznek egy páran...
Azért az valóban érdekes, hogy ennyi idő és frissítés után sem sikerül egy ilyen egyszerű(nek tűnő...) problémát megoldaniuk.

Azért titkon reménykedtem, hogy a 2.0-val vár az újabb Kies, de sajna nem lett ma sem... :(( Majd holnap... ;)

[ Szerkesztve ]

(#50069) pumedli


pumedli
csendes tag

Ui.: egyébként a régiókód nálam megjelent... (csak a statisztika miatt)

(#50070) radav válasza pumedli (#50068) üzenetére


radav
csendes tag

Köszi, ezzel működik nálam is. (le is volt töltve, csak elfelejtettem, mert múltkor működött a másik megoldás is)

Nagyon még ne reménykedj, mert az 1.2 is vagy két héttel korábban jött a szerencsésebb országok számára. Igaz némi trükközéssel az okosok itt is elérhetővé tették.

(#50071) San398 válasza G4RWIN (#50057) üzenetére


San398
őstag

Kapcsold ki az auto idő frissítést! Nálam 1 órát sietett miatta!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#50072) Goldmen75 válasza ledger (#50058) üzenetére


Goldmen75
őstag

Van hát! Letesztek a telcsiket az asztalra, szépen otthagyjátok őket, s mentek "multizni" s még BT meg wifi sem kell hozzá!:D:D:D:D

(#50073) Akee


Akee
tag

(#50074) duvi válasza Akee (#50073) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Ez már hetek óta így van sajna.

(#50075) leslieke válasza radav (#50070) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre a megoldásra utaltam tegnap.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50076) Goldmen75 válasza GrooveHero (#50063) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én linkeltem, senki nem reagált rá, hogy kipróbálta volna...lehet én leszek a kísérleti nyuff:)

(#50077) peter_k


peter_k
tag

Ha csinálok egy preconfigot, utána frissíteni fogja a kies a telefonomat?
SMS-t lehet menteni valahogy?

(#50078) gelbelex válasza leslieke (#49989) üzenetére


gelbelex
őstag

"90? Én 63-ra állítottam és már azzal se lehet teljes hangerőre venni, mert leszakad tőle a fejem."

Fejhallgatóval? Nálam a Wave II még gyári beállítású, de a 32ohm-os fejhallgató már halk, a 16ohm-os pont jó.

(#50079) gelbelex


gelbelex
őstag

Költői kérdés: Ha a WifiDiscover rá tud kérdezni és be tudja kapcsolni a wifit, akkor a gyári böngésző vajon miért nem tudja ugyanezt...? Netán magától, előre beállítva? :U

(#50080) leslieke válasza gelbelex (#50078) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, fejhallgatóval.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50081) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Van itt valaki, aki otthon van a WaveII javításában? Főpanelcsere kellene a letiltott WaveII-höz. Vagy esetleg egy pécsi gsm boltot tudtok ajánlani, aki megcsinálni normális áron?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50082) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

"Jó ez az új béta". Már volt bootloop így 1 nap után... :W

Eddig sosem volt még ilyen egyik bétával sem, csak ez produkálta.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#50083) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Megint... Pedig most húztam újra az FW-t... :W

Visszaállítás okozhat ilyet?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#50084) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#50082) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem még nem csinált semmi feltünőt!

Mármint kies-ben biztonsági mentés visszaállítás?
Az igen! Én már szívtam a miatt! Azóta csak lementem a telszámokat, s az appsokat újra leszedem!

[ Szerkesztve ]

(#50085) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#50084) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na most fele annyit nem állítottam vissza, inkább beállítottam kézzel. Viszont ha levettem low-ra a debug levelt, akkor volt ez. Most újraindítom medium-on és meglátjuk, hogy mi lesz.

De amúgy érdekes, mert zsebemben volt a teló és biztos elnyomtam vagy benyomódott valami, aztán loopolt szépen, míg haza nem értem és újra nem flasheltem.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#50086) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#50085) üzenetére


Goldmen75
őstag

Alapból ugye MID-et rak fel, én rögtön LOW debuggoltam!

(#50087) rObika8802


rObika8802
aktív tag

lőttem 1-2 képet énis így ősz alkalmával :)

kép1
kép2
kép3
kép4

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#50088) Dhampir válasza rObika8802 (#50087) üzenetére


Dhampir
félisten

Hangulatosak. Nekem az 1. 3. és 4. képek tetszenek! :C

[ Szerkesztve ]

(#50089) duvi válasza rObika8802 (#50087) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula! A hármas makró kép nagyon jó lett :K

(#50090) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#50086) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én már nem merem lowra tenni most már. A véglegesig nem igen fogom teletömni semmivel, szóval remélem elfut mid-en is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#50091) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#50090) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én most lekopogom, tegnap vagy tegnap előtt óta, mióta felraktam egyszer sem indult újra s nem csinált semmi "bug" -osat:) kop-kop-kop:)

(#50092) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

(#50093) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Létezik valami normál időjárás előrejelzés widget az accuweatheren kívül?
Ez konkrétan totál hülyeségeket ír néha a helyre ahol most vagyok, pedig pontosan be tudtam állítani és létezik a hely.
Csak éppen verőfényes napsütésnél esőt rajzol meg 6 fok helyett 12-őt ill. éjszaka a csillagos égnél hóesést... :D
Szal kicsit el van tévedve.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50094) TomWexX válasza Ferdzsoo (#50093) üzenetére


TomWexX
addikt

Én a SimplyWeather 1.0-t használom nagy megelégedéssel. Sajnos nem tudom linkelni mert telóról írok, de a mysamsungwave.hu-n biztosan megtalálod.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50095) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt van 2 verzióban:

SimplyAccuWeather v1.1 HUN

SimplyAccuWeather (honosítva)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50096) Ferdzsoo válasza TomWexX (#50094) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az a baj ezzel hogy ugyanúgy az accuweather-ről szedi az infókat.
Olyan kellene ami máshonnan szedi az infókat...
PL google...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50097) mrhitoshi válasza Ferdzsoo (#50096) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Olyan nincs/ vagy ha akad 1. És már tudom is mi kell neked. Ehun van ni! :DD De ez sem Google-ről szedi az infót. Tudtommal, olyan nincs. :U

PS4

(#50098) Ferdzsoo válasza mrhitoshi (#50097) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Oh köszi-köszi, a probléme hogy osztrák kéne... :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#50099) mrhitoshi válasza Ferdzsoo (#50098) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Osztrák ??? :DD Az Osztrák boltból kellene letölteni vagy hogy ? :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#50100) Willie válasza mrhitoshi (#50099) üzenetére


Willie
őstag

Gondolom, hogy Feree13 Ausztriában él. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.