Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50601) Tomajdon válasza matthews (#50600) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Miért nem multizol? Szerintem egyszerűbb (meg én speciel utálom a kiest :D)
Amúgy most készülök a bada 2.0 telepítéséhez. A böngésző miatt megéri. (eddig hányszor vágtam volna falhoz a telót a memória elfogyás miatt...)

(#50602) aurel343


aurel343
tag

Ebben az újban működik a PSH? A névjegykártyáknál fel lehet cserélni a vezeték és a keresztneveket?

(#50603) gelbelex válasza Tomajdon (#50601) üzenetére


gelbelex
őstag

most készülök a bada 2.0 telepítéséhez. A böngésző miatt megéri. (eddig hányszor vágtam volna falhoz a telót a memória elfogyás miatt...)

A béta (WaveII, októberi) a túl nagy oldalaknál nekem mostanában újraindítgatja a telefont... :D
:O

(#50604) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Na most már elkezdtem kicsit izgulni ... hogy meglesz-e a bada 2 a telómon, mielőtt Karácsonyra meglepem magam egy másik készülékkel :)

Tomajdon: aztán ne csodálkozz, ha kettesen is túl nagyok lesznek a böngészőnek az oldalak :DD

[ Szerkesztve ]

(#50605) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Lesz török verzió.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50606) duvi


duvi
nagyúr

Mai nappal bekerült az appstore készüléklistájába a Wave Y is.
Szintén mai megjelenés, a Wave III-ra ingyenesen letölthető Monsters n'Bones játék.

[ Szerkesztve ]

(#50607) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Mi az hogy ERR: FOTA Erase??????????? Mert? Mégis miért nem képes? Amúgy Bada 1.2-ről erre a legutolsó Bada 2.0-ra való multizásnál... Lehet a fotát utólag kéne felrakni?

Leszedtem a V5.67-es multiloadert, azzal működik rendesen!

atoka1: A főképernyőn multitács kicsinyítés. (Mint a képnél/weboldalnál szoktad a nagyítást/kicsinyítést csinálni)

[ Szerkesztve ]

(#50608) atoka1


atoka1
tag

Felraktam en is az uj firmet. KH3 hoz kepest valoban gyorsabb, viszont ures kepernyot ezen sem tudok torolni, en benazok vagy tenyleg nem lehet?

(#50609) aurel343 válasza atoka1 (#50608) üzenetére


aurel343
tag

Össze kell csippenteni mintha sót szednél fel a képernyőről.

Várom a törököt!!

[ Szerkesztve ]

(#50610) atoka1


atoka1
tag

Ooooo, en benaztam, koszonom a segitsegetek. :) Viszont fenyerzekeloje szerintem meg mindig nem uzemel, ha jol emlexem ugy volt hogy az javitva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#50611) Kampó


Kampó
senior tag

Arra válaszoljon valaki hogy.
ugye anno az s8500-at felsökategóriás telefonnak adták ki ami látszik is rajta. mert nagyon minöségi telefon pompás kijelzövel és multimédiával.
Akkor ha elakarom adni vagy cserélni miért nem kell a szarnak se. egy fostos huavei 8500-öt nem adnak érte pedig az minöségileg lejjeb van egy jooooooo képzeletbeli skálán 30 méterrel. (nem szidom mert nem rosz kötyü) . De nem értem nem is egy kategoria a két telefon.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#50612) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

A menübe lépéskor van egy animáció, ami miatt lassú hatást kelt. Ezt nagyon ki kéne szedni... A lezáró gomb megnyomása után eltelik egy kis idő, mire feléled, majd mikor feloldom, akkor is várni kell míg bejön a főképernyő. Nem vészes, de észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#50613) szebev válasza Kampó (#50611) üzenetére


szebev
senior tag

Bokrosolajos mindjart elmagyarazza Neked, mitol okos az okostelo ! :)

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#50614) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Megvolt a frissítés első menete, most várjuk, hogy újrainduljon a telefon. Csak hogy nem akar újraindulni. Mulit kiírta, hogy complete, teló viszont nem indult még újra (kb. 4 perce). Feloldó gombot megnyomva sötét háttér van (amúgy még csatlakoztatva van a készülék a géphez).

Le lehet húzni, be lehet kapcsolni ilyenkor?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50615) rizso válasza rizso (#50614) üzenetére


rizso
addikt

Tehát van háttérvilágítás, csak éppen fekete képernyő fogad, nem mutat semmit. A bejelentkezési hangot is lejátszotta, illetve a képernyő lezáró gombra is reagál.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50616) consono válasza leslieke (#50581) üzenetére


consono
nagyúr

Működik a videa.hu az új verzióval, ez eddig nem ment, de a vimeo.com most sem megy...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50617) formanekzs válasza leslieke (#50605) üzenetére


formanekzs
tag

Itt a török:
http://www.filesonic.com/file/3997878764

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#50618) TomWexX válasza leslieke (#50596) üzenetére


TomWexX
addikt

Látom most nem felejtetted el a jó féle preconfigot. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50619) aurel343


aurel343
tag

Már jön le a török verzió!

(#50620) leslieke válasza TomWexX (#50618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem bizony.. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50621) Tomajdon válasza formanekzs (#50617) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ó &#@>#&@! :D Most végre 3/4 óra alatt minden be van állítva, letöltöttem a Kint Messengert és a TweetCaster-t alternatívának, erre itt a török! :D Akkor jöhet egy újabb multi...

Fontos kérdés, mielőtt felrakom: Van benne twitter és facebook app? Amíg ezt meg nem tudom, addig nem állok neki felrakni! :D

[ Szerkesztve ]

(#50622) TomWexX válasza atoka1 (#50610) üzenetére


TomWexX
addikt

A Wave telefonokban nincs fényérzékelő.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50623) gelbelex


gelbelex
őstag

Én még várok a 8530-as XXKK-ra, de addig is kérdeznék kedvenc témáimról.. ;] :
- a híváslista csoportosít kontakt/hívószám szerint, vagy csak időrend van?
- van hangosodó csengőhang és hangprofilok? (tudom, a Wave3 kézikönyvében sincs, de hátha...)

[ Szerkesztve ]

(#50624) atoka1 válasza TomWexX (#50622) üzenetére


atoka1
tag

Ja, azt hittem hogy az előlapi kamera mellett az a 2 luk a plexi alatt azok azok, meg mintha videón láttam is volna hogy a csóka ráteszi az újját és elhalványodik a kijelző:), de akkor tévedtem :)

(#50625) Tomajdon válasza atoka1 (#50624) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az a proximity sensor (közelség érzékelő, ha telefonálsz és odarakod a kezed,fejed, bármit, akkor elsötétül a kijelző). A másikat nem tudom, lehet, hogy mindkettő az! :D

(#50626) atoka1


atoka1
tag

Azt be lehet állítani hogy mikor rádugom usb re felajánlja hogy mit akarok használni, kiest vagy háttértárat mint 1.2 ben mert eddig ugyanaz mint KH3 ban, be kell mászni a beállítáűsok connectivity-usb utilities-mass storage. Továbbá ha mass storage re rakom és utána lehúzom ugyanúgy visszaállítja a használt memóriát a belsőre. Mindjárt nézem hogy az ndrive fektetett módnál befagy e a képernyő fele.

(#50627) consono válasza atoka1 (#50626) üzenetére


consono
nagyúr

Nem fagy be,próbáltam ;)A többi nem változott... Firstname/lastname működik.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#50628) atoka1 válasza consono (#50627) üzenetére


atoka1
tag

Na legalább az javítva lett :) Alapképernyőnél nektek is kicsit darabos mozgással jön le a fenti lecsúszós menü? :)

[ Szerkesztve ]

(#50629) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Emberek! T-Mobilos 1.2-es Rom-ot honnan lehetne beszerezni a netről ? :F

PS4

(#50630) aurel343 válasza Tomajdon (#50621) üzenetére


aurel343
tag

Nincs benne FB és Twitter apps, de erre való a PSH. Elsőre nagyon gyors!

[ Szerkesztve ]

(#50631) rizso


rizso
addikt

Na, sikerült a teljes frissítés, megy minden, sőt még 1-2 extra is volt a csomagban! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50632) ratam23


ratam23
aktív tag

jó lenne ez az új bada 2.0 verzió csak még arra nem jöttem rá, hogy hogy lehet bada 2.0ra készült alkalmazást rátelepíteni. Mobilon alapból nem jelennek meg Kies meg nem hagyja telepíteni mondván nem megfelelő szoft változat van a telefonon. Monsters n'Bones-al próbálkoztam

(közben látom h támogatott eszközöknél s8600 van és nincs s8500 szóval vszinű ez a hiba)

CamScanner - ugyanez a helyzet

[ Szerkesztve ]

(#50633) leslieke válasza ratam23 (#50632) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyre több ilyen alkalmazás van, ami csak S8600-ra érhető el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50634) Tomajdon válasza aurel343 (#50630) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Kár... De köszi az infót! Az alap SH is tudja, be is van rakva az fb és a twitter, csak az íméleknél nem tudom beállítani, hogy hány napra visszamenőleg szedje le, de átraktam manuálra azt is. Akkor nem érdemes azért felrakni.

(#50635) aurel343


aurel343
tag

Végre újra névsorban vannak a névjegyeim! :C

(#50636) consono válasza aurel343 (#50630) üzenetére


consono
nagyúr

Így van!Sőt prémium sem kell,a social hub alkalmazás teljesen kiváltja mindkettőt. Ja a német billentyűzetkiosztás meg egészen jó magyarnak is ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#50637) ratam23 válasza leslieke (#50633) üzenetére


ratam23
aktív tag

az jó lesz h kapunk végre 2.0-át az S8500-ra viszont az új alkalmazásoknak meg s8600 vagyis wave 3 kell... Remélem ha hivatalosan is kijön a 2.0 S8500-ra akkor azért arra is készülnek új alkalmazások

(#50638) leslieke válasza ratam23 (#50637) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy ideig van erre esély. Volt olyanról szó, hogy a Samsung olyan akcióval kedveskedik a Wave 3 tulajoknak, hogy nekik mindent ingyen lehet letölteni. Ezt úgy tudja elérni, hogy csak a Wave 3 jelenik meg a támogatott telefon listában.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50639) AHA181 válasza aurel343 (#50635) üzenetére


AHA181
tag

Magyar nyelv van é az XXKK5-ben?

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#50640) leslieke válasza AHA181 (#50639) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50641) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Sziasztok! A nők tudnak üzletelni: mondja nekem az asszony, hogy adjam neki a Wave2-et, ő adja a Blue Earth-jét. Persze nem fizet rá az enyémre semmit, erről ne is álmodjak. Milyen kellemes a szemének, hogy egyetlen pixelt sem lát az enyémen (mellettem már ő is betelefonbuzult), milyen gyors. Volt esze, mert először az internetet és a kameráját hasonlította össze az övével.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#50642) AHA181 válasza leslieke (#50640) üzenetére


AHA181
tag

:W :O

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#50643) aurel343 válasza AHA181 (#50639) üzenetére


aurel343
tag

Nincs magyar. Én a török verziót tettem fel. Jól működik, szerintem eddig ez a leggyorsabb. A SocHUB-bal megy a FB, Twitter, LinkedIn, gmail. A billentyűzet nekem nagyon tetszik. A névjegyek rendben vannak. Az Apps-ról szedem le a cuccaimat. Szerintem ez OK! :C :C

(#50644) San398


San398
őstag

Aki frissített a KK5-re az melyik Multiloadert használta?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#50645) aurel343


aurel343
tag

v5.65

Csak az y és a z helye zavaró! Már elfelejtettem ezt a verziót.

[ Szerkesztve ]

(#50646) SlyChocolate válasza aurel343 (#50643) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Vége működik-e a youtubra és az apps-re való bejelentkezés?
Esetleg ehhez a török verzához tudnál adni egy letöltő linket?
A régebbi Magyar csc jó hozzá KI1?

[ Szerkesztve ]

(#50647) San398 válasza SlyChocolate (#50646) üzenetére


San398
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#50648) aurel343 válasza SlyChocolate (#50646) üzenetére


aurel343
tag

http://www.filesonic.com/file/3997878764

A török link. Nincs benne magyar! Én nem mertem a magyarral keverni.

Youtube mükszik. Apps mükszik.

Ez jó!! :C

[ Szerkesztve ]

(#50649) Tomajdon válasza SlyChocolate (#50646) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ezen én is elgondolkoztam, hogy mi lenne akkor, ha a KI1 magyar csc-jét felraknám, de már minden be van állítva, szóval nem próbálkozom. :D

(#50650) consono válasza ratam23 (#50632) üzenetére


consono
nagyúr

K*cs*g Samu:/ A CamScannert múlt héten még tudtam használni...

Tomajdon: a csc nem fog menni, az előző bétával próbáltam a vodás fw csc-jét, de nem ment végig a multi, vissza kellett tennem egy másik full fw-t, hogy rendbetegyem!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.