Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49151) leslieke válasza duvi (#49150) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek az oroszok nagyon dolgoznak. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49152) ABal válasza leslieke (#49151) üzenetére


ABal
őstag

Bizony. Már Eldar is közzétette a benyomásait.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49153) mrhitoshi válasza duvi (#49150) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Amúgy ennek a Wifi Direct funkciónak van valami hardveres kötöttsége ? úgy értem, működni fog az 1-es Wave-n ? :F

PS4

(#49154) duvi válasza mrhitoshi (#49153) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól tudom, akkor hardveresen megfelelnek és a 2.0 után működni fog a Wave I és II-vel is ez a funkció. :K

(#49155) F-ECT$ válasza ABal (#49152) üzenetére


F-ECT$
titán

Amik nem túl jók: "Why Bada is not developing faster then? I did not see enough changes in this long-awaited update as they are more on the surface."

Dive ever, work never.

(#49156) duvi válasza ABal (#49152) üzenetére


duvi
nagyúr

A böngészőről kimondottan jókat ír :C
"The website content can also be represented in one column together with filtering images and searching for words on the page. Javascript and Flash are supported too. This browser is very close to that of Apple iPhone and represents one of the strongest points here."
Működik a java és a flash rendesen. Szerinte közelít az iPhone böngésző színvonalához.

F-ECT$
Összességében ő többet várt volna a 2.0-tól. De azért kapunk lényegi dolgokat is a felszínes változtatásokon kívül. Lásd böngésző...

[ Szerkesztve ]

(#49157) F-ECT$ válasza duvi (#49156) üzenetére


F-ECT$
titán

Iphone és flash? Zavart érzek az erőben :DDD

Dive ever, work never.

(#49158) duvi válasza F-ECT$ (#49157) üzenetére


duvi
nagyúr

"Működik a java és a flash rendesen." Ezután pont van ;)
A következő mondatban:"Szerinte közelít az iPhone böngésző színvonalához."
Egy szóval se írta senki, hogy az iPhone böngészőnek lenne flash támogatása :N De te ezt nagyon is jól tudod, csak gonoszkodsz egy kicsit (mert rossznak lenni jó) ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#49159) Balross


Balross
csendes tag

Ne kövezzetek meg,lehet hogy hülye a kérdésem,de 2.0-án ChatOn, lesz Wave1-en is,vagy csak a 3-ason ?:)

(#49160) duvi válasza Balross (#49159) üzenetére


duvi
nagyúr

Lesz a Wave I és II-n is :K

(#49161) Dhampir válasza duvi (#49149) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm! :)

(#49162) Balross válasza duvi (#49160) üzenetére


Balross
csendes tag

Köszii:)

(#49163) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Na mostmár napi olvasója vagyok a topicnak én is,izzad a tenyerem az uj w3 meg 2.0 miatt :-)
Ja meg napi szinten akarom az ablakon kivágni a robotos x8amat,annyira felidegel.
Remélem badán nem ragadnak be alkalmazások amik pl.ma is 100%rol olyan 20%ra zabálták meg az enegiát:@ és reggel(hajnalban) meg nézek nagyokat hogy akkor most mivan:-S
Task killerrel meg ua.a helyzet,mert kilövöm,az meg ujraindit olyanokat amiket az életben nem is használtam...elegem van ebből.
Na meg az igot is tudom nélkülözni,ha tényleg jönne valamilyen free navi badára.

Jajj nem kell elsietni ezt a telóvásárlást...hátha tényleg fain lesz az uj 2.0val és akkor pápá droid:-)

(#49164) csongi válasza brendoncsopi (#49163) üzenetére


csongi
veterán

Zsebben és tokban ez is tud érdekes dolgokat csinálni, ha úgy nyomódnak a gombok.Ajánlatos olyan tokba tartani amibe lazán belefér. A bada, programok indításakor nem indít el még másik 5 alkalmazást amivel terheli a memóriát. Bár előfordul a memória túlcsordulás, de ez a Bada1,2-nek tudható be.Reméljük a 2,0-be javítva lesz.Nem kell taskillerezni. A beépített tökéletesen végzi a dolgát. Gt540-ről váltottam. Egyedül a navi amit sajnálok. Most veszek egy PNA-t és ha normalizálódik a helyzet eladom. Apstorrol letölthető a NAvitel ingyenes. Túrázni tökéletes itthon és külföldön is. Utca szinten ez a régió mostohán van kezelve.

Más: Van e a kiesen kívül más telepítési lehetőség? Valamilyen indító file futtatása. (pl Exe)?
Ha nincs benne lesz ez a 2,0-ba?

[ Szerkesztve ]

(#49165) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Jó reggelt!

1 kérdés: Wave 723-ra is lesz 2.0???
Feleségemnek filózom, hogy veszek egyet, az 5230 helyett...

Köszi előre is!

(#49166) TomWexX válasza Goldmen75 (#49165) üzenetére


TomWexX
addikt

Elvileg lesz, csak később. (Samu szerint év végén, vagyis ez azt jelenti hogy jövő tavasz-nyár :D)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49167) leslieke válasza csongi (#49164) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs más lehetőség, csak Kiessel lehet telepíteni alkalmazásokat. Szerintem 2.0-ban is így lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49168) gelbelex válasza csongi (#49164) üzenetére


gelbelex
őstag

előfordul a memória túlcsordulás, de ez a Bada1,2-nek tudható be.Reméljük a 2,0-be javítva lesz.

Eddig az egyetlen általam hallott konkrétum consono-é, ami bizakodással tölt el. A reményhal megy utoljára.

(#49169) peter_k válasza csongi (#49164) üzenetére


peter_k
tag

Azért a Navitel, csak demo módban ingyenes. 100 Kb-nál nagyobb térképeket nem tölthetsz fel rá.

(#49170) Shurycen


Shurycen
tag

Gyerekek help me!

Wave i-em van már egy jó ideje 1.2 JL2 van rajta minden rendben vele, de egyik napról a másikra a kamerája valamiért megőrült! Eleve nem jön elő a kamera gombra csak ha szoftveresen hívom elő illetve nem hajlandó fotózni hiába nyomom a gombot már jó fél perce aztán mikor elveszem onnan amit leakartam fotózni lő egy homályos képet a levegőbe!

Mit tudok tenni? olvastam régebben kamera fw frissítésről de én azt még jl2 install után megcsináltam és rendben is volt minden egészen idáig!?

(#49171) TomWexX válasza Shurycen (#49170) üzenetére


TomWexX
addikt

Meghalt a kamera gomb -> Szerviz! Nekem is ilyen már régóta, mondjuk én még nem vittem el megjavíttatni...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49172) Kaji válasza Shurycen (#49170) üzenetére


Kaji
tag

Csak tipp, de lehet a kameragomb hibásodott meg.

(#49173) SeriouS_77 válasza Shurycen (#49170) üzenetére


SeriouS_77
tag

Szintén problémás a kameragombom nekem is, néha működik , néha csak fókuszál fél percig is. Érdekes hogy pont ez a gomb adta meg, ezt használtam a legkevesebbet.
Majd a 2.0 -nál lesz képernyőgomb az talán megoldja. (Ha jól vettem ki a hozzászólásokból).

(#49174) Shurycen


Shurycen
tag

Ez remek srácok, köszönöm legalább nem vagyok ezzel egyedül! :D

(#49175) TomWexX válasza SeriouS_77 (#49173) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen lesz képernyőgomb, én is arra várok :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49176) CarKiller47 válasza TomWexX (#49175) üzenetére


CarKiller47
tag

Csatlakozom, szintén erre várok, hogy az megoldja.

Vagy vigyük be egyszerre egy helyre. ;]

(#49177) Shurycen válasza CarKiller47 (#49176) üzenetére


Shurycen
tag

Na akkor tömeges Samsung szerviz lerohanás (csak kameragomb hibásak jöhetnek) Debrecenbe Hétfőn 11 órakor, hozzatok magatokkal szendvicset és váltás alsót!

(#49178) CarKiller47 válasza Shurycen (#49177) üzenetére


CarKiller47
tag

Besz*rnának szerintem. :DDD

(#49179) leslieke válasza SeriouS_77 (#49173) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A WAMO Camera már most is képernyőgombbal készíti a képeket. Sajnos fizetős és nem túl olcsó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49180) SeriouS_77 válasza leslieke (#49179) üzenetére


SeriouS_77
tag

Régebben leszedtem, de valahogy nem tetszett.
Igazából már nem használom a telefont, ezért van időm kivárni a 2.0-át. ;)

(#49181) Paca2


Paca2
senior tag

halljátok, tele van a világ agyhalottakkal.. :W

ma két autót is láttam, amin rajta volt a Nagy-Magyarország matrica FEJJEL LEFELE :O :DDD

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49182) Dhampir válasza Paca2 (#49181) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehetséges, hogy az űrből jöttek, és ott éppen a megfelelő helyzetben látták. :DDD

(#49183) Paca2 válasza Dhampir (#49182) üzenetére


Paca2
senior tag

vagy mikor lehajolt ragasztani akkor lefele volt a feje :Y sok hüje :DD biztosan még a hejesírást sem ismerik :P

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49184) Fogash válasza Paca2 (#49181) üzenetére


Fogash
tag

szerintem ausztrálok voltak, esetleg brazilok.

(#49185) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megjelent a Samsung Theme Designer 2.0

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49186) TomWexX válasza leslieke (#49185) üzenetére


TomWexX
addikt

Hurrá! :C Téma áradatra felkészülni! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49187) consono válasza leslieke (#49185) üzenetére


consono
nagyúr

Ebben ez hangzik a legérdekesebben:

"- Samsung Theme Designer newly supports bada Flash Extension Services"

Ez vajon mi???

"In God we trust. All others must bring data"

(#49188) consono válasza consono (#49187) üzenetére


consono
nagyúr

Aha, ezt jelenti :lehet flash file is a háttérkép, nem csak kép. Gondolom ezt láttuk a "live wallpaper"-es videókban!

"In God we trust. All others must bring data"

(#49189) Cymby


Cymby
tag

Amíg nem találok megoldást a problémára addig a mysamsungwave.hu fórumon kikapcsoltam az email megerősítést a regisztrációnál.

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#49190) study válasza Paca2 (#49183) üzenetére


study
tag

Lehet hogy szimbolizált valamit?(Az Istenek A Fejükre Estek)mintájára.

(#49191) bokrosolajos válasza consono (#49188) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Így van, pontosan ezt jelenti a live wallpaper

Mesélek egy szép, amolyan igazi badás történetet!
Unalmamban ellátogattam a telón a badawidgetkomra, hogy frissítsem a kinézetét. Meg is találtam, amire vágytam, majd nyomtam a Download gombot a widgetért. Ugye kitaláljátok, mi történt? :) Tipikus...

(#49192) bokrosolajos válasza bokrosolajos (#49191) üzenetére


bokrosolajos
őstag

ClassicalTetris ingyenes ma!
Egyébként a trutymák kilövős játék nagyon jó, nem tudom ki lehet a team1975 nevű játékos, de nagyon erős...

(#49193) ABal válasza bokrosolajos (#49191) üzenetére


ABal
őstag

Jogos. Ez tényleg nagyon gáz.

Opera Minivel vagy UCBrowserrel simán megy a letöltés ugyanott.

Gyerekek! Ezt most találtam a Szórakozás kategóriában, töltsétek, amíg ingyenes! :DD valamiért rossz a link. Bocsi

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49194) Goldmen75 válasza leslieke (#49185) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nincs olyan link ahol nem kell regisztrálni?:)

(#49195) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Bada 2.0-ra készült Lock Screen

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49196) TomWexX válasza leslieke (#49195) üzenetére


TomWexX
addikt

Zsííír, most már csak egy bada 2.0 kéne hozzá! :DD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49197) F-ECT$ válasza ABal (#49193) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha a nevét megírod, az is jó :K

Dive ever, work never.

(#49198) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Xenon Torch

Érdekessége a programnak, hogy csak Bada 2.0-ra tölthető le, ellenben a leírás tele van Bada 1.x utalásokkal. Itt is nagyon odafigyeltek a jóváhagyáskor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49199) ABal válasza F-ECT$ (#49197) üzenetére


ABal
őstag

Közkívánatra újabb próba: [link]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49200) leslieke válasza Goldmen75 (#49194) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell külön regisztrálni, a Samsung Apps-on megadott címmel le tudod tölteni.

(#49199) ABal a link jó, a program LOL. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.